Dodaj do ulubionych

"Biskupi" z Czerskiej zabrali głos

14.07.19, 23:53
"Nakaz miłości bliźniego odnosi się również do osób LGBT". Mamy nowy list biskupów
Tak głosi nagłówek artykułu w internetowej Wyborczej:
wyborcza.pl/magazyn/7,124059,24989450,nakaz-milosci-blizniego-odnosi-sie-rowniez-do-osob-lgbt.html
Jak jest naprawdę?

„Nakaz miłości bliźniego odnosi się również do osób LGBT. Mamy nowy list biskupów” – brzmi jeden z artykułów w internetowej wersji „Gazety Wyborczej”. Okazuje się, że autorem listu jest redaktor gazety, ale tego dowiemy się jedynie kiedy zapłacimy za nieopublikowaną zawartość artykułu.

Read more: www.pch24.pl/manipulacje-popularnej-gazety--opublikowano-falszywy-list-biskupow-w-sprawie-lgbt,69507,i.html#ixzz5tguve9Vq

Miłego pływania w tym szambie.

--
"Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
Nicolás Gómez Dávila
Edytor zaawansowany
  • institoris2 15.07.19, 02:00
    ktore nie sa za szlabanem. Jakies 80% wzielo ten list za autentyk.
    Nawet nasz Krzys dal sie nabrac:

mirgda13.07.2019, 22:29
    nie wierze w ani jedno słowo tych fioletowych ludzi

nobody_k13.07.2019, 22:07
    Znowu zadbali o siebie. Oczywiście pobożną metodą.

leszek_borakiewicz13.07.2019, 20:12
    Ten list to owijanie gó..a w papierek.
    Tolerują ludzi LGBT dopóki nie zachowują się zgodnie z orientacją seksualną.
    W skrócie: Ten sam tekst co poprzednio, tyle że inaczej podany.
    Po cholerę cytować idiotyzmy bandy stetryczałych przestępców do otumanionej tłuszczy?

maryla0213.07.2019, 17:47
    Nie wierzę czarnym. Kościółki pustoszeją i nie ma pewności, że dojna utrzyma się przy korycie. Więc czerwony berety zmieniają front.

adres_na_swinstwa13.07.2019, 16:45
    Ocho! Kleszy zbrodniarze, na wszelki wypadek, próbują sobie zapewnić alibi, na wypadek gdyby SLD z Wiosną i PO wygrali, a sama PO nie dała się już sterować jak za Tuska. Niedoczekanie. Klechy zasługują na polską Norymbergę. Tyle ludzi skrzywdzili, tyle krzywdzą nadal. Pedofile, Oko, Miedlar... To tylko kilka przykładów łajdaków najwyższych lotów.

rozliczymy_to_wszystko13.07.2019, 16:42
    Pragnę zauważyć, że gdyby kościół nie poparł PiS-u dla swoich interesów (kasa), to PiS nadal byłby marginalną partyjką która ósmy raz z rzędu przegrała wybory.
    Generalnie to co się teraz dzieje w Polsce, to wina kościoła. Kościół to największe zło, a zło trzeba tępić.

sz0k napisał:

> Miłego pływania w tym szambie.
    >
  • xiazeluka 15.07.19, 09:20
    Komentarze dowodzą poziomu młodych wykształconych z wielkich ośrodków - szczytem umiejętności jest przeczytanie tytułu. Najwięksi wyczynowcy dają jeszcze radę leadowi, ale potem to już tylko darcie jap.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • kalllka 15.07.19, 09:55
    Hahahhaha..
    sory., chciałam tylko wtrecic, ze zgrabna krytyka, tutejszy konserwatywny dział, złożył.
  • au999 15.07.19, 16:43
    institoris2 napisał(a):

> Nawet nasz Krzys dal sie nabrac:

to normalka, że kretyn zwany Kretynem52 dał się złapać na lep właśnie.
  • oleg3 15.07.19, 09:13
    Chciałoby się powtórzyć za Haszkiem: Nachalne są te kurwy i zuchwałe.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • wikul 15.07.19, 10:11
    Co tam z Czerskiej, ciekawiej jest w samym Kościele.

www.pch24.pl/biskup-miroslaw-milewski--lawendowa-mafia-bezposrednio-zwiazana-z-pedofilia,68225,i.html

natemat.pl/54551,pijak-i-prostak-ktory-uwielbia-ponizac-innych-ksieza-przestaja-milczec-na-temat-abp-slawoja-leszka-glodzia

koduj24.pl/kosciol-sie-bawi-arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-hucznie-swietowal-swoje-urodziny/

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Watykan.-Gejowskie-orgie-i-kokaina-w-watykanskim-palacu

Itd. , itp. w nieskończoność.

A wy się martwicie Czerską, hipokryci.

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • xiazeluka 15.07.19, 10:46
    Kserokopiarko, zamieszczanie przez medium informacyjne fałszywych tytułów to ogólnopolska granda i dowód na to, że de facto Agora jest agencją dezinformacyjną. A tak bardzo zuchy z Czerskiej angażują się w walkę z fejknjusami...

--
  • babaobaba 15.07.19, 16:53
    xiazeluka napisała:

> Kserokopiarko, zamieszczanie przez medium informacyjne fałszywych tytułów to og
    > ólnopolska granda i dowód na to, że de facto Agora jest agencją dezinformacyjną
    > . A tak bardzo zuchy z Czerskiej angażują się w walkę z fejknjusami...
    >
    =================
    A w twoich wydawnictwach piszą tzw gównoprawdę. Jak się musisz czuć mając świadomość, że w Niedorzecznej czy innej gadzinówce kłamstwo pogania sie kłamstwem a ty, historyk, robisz za durnia bo przecież cel (obalenie komuny w Polsce - hi, hi, hi) uświęca środki. Tymczasem nasza cud, miód, ultramaryna - polityka doprowadzi do tego, że kiedyś Ruscy zjedzą nas na śniadanie. Na razie to bajeczka Miłoszewskiego, ale kto wie... fabuła dość prawdopodobna.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 15.07.19, 19:09
    W Mła wydawnictwach czyli w których?

--
  • babaobaba 15.07.19, 20:31
    xiazeluka napisała:

> W Mła wydawnictwach czyli w których?
    >

==================
    Przepraszam, pomyliłem się. W twoich, znaczyło, że w tych, które czytasz i nie wydawnictwach raczej a w redakcjach.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • xiazeluka 15.07.19, 22:01
    Powściągnijcie bełkot i napiszcie swoją pretensję jeszcze raz, ale już po polsku.

--
  • babaobaba 15.07.19, 12:41
    Mnie pedalstwo zwisa miękkim kalafiorem ale ważna jest wolność. Tej brakowało kiedy Polska jęczała pod sowieckim butem i nie chcę by jęczała pod jakimkolwiek innym. nawet a może w szczególności kiedy ten but to but księdza "dobrodzieja". Wysiłki by zrobić z Polski państwo wyznaniowe mam nadzieję, ze spalą się jak proch na panewce. Przyjmowanie młodych faszystów w świętym miejscu jakim jest Jasna góra to szczyt wszystkiego, szczególnie kiedy pieprzy się o tym, że kościołowi zależy na KAŻDYM ŻYCIU. To ohydne kłamstwo a jeśli ktoś z was nie wierzy niech "przyzna się" ćwiczebnie że jest pedałem. Będzie miał szczęście jeśli przeżyje. Tworzy się organizacja paramilitarne pod płaszczykiem religii czyli przyszłe mięso armatnie" które będzie bronić tłustych dup arcyzłodziei, którzy dawno już odeszli od Chrystusa.
    Zastanawiam się czasem którzy biskupi gorsi. Ci z Czerskiej czy ci w Częstochowy. I tu i tam szambo jednakowo pachnie.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 15.07.19, 12:54
    "Będzie miał szczęście jeśli przeżyje."

U Mła w robocie jest pedał. Wszyscy o tym wiedzą. Włos mu głowy, z łona, spod pachy nie spadł.

Kreujecie sztuczną rzeczywistość, wierzycie w nią, w efekcie produkujecie pozbawione kontaktu z realiami głupkowate wpisy. "Państwo wyznaniowe"... Gebelsi już dawno zdjęli tę płytę z patefonu, nie macie kontaktu z najnowszą listą lewackich przebojów.

--
  • babaobaba 15.07.19, 13:42
    xiazeluka napisała:

> "Będzie miał szczęście jeśli przeżyje."
    >
    > U Mła w robocie jest pedał. Wszyscy o tym wiedzą. Włos mu głowy, z łona, spod p
    > achy nie spadł
    ===================
    Jesteś wśród "patriotów - kiboli"? Zrób eksperyment i z plakatem "Jestem gejem" pójdź na Jasną Górę podczas sabatu kibolstwa....
    >
    > Kreujecie sztuczną rzeczywistość, wierzycie w nią, w efekcie produkujecie pozba
    > wione kontaktu z realiami głupkowate wpisy. "Państwo wyznaniowe"... Gebelsi już
    > dawno zdjęli tę płytę z patefonu, nie macie kontaktu z najnowszą listą lewacki
    > ch przebojów.
    >
    ==================
    Od dłuższego czasu obserwuję u ciebie trwałą tendencję do "robienia" za pożytecznego idiotę. W ramach zamiłowania do wolności i tolerancji wybaczam ci te nierozważne wpisy.

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • xiazeluka 15.07.19, 14:40
    "Zrób eksperyment i z plakatem "Jestem gejem" pójdź na Jasną Górę podczas sabatu kibolstwa...."

Ostatnio jeden pan eksperymentował w nazistowskiej ikei. Przypomnijcie, co go za to spotkało.

"Od dłuższego czasu obserwuję u ciebie trwałą tendencję do "robienia" za pożytecznego idiotę. "

Za długo gapicie się w lustro.

--
  • au999 15.07.19, 16:50
    xiazeluka napisała:

> U Mła w robocie jest pedał.

kiedyś zatrudniłem pedała bo był dobrym systemowcem i sprzętowcem.
    Ręki mu nie podawałem ale zawsze odpowiadałem na dzień dobry.
    W sumie w porządku był bo w pracy nie obnosił się ze swoją dewiacją właśnie.
  • babaobaba 15.07.19, 16:59
    au999 napisał:

> xiazeluka napisała:
    >
    > > U Mła w robocie jest pedał.
    >
    > kiedyś zatrudniłem pedała bo był dobrym systemowcem i sprzętowcem.
    > Ręki mu nie podawałem ale zawsze odpowiadałem na dzień dobry.
    > W sumie w porządku był bo w pracy nie obnosił się ze swoją dewiacją właśnie.

==================
    Gdyby jeszcze mógł się "ożenić" z identycznym systemowcem i sprzętowcem to mógłbyś być dumny właśnie. Nas, niepedałów jest więcej i nie mamy prawa nikogo dyskryminować. Jak ciency są polscy biskupi pieprząc w kółko to samo o kilkuprocentowej społeczności, z której znaczna część ukryła się pod szatani liturgicznymi kleru.

--
  • xiazeluka 15.07.19, 19:11
    OTUA naucza: małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety, Wy antydemokratyczne gowno.

--
  • babaobaba 15.07.19, 20:35
    xiazeluka napisała:

> OTUA naucza: małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety, Wy antydemokratyczne go
    > wno.
    >
    ================
    Dałeś się zdemoralizować? Jestem demokratą z krwi i kości i muszę, niestety, szanować wynik demokracji. Natomiast obawiam się zamachu na Sąd Najwyższy. Jak myślisz - po co władzy taki dyspozycyjny sąd?

--
  • xiazeluka 15.07.19, 22:03
    Idźcie ze swoimi fobiami do dendrologa. Jeśli dendrolog nie pomoże, to poproście drwala o eutanazję.

--
  • babaobaba 16.07.19, 09:27
    xiazeluka napisała:

> Idźcie ze swoimi fobiami do dendrologa. Jeśli dendrolog nie pomoże, to poprości
    > e drwala o eutanazję.
    >
    ==================
    Próbka poczucia humoru? - prymitywne, raczej...

--
  • xiazeluka 16.07.19, 11:24
    Prymitywne to było to:

"Natomiast obawiam się zamachu na Sąd Najwyższy."

Stąd uprzejma rada Mła, byście odwiedzili specjalistów.

--
  • babaobaba 16.07.19, 12:18
    xiazeluka napisała:

> Prymitywne to było to:
    >
    > "Natomiast obawiam się zamachu na Sąd Najwyższy."
    >
    > Stąd uprzejma rada Mła, byście odwiedzili specjalistów.
    >
    >
    >
    ====================
    "W środku wakacji, gdy kamery i ludzkie oczy nie śledzą bieżących wydarzeń, nominaci polityczni starają się podstępem i za pomocą bezprawnych praktyk przejąć Sąd Najwyższy. To, czego nie udało się zrobić ustawami, ma się dokonać orzeczeniem fasadowego Trybunału Konstytucyjnego - ostrzega Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia" w podjętej w poniedziałek
 uchwale."

www.tvn24.pl

--
  • xiazeluka 16.07.19, 13:13
    A konkretnie, towarzyszu?

--
  • babaobaba 16.07.19, 20:20
    xiazeluka napisała:

> A konkretnie, towarzyszu?
    >

==================
    Dostałeś link, analfabeto, radź sobie sam.

--
  • xiazeluka 16.07.19, 22:01
    Kliknijcie w ten link, towarzyszu ukorzeniony.

--
  • babaobaba 17.07.19, 08:52
    Dostałeś link i fragment tekstu i zesrała się bida i płacze. Nie umiem sobie poradzić....

www.tvn24.pl/iustitia-ostrzega-dojdzie-do-proby-przejecia-sadu-najwyzszego,953050,s.html

--
  • xiazeluka 18.07.19, 21:43
    O, jednak umiecie wkleić link. Zuch.

A, no i co z tym przejęciem? Przejmują już? Ile można czekać?

--
  • sz0k 15.07.19, 13:03
    babaobaba napisał:

> Wysiłki by zrobić z Polski państwo wyznaniowe mam nadzieję, ze spalą się jak p
    > roch na panewce.

"Zrobić"? Ja myślałem, że my od dawna w takim żyjemy. Czy papieżyc Krzysztof LII wraz z Czerskim kolegium kardynalskim zmienili doktrynę ostatnio?

--
    "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
    Nicolás Gómez Dávila
  • babaobaba 15.07.19, 13:45
    Już prawie jesteśmy. Ciąg dalszy po wygranej PiS na jesieni. Co do reszty "grypsery" nie odpowiem bo nie rozumiem co autor miał na myśli.

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • sz0k 15.07.19, 14:10
    babaobaba napisał:

> Już prawie jesteśmy.

No tak zapomniałem o nieśmiertelnej zasadzie, że w gonieniu króliczka nie chodzi o to żeby go złapać, tylko żeby go właśnie nieustannie gonić.

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • qwardian 15.07.19, 14:40

sz0k napisał:

> No tak zapomniałem o nieśmiertelnej zasadzie, że w gonieniu króliczka nie chodz
    > i o to żeby go złapać, tylko żeby go właśnie nieustannie gonić.

10/10

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • institoris2 15.07.19, 15:50
    pamietam jeszcze jak nasz Krzys przemienil sie na benka i tak mi sie wtedy wydawalo, ze bylo to dla uczczenia wyboru kard. Ratzingera, choc moze sie myle, bo frankiem jeszcze nie jest i byc moze kierowal sie wtedy czym innym.
    Po ostatnim wyczynie GW moglby sie smialo na adasia przemianowac...

sz0k napisał:

> "Zrobić"? Ja myślałem, że my od dawna w takim żyjemy. Czy papieżyc Krzysztof LI
    > I wraz z Czerskim kolegium kardynalskim zmienili doktrynę ostatnio?

• piq 16.07.19, 01:07
    ..."spalić na panewce", czyli nie powieść się. Związku frazeologicznego "spalić się jak proch na panewce" nie ma z powodu technicznego: proch spala się na panewce zawsze po zapłonie od krzesiwa, tyle że albo poprzez specjalny kanalik detonuje ładunek miotający w lufie, albo spala wyłącznie na panewce i do wystrzału nie dochodzi.

Oczywiste jest, że chodzi o to drugie znaczenie w uproszczonej formie zaczerpniętej z języka strzeleckiego, który w czasach normalnych powszechnie rozumiano, czego ignorant w jakże męskiej dziedzinie broni palnej oraz w wielu innych wiedzieć nie może.

Gorzej, że z powodu niedouczenia w liceum ignorant ów stosuje w polszczyźnie typowe dla niedouków konstrukcje zwane hiperpoprawnymi, czyli łomatko jakie poprawne, które właśnie przez to są niepoprawne i używane przez ćwierćinteligentów.
  • babaobaba 16.07.19, 09:41
    No, nareszcie jakiś inteligentny tekst. Może nie to co podpierający swoją nieudolność frazeologiczną Oleg, który "obficie" zaczerpnął z Haszka ale też całkiem niegłupio. To, piszesz, że super poprawna wypowiedź świadczy jak najgorzej o wypowiadającym się? Hmm.... całkiem paradne smile

A proch na panewce nie zawsze się spala bo bywa, że wilgotny smile

Napisałeś niedawno o swoim arcykapłanie, że gamoń furt o seksie i popatrz co się dzieje. Znów nie wzięli sobie do serca twojej hiperniepoprawnej wypowiedzi i robią swoje. Jak ci się z tym żyje, hiperinteligencie? - Chyba kiepsko bo postanowiłeś nie zabierać głosu w tak ważnych sprawach jak W O L N O Ś Ć. Świat staje na głowie. Luka, niegdyś pełny wolnościowiec i liberał teraz popiera zamordystów. Ty, milcząc czynisz to samo.
    A tera możesz mnie....

--
  • benek231 15.07.19, 17:25
    Wespol w zespol z reszta antydemokratycznego gowna. No olaboga, po prostu.

Gdybys jeden z drugim cymbale kupil sobie dostep do Wyborczej to nie mialbys problemu z odkryciem, ze ten zyczeniowy tekst napisal Bartosz Bartosik i oryginalnie zamiescil w 'Wiezi'. Przy tytule "listu", czyli na samym poczatku, widnieje odnosnik (gwiazdka),

„Więź” ujawnia "Ewangeliczny list biskupów w sprawie osób LGBT*"
    Do druku podał Bartosz Bartosik**

a na koncu napisano objasnienie gwiazdki:

* Tekst powstał w reakcji na oświadczenie Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich z 5 lipca 2019 r. W rzeczywistości nie jest to list polskich biskupów, ale tekst napisany przez Bartosza Bartosika, który życzyłby sobie i wszystkim, aby dokumenty polskich hierarchów kościelnych zawierały treści bardziej ewangeliczne, a mniej publicystyczne

Link do 'Wiezi', dla tych ktorzy licza na 'drapane' i 'sepowanie' na Wyborczej, choc oficjalnie zadzieraja nosy na te "szmate", przez co nie wykupili sobie dostepu do artykulow.

wiez.com.pl/2019/07/08/wiez-ujawnia-ewangeliczny-list-biskupow-w-sprawie-osob-lgbt-i-praw-pracowniczych/
    Poniekad zmusiliscie mnie do zapoznania sie z tym "listem". Z tytulu wywnioskowalem, ze pewnie jest to zwyczajowe pieprzenie biskupow, ze nawet LGBT nalezy milowac miloscia blizniego, niemniej praktykowanie seksu homoseksualnego itp. to grzech itp. pierdoly. Nie otwieralem tego artykulu zatem. Pomylilem sie, ale dzieki Sz0kowi przeczytalem co nalezy.

Bartosik napisal swoj niby list tak jak on sam wyobrazal sobie jak takie listy powinny wygladac. Bo to co czytuje zazwyczaj, czyli listy biskupie, majace duzo wspolnego z polskim katolicyzmem ale bardzo malo z chrzescijanstwem. 'Wyborcza' powtorzyla numer za 'Wiezia' ale atatowe klamczuchy rozdarly ryje jakby nie wiem co sie stalo (Manipulacje popularnej gazety. Opublikowano fałszywy „List biskupów w sprawie LGBT”
    Read more: www.pch24.pl/manipulacje-popularnej-gazety--opublikowano-falszywy-list-biskupow-w-sprawie-lgbt,69507,i.html#ixzz5tl6kq5LP). "Mamy ich!!", "przylapalismy Wyborcza na klamstwie i falszywce" - a jak!, z grubej rury klamczuchom i manipulantom!!! Choc wystarczylo sprawdzic co w objasnieniu do gwiazdki napisal Bartosik. Bo nie klamie ten kto w ramach zartu natychmiast przyzna sie do podania nieprawdy wczesniej. Tak jak Bartosik i Wyborcza. Ale w pch24 najwyrazniej zupelnie nie znaja sie na zartach. I pewnie dlatego reklamuja amulety majace chronic przed wszelakim zlem.

Szczujnia rozdarla ryje jakby jej polowe biskupow wytruto, oraz Ziemkiewicza. Ludzie nie majacy najmniejszych problemow z rutynowym operowaniem klamstwem, potwarza, insynuacja, majacy wsrod siebie takich notorycznych klamczuchow jak Du*a, Macierewicz, Morawiecki, Kaczynski, Szydlo, Karnowscy, rezymowa TV... zlapali sie tego niby klamstwa niczym tonacy brzytwy... no i pochlastali sie debile. Takoz nasze forumowe antydemokratyczne gowno. Bo nie wystarczy bardzo chciec wreszcie dokopac Wyborczej za klamstwo, gdyz najpierw nalezy to klamstwo znalezc. No i jeszcze raz zrobiliscie z siebie posmiewisko, Najmilsi.
  • institoris2 15.07.19, 20:11
    z GW jedynie zartuje.

benek231 napisał:

> Gdybys jeden z drugim cymbale kupil sobie dostep do Wyborczej to nie mialbys pr
    > oblemu z odkryciem, ze ten zyczeniowy tekst napisal Bartosz Bartosik i oryginal
    > nie zamiescil w 'Wiezi'. Przy tytule "listu", czyli na samym poczatku, widnieje
    > odnosnik (gwiazdka).

to powiadasz Krzysiu, ze ten zart, to byla akcja promocyjna GW celem akwizycji nowych czytelnikow?

Choc wystarczylo sprawdzic co w objasnieniu do gwiazdki napisal Bartosik. Bo nie klamie ten kto w ramach zartu natychmiast przyzna sie do podania nieprawdy wczesniej. Tak jak Bartosik i Wyborcza. Ale w pch24 najwyrazniej zupelnie nie znaja sie na zartach. I pewnie dlatego reklamuja amulety majace chronic przed wszelakim zlem.

jakich znowu amuletow, czy Ty Krzysiu nie zostales przypadkiem oplacony przez pozbawionych poczucia humoru zamulow z pch24, celem nabicia im licznikow?

> Takoz nasze forumowe antydemokratyczne gowno. Bo nie wystarczy bardzo chciec wre
    > szcie dokopac Wyborczej za klamstwo, gdyz najpierw nalezy to klamstwo znalezc.
    > No i jeszcze raz zrobiliscie z siebie posmiewisko, Najmilsi.

splycasz Krzysiu niemilosiernie, mnie przykladowo nie odpowiada linia programowa tego lewackiego szmatlawca, a czy oni sobie tam klamia czesto, czy tylko przy wyjatkowych sytuacjach, jest mi obojetne.
  • benek231 15.07.19, 20:39
    institoris2 napisał(a):

"to powiadasz Krzysiu, ze ten zart, to byla akcja promocyjna GW celem akwizycji nowych czytelnikow?"
    **
    Nic takiego nie powiedzialem. Wiem natomiast, ze pomysl sciagneli z 'Wiezi' gdzie ten sam artykul opublikowano na tych samych zasadach. Najwyrazniej redaktorom Wyborczej przypadl ten pomysl do gustu.

"jakich znowu amuletow, czy Ty Krzysiu nie zostales przypadkiem oplacony przez pozbawionych poczucia humoru zamulow z pch24, celem nabicia im licznikow?"
    **
    za linkiem podanym przez Sz0ka, PCh24 relamuje "medaliki swietego Benedykta", zapewniajac, ze "ten egzorcyzm cie ochroni", czyli sprzedaja amulety. Co oznacza, ze po tej waszej stronie musi byc sporo debili, skoro takie lody mozna krecic.

www.pch24.pl/manipulacje-popularnej-gazety--opublikowano-falszywy-list-biskupow-w-sprawie-lgbt,69507,i.html#ixzz5tguve9Vq
    splycasz Krzysiu niemilosiernie, mnie przykladowo nie odpowiada linia programowa tego lewackiego szmatlawca, a czy oni sobie tam klamia czesto, czy tylko przywyjatkowych sytuacjach, jest mi obojetne.
    **
    Czy to oznacza, ze rownie obojetne jest ci czy klamia w prawackich szmatlawcach, ale wolisz czytywac te wlasnie gdyz odpowiada ci ich linia programowa?
  • xiazeluka 15.07.19, 22:04
    "Najwyrazniej redaktorom Wyborczej przypadl ten pomysl do gustu."

Ależ naturalnie.

--
  • institoris2 16.07.19, 00:13
    benek231 napisał:

> Czy to oznacza, ze rownie obojetne jest ci czy klamia w prawackich szmatlawcach
    > , ale wolisz czytywac te wlasnie gdyz odpowiada ci ich linia programowa?

okreslenie "szmatlawiec" odnosi sie Krzysiu do gazety uprawiajaca nachalna propagande, albo do takiej, ktora nie ma oporow poslugiwac sie klamstwem.
  • benek231 16.07.19, 15:58
    institoris2 napisał(a):

okreslenie "szmatlawiec" odnosi sie Krzysiu do gazety uprawiajaca nachalna propagande, albo do takiej, ktora nie ma oporow poslugiwac sie klamstwem.
    Bardzo ladnie to ujales, a ja mialem na mysli Sieci i wPolityce, ktore - wlasnie z powodow ktore opisales - sa szmatlawcami. Mniej znanych prawackich szmatlawcow jest znacznie wiecej i nie maja one najmniejszych zahamowan z koscielno-prawacka propaganda i klamstwem.

• qwardian 16.07.19, 07:21

Gazeta Wyborcza jest moją ulubioną, bo publikuje listy organizacji faszystowsko-nazistowskich na które ja następnie głosuję.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • qwardian 15.07.19, 17:40

wpolityce.pl/polityka/450870-lesbijki-zamordowaly-9-latka-straszne-informacje-z-brazylii
    Z małymi wyjątkami, bo wśród lesbijek jedna jest chłopem, druga kobietą, więc w połowie są zdrowe..
    --
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • wikul 18.07.19, 17:51
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67295355_153833119124903_7028354267803025408_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_eui2=AeF0hc8Kf-xcp2YobKU38JdT17OjacFb2tWuc1pQuQy4zV6ea8jEEH_MwDEPIeUhAF1A0iDs4StlrzkgAyalP9vz8DHKC0i3xTVg5GFZtlynLA&_nc_oc=AQk17rnyi_6o9qvKEk_Dp_b__HRDz3jkp32o39naH3CLmBil6oLx77-pTkQIGXDj2gM&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=351821f1f7251b0639a52bbeffaf0086&oe=5DED03A1

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
  • xiazeluka 18.07.19, 21:45
    Ale ordynarny fotomontaż. Kserokopiarka jest w siódmym nie... tego... siódmym serwisie.

--
  • wikul 18.07.19, 23:07
    Mławski v.XLkretyn napisała:

> Ale ordynarny fotomontaż.

Subtelny wrażliwiec się odezwał. Pracujesz jeszcze nad j.wolskim? Czy ująłeś w swoim słowniku pozycję; kotlet szabowy?

--
  • xiazeluka 19.07.19, 08:35
    Kserokopiarko, żyjesz w świecie kserokopii.

--
  • wikul 21.07.19, 20:19
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67403837_395943651036840_2104476620046729216_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQm4l1oRLe8Po_dycIRuoynlWxxkO-6uQXlkUHh7np8WhPhax4Q9H2_Pt2mfhfvj6lY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=6ee6b9788990884854d95909ceb13fb2&oe=5DE6EA8B

Ale ty jesteś mądry, prawie jak ten powyżej.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka