Dodaj do ulubionych

Krytyka Stepana Bandery ukarana..

17.07.19, 07:38

medianarodowe.com/uczen-skrytykowal-bandere-teraz-chce-sie-go-odebrac-rodzicom/
Bandera jest moim bohaterem, bo walczył u boku nadludzi spod znaku swastyki, ostatniej deski ratunku dla naszej cywilizacji. Walczył za wartości rodzinne, przeciw pedalstwu, komunizmowi i piątej kolumnie. Natomiast mam rozterkę wewnętrzną, czy w imię wyższych wartości jaką jest rodzina, należy ją rozbijać..
--
Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
Edytor zaawansowany
  • kalllka 17.07.19, 08:59
    Qwardianie kochanie, mnie się rodzina kojarzy z podstawowa komórka, najczęściej na węgiel. Co z tego wynika? Ze np. takiemu Elonowi naturalnym ze skojarzyła z neuro. Miał chlop przestrzen życiowa i nazwisko...
    I teraz wracając do Bandery i nabuchanego chłopca, owinąć go flaga i wystrzelić w przestrzeń publiczna było prosto.. tylko po to by np dobrać się do możliwości ojca albo matki albo po babci po mieczuxxx
  • qwardian 17.07.19, 09:35

No dobra, to uszczknę z innej strony. Banderowcom zawdzięczamy obecny cud gospodarczy więc budzą mój respekt..

--
  • kalllka 17.07.19, 10:59
    .. re: spekt czy szacunek?
    Bo jeśli wracac po twojej ścieżce „gospodarczy cud” wymaga szacowania.. tego dyżurne dzieci z gazety nie rozumieją wiec się złoszczą..
    A później taxowka na czas nie przyjeżdża, np do mnie, po babcie, do ciebie.. itd.
  • boomerang 17.07.19, 10:33
    Bandera był jak wiadomo sodomitą, więc najprawdopodobniej walczył mniej więcej o to samo o co dziś walczy Biedroń.
  • kalllka 17.07.19, 10:43
    I jeszcze coś, czakram komunikacyjny, mieni się i wibruje na niebiesko.. bloomberg od początku swej medialnej ekspansji używał tzw „dzieci indygo.. „
    dzieciom [ plotka] podoba bardziej .... niż w Czechach, np.
    Po pierwsze Czechy to malusinski kraj.. . a po drugie tam już myślą po niemiecku / zwłaszcza przy dzieckuuncertain
    Dlatego tez nie przewikulowalam informacji o genialnym wizjonerze Muzku.. z Bluemberga bo mam świadomość ze to samo robią w czakrze korzeni / red kits/ wiec zaraz ktoś z tzw drugiej strony.. to zrobi. Przykład ironicznego baby w konfrontacji z Miriam np. jasno to pokazuje..kto komu i co i gdzie podkłada prosiaka.
    Ot prosty, choć podły, algorytm pisany przez chciwych i dla chciwych.. niestety.
  • boomerang 17.07.19, 10:46
    uprasza się nie mylić bloomberga z boomerangiem
  • qwardian 17.07.19, 14:06

Trafiłaś w sedno z tą konfrontacją i podkładaniem, co budzi u mnie pewne zdziwienie co do oczekiwań z tym związanych. Nie lubię presji, ani jej stosować, w tym również być przekierowywanym przez stalkersów tego pokroju...

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • amg10 17.07.19, 22:35
    ktory o Stepanie Bandera bedzie sie wyrazal pozytywnie ??

Mysle, ze trzeba bedzie dluuuuuugo szukac ...
  • qwardian 17.07.19, 23:15
    Również w to wątpię. Za Bandery Polacy byli w haniebnym sojuszu z sowieckimi zbrodniarzami...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka