Dodaj do ulubionych

"Strefa wolna od ideologii LGBT"

24.07.19, 11:52
Już nie "Strefa wolna od LGBT", lecz "Strefa wolna od ideologii LGBT". Naklejki z takim hasłem rozprowadza tygodnik "Gazeta Polska".

dorzeczy.pl/obserwator-mediow/109058/gazeta-polska-zmienila-tresc-naklejek-o-lgbt.html

Ciekawe komu to dalej przeszkadza? GP zrobiła sobie bezpłatny marketing. Kampania wyborcza dostała dawkę paliwa. Nawet ja jestem zadowolony z dodania jednego słowa na naklejce.
--
"Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
Edytor zaawansowany
  • qwardian 24.07.19, 13:13

Nadal negatywny przekaz. Swastyka jest symbolem pozytywnym i pozdrowienie prawą ręką. Ale nie sztywno, tylko niedbale podniesioną dłonią jak to robił AH. W ten sposób pozdrawiam wszystkich moich sąsiadów..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • oleg3 24.07.19, 13:27
    Daj spokój.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • benek231 24.07.19, 15:58
    Bo ja moge przyrownac ja tylko do "ideologii" niewolnikow, ktorzy chcieli byc wolnymi ludzmi. Ot i wszystko: prawo do bycia wolnym czlowiekiem. Owszem piekne to ale troche za chude by zaslugiwac na miano ideologii. Podobnie z LGBT.

"Strefa wolna od ideologii LGBT" ale jesli wymazac "ideologie"
    to pozostaje ""Strefa wolna od LGBT" czyli to czego koscielni zycza sobie od zawsze, oraz obecnie.
  • xiazeluka 24.07.19, 16:30
    A kro cudaków z LGBTWC niewoli, Kretynie52?

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • piq 24.07.19, 17:24
    ...że osobnicy QWERTY mają prawo robić wszystko to, za co normalny heteroseksualista miałby sprawę o obrazę moralności publicznej (patrz tzw. "parady miłości"), a także mają prawo do wpływania na życie publiczne w większym stopniu, niż normalni obywatele, bo są "prześladowani". Zwłaszcza na wychowanie dzieci, bez względu na zdanie i opinię rodziców. W swoim długim życiu nie spotkałem ani jednego odmieńca, który byłby prześladowany z powodu swoich upodobań łóżkowych. Ani jednego. Dlatego jeśli chociaż jeden QWERTY spróbuje mi regulować życie, to ma pewny strzał prosto w pysk.
  • benek231 24.07.19, 18:30
    materialu LGBT w ktorym roszcza sobie oni pretensje do, oraz ich celem jest, zapewnienie sobie wyzszych i lepszych praw od pozostalych czlonkow spoleczenstwa (?) Np. ich dazenia do zdobycia uprawnien do wplywania na wychowanie "moich" dzieci, bez pytania mnie o zdanie. Bo przyznam, ze o tym slysze po raz pierwszy. W moim stanie dozwolone sa malzenstwa homoseksualne - sam glosowalem ZA - ale nie spotkalem sie z ich probami wlazenia z butami do mojego domu i lozka.

Widzialem na YTbie marsz homoseksualistow w Bialymstoku ale nie zauwazylem nic co mogloby kwalifikowac sie jako obraza moralnosci publicznej - za wyjatkiem samego marszu, oczywiscie. Podsumowujac nie przedstawiles nic co przekonaloby mnie co do slusznosci przypisywania ideologii homoseksualistom.

Komunistyczna ideologia to jest ideologia. Faszystowska ideologia to jest ideologia. Katolicka ideologia to jest ideologia. Ale ideologia LGBT? Nie rozsmieszaj mnie.
  • wkkr 25.07.19, 07:36
    Bredzisz ale tylko dlatego że nie byłeś np. w Rio de Janeiro w czasie karnawału albo na na zabawie z piątko na sobotę w Starych Rumunkach. Na takich imprezach heteroseksualiści robią dokładnie to samo co rozpasani homoseksualiści na paradach równości.
    ===
    A jak niby pedały mają większy wpływ na rzeczywiści niż heterycy? Jakie prawo to stwierdza? Każdy ma prawo domagać się tego co uważa za stosowne. Np paprykarz spod Wilkowa odpowiedzi na pytanie "Jak żyć".... Na tym polega demokracja. chcesz homosiów zakneblować? Wyłazi z ciebie bolszewicka natura.....
    ===
    Co do wychowania dzieci, to nie homosie są główną siła dążącą do wprowadzenia edukacji seksualne a seksuolodzy.
    a to dlatego że mają pełne gabinety frustratów będących ofiarami dulszczyzny.
    ===
    A ilu homoseksualistów spotkałeś? Skąd wiedziałeś że to homoseksualiści?
    Zapewniam cię że zdecydowana większość homoseksualistów których znasz nie ujawniła tego faktu publicznie.
    ty nie masz pojęcia ilu homoseksualistów tak na prawdę znasz!
    znana ci grupa jest zdecydowanie niereprezentatywna.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • qwardian 25.07.19, 07:49
    Akurat parada w Białymstoku była bardzo sympatyczna. Pedały dostały bęcki i nie miało miejsce szczucie na Kościół Katolicki z ich strony..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • kalllka 25.07.19, 07:57
    Uahhh! Znaczy, ze w Białymstoku wyegzekwowano
    prawo z naklejek: strefa wolna od ideologii lgbt.
    No to teraz becki należą się: strefie wolnej od ideologii pis i będzie po równo... tu gowno i tam gowno.

• qwardian 25.07.19, 09:28
    Taki był scenariusz nagonki na Kościół przed wyborami i wcześniej kiedy nie akceptowano wyników wyborów 2015 roku. Ale prawo jest prawem. Jeżeli Frasyniuk został osądzony bandziorem, to sprawiedliwości kibica musi stać się zadość i ponieść taką samą karę..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • kalllka 25.07.19, 10:12
    ano, nic się nie zmieniło,
    Ni w umysłach wykonawców/ polityków,
    ani inżynierów behawioralnych.. komu z ceo ze stała pensyjka, chciało by się w taki gorac włączać, by przypilnować czy trawa nie za wysoko rośnie.
  • babaobaba 29.07.19, 13:03
    piq napisał:

> ...że osobnicy QWERTY mają prawo robić wszystko to, za co normalny heteroseksua
    > lista miałby sprawę o obrazę moralności publicznej (patrz tzw. "parady miłości"
    > ), a także mają prawo do wpływania na życie publiczne w większym stopniu, niż n
    > ormalni obywatele, bo są "prześladowani". Zwłaszcza na wychowanie dzieci, bez w
    > zględu na zdanie i opinię rodziców. W swoim długim życiu nie spotkałem ani jedn
    > ego odmieńca, który byłby prześladowany z powodu swoich upodobań łóżkowych. Ani
    > jednego. Dlatego jeśli chociaż jeden QWERTY spróbuje mi regulować życie, to ma
    > pewny strzał prosto w pysk.
    ================
    Na razie strzel się w swój bo usiłujesz regulować coś temu QWERTY. Chyba, że uważasz się za lepszego. Na pewno uważasz się za lepszego. Zatem lepiej może nie w pysk a w potylice. Będzie to ostateczne rozwiązanie pewnej kwestii.

PS. Pozdrów swojego biskupa... wink

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • piq 24.07.19, 17:18
    ...sam mogę taką nakleić.
  • babaobaba 29.07.19, 13:04
    piq napisał:

> ...sam mogę taką nakleić.

=============
    Na czoło. Będziesz uchodził za oryginała.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.

• kalllka 24.07.19, 18:01
    Mnie tylko ciekawi / a zapomniałam zapytać o to w wątku andrzejga/ gdzie tego typu wlepki maja sie ?
    w przestrzeni publiczne to wiadomo.. ale dokładnie gdzie? No i podpytanie, w jaki sposób wlepkowcy, tej czy innej opcji politycznej zreszta, uregulowali sobie te „wolność”- ergo! jak maja ja zamiar egzekwować?

Szczerze przyznam, ze tym razem nagrodę Darwina
    przyznalabym gazecie... polskiej. Sakiewicz rulex!
  • andrzejg 24.07.19, 19:34
    Twoi idole chyba czytają forum Aquanet. Poszli po rozum do głowy.
    Trzeba było się tak rzucac?
  • oleg3 24.07.19, 20:08
    andrzejg napisał:

> Twoi idole

Czyli kto?

--
  • t_ete 24.07.19, 22:20

Hyrkan : 'Strefa wolna od PiS ?'

Od razu na wstępie chciałbym zaznaczyć, powtarzając za prominentnymi politykami partii rządzącej, że tytuł mojej notki nie dotyczy ludzi, tylko ideologii. W związku z tym jestem przekonany, że zwolennicy PiS zgodnie ze swymi deklaracjami, będą akceptować moje prawo do wolności wypowiedzi.

Znam bardzo wielu ludzi, którzy chcieliby takie naklejki wywiesić u siebie w swoich firmach, sklepach, na samochodach czy drzwiach do mieszkania.

Ideologia PiS jest dla nich bowiem wyjątkowo obrzydliwa zarówno moralnie, jak i intelektualnie.

Chcieliby w ten sposób dać odpór, wyrazić sprzeciw przeciw demagogii, obłudzie, kłamstwie, podłości, szczuciu jednych na drugich, ksenofobii sączonej w społeczeństwo, czyli filarach pisowskiej myśli politycznej.

Chcieliby w ten sposób zaprotestować przeciw demoralizacji państwa, fasadowości instytucji, bezwstydnemu nepotyzmowi.

Chcieliby przestrzeni, w której dominuje uśmiech, życzliwość do drugiego człowieka, szacunek wszystkich, także tych innych.

Gdzie każdy człowiek może czując się bezpiecznie spacerować po ulicy, nawet jeśli jest to gej trzymający za rękę drugiego geja.

Chcieliby przestrzeni, w której można odetchnąć czystym powietrzem, nieskażonym podejrzliwością i dulszczyzną moralną.

Chcieliby świata wolnego od ideologii PiS, która narzucana jest im poprzez wykorzystywane do tego celu media oraz instytucje.

Mam więc pytanie dla wszystkich zwolenników PiSu oraz narodowców popierających wolność do wprowadzania w obieg publiczny naklejki “Strefa wolna od LGBT”.

Czy poprą nas wszystkich - przeciwników PiS-u pragnących być wolnymi od jego ideologii z przyczyn opisanych powyżej - czy poprą nas, gdy zaczniemy kolportować oraz wyklejać w miejscach do nas przynależnych - naklejki “Strefa wolna od PIS”?

www.salon24.pl/u/hyrkan/972200,strefa-wolna-od-pis
    .................................................................................................................................

Wszak nie o ludzi chodzi - ale o ideologie smile

tete
  • xiazeluka 24.07.19, 23:02
    Tete, możesz sobie okleić całe czoło takimi naklejkami i nikomu nic do tego.

--
  • t_ete 25.07.19, 00:07
    xiazeluka napisała:

> Tete, możesz sobie okleić całe czoło takimi naklejkami i nikomu nic do tego.

Nie w tym rzecz - czy moge sobie czolo okleic smile

Tekst byl o tym - czy naklejka 'Strefa wolna od PiS' -
    bylaby jedynie postrzegana jako ideologiczna deklaracja -
    ktora nie ma nic wspolnego z ludzmi tworzacymi PiS,
    elektoratem PiS - itd. ?

A gdyby zapisac ja inaczej ... 'Strefa wolna od ideologii PiS' ... ?

Otoz nie. Nie jest to mozliwe.
    Bo nie jest mozliwe 'wyekstrahowanie'
    z PiS czy z LGBT - ludzi.

tete
  • benek231 25.07.19, 05:59
    t_ete napisała:

Otoz nie. Nie jest to mozliwe.
    Bo nie jest mozliwe 'wyekstrahowanie'
    z PiS czy z LGBT - ludzi.
    **
    Otoz to. Kiedys juz rozmawialismy na ten temat, przy okazji akcji kleru pt. "my nie mamy nic przeciwko homoseksualistom a jedynie przeciwko ich homoseksualnym zachowaniom". Co oczywiscie jest szczytem wstretnej i sliskiej obludy. Bo nie da sie oddzielic jednego od drugiego.
    Debilni parafianie, zwlaszcza homofobiczni, lykali te klamstwa jak indor kluski ale tylko dlatego, ze sa debilni i nie potrafia sami myslec. To dlatego kler moze notorycznie pozwalac sobie na dokonywanie gwaltu na ich umyslach.
  • oleg3 26.07.19, 13:19
    benek231 napisał:

> t_ete napisała:
    > Otoz nie. Nie jest to mozliwe.
    > Bo nie jest mozliwe 'wyekstrahowanie'
    > z PiS czy z LGBT - ludzi.
    > **
    > Otoz to. Kiedys juz rozmawialismy na ten temat, przy okazji akcji kleru pt. "my
    > nie mamy nic przeciwko homoseksualistom a jedynie przeciwko ich homoseksualnym
    > zachowaniom".

Podobno Krzysiu możliwa jest cywilizacja bez instytucji rodziny. Tylko jakoś nie mogę znaleźć historycznych przykładów. Rzecz jest oczywiście możliwa: wystarczy obejrzeć prekursorską "Seksmisję". Mnie jednak nurtuje brak historycznych przykładów. Podasz jakiś przykład?
  • xiazeluka 25.07.19, 07:50
    Niestety Mła nie rozumie, o czym jest powyższy bełkot.

Mła rezydencja jest wolna zarówno od LGBTWCNSDAP, jak i ideologii tego gangu terrorystów. Jeśli Mła zapragnąłby podzielić się tym normalnym stanem ze światem, to by ogrodzenie ozdobił owymi naklejkami, nawet na sekundę się nie zastanawiając, czy jest/nie jest możliwe "wyekstrahowanie" ludzi.

--
  • oleg3 25.07.19, 09:27
    t_ete napisała:

> Otoz nie. Nie jest to mozliwe.
    > Bo nie jest mozliwe 'wyekstrahowanie'
    > z PiS czy z LGBT - ludzi.

Teza nie jest nowa. Progresiści realizowali ją w praktyce. Rozwiązali problem szlachty, burżujów i kułaków. Tudzież inteligentów i wszelakiej gramoty. Ludzi do piachu i nie ma wstecznych ideologii.
  • t_ete 25.07.19, 19:03
    oleg3 napisał:

> Teza nie jest nowa. Progresiści realizowali ją w praktyce. Rozwiązali problem s
    > zlachty, burżujów i kułaków. Tudzież inteligentów i wszelakiej gramoty. Ludzi d
    > o piachu i nie ma wstecznych ideologii.

Taaa ... komentarz rozpaczliwy.
    Ale nie na temat.

Twierdzisz, ze naklejka 'Strefa wolna od ideologii LGBT'
    nie dotyczy osob nieheteronormatywnych a wylacznie 'ideologii LGBT' ...
    To znaczy, ze moga przebywac w 'strefie' - pod warunkiem,
    ze nie beda ujawniac swojej
    orientacji seksualnej lub pogladow ?

Analogicznie - naklejka 'Strefa wolna od ideologii PiS' oznaczalaby,
    ze owszem moga w 'strefie' bywac PiS-owcy ale nie moga wyrazac
    w niej wlasnych pogladow ...

Dlatego napisalam, ze to nie jest mozliwe.
    Nie mozna wziac 'na widelec' 'ideologii' LGBT/PiS - nie dotykajac
    ludzi, ktorzy tak - czy siak - sa czescia spolecznosci
    - 'nieheteronormatywnej' / PiS-owskiej.

tete

• oleg3 26.07.19, 10:41
    t_ete napisała:

> Taaa ... komentarz rozpaczliwy.
    > Ale nie na temat.

Rozpaczliwa replika próbująca zafałszować rzeczywistość.

--
  • t_ete 28.07.19, 00:31
    oleg3 napisał:

> Rozpaczliwa replika próbująca zafałszować rzeczywistość.

....... to rzeczywiscie falszywa nuta ... wygibasy
    pt. naklejka 'Strefa wolna od LGBT' - i oczekiwanie, ze przeciez nikt
    nie powie 'wy......j pedale' - bo nie chodzi o ludzi ale o 'ideologie'.

Ktos w necie wpadl na pomysl, ze przeciez sprawe
    zalatwilaby
    naklejka 'Strefa tradycyjnych wartosci' ....

Brzmialoby pozytywnie.
    Ale mniej by sie politycznie oplacalo ...

Beda naklejki czy nie - to i tak zmierza
    do nieszczescia.

tete
  • wikul 24.07.19, 23:02
    www.facebook.com/obserwatorrzecz/videos/467248980762354/

--
    "…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
    Perła v. Cullinan1 v. au999
  • messiahstradivarius 28.07.19, 00:59
    zapraszam do Sejmu, "strefa wolna od LGBT" jest (oficjalnie) w znanej partii. Strefa rozszalałych, krzyczących, tupiących, ryczących - to pozostałe miejsca w Sejmie. Strefa nienawiści tam, w okolicach znanego VIP, który uzupełnia wiedz (panie podają - nieee same wykonują telefony z pytaniami, panowie pokazują na tablety, zakładane są oklurary, słuchane są szepty, szef znanego klubu obok zmiętoszony coś szepnie) - sorry za przydługą refleksjone w nawiasach - rządzący oraz prokurator.

Wiecie co jest niezłe? Jak jeden z drugim idą do Water Clozet. I drapią się na "schódki" pod orłem i krzyżem, tak mozolnie niektórzy i wiadomo państwo państwem a oddać mocz - każdy musi. Niektórym zajmuje to nawet sporo czasu. Są zakłady wsród dziennikarzy wszystkich stacji prócz jednej smile Ostatnio maltretowany był temat o upadłościahc konsumenckich i strażakach, a wy ciągle o LGBT tych odmiennościach, co o nich pisze wyborcza w nadmiarze bo nie ma już o czym!
  • dachs 30.07.19, 20:12
    ...kobieta "nie jest na swoim terenie". To lać!
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25043900,czestochowa-ochroniarz-pobil-kobiete-bo-miala-na-sobie-sweter.html#s=BoxOpImg3
    Nawiasem mówiąc jedni idioci zrobili z tęczy swój symbol, a jeszcze więksi idioci się na to zgodzili.
    A tęcza... swoje.
    --
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • sz0k 30.07.19, 22:11
    dachs napisał:

> ...kobieta "nie jest na swoim terenie". To lać!
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25043900,czestochowa-ochroniarz-pobil-kobiete-bo-miala-na-sobie-sweter.html#s=BoxOpImg3
    > Nawiasem mówiąc jedni idioci zrobili z tęczy swój symbol, a jeszcze więksi idio
    > ci się na to zgodzili.
    > A tęcza... swoje.

--
    "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
    Fryderyk D. Wilhelmsen
  • dachs 30.07.19, 22:36
    To nie to, Sz0ku.
    Stary już jestem i tęcza mi sie lepiej kojarzy niż z pedałem

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSG2ynDwanpJFPo03bSGQ0x0J7_ADig6npq4pQmwmJKxKbdXjL9

A poza tym, przy całym obrzydlistwie pedalstwa, widok bitej kobiety jest jeszcze bardziej obrzydliwy.
    --
    plus pis quam ratio vs. plus ratio quam vis
  • sz0k 30.07.19, 23:58
    dachs napisał:

> To nie to, Sz0ku.

Ja jednak zostanę przy swoim.

> Stary już jestem i tęcza mi sie lepiej kojarzy niż z pedałem

Cieszę się. Tęcza ma 7 kolorów, logo LGBT ma 6 kolorów, ta dziewczyna miała bluzę z sercem z 5 kolorami. Nic tu się nie spina, ale aferę można rozkręcić. Jebnięci bramkarze w klubach to jest codzienność. Mogą Cię nie wpuścić za cokolwiek i obić mordę jak się będziesz stawiał. Robienie z tego sensacji w sposób w jaki robi to GWno ("oto efekty naklejek strefa wolna od LGBT!!!!1111", "zaczynają się krwawe zamachy na homo pod byle pretekstem!!!!", itp. itd.) jest efektem przedawkowania TOK FM (czyli de facto radiowej mutacji GWna).
    Równie dobrze mógłbym rozkręcić sensację bo ktoś dostał w mordę pod klubem gdyż chciał do niego wejść z fajkiem w gębie i przedstawić to jako efekt naklejek "strefa wolna od dymu".

> A poza tym, przy całym obrzydlistwie pedalstwa, widok bitej kobiety jest jeszcz
    > e bardziej obrzydliwy.

A co na to feministki? Chciały równouprawnienie to mają.

--
    "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
    Nicolás Gómez Dávila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka