Dodaj do ulubionych

genialne dzieci z Łódzkiego rysowały Boga

25.07.19, 13:01
Uczniowie szkoły podstawowej w Bełdowie zrobili przedstawienie kabaretowe (za które dostali po dupie, bo się proboszcz obraził). Nie tym jednak chcę się zajmować: w jednej ze scen uczennica odgrywająca uczennicę grubą kredką rysowała na kartce Boga; gdy odgrywająca nauczycielkę zauważyła: "Ale nikt nie wie, jak Bóg wygląda", uczennica odpowiedziała "Za chwilę będą wiedzieli".
Genialne. W jednym dialogu poruszyć i skomentować tyle ważnych kwestii to przejaw absolutnego geniuszu nieletniego autora scenariusza. Chyba że to skądś ściągnięte.

polskatimes.pl/uczniowie-szkoly-w-beldowie-obrazili-uczucia-proboszcza-szkola-wprowadza-prewencyjna-cenzure-kabaretow/ar/c1-14300851
Edytor zaawansowany
 • sz0k 26.07.19, 21:19
  piq napisał:

  > Chyba że to skądś ściągnięte.

  Oczywiście, że to jest ściągnięte. Wystarczy wpisać frazę w google i mamy:
  ministranci-bogucice.pl/humor,s.html
  Typowy humor rodem z "zeszytów szkolnych". I to na jakiej stronie? Ministrantów z jakiejś parafii z Bogucic. Także widać, że można bez spinania się.

  --
  "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
  Nicolás Gómez Dávila
 • piq 27.07.19, 15:35
  ...jak ktoś poważnie myśli o wierze, to to docenia.
 • piq 27.07.19, 15:37
  ...to nie docenisz. Ich też byś nie docenił.
 • sz0k 27.07.19, 16:11
  piq napisał:

  > ...to nie docenisz. Ich też byś nie docenił.

  Oj chyba nie zostałem dobrze zrozumiany. Uważam, że to było bardzo zabawne, tyle że zdecydowanie zbyt błyskotliwe żeby dzieci na to same wpadły. To raz, a dwa chciałem pokazać, że nie wszyscy są tak przewrażliwieni i pozbawieni poczucia humoru jak ten proboszcz.

  --
  "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
  Nicolás Gómez Dávila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka