Dodaj do ulubionych

Poważne naruszenie praworządności w tym kraju

26.07.19, 22:36
"Pedagog, który wraz z kibolami podczas białostockiego Marszu Równości wykrzykiwał pod adresem jego uczestniczek i uczestników "zakaz pedałowania", "Białystok wolny od pedałów" czy "wypier...ć", będzie zwolniony z pracy. Taką decyzję podjęli dyrektorzy podstawówki i poradni dla dzieci i młodzieży, w których był zatrudniony."

Mła oczekuje pilnej reakcji TSUE, KE, PE, ONZ, IA, SNW oraz tete - krwawa dyktatura krwawego dyktatora Kaczyńskiego włączyła piaty bieg terroru i jawnie prześladuje, dyskryminuje, wyklucza i stygmatyzuje mniejszości światopoglądowe. To skandal, co się wyprawia w TymKraju. Można założyć, że po jesiennych wyborach takie sytuacje zaczną się powtarzać na masową skalę.

--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Edytor zaawansowany
 • andrzejg 26.07.19, 23:18
  Jestem pełen podziwu dla księdza Luki.
  Po wcześniejszych wpisach pełnych agresji i chamstwa teraz pełna kultura.
  Skąd taka przemiana?
  Wewnętrzna potrzeba, czy instrukcje z Nowogrodzkiej dla ocieplenia wizerunku PARTII?
 • xiazeluka 27.07.19, 02:37
  Tak, zgadłeś, trucicielu - tajne instrukcje z Nowogrodzkiej.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • boomerang 27.07.19, 03:58
  aż strach pomyśleć co by wyrosło z tych dzieci poddanych praniu mózgów przez tego pożal się boże pedagoga
 • gini 27.07.19, 16:59
  A co wyrosnie z dzieci , genderyzowanych?Czy beda wiedzialy w ogole kim sa?

  A poza tym co te teczowki robily w Bialymstoku, po co sobie tam urzadzily spotkanie?Czaskowski urzadzil im taka wspaniala strefe relaksu, palet dostarczyl, nie mogli sobie tam na tych paletach pomaszerowac?
 • boomerang 28.07.19, 03:26
  Dzieci zgenderyzowane będa odbywały podróże po krainie seksu, tak jak niegdyś ich dziadkowie podróżowali całymi komunami po zażyciu LSD.
 • kalllka 28.07.19, 10:34
  Heh., no właśnie widać ,ze pokwasowe halucynacje nadają rzeczywistości kształtów.
 • qwardian 27.07.19, 06:51

  Ciekawe, że za tego typu rzeczy nie zwalnia się górników, budowlańców, operatorów maszyn, ciężarówek, metalowców czy stolarzy. Ja muszę czekać pół roku na realizację zlecenia w dwóch ostatnich profesjach. Co to jest u q nędzy zawód pedagoga. W najlepszym wypadku to rodzaj opieki społecznej, za niańczenie dorosłych już dzieci, który powinien być wykonywany przez kobiety, jeżeli w ogóle. Czy faceci stracili poczucie godności, podejmując się tego rodzaju zajęć. Zadajcie sobie pytanie, jak to się stało, że w rasistowskiej Południowej Afryce nikt mnie nie zwolnił z pracy, kiedy regularnie łamałem konstytucyjny Immorality Act, który zabraniał kochania się z murzynkami, mulatkami i hinduskami..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • boomerang 28.07.19, 03:21
  czyżbyś insynuował że ten pedagog to sam ma skłonności gejowskie bo nie wziął się za stolarstwo, ślusarstwo albo górnictwo?
 • qwardian 28.07.19, 13:24

  boomerang napisał:

  > czyżbyś insynuował że ten pedagog to sam ma skłonności gejowskie bo nie wziął s
  > ię za stolarstwo, ślusarstwo albo górnictwo?


  Wszystkich mężczyzn, nierobów unikających pracy fizycznej poddałbym terapii psychiatrycznej podobnie jak pedałów, więc może coś w tym jest..

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • piq 27.07.19, 15:45
  ...po tym przejawie dyskryminacji z powodu poglądów. Bo równość polega na równości dla pospólstwa, a równiejszości dla wybranych, w tym wypadku środowiska QWERTY.

  Orwell, socjalista, ale uczciwy, ongiś przewidział to wszystko, nabijając się z postempactwa, że nazwanie kogoś "faszystą" zastępuje argumenty. No i mamy to dzisiaj jak na dłoni.

  Biedny nauczyciel padł ofiarą nazistów-bolszewików, którzy w Tymkraju są jednakowi - i przy władzy i w opozycji. A w okresach przedwyborczych szczególnie.
 • czuk1 29.07.19, 13:33
  piq napisał:
  > ...po tym przejawie dyskryminacji z powodu poglądów. Bo równość polega na równości dla pospólstwa, a równiejszości dla wybranych, w tym wypadku środowiska QWERTY.
  Równość równością a wychowawca młodzieży nie może mocno angażować się po stronach światopoglądowych czy też politycznych . W każdym razie być nieobyczajnym lub niezgodnym z obowiązującym prawem. A tu tak było (i chyba nie po raz pierwszy, i chyba też było w szkole).

  > Orwell, socjalista, ale uczciwy, ongiś przewidział to wszystko, nabijając się zpostempactwa, że nazwanie kogoś "faszystą" zastępuje argumenty. No i mamy to dzisiaj jak na dłoni.
  Tak. Mamy jak na dłoni nazywanie całych grup społecznych kłamliwymi i obelżywymi nazwami (to PiS). Jak również nazywanie faszystami (pochopnie i przeze mnie) ledwie narodowych socjalistów , nakierowywanych na walkę z przeciwnikami PiS. Przy czym nadmierny rozwój takiego ruchu narodowego może być bardzo szkodliwy dla Polski. Stąd nic dziwnego, że budzi się sprzeciw społeczny do ich wojowniczej działalności.

  > Biedny nauczyciel padł ofiarą nazistów-bolszewików, którzy w Tymkraju są jednak
  > owi - i przy władzy i w opozycji. A w okresach przedwyborczych szczególnie.
  Bądźmy obiektywni. Politykujący czynnie, mocno zauważalny organizator manifestacji naruszał prawo, nie był wzorcem patriotycznego wychowania dla młodzieży. I obiektywnie rozpatrując jego sprawę pracodawcy odsunęli go słusznie od warsztatu edukacyjnego. Teraz może być człowiekiem wolnym, jeśli będzie wykonywał wolę JK.
 • messiahstradivarius 28.07.19, 01:16
  Bardzo dobra wiadomość. Słusznie, że zostal zwolniony. jaka reakcja? Kogo bronić? Troglodyty?!

  pozdrowienia
 • xiazeluka 28.07.19, 01:47
  Co to znaczy "słusznie"? Za co?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • messiahstradivarius 28.07.19, 02:42
  Używał wulgaryzmów i zadał się z "kibolami". Jako taki, nie biorąc pod uwagę rodzaju demonstracji, jest zdyskalifikowany jako pedagog. Poza tym - nie uchodzi biegać na tego rodzaju demonstracje. Żenada. Niech poczyta kartę z historii dumnej Polski albo Szekspira.
  Za to. wink
 • xiazeluka 28.07.19, 13:34
  Bzdury Pani pisze.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • gini 28.07.19, 08:39
  O jest moja zielona dyskutantka , no dobra kibole byc zli, wywalac, ale dlaczego trzymac genderowcow, ktorzy manipuluja swiadomoscia dzieci, nie licza sie" z rodzicami?

  Sprawa nastepna, to nie mieszkancy Bialegostoku zorganizowali ten marsz, zjechala im sie jakas zbieranina i zaczela prowokowac, a zomo, pobilo mieszkancow Bialegostoku .Raz jeszcze ogarnij sie intelektualnie , i zastanow sie co dla ciebie lepsze , czy KK czy islam zalewajacy Europe.Czy atakujesz na slepo , byle tylko dolozyc Polakom .
 • messiahstradivarius 28.07.19, 10:31
  gini napisała:

  .Raz jeszcze ogarnij sie intelektualnie ,


  to Ty się gini ogarnij. Jak piszesz i do kogo piszesz.
  I przestań machać tym chamskim tonem na wszystkie strony bo w końcu ktoś straci cierpliwość.
  Chamstwo nie jest argumentem. Ty zresztą - nie jesteś stąd, siedzisz, gdzieś tam - włóż głowę w tamte sprawy, pisałaś coś o szczęściu, no to bądż sobie tam szczęsliwa, z dobrymi życzeniami!

  Każdy, kto w jakimkolwiek kontekście zachowuje się chamsko bez klasy, a ten "pedagog" zachował sie jak kibol
  do wyrzutu, niech schrzania z krzykami.

  Bez odbioru.
 • gini 28.07.19, 11:28
  Cosik na temat , bo reszte znam na pamiec
 • czuk1 28.07.19, 11:59
  Czytam , że zwolniony ma być z pracy w szkole wychowawca młodzieży za publiczne obelgi i ostre/bezprawne występowanie przeciw uczestnikom marszu równości. Oceniam , że zamiar zwolnienia tego faceta jest uzasadniony. Informacja jest pojedyncza, tuzinkowa, niegodna wątku. Poza tym autor wątku nie podaje źródła tej informacji. Nie znamy źródła tego arcyważnego komentarza.
  Niezrównoważone, nierealne, satyryczne jest oczekiwanie autora wątku ,nawiązujące do tej wiadomości. Nie ma w nim za grosz rozsądku, mądrości i prawdy . Pióro predatora zardzewiało ? Po tym tekście można się przejechać, jak po burej suce.

  --
  "Poczynania liderów PiS doprowadziły do spadku liczby narodzin, skrócenia długości życia, wzrostu śmiertelności, rozszerzenia obszaru skrajnej biedy." Andrzej Leszyk
  To niemałe "osiągnięcia" kadencji rządów PiS.
 • andrzejg 28.07.19, 12:06
  Nie dość, że tęczowe kolory zostały na opozycji, to PiS jawi się jako obrońca praworządności aresztując zadymiarzy i zwalniając z pracy zbyt nadgorliwych.

  W zasadzie, to nie mogę się nadziwić , że opozycja jest aż tak do doopy.

  Dodatkowo dziś czytałem żale byłego, ale znanego polityka PO, że przez PiS nie może pojechać na wymarzoną wycieczkę do Chin...Bożeeesz.
 • gini 28.07.19, 13:12
  Chcialam zwrocic uwage, ze to zadymiarze udali sie do Bialegostoku ,nie slyszalam by zomo, gazujace bialostockie dzieci zatrzymalo jakiegos zadymiarza zboiczonego.

  Przyklad przedsiebiorcy polskiego, pochwala zwalnianie z pracy za poglady .Napisz sobie na szybie kocham LGTB to teraz modne .
 • andrzejg 28.07.19, 13:16
  Jak zwykle nic nie rozumiesz ze słowa pisanego.
  Tak jak w sąsiednim wątku : co innego pisze M., a co innego opisujesz Ty.
 • gini 28.07.19, 13:22
  Ty z moich dyskusji z M nic nie rozumiesz i nie bede ci tlumaczyc, po raz kolejny wychwalasz wywalanie ludzi z pracy za poglady .
  A pisanie, ze to ja nie rozumiem to stara sztuczka erytystyczna .
  Ciekawe jakie kryteria stosujesz przy zatrudnianiu pracownikow.

  Bo wiesz u mnie w Brukselce to nikt mnie o poglady nie pyta, pytaja o kwalifikacje przede wszystkim .
 • andrzejg 28.07.19, 13:26
  Pogadaj sobie z kim innym.

  Pytasz o moich pracowników?
  Proszę bardzo . Najważniejsze są kwalifikacje i sumienność w pracy. Reszta się nie liczy.
  Staż pracy moich pracowników to 13-30 lat. Bardzo często tylko w moim zakładzie począwszy od nauki zawodu.

  Wystarczy?

  a teraz idź i zanudzaj kogoś innego.
  A.
 • messiahstradivarius 28.07.19, 20:00
  gini napisała:

  >
  > Bo wiesz u mnie w Brukselce to nikt mnie o poglady nie pyta, pytaja o kwalifika
  > cje przede wszystkim .

  Tak tez przeczuwałam, proszę PANIOM.
  Polecam szczerze moje ulubione Westmalle - masz pod ręką - proszę Paniom, lub cokolwiek od Trapistów - na wyluzowanie wsporników. Dlaczego jaki to polski wstrętny nawyk: Bruksela - w brukselce, Żydzi - Zydki, Molo MOnte - MONCIAK wszystko spartola nawet werbalnie.
 • kalllka 28.07.19, 16:13
  O rety- jeju! który to polityk,Andrzeju?
 • benek231 28.07.19, 16:40
  czyli nie nalezy brac na powaznie tego co pisze - to glup.


  czuk1 napisał:

  Czytam , że zwolniony ma być z pracy w szkole wychowawca młodzieży za publiczne obelgi i ostre/bezprawne występowanie przeciw uczestnikom marszu równości.
  **
  Ci tu debile, z Kretynemluka na czele, usiluja wciskac ludziom ciemnote, ze to za poglady wywalili tego nauczyciela z pracy, a nie za wulgarne slownictwo i zachowanie nielicujace z zawodem nauczyciela.
  Osobiscie nie zyczylbym sobie by moje dziecko znalazlo sie w zasiegu oddzialywania takiego "nauczyciela" i pierwszy wnioslbym o wywalenie go na zbity pysk.
 • xiazeluka 28.07.19, 19:53
  Kretyn52 postanowił jasno się określić jako faszysta. Brawo za odwagę.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • t_ete 28.07.19, 21:47
  xiazeluka napisała:

  > "Pedagog, który wraz z kibolami podczas białostockiego Marszu Równości wykrzyki
  > wał pod adresem jego uczestniczek i uczestników "zakaz pedałowania", "Białystok
  > wolny od pedałów" czy "wypier...ć", będzie zwolniony z pracy. Taką decyzję pod
  > jęli dyrektorzy podstawówki i poradni dla dzieci i młodzieży, w których był zat
  > rudniony."

  No i slusznie. Wulgarne okrzyki w miejscu publicznym
  wobec uczestnikow Marszu Rownosci ?
  Takie zachowanie nie licuje z godnoscia zawodu.

  Jesli masz watpliwosci - zapytaj starszych.
  Oni Ci wytlumacza na co nie moze sobie
  pozwolic pedagog, ktory
  pracuje z dziecmi.

  tete
 • xiazeluka 28.07.19, 23:25
  Z dziećmi pracuje pedagog. Po pracy pedagog staje się panem Kowalskim, który ma prawo wyrażać swoje przekonania. A brednie o "godności zawodu" Cię kompromitują, hipokrytko.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • t_ete 29.07.19, 00:19
  xiazeluka napisała:

  > Z dziećmi pracuje pedagog. Po pracy pedagog staje się panem Kowalskim, który ma
  > prawo wyrażać swoje przekonania. A brednie o "godności zawodu" Cię kompromituj
  > ą, hipokrytko.

  Pedagog publicznie 'wyrazajacy swoje przekonania' za pomoca
  wrzaskow 'wy.........c' ?
  Kiepska rekomendacja w normalnym kraju.
  Bo jakze to swiadczy o czlowieku ?

  ........ 'Sluzbowo' - ma uczyc dzieci tolerancji (zgodnie z podstawa
  programowa), rozwiazywac/lagodzic konflikty rowiesnicze, wspierac
  dzieciaki z problemami, rozmawiac z ich rodzicami ...

  A po godzinach - publicznie - wrzeszczy 'wy ........c !' do ludzi
  idacych w Marszu Rownosci ?

  .................. Myslisz, ze znajdzie prace w jakiejs szkole pod egida Ordo Iuris ?
  Zechca mu powierzyc swoje dzieciaki katoliccy celebryci ?

  tete

 • xiazeluka 29.07.19, 00:44
  "Pedagog publicznie 'wyrazajacy swoje przekonania' za pomoca
  wrzaskow 'wy.........c' ?"

  Nie pedagog, lecz pan Kowalski po pracy. Pedagodzy mają prawo - jak wszyscy - posiadać swoje poglądy i je wyrażać w dowolny sposób. Bycie pedagogiem nie jest niewolnictwem.

  "Bo jakze to swiadczy o czlowieku ?"

  Bardzo dobrze to o nim świadczy. Nie ulega homoterrorowi, zachowuje swoje własne zdanie.

  "'Sluzbowo' - ma uczyc dzieci tolerancji (zgodnie z podstawa
  programowa), rozwiazywac/lagodzic konflikty rowiesnicze, wspierac
  dzieciaki z problemami, rozmawiac z ich rodzicami ..."

  Tete, przecież już dawno ustaliliśmy - nie masz pojęcia, co znaczy pojęcie "tolerancja".
  Po drugie - jego przełożeni nie mieli dotąd do jego pracy zastrzeżeń merytorycznych, tak wiec można przyjąć, że ze swoich obowiązków wywiązywał się prawidłowo. Wyrzucenie go z pracy bez podstaw jest oczywistym naruszeniem prawa.

  "A po godzinach - publicznie - wrzeszczy 'wy ........c !' do ludzi
  idacych w Marszu Rownosci ?"

  Tak, właśnie - po godzinach. Jak każdy wolny człowiek ma prawo wyrazić swoje przekonania, faszystko.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • messiahstradivarius 29.07.19, 01:25
  No już kto jak kto, ale Vous smile piszący takie słowa... z wolnosci trzeba umieć korzystać.
  wyszedł z niech cham.
  W szkole uszy po sobie, a tak naprawdę - cep.
  A cham na początku zawsze jest grzeczny.

  To jest bełkot Panie Ł.,!
 • xiazeluka 29.07.19, 07:23
  Chamstwo nie jest zakazane, szanowna Pani. Podobnie jak bełkotanie, z czego korzysta Pani bez ograniczeń.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • qwardian 29.07.19, 07:23

  W pełni się z Tobą identyfikuję M. Zupełnie nie potrafię odgadnąć nowego Księcia, który idealizuje nowoczesnych szamanów, zwanych dla niepoznaki pedagogami..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 29.07.19, 08:39
  Szaman to od szamania, qw.
  A bełkot to ,po porostu, dodanie trochę kości do pamięci
  bez poinstruowania właściciela..
  Cóż jak wiemy prl, benek czy inny wodzu, nie takie białe kruki, wyciągali z kapelusza.
  Problem tylko w tym, ze do dzisiaj nie przyjmują /nie chcą?/ do wiadomości jak to się odbija(!) na psychice doświadczanych.
 • xiazeluka 29.07.19, 10:05
  "Widzimy, jak się rodzi w Polsce faszyzm […]Wiemy, jak się spełnia, spełnia się przez przemoc i przez nienawiść do pewnych grup ludzkich. W tym wypadku mamy LGBT, tę grupę się atakuje, ogólnie atakuje się inteligentów. I widać zresztą, powiedziałbym, taką wyrazistą różnicę, prawda? To są karki, inne budowy ciała. Po drugiej stronie są twarze głównie młodych ładnych ludzi. Ta różnica, powiedziałbym, wręcz antropologiczna niemal wychodzi.”

  Tete na pewno zaraz znajdzie jakieś wygimnastykowane uzasadnienie dla tej wypowiedzi.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • babaobaba 29.07.19, 12:19
  xiazeluka napisała:

  > "Widzimy, jak się rodzi w Polsce faszyzm […]Wiemy, jak się spełnia, spełnia się
  > przez przemoc i przez nienawiść do pewnych grup ludzkich. W tym wypadku mamy L
  > GBT, tę grupę się atakuje, ogólnie atakuje się inteligentów. I widać zresztą, p
  > owiedziałbym, taką wyrazistą różnicę, prawda? To są karki, inne budowy ciała. P
  > o drugiej stronie są twarze głównie młodych ładnych ludzi. Ta różnica, powiedzi
  > ałbym, wręcz antropologiczna niemal wychodzi.”
  >
  > Tete na pewno zaraz znajdzie jakieś wygimnastykowane uzasadnienie dla tej wypow
  > iedzi.
  >

  =======================
  Tete powinna cię olać, śmieciu, jako i ja po raz ostatni do ciebie piszę.
  --
  Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
 • czuk1 29.07.19, 12:26
  Co niektórzy gubią się w swoich opiniach . Dochodzą do kwalifikowania społeczeństwa na dobre i złe, na podstawie wyglądu i wieku.

  Wniosek "podkorowy" z czytania opinii na tym wątku, jest z tego taki - usuwać starych, bo szkodzą i są głupi.
 • oleg3 29.07.19, 15:32
  czuk1 napisał:

  > Co niektórzy gubią się w swoich opiniach .

  Będę złośliwy. To moje konstytucyjne prawo.

  Tow. Miller wygłosił lata temu skrzydlatą myśl o karpiach głosujących za przyspieszeniem Bożego Narodzenia. Z pewnością pamiętasz. A ty teraz gardłujesz za wprowadzeniem eutanazji. To takie europejskie, proklimatyczne i generalnie cool.
  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • xiazeluka 29.07.19, 14:06
  Komusze drzewo się obraziło pod tekstem tow. Śpiewaka. Signum temporis.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • czuk1 29.07.19, 14:30
  xiazeluka napisała: Komusze drzewo się obraziło pod tekstem tow. Śpiewaka. Signum temporis.

  Inteligent, predator ma duży asortyment obelg. Zaś szkoły agitatorów PiS i rosyjskich najemników ds. wojny hybrydowej na forach mają program z tej samej, sowieckiej szkoły KGB. Do tego ABC z A.Schopenhauera - jak zwalczać przeciwnika w negocjacjach i sporach.
  …. nie zauważacie tego ?

  Może dlatego nie widać , że szkolono inteligentów ?
 • xiazeluka 29.07.19, 14:47
  Ćwierćinteligent1 zdemaskował Mła. Co Mła teraz ma powiedzieć swojemu oficerowi prowadzącemu?

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • czuk1 29.07.19, 14:54
  xiazeluka napisała:
  > Ćwierćinteligent1 zdemaskował Mła. Co Mła teraz ma powiedzieć swojemu oficerowi
  prowadzącemu?

  Dawno zdemaskowałeś się bo jesteś przekupny. Mów do nas lepiej.... po ludzku.
 • benek231 29.07.19, 16:17
  koscielna kurwa, oraz wydech Putina - czyli ruski troll.

  Nie spodziewaj sie po tym monstrum niczego rozsadnego.
 • benek231 29.07.19, 18:52
  koscielna kurwa, oraz wydech Putina - czyli ruski troll.

  Nie spodziewaj sie po tym monstrum niczego rozsadnego.
 • xiazeluka 29.07.19, 20:24
  Dostałeś czkawki, Kretynie52. Poproś swojego Murzyna o szklankę wody.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • xiazeluka 29.07.19, 20:23
  Do Was, ćwierćinteligencie1, można mówić jedynie dialektem biurokratycznym.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • piq 29.07.19, 18:33
  ...kto by się spodziewał.
 • piq 29.07.19, 02:38
  ...bo nauczyciel jest pracownikiem/urzędnikiem służby cywilnej i obowiązuje go Ustawa o służbie cywilnej oraz kodeks służby cywilnej, gdzie wymogiem jest przestrzeganie konstytucji, prawa i godne zachowanie się w służbie i poza nią. Gość naruszył wszystkie trzy punkty i ma prawo zostać wydpcony z roboty, bo korzysta z przywilejów, ale kosztem rezygnacji z niektórych praw obywatelskich.
 • boavista4 29.07.19, 02:52
  a co powiesz o panu janie Hartmanie,
  JAN HARTMAN O POLAKACH:
  Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest.
  „Masowe wykształcenie Polaków jest niemożliwe biologicznie. Ogromnej większości społeczeństwa, która jest przeciętnie inteligentna, nie da się nauczyć pewnego poziomu”
 • boavista4 29.07.19, 03:15
  Janda:
  "Już nie czuję potrzeby wymiany myśli z tym narodem"
  Jest zawiedziona… Polakami i ich „nienawiścią” mającą wynikać – nie będzie to zaskakujące – z ich „kompleksów”, „braku perspektyw”, „niedouczenia” i „katolickiej” nienawiści.

  Jerzy Stuhr:
  Jak ktoś mnie pyta, jak ja się czuję jako Polak za granicą, to powolutku mówię już żonie na ulicy: „Tylko nie za głośno po polsku" – wyznał, że jesteśmy społeczeństwem niedouczonym pod względem obywatelskim. – Jesteśmy narodem niedouczonym. Niewychowanym.

  Maciej Stuhr:
  Maciej Stuhr, żali się, że musi żyć w Polsce, miejscu gdzie nie cierpi się Niemców, Żydów, homoseksualistów i innych. Maciej Stuhr tak mówi o polskości: „Gdy zastanawiam się nad pani pytaniem, co składa się na bycie Polakiem, to przychodzi mi do głowy myśl, że ta nasza polskość to pomieszanie ogromu kompleksów z jeszcze większą dumą narodową.

  Nie trudno zauwazyc ze wszyscy ci artysci nie znosza Polski, i maja wspolne korzenie.
 • czuk1 29.07.19, 12:11
  boavista4 napisał(a): Nie trudno zauwazyc ze wszyscy ci artysci nie znosza Polski, i maja wspolne korzenie.

  Nie trudno też zauważyć , że nie znosisz tych o wspólnych korzeniach.
  Może lecz się antysyjonizmu/antysemtyzmu lekturami książek Grossa czy nowości - "Lwów kres iluzji " Gaudena Grzegorza.


  --
  "Poczynania liderów PiS doprowadziły do spadku liczby narodzin, skrócenia długości życia, wzrostu śmiertelności, rozszerzenia obszaru skrajnej biedy." Andrzej Leszyk
  To niemałe "osiągnięcia" kadencji rządów PiS.
 • benek231 29.07.19, 07:32
  ale nie sadze by zmadrzal ("Biedny nauczyciel padł ofiarą nazistów-bolszewików..." - powyzej).


  boavista4 napisał(a):
  >
  JAN HARTMAN O POLSKICH CHAMACH:

  Miliony was, chamy, miliony.
  **
  Tez mi sie tak wydaje, ze miliony was, miliony.
  *


  „Masowe wykształcenie Polaków jest niemożliwe biologicznie. Ogromnej większości
  społeczeństwa, która jest przeciętnie inteligentna, nie da się nauczyć pewnego
  poziomu”
  **
  I znow prawde, co w oczy kole, facet powiedzial. Bo spoleczenstwo zamiast robic sie coraz madrzejszym, staje sie coraz glupsze, pod patronatem tego zlodziejskiego kosciolka. Wyniki tego zgubnego wplywu widac na codzien - ostatnio w Bialymstoku, ale na codzien na tym chocby forum. Co ktorys z was czyli koscielnych prawicowcow otworzy jape to od razu widac, ze polglowek.
 • czuk1 29.07.19, 12:18
  boavista4 napisał(a): a co powiesz o panu janie Hartmanie,
  Po obu stronach barykady są oszołomi. My nie waleczni …. mamy za to swój rozum, który
  nie jest zainteresowany rewolucją narodową i powrotem do sanacji .
  Trzeba uspakajać zwaśnione grupy narodowe. Nie dać się wciągać do walki o pietruszkę, kiedy właśnie zabierają nam skarby - jak - demokratyczne państwo prawa.

  ...jak zwykle, "moim zdaniem"....
 • xiazeluka 29.07.19, 09:25
  Nauczyciele nie są urzędnikami, lecz funkcjonariuszami publicznymi i to tylko podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

  Towarzysze z LiN mają istotnie taki pomysł, by belfrów przerobić na urzędasów, lecz to wymaga zmian prawnych oraz przeprowadzenia egzaminów do SC.


  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka