Dodaj do ulubionych

montypajtonowskie poczucie humoru albo ekoidiotyzm

31.07.19, 12:07
...jedno z dwojga, w wykonaniu tego biednego naiwnego rudzielca, który ożenił się ze zużytą amerykańską ćwierćinteligentką:
www.plotek.pl/plotek/7,154063,25044699,meghan-markle-i-ksiaze-harry-chca-miec-tylko-dwojke-dzieci.html#opinions
Edytor zaawansowany
  • oleg3 31.07.19, 12:27
    Stawiam na ekoidiotyzm.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • xiazeluka 31.07.19, 12:46
    Niestety, chyba ekoidiotyzm.

Niemniej, skoro ta moda ma być konsekwentna i skuteczna, to eurolewactwo musi nieco zrewidować swoje priorytety:

a) koniec z importem fizyków i chirurgów z Somalii - po przybyciu do Europy sprowadzają rodziny i mnożą CO2
    b) koniec z pomocą dla biednych, ludnych państw afrykańskich. Raczej przeciwnie - trzeba zaproponować im masową aborcję, eutanazję i sterylizację. Ponieważ do ugotowania Ziemi zostało - według najnowszych doniesień Ministerstwa Ekopropagandy - tylko 11 lat, to te półśrodki mogą okazać się nieskuteczne. Broń chemiczna to jedyne wyjście. Albo oni, albo Gaja.
    c) Zieloni en masse muszą dać przykład osobami swoimi i popełnić samobójstwo. Najlepiej jakoś ekologicznie.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • sz0k 31.07.19, 12:55
    xiazeluka napisała:

> c) Zieloni en masse muszą dać przykład osobami swoimi i popełnić samobójstwo. N
    > ajlepiej jakoś ekologicznie.

Niech się żywcem zakopią. Przysłużą się matce Ziemi i poczują z nią silną więź.

--
    "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
    Karol Marks
  • babaobaba 31.07.19, 13:21
    Piękna wypowiedź godna chrześcijanina i katolika w szczególności. Belzebub zaciera ręce.....

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • sz0k 31.07.19, 14:00
    babaobaba napisał:

> Piękna wypowiedź godna chrześcijanina i katolika w szczególności. Belzebub zaci
    > era ręce.....

Długo jeszcze będziesz z siebie idiotę robił trollu? Nudne to już.

--
    "Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację."
    Karol Marks
  • babaobaba 31.07.19, 17:42
    sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
    >
    > > Piękna wypowiedź godna chrześcijanina i katolika w szczególności. Belzebu
    > b zaci
    > > era ręce.....
    >
    > Długo jeszcze będziesz z siebie idiotę robił trollu? Nudne to już.
    >
    =====================
    Nie uważasz, że to ty robisz z siebie idiotę? W mojej religii nie życzy się nikomu śmierci. Poniżej wkleiłem słowa ks. Lemańskiego. Czytałeś? - masz uwagi?
    Belzebub zaciera ręce boś przebieraniec i sprawiasz przykrość Panu Bogu.
    Czy robisz to dla kariery? Ojciec Święty przestrzega.

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • sz0k 31.07.19, 20:08
    babaobaba napisał:

> Nie uważasz, że to ty robisz z siebie idiotę? W mojej religii nie życzy się nik
    > omu śmierci. Poniżej wkleiłem słowa ks. Lemańskiego. Czytałeś? - masz uwagi?
    > Belzebub zaciera ręce boś przebieraniec i sprawiasz przykrość Panu Bogu.
    > Czy robisz to dla kariery? Ojciec Święty przestrzega.

Wyjmij gałąź z dupy i przestań udawać osobę poważną, bo nią nie jesteś. I przy okazji, co już było Ci mówione, katolika, bo w to nikt nie jest wstanie uwierzyć.

--
    "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
    Fryderyk D. Wilhelmsen
  • babaobaba 31.07.19, 21:23
    sz0k napisał:

Wyjmij gałąź z dupy i przestań udawać osobę poważną, bo nią nie jesteś. I przy okazji, co już było Ci mówione, katolika, bo w to nikt nie jest wstanie uwierzyć.

=====================
    Nikt? Skąd wiesz? Chciałbym abyś się odniósł do wypowiedzi ks. Lemańskiego, który jest wzorem kapłana. Nikt nie wypowiedział się w tym wątku. Tacy z was katolicy. Domyślam się, że zwyczajnie się wstydzicie. Taki tuz "katolicyzmu" powinien rozprawić się z jego wypowiedzią a tu cisza tylko jakieś pierdy o gałęzi w dupie. Belzebub zaciera ręce....

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • xiazeluka 31.07.19, 22:06
    Nie można się wstydzić za kogoś, towarzyszu baobab. A komentowanie głupot tow. Lemańskiego jest równie nudne, jak Waszych złotych myśli.

--
  • sz0k 31.07.19, 22:57
    babaobaba napisał:

> Nikt? Skąd wiesz?

Nawet w tym domu wariatów nie ma aż tak głupich i naiwnych.

> Chciałbym abyś się odniósł do wypowiedzi ks. Lemańskiego

Ja też bym wiele rzeczy chciał, ale dorosłość generalnie uczy tego, że życie nie składa się ze spełniania zachcianek, tylko umiejętności pogodzenia się z tym, że nie można mieć wszystkiego.

> Nikt nie wypowiedział się w tym wątku.

A jest jakiś obowiązek reagowania na każdy wypowiedziany kretynizm i każdą głupią prowokację? Ja wiem trolliku, że to jest Twoje marzenie, bo takie jest Twoje tutaj modus operandi. Zesrać się na środku pokoju i czekać na reakcję. Cóż - niedoczekanie Twoje.

> Tacy z was katol
    > icy. Domyślam się, że zwyczajnie się wstydzicie. Taki tuz "katolicyzmu" powinie
    > n rozprawić się z jego wypowiedzią a tu cisza tylko jakieś pierdy o gałęzi w du
    > pie. Belzebub zaciera ręce....

Katolicyzm matołku nie polega na "rozprawianiu" się z każdą wypowiedzią. Zwłaszcza z tymi, które są kretyńskie i których celem nie jest prawda, nie jest nawet chęć poznania prawdy, czy chociażby uczciwej dyskusji, tyko fałsz, jątrzenie, tania sensacja i zwykła głupota. Jak masz wątpliwości to marsz do Biblii i poczytaj co Pan Jezus odpowiadał Herodowi jak ten go indagował.

> który jest wzorem kapłana.

Dla Gejzety Aborczej i Tygodnika Powszechnego. Zaiste rekomendacja godna samego papieża.

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • oleg3 31.07.19, 13:21
    Akcję "umieram dla Gai" trzeba rozpocząć od mocnego uderzenia. Pierwszy idzie Al Gore a zanim celebryci według rangi. W Polsce chyba od zaczniemy od Kingi Rusin.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • piq 01.08.19, 00:58
    ...bo wegańskie, to moim zdaniem poleganie na fotosyntezie jako źródle odżywienia. Trzy-cztery tygodnie fotosyntezowania i po wszystkim.
  • benek231 31.07.19, 15:33
    Bo wyglada mi na to, ze koncza sie na zarciu, pierdzeniu i pieprzeniu zony, by ta rodzila kolejnych polglowkow. Podobnie z Kretynemluka, Olegiem3 i Szokiem.

Czlowiek ma pelne prawo decydowac o wlasnej rozrodczosci i jesli uzna, ze chce miec dwoje dzieci, jedno, czy tez wcale, to jest to wylacznie jego prywatny byznes. Chyba, ze tak jak wy, katolicy, rabie jedno po drugim liczac na 500+ czy inna zasilkowa kase wyrywana z kieszeni pozostalych obywateli.

Wy nie jestescie w stanie tego zrozumiec, ale np. w Stanach coraz wiecej mlodych ludzi decyduje sie na nieposiadanie dzieci, gdyz nie chca oni umierac ze swiadomoscia, ze ich potomstwu przyjdzie zyc na dogorywajacej w smrodzie i brudzie planecie. Bo przekonani sa, ze przy aktualnym stanie rzeczy, gdy takie niefrasobliwe prymitywy jak wy stanowia zdecydowana wiekszosc ludzkosci, ich potomstwo nie bedzie mialo najmniejszych szans na w miare komfortowe zycie, z jakiego cieszymy sie my.

Wasze Pedofile ciagle szprycuja was byscie rozmnazali sie jak muchy, i nie martwili sie o nic gdyz dobry Bog, jakby co, postara sie wam pomoc. Gdyz glupi i dzietny parafianin to dla Pedofilow gwarancja dobrej egzystencji, a pozniej Bog porozwiazuje problemy. Zapominacie tylko, ze mieszkancy Sodomy i Gomory takze zdali sie na Boga i wiadomo co z tego wyszlo.
  • xiazeluka 31.07.19, 15:48
    "Zapominacie tylko, ze mieszkancy Sodomy i Gomory takze zdali sie na Boga i wiadomo co z tego wyszlo."

Chyba faktycznie Mła naszła amnezja, ponieważ o tym powyżej pierwsze słyszy.

--
  • piq 01.08.19, 01:03
    ...szczytnych, to w kolejności: żarcie, pierdzenie i pieprzenie żony. Ach, i jeszcze zauważanie przejawów skretynienia. Dzisiaj na przykład zauważyłem Harry'ego, pierdnąłem, zeżarłem, a potem dostrzegłem i twoje.
  • benek231 01.08.19, 05:55
    Tylko nie o moje idealy chodzilo lecz o idealy mlodych ludzi na Zachodzie, o ktorym masz takie pojecie jak Kaczynski.
  • institoris2 31.07.19, 21:29
    nie naklamalo:

"Jak wyznał, razem z Meghan planują jeszcze tylko jedno dziecko. Powodem ich decyzji ma być troska o środowisko. Jedna osoba mniej oznacza zmniejszenie rocznej produkcji dwutlenku węgla o 58,6 tony."

roczna emisja CO² na mieszkanca wynosi w Anglii 5,65 tony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka