Dodaj do ulubionych

Zawsze lubiłem dobór zdjęć w artykułach na gazecie

31.07.19, 23:23
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25047444,program-lisickiego-o-lgbt-usuniety-przez-youtube-za-mowe-nienawisci.html#s=BoxOpImg4
Full profeska, jak nie przymierzając z Der Sturmera.

--
"Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
Nicolás Gómez Dávila
Edytor zaawansowany
  • dachs 31.07.19, 23:41
    Nie wiem o co Ci chodzi. jego zdjęcia z młodości nie były dużo lepsze.

--
    Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
  • sz0k 31.07.19, 23:55
    dachs napisał:

> Nie wiem o co Ci chodzi. jego zdjęcia z młodości nie były dużo lepsze.
    >

Zwłaszcza, że na nazwisko ma Lisicki a nie Lisiecki.

--
    "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
    Gilbert Keith Chesterton
  • piq 01.08.19, 00:51
    ...nie rozumiem, o co ci chodzi.
  • sz0k 01.08.19, 09:22
    piq napisał:

> ...nie rozumiem, o co ci chodzi.

Cóż... kwestia wrażliwości zapewne. Zawsze można zrobić proste ćwiczenia:
    Pierwsze, zaproponowane już przez Borsuka, wpisać w Google Zdjęcia daną osobę (w tym wypadku Lisickiego) i porównać stockowe zdjęcia między różnymi redakcjami.
    Drugie to porównać to zdjęcie ze stockowymi zdjęciami innych osób, które są używane przez gazeta.pl (nie wiem, np. Biedronia, Millera, Śpiewaka, Hartmana, itp.)
    Zresztą, to jest praktyka powszechna w internecie, nie tylko w gazeta.pl ale i w wielu innych redakcjach od lewa do prawa. Zdjęcie ma korespondować z artykułem i odpowiednio nastawiać czytelnika do danej osoby.

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • babaobaba 01.08.19, 10:02
    Widocznie Youtube nie jest zainteresowanie szerzeniem ideologii narodowo - socjalistycznej.

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • sz0k 01.08.19, 10:12
    babaobaba napisał:

> Widocznie Youtube nie jest zainteresowanie szerzeniem ideologii narodowo - socj
    > alistycznej.

Usunięty odcinek został opublikowany 28 lipca i był zatytułowany "Paweł Lisicki: nie musimy szanować ideologii LGBT". Jak podaje "Do Rzeczy", prowadzący rozmawiali w nim m.in. o grzechu sodomii i odpowiadali na pytanie: "Dlaczego musimy umieć rozróżniać nauczanie Kościoła w kontekście ideologii LGBT od samego homoseksualizmu?".

To są Twoim zdaniem elementy ideologii narodowo-socjalistycznej? Nie mogę się już doczekać kolejnych wykwitów Twojej inteligencji...

--
    "Demokracja opiera się na kłamstwie, przeto nigdy nie może stać się prawdą!"
    Nikołaj Gogol
  • oleg3 01.08.19, 11:30
    Program "Wierzę" to rozmowa redaktorów (przypadkowo naczelnych) wSensie i doRzeczy): Marka Miśko i Pawła Lisickiego. Miśko nie jest tylko przystawką. Panowie prezentują styl krytyczny wobec Kościoła posoborowego, odwołują się często i gęsto do Tradycji.

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • sz0k 01.08.19, 12:19
    oleg3 napisał:

> Program "Wierzę" to rozmowa redaktorów (przypadkowo naczelnych) wSensie i doRze
    > czy): Marka Miśko i Pawła Lisickiego. Miśko nie jest tylko przystawką. Panowie
    > prezentują styl krytyczny wobec Kościoła posoborowego, odwołują się często i gę
    > sto do Tradycji.

Wiem olegu, mam wSensie.tv zasubskrybowany na jutubie smile

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • oleg3 01.08.19, 13:05
    Wiem, że wiesz. Nigdy za mało reklamy. smile

--
    "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
  • babaobaba 01.08.19, 14:45
    sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
    >
    > > Widocznie Youtube nie jest zainteresowanie szerzeniem ideologii narodowo
    > - socj
    > > alistycznej.
    >
    > Usunięty odcinek został opublikowany 28 lipca i był zatytułowany "Paweł Lisi
    > cki: nie musimy szanować ideologii LGBT". Jak podaje "Do Rzeczy", prowadzący ro
    > zmawiali w nim m.in. o grzechu sodomii i odpowiadali na pytanie: "Dlaczego musi
    > my umieć rozróżniać nauczanie Kościoła w kontekście ideologii LGBT od samego ho
    > moseksualizmu?".

>
    > To są Twoim zdaniem elementy ideologii narodowo-socjalistycznej? Nie mogę się j
    > uż doczekać kolejnych wykwitów Twojej inteligencji...
    >
    ===================
    To akurat nie ale chodziło mi o autora, którego poglądy nie odbiegają w zasadzie od tych, które prezentuje Ziemkiewicz, Semka i inni apologeci narodowo - socjalistycznej "prawicy". Już żadna poważna telewizja nie zaprasza tych panów do studia, przynajmniej ostatnio nie widziałem w żadnej publicystycznej produkcji.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • sz0k 01.08.19, 15:06
    babaobaba napisał:

> To akurat nie ale chodziło mi o autora, którego poglądy nie odbiegają w zasadzi
    > e od tych, które prezentuje Ziemkiewicz, Semka i inni apologeci narodowo - socj
    > alistycznej "prawicy". Już żadna poważna telewizja nie zaprasza tych panów do s
    > tudia, przynajmniej ostatnio nie widziałem w żadnej publicystycznej produkcji.

Nie wiem, być może. Na youtubie "nadają" jednak dość regularnie. Taki Michalkiewicz, od którego włosy stają Ci pewnie jeszcze bardziej dęba, wrzuca filmiki niemalże codziennie i to na 3 różnych kanałach chyba. I youtube ich nie usuwa (póki co w każdym razie). A ten jeden akurat usunął. Ciekawe dlaczego?

--
    "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
    Gilbert Keith Chesterton
  • oleg3 01.08.19, 10:04
    pod poniższym linkiem
    www.wsensie.tv/magazyn-katolicki-wierze/33187-pawel-lisicki-nie-musimy-szanowac-ideologii-lgbt
    Oglądałem ten program na żywo. Od paru tygodni cyklicznie. Dla mnie bomba.

--
  • oleg3 01.08.19, 10:06
    Sorki. Nie można się zapoznać.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka