Dodaj do ulubionych

W pewnym miasteczku łobuzy pobili księdza

03.08.19, 11:15
Jak twierdziła Kurwizja Polska, która propagandą powiela najlepsze radzieckie wzorce, które usatysfakcjonowałyby takich propagandzistów Stalina jak tow. Kirow a nawet tow. Żdanow, towarzystwo bandziorów chciało szat liturgicznych by udzielić ślubu przedstawicielom LGBT.
Wiedzą gdzie uderzyć, prawda?

A rewelacjom tym zaprzeczył sam ksiądz prałat twierdząc, że łobuzy nie chcieli żadnych szat a napad miał charakter chuligański. Jak by nie było wszyscy zostali zatrzymani i dostaną to co im się należy. Nikt natomiast nic nie zrobi Gądeckiemu, z zawodu arcybiskup, który postanowił skorzystać z okazji by upiec przy okazji własną pieczeń.
"Moje najwyższe zaniepokojenie budzą coraz częstsze akty nienawiści wobec ludzi wierzących, w tym wobec kapłanów oraz akty profanacji obiektów sakralnych, miejsc i przedmiotów kultu, tak ważnych dla katolików w Polsce – napisał przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki w liście do pobitego ks. Aleksandra Ziejewskiego.
[...] Ze smutkiem dostrzegam eskalację wrogich zachowań wobec ludzi wierzących, w tym stosowanie przemocy symbolicznej i fizycznej. Choć w społeczeństwie pluralistycznym różnice światopoglądowe są oczywistością, nigdy nie mogą być usprawiedliwieniem dla tego typu nieludzkich czynów - napisał w liście przewodniczący episkopatu.

Wezwał w nim sprawców do opamiętania, a wszystkich ludzi dobrej woli do modlitwy w intencji Kościoła oraz w intencji tych, którzy dopuszczają się podobnych aktów nienawiści."

Tenże sam arcykapłan nie zareagował na wydarzenia w Białymstoku, gdzie osiłkowie pod egidą kościoła pobili parę osób do krwi rzekomo w obronie wiary. Czy takie odwracanie kota ogonem przystoi szefowi episkopatu?
--
Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
Edytor zaawansowany
 • qwardian 03.08.19, 11:28
  Nie zaprzeczył, tylko powiedział, że nie słyszał. W kościele była obecna jeszcze zakrystianka, oraz zakrystianin..

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • babaobaba 03.08.19, 14:57
  No to jak nie słyszał to na pewno jest to prawda bo to był przekaz podprogowy...  --
  Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka