Dodaj do ulubionych

Kobiety! Zapłacicie za kuszenie mężczyzn.

03.08.19, 14:01
Tu już chyba psychiatra nie pomoże. – Kobiety nie są dzisiaj niewiastami, bo są pupiaste – to jedna z głównych myśli księdza Natanka. Inne są takie: Są jak świeże mięso na wystawę. Mężczyźni gonią za świeżym mięsem; Kobiety! Zapłacicie za kuszenie mężczyzn. Siara w piekle nie pomoże! Bo jesteście przeszkodami na drodze zbawienia mężczyzn. Anioł śmierci powinien się pokazać wszystkim kobietom, które do kościoła przychodzą w miniówach, w dekoltach. Chłopy do kościoła przychodzą się modlić, a kobiety gzić. Kobiety powinny być nago chowane w trumnach!

zycieumyslowe.wordpress.com/2019/08/03/ksiadz-o-pupiastych-kobietach/?fbclid=IwAR3qsPwQjcbI33u-0xxVvpH3zHS6IAc6k1-9Pmmht1ztcKFGq1h-Fau5C8Q

--
"…dopiero teraz widzę jak wielkim mężem stanu jest prezes Jarosław Kaczyński, i tylko pod jego jednoosobowym kierownictwem w Polsce będzie dobrze".
Perła v. Cullinan1 v. au999
Edytor zaawansowany
 • dachs 03.08.19, 14:57
  Osiem lat temu Natanek został zawieszony w funkcjach kapłańskich, ale dla ateistycznych propagandzistów każda okazja do ośmieszania kościoła jest dobra.
  Niestety Natankowi nie można zrobić nic więcej, jak tylko zawiesić, gdyż do usunięcia ze stanu duchownego zwykłe zidiocenie nie wystarczy. Podobnie, zresztą, jak w wypadku polityków.

  --
  Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
 • benek231 03.08.19, 15:48
  w efekcie masz w kk poyebow jak ten Natanek, na dole, i Jedraszewski z Glodziem na gorze.
  Szkop naprawde nie ma z czego byc taki dumny. Bo to jest normalne zasyfiale szambo.
 • boavista4 04.08.19, 02:43
  pojeby to jestescie wy. Jedraszewski i Natanek mowia dokladnie tak jak jest. Szambo jest produktem ksiedza Lemanskiego , biskupoa Rysia i wielu lewackich patriotow kleru.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka