Dodaj do ulubionych

Marszałek Kuchciński powinien polecieć w niebyt..

06.08.19, 08:07

Jeżeli PiS chce się odciąć od aroganckich nawyków partii Kaszëbë i jego naczelnego oblatywacza Tuska, oraz jego kolegi Borusewicza, to powinien zareagować adekwatnie. Ten ostatni jako marszałek Senatu wylatał od 2007 roku do stycznia 2013 r. 713 kursów na trasie Warszawa-Gdańsk..

--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
 • kalllka 06.08.19, 09:27
  Tez uważam ,ze powinien poleciec, przynajmniej dla przykładu jak Twardowski. na księżyc.
  Mam pytanie, czy pamiętasz qw ,jak Twardowski miał na imię..?
 • kalllka 06.08.19, 09:38
  Pozwól, ze podbije twój wątek again,
  bo widzę ze pracownicy benka nadal atakują podbijając jego wątki.
 • qwardian 07.08.19, 08:54

  Ta tzw. demokracja liberalna jest zdemoralizowana do dna, wysysając z człowieka najgorsze instynkty. Z radością bym powitał kolejnego Adolfa, ścigającego rozpierzchnięte watahy skorumpowanych elit, nawet gdyby oberwało mi się w procesie. Podbity, ale za to z zimnym okładem...

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • kalllka 07.08.19, 09:09
  O to to. Tzn z zimnym okładem...
  Hitlera, jako ,ze nie byl normalny, nie brałabym za przykład. Mówił prosto ale darł mordę.
  Dzieci co prawda nie lubią za słodko ale stary musi mieć odpowiednia postawę= autorytet, a przede wszystkim być w rodzinie.
  Tego się nie da żadnym akcesorium nawet najszybszym zastąpić.
  Ustalmy wiec jasno- macierz nie zastąpi figura paterna- a Andrzej benek czy jak go ram zwą..nomen omen- porządnie pracującego systemu.
  I ta nieodwołalna decyzja kończymy temat rewaloryzacji emerytur.
 • boomerang 06.08.19, 10:04
  Kara powinna być adekwatna, a wtedy uraduje lud i PiS powiększy swoją przewagę nad PO.
 • kalllka 06.08.19, 10:49
  Tzn jaka? Kuchcinski to człowiek nie członek partii,
  powinien zniknąć w mrokach.. a nie być zerem dla zarabiających na motanej polityce.
  I to przez garstkę kierowanych przez cwaniaków gówniarzy z koneksjami w derektorskich fotelach rad nadzorczych Polsatu TVP TVN.. czy innych radiowozów.
 • qwardian 06.08.19, 11:19

  Kiedy władza stawia się pięć tysięcy metrów ponad ludem, zaczynają się problemy. Trzeba ich sprowadzić na ziemię.

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • kalllka 06.08.19, 11:32
  Obawiam się ze to lot nad kukułczym gniazdem.. albo inny przydatny mit, metoda na głupka zawsze działa.
  Za dużo nabuchanych dzieci w tym siedzi z możliwością bukowania tanich biletów...
  Trzeba znaleźć inna drogę uświadomienia ciał poselskich.
 • qwardian 06.08.19, 12:03

  Oni i tak pracują wirtualnie Kaleczko, ich obecność jest w zasadzie zupełnie niepotrzebna. Tylko robotnik pracuje w realu, dlatego nazywa się fizycznym. Podobno implanty tworzy się w Chinach po przesłaniu pocztą rysunków w 3D, następnie wygrawerowane przybywają w 2 dni przesyłką DHL. Może wrócić do czasów szlacheckich, wtedy sejm zbierał się raz na dwa lata, a pilne ustawy można uchwalać i głosować drogą elektroniczną. To samo tyczy się szkolnictwa.

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • kalllka 06.08.19, 12:33
  No właśnie o tym napisałam, pracują wirtualnie w body.
  Ten przekręcony przez pirata język od lat służy miejscowym wolontariuszom do kreowania polskiej polityki= zarabiania pieniędzy.
  Widziałeś ty gdzieś w swieci podobny „fenomen” zarządzania data ( mam kilka zdjęć z weekendowych numerów robionych mi przez babao_ ) jak ten z forów gazety?
  Nie ma bata, są zbyt zarozumiali zeby podobnego numeru nie wypraktykowali tez na stronie marszałka jak i jego rodziny.. itd..
 • kalllka 06.08.19, 12:39
  Musieli zostawić neuro footstep,
  A na pewno bankowo zmiany w tytułach wpłat
  na stronie kompanii lotniczej.
 • qwardian 06.08.19, 13:39

  Dlatego argument zysku czasu jest dla mnie nie do zaakceptowania. Nic nie przebije szybkości w światłowodach. Postulowałbym jeszcze formułowanie argumentów w trzech krótkich słowach i puszkowałbym wszystkich włącznie ze mną, jeżeli się do tego nie stosują..

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • kalllka 07.08.19, 08:43
  Światłowody, w trzech krótkich słowach?
  Hmm, moim zdaniem „patogen” ugnie się jedynie pod wpływem ojcowskiej opierdalanki.
  PS
  Kuchcinskiego shakowano ale nie on jest celem
 • qwardian 07.08.19, 09:17
  kalllka napisała:

  > Hmm, moim zdaniem „patogen” ugnie się jedynie pod wpływem ojcowskiej opierdal
  > anki.


  Solidnego ojcowskiego skórzanego pasa z mosiężną zapinką, najlepiej wysadzana metalowymi ozdóbkami. Gen korupcji, jest zwierzęcym instynktem przetrwania, niemożliwy do wypalenia żelaznym prętem. Moim zdaniem dyscyplina wyniesiona z domu, ciężka praca i wynikająca z tego pokora jest drogowskazem i szansą dla człowieka..  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 07.08.19, 09:48
  O gen korupcji.. to fajny temat.
  jego rdzeń /wbrew pozorom definicyjnym -zastosowaniu w polskiej semantyce komputerowej/ jest bardzo flexible;
  ćwiczenie giętkości rdzenia to ćwiczenie językowe / np joga sutra według Patanjaliego/
  Dlatego słabym punktem- w „budowie kości” / Cupertino/ nomen omen.
  przetwarzanej energii slonecznej nie daje tyle efektu co jej generowanie przez właściwe użytkowanie.
  Team Kucharzy o tym zapomniał i kolejny model phona cieknie tylko dlatego, ze jego chef zapomniał o pracy nad sobą.
 • piq 06.08.19, 11:01
  ...są bezpłatne dla posłów i senatorów (czyli finansowane przez budżet), ale nie rządowymi ze statusem HEAD. O ile wiem, oczywiście. Jeden lot kosztował ok. 600 zł, łącznie siedemset ileś lotów pół miliona złotych.
  www.se.pl/wiadomosci/polska/a-jednak-borusewicz-nie-chce-rozstac-sie-z-lataniem-aa-3Nyq-NJzT-ycwa.html
 • qwardian 06.08.19, 11:31
  Marek Kuchciński również posługuje się argumentami, których ja nie przyjmuję. Latanie postrzegam jako kosmopolityczny symbol deklarowania własnej dominacji. Arogancja, która pogrzebała Nowoczesną , Ryszarda Petru i Joannę Schmidt..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • piq 06.08.19, 13:36
  ...mieć. Ale prawdę mówiąc najbardziej podobają mi się sterowce, niesłusznie zarzucone po katastrofie "Hindenburga". Latanie sterowcem to chyba już nie symbol deklarowania własnej dominacji? Suniesz te 200 km/h, spoglądasz na powoli przesuwające się widoki z niebyt wielkiej wysokości siedząc wygodnie w salonie dla podróżnych z banieczką czegoś dobrego. To milion razy lepsze niż deklarowanie własnej dominacji przy pomocy casy.
 • qwardian 06.08.19, 13:47

  Piq, gdyby czas był kryterium funkcjonowania sejmu, to zdecydowano by się na prawdziwą innowację.

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • qwardian 07.08.19, 15:17

  Nie bardzo rozumiem, dlaczego obóz rządzący na to pozwolił. Dziś sprawa lotów marszałka Kuchcińskiego jest doskonałym paliwem dla opozycji. A przecież można było – i PiS wielokrotnie tak wcześniej robił – uciąć sprawę od razu.

  Konrad Kołodziejski
  Publicysta tygodnika "Sieci" i portalu wPolityce.pl. Wcześniej pracował m.in. w "Rzeczpospolitej", "Dzienniku" , "Życiu" oraz w "Nowym Państwie".

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • kalllka 07.08.19, 18:33
  Widocznie pomysły Kuchcinskiego nie są sprawa dla pisu.
 • wikul 07.08.19, 19:57
  Marszałek Marek Kuchciński chodzi w obstawie straży przebranej w operetkowe mundury, a swój gabinet od reszty Sejmu oddzielił kotarą i wprowadził zakaz poruszania się dziennikarzy po części parlamentarnych korytarzy.

  wyborcza.pl/7,75398,25064757,bizancjum-marszalka-kochanego-byl-z-tych-ktorzy-nie-pchali.html?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=Poranek_7.08_-_Arkadiusz_Adamkowski
 • wikul 07.08.19, 20:07
  Instrukcja HEAD

  ...„Instrukcja organizacji lotów z najważniejszymi osobami w państwie w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej” została wprowadzona decyzją ministra obrony Mariusza Błaszczaka z 28 października 2018 r. Wciąż jest umownie nazywana instrukcją HEAD, choć w jej tytule widać pewien niuans – starsza instrukcja, wprowadzona decyzją MON z 4 stycznia 2013 r., nosiła nazwę: „Instrukcja organizacji lotów oznaczonych statusem HEAD w lotnictwie Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”. Tamtą podpisał Tomasz Siemoniak. Zakładam jednak, że loty rodziny pana marszałka odbywały się też przed październikiem 2018 r., czyli na podstawie starej instrukcji. Zajrzyjmy więc do obu.

  Status HEAD nadaje się lotowi rządowego samolotu w pięciu przypadkach. Cztery z nich – kiedy na pokładzie jest jedna z wymienionych osób: prezydent RP, prezes Rady Ministrów, marszałek Sejmu lub marszałek Senatu. Piąty przypadek – kiedy samolot przewozi zagranicznego odpowiednika tych osób, co trzeba zgłosić przez MSZ. W starej instrukcji było zdanie, że status HEAD (dający pewne uprawnienia, m.in. „specjalną” obsługę przez służby kontroli ruchu lotniczego, oraz narzucający określone wymogi bezpieczeństwa) nadaje się wtedy, gdy wymienione osoby są transportowane w ramach „misji oficjalnych”. Gdy marszałek Sejmu leciał do Rzeszowa, a więc wracał po pracy do domu, to była to „misja oficjalna”, czy nie?

  Żeby takich wątpliwości uniknąć, w nowej instrukcji zdecydowano: „Status HEAD, zgodnie z obowiązującymi przepisami dla lotów polskich wojskowych statków powietrznych, nadaje Komendant SOP, który informuje PAŻP (…).” PAŻP, czyli Polską Agencję Żeglugi Powietrznej, służbę ruchu lotniczego. Jak rozumiem, status ten nadaje wedle swojej oceny sytuacji bezpieczeństwa. Można wprawdzie uznać, że najważniejsze osoby w państwie są w równym stopniu narażone na niebezpieczeństwo w czasie pracy i w czasie prywatnym. Na miejscu Komendanta SOP nadawałbym więc status HEAD za każdym razem, kiedy tak ważna osoba wsiada na pokład, choćby leciała na wakacje do Acapulco. ...

  www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1917054,1,rzadowy-samolot-to-nie-taksowka-czytamy-instrukcje-head.read

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka