Dodaj do ulubionych

Przytrzymaj mamusię!

27.08.19, 14:53
... ceremonia była uroczysta i rodzinna, przy fotelu poddawanej eutanazji staruszki, oprócz lekarki, stała jeszcze córka z kochającym zięciem, w garniturze. Gdy teściowa zaczęła się wyrywać, zięć, wraz z córką, ją przytrzymał by dokończyć eutanazji, dopchnąć tłoczek strzykawki i wyciągnąć igłę tak by jej nie złamać.
www.salon24.pl/u/brun/980123,eutanazja-na-kobiecie-z-alzheimerem
Przed sądem w Holandii stanęła emerytowana lekarka, która w 2016 roku miała przeprowadzić eutanazję na 74-letniej pacjentce wbrew jej woli. Starsza kobieta chorowała na Alzheimera.
O sprawie informuje BBC. Zdaniem prokuratury lekarka miała przeprowadzić zabieg eutanazji na 74-letniej, cierpiącej na Alzheimera kobiecie. Pacjentka miała stawiać opór.
Co jednak ciekawe, prokuratura bynajmniej nie domaga się więzienia dla lekarki. Chce jedynie ustalić, jak właściwie stosować przepisy o eutanazji wobec pacjentów cierpiących na demencję. Rodzina kobiety poddanej eutanazji wspiera lekarkę.
dorzeczy.pl/swiat/112079/lekarka-przeprowadzila-eutanazje-na-pacjentce-bez-jej-zgody-kazala-rodzinie-ja-przytrzymac.html
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka