Dodaj do ulubionych

Może nie wszystko stracone?

28.08.19, 13:30
Podczas obrad Rady Biskupów Diecezjalnych polscy biskupi wyrazili wdzięczność za płynące z różnych stron świata wyrazy poparcia dla zdecydowanej postawy abp. Marka Jędraszewskiego, zaatakowanego za krytykę ideologii LGBT+. Podkreślili też: „Wyrażamy naszą solidarność z krakowskim metropolitą. Modlimy się także za tych, którzy stają się pierwszymi ofiarami tej ideologii, aby mogli osobiście doświadczyć miłości Chrystusa”.

Biskupi informują także, że zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, podjętą podczas Zebrania Plenarnego w czerwcu br. w Świdnicy, z początkiem września w siedzibie Sekretariatu KEP w Warszawie rozpocznie pracę Biuro Delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży.

W kontekście nasilających się ataków na obiekty sakralne biskupi kierują do wiernych odrębny dokument „Stanowisko biskupów diecezjalnych w sprawie aktów przemocy motywowanych nienawiścią wobec Kościoła katolickiego i jego wiernych”. Ponadto informują, że będzie opracowany dokument ukazujący nauczanie Kościoła ws. LGBT+.

episkopat.pl/komunikat-biskupow-diecezjalnych-ochrona-przed-seksualizacja-w-szkolach-i-modlitwa-w-intencji-ofiar-ii-wojny-swiatowej-oraz-o-pokoj-na-swiecie/
Przypomnę, że " płynące z różnych stron świata wyrazy poparcia dla zdecydowanej postawy abp. Marka Jędraszewskiego, zaatakowanego za krytykę ideologii LGBT+" nie obejmują prymasa Polski! Tchórze podpiszą wspólny komunikat, bo wtedy odpowiedzialność jest zbiorowa i GW nie może osobiście zaatakować Jego Ekscelencję.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25129617,biskupi-murem-za-abp-jedraszewskim-modlitwy-za-pierwsze-ofiary.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT

Edytor zaawansowany
 • babaobaba 28.08.19, 15:35
  "Dla was liczy się jedność korporacyjna. Nie macie nic wspólnego z Jezusem Chrystusem. Z Boga zrobiliście króla Polski. To kpina! Nie znacie Pisma Świętego! Gdybyście je znali to wiedzielibyście że;
  Pismo Święte, Biblia tysiąclecia, wydanie IV. Ewangelia według św. Mateusza strona 1145 - Dobrowolna bezżenność.
  "Nie wszyscy to pojmują. lecz tylko ci, którym to jest dane. Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili;i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje"
  Jesteście gorsi od gejów bo dla przewidywanych korzyści teraz i po śmierci zrezygnowaliście z małżeństwa.
  Gdybyście byli prawdziwymi chrześcijanami to wsparlibyście o. Ludwika Wiśniewski w jego staraniach o to aby "uchwalono ustawę, która stanowi że opiekun nieuleczalnie chorego dziecka, otrzymuje comiesięczne wynagrodzenie równe przeciętnej pensji, a lata opieki nad chorym dzieckiem wliczają się do świadczeń emerytalnych; gdyby ponadto ustawa gwarantowała bezpłatne lekarstwa i bezpłatną terapię dla tych dzieci - byłaby to prawdziwa troska o nienarodzonych, godna Dumnej Polski.
  Wystarczy spojrzeć na was aby zobaczyć prawie wszystkie grzechy ciężkie i główne.
  PYCHA - to mieszkanie w pałacach, złote krzyże na piersiach, niewpuszczanie maluczkich do tych pałaców, Wynoszenie się ponad innych.
  BAŁWOCHWALSTWO - rzeźby i obrazy w kościołach, Jezus nauczał - "Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i służył."
  NIEUMIARKOWANIE W JEDZENIU I PICIU - wprawdzie nie dotyczy wszystkich, ale wielu.
  CHCIWOŚĆ, KRADZIEŻ, OSZUSTWO - wyłudzanie od państwa nienależnego dofinansowania skoro majątki zostały zwrócone, oszukiwanie i zwykłe okradanie wiernych nie tylko gdy chodzi o te majątki. "

  ====================
  Całkiem niesłusznie?
  --
  Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
 • babaobaba 28.08.19, 16:01
  "Chrystus milowal wszystkich ludzi, nawet grzesznikow, zlodzieji, mordercow i homoseksualistow, dlatego odrzucilem religie kosciola katolickiego, ktora pluje Chrystusowi w twarz i jest narzedziem szatana w rekach zlodzieji, mordercow i pedofili. "

  =====================
  No z tym zdaniem nie sposób się nie zgodzić.
  Mamy Chrystusa po co nam biskupi?
  --
  Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
 • xiazeluka 28.08.19, 16:03
  Trudno się zgodzić z kimś, kto pisze "złodzieji".

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • aby 29.08.19, 02:55
  Jezus powiedział do swoich apostołów: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.
 • wkkr 29.08.19, 11:33
  aby napisał:

  > Jezus powiedział do swoich apostołów: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynie
  > ść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróż
  > nić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi
  > człowieka jego domownicy.
  =================================
  Jedyna sytuacja opisana w Piśmie gdy Jezys się wqrwił i kogoś napierdolil i zwyzywał od najgorszych to akcja wyrzucania tych którzy ze Świątynia uczynili swój biznes.
  Biorąc to pod uwagę, to współcześni kościelni biznesmeni powinni najbardziej obawiać się gniewu bożego.
  Bóg wcale nie musi mieszkać w kościele.....

  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • oleg3 29.08.19, 11:56
  wkkr napisał:

  > Bóg wcale nie musi mieszkać w kościele.....

  Przez lata udawałeś katolika. Niedawno zrobiłeś coming out. Mam taką prośbę. Nie baw się w teologa!

  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • wkkr 29.08.19, 12:20
  Jestem katolikiem, twoja opinia nie ma żadnego znaczenia.
  Biorąc pod uwagę Pismo oraz to co wyprawiają polscy księża można spokojnie uznać ze Bóg już dawno z kościoła się wyprowadził.
  ========
  Ja mam też prośbę, odpierdol się od moich zabaw. Ja do twoich się nie przypierdalam.


  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • oleg3 29.08.19, 12:40
  wkkr napisał:

  > Jestem katolikiem, twoja opinia nie ma żadnego znaczenia.
  > Biorąc pod uwagę Pismo oraz to co wyprawiają polscy księża można spokojnie uznać
  > ze Bóg już dawno z kościoła się wyprowadził.

  Wygląda na to, że katolikiem nigdy nie byłeś. Być może po prostu zapomniałeś o katolickich zasadach czytania Pisma. Zasadniczo pozwolę sobie zauważyć, że - w czasach naszej młodości - średnio wykształcony człowiek wiedział, że protestant (zwłaszcza "skrajny") sam biadolił się nad tekstem, a katolik czytając Pismo miał przed sobą dorobek Ojców Kościoła i Tradycję.  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • wkkr 29.08.19, 20:19
  Gościu co ty o mnie wiesz, nic.
  Katolikiem byłem, jestem, bedą. Moze nie rzymski.... Istnieje kościół polsko katolicki ale będę nawet jeśli wszyscy księża okażą się pedofilami bo wiara jest we mnie.
  ====
  Modlisz się pajacu codzienie? Rozmawaisz z Bogie? Czytasz regularnie pismo? Jęsli nie to się od mojego katolicyzmu odwal.
  To nie ja zdradzilem Chystusa, to kościelna hierarchical sie go zaparła.

  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • wkkr 29.08.19, 12:22
  Jesteś ślepy na zło jakie jest w kościele i śmiesz innych sądzić? Masz tupet....

  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • oleg3 29.08.19, 12:59
  wkkr napisał:

  > Jesteś ślepy na zło jakie jest w kościele i śmiesz innych sądzić? Masz tupet...


  Przypuszczam, że warunkiem "sądzenia innych" jest akceptacja postępu. W nowomowie nazywa się to tolerancją. Zasadniczo "zło" działa też poza Kościołem. Czy akceptacja "zła", że ją określę jako transkatolicką jest warunkiem udziału w publicznej dyskusji? Czy obowiązuje dwójmyślenie? Przepraszam, ale nie śledzę modnych trendów moralno-politycznych. Rajcuje mnie głównie Zaścianek.

  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • wkkr 29.08.19, 20:15
  Czy ty czasem księdzem nie jesteś? Przynajmnie zaczyna tak od ciebie walić...

  --
  Ceterum censeo Russia delendam esse
 • benek231 28.08.19, 20:43
  Bo tyle o niej slysze z ust przeroznych Pedofilow ale nigdy zaden nie wylozyl na czym ona ma polegac. Lub czy moze byc postawiona, dla porownania, obok ideologii katolickiej, oraz jak w tym porownaniu wypada (?)

  Mozliwe, ze dlatego, iz ta "ideologia" LGBT jest tym samym co nawet bardziej slynny "zamach" smolenski. A czym staje sie klamstwo powielane milion razy to juz wiemy: "wnioskami Komisji Macierewicza".

  A moze ty, Oleg3, potrafisz wylozyc nam te "ideologie LGBT".
 • snajper55 28.08.19, 21:54
  benek231 napisał:

  > Bo tyle o niej slysze z ust przeroznych Pedofilow ale nigdy zaden nie wylozyl n
  > a czym ona ma polegac. Lub czy moze byc postawiona, dla porownania, obok ideolo
  > gii katolickiej, oraz jak w tym porownaniu wypada (?)
  >
  > Mozliwe, ze dlatego, iz ta "ideologia" LGBT jest tym samym co nawet bardziej sl
  > ynny "zamach" smolenski. A czym staje sie klamstwo powielane milion razy to juz
  > wiemy: "wnioskami Komisji Macierewicza".
  >
  > A moze ty, Oleg3, potrafisz wylozyc nam te "ideologie LGBT".

  Może ja spróbuję. Podstawą tej ideologii jest nakaz kochania bliźniego swego. Traktowania wszystkich ludzi tak samo, niezależnie od ich orientacji seksualnej. Jest bardzo podobna do ideologii ludzi kolorowych, którzy żądają traktowania wszystkich ludzi tak samo, niezależnie od koloru ich skóry. Podobna jest też do ideologii ludzi żądających traktowania wszystkich ludzi tak samo, niezależnie od ich wyznania. Wiele jest takich ideologii, choć w zasadzie sprowadzają się one do jednego hasła: wszyscy ludzie są równi.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • dachs 28.08.19, 23:02
  snajper55 napisał:

  > Wiele jest takich ideologii, choć w zasadzie sprowadzają się one do jednego hasła: wszyscy > ludzie są równi.

  A ja, naiwny, tyle lat żyłem w przekonaniu, że każdy człowiek jest jedynym w sobie niepowtarzalnym indywiduum.
  A jako niepowtarzalne ma prawo być traktowane indywidualnie, a nie pod jeden strychulec.
  --
  Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
  /G.K. Chesterton/
 • snajper55 29.08.19, 13:51
  dachs napisał:

  > snajper55 napisał:
  >
  > > Wiele jest takich ideologii, choć w zasadzie sprowadzają się one do jedne
  > go hasła: wszyscy > ludzie są równi.
  >
  > A ja, naiwny, tyle lat żyłem w przekonaniu, że każdy człowiek jest jedynym w so
  > bie niepowtarzalnym indywiduum.
  > A jako niepowtarzalne ma prawo być traktowane indywidualnie, a nie pod jeden st
  > rychulec.

  Nie napisałem, że wszyscy ludzie są identyczni.

  Tylko po co ja to piszę? Albo to wiesz, tylko udajesz, albo nie wiesz, a wtedy tym bardziej nie ma sensu takich rzeczy pisać. Tak czy siak - nie warto. Musze się powstrzymywać.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • sz0k 28.08.19, 23:12
  snajper55 napisał:

  > Może ja spróbuję. (...) Wiele jest takich ideologii, choć w zasadzie sprowadzają się on
  > e do jednego hasła: wszyscy ludzie są równi.

  Dziękuję snajperku za to zgrabne potwierdzenie, że ideologia LGBT to po prostu kolejna mutacja marksizmu. Cieszy mnie, że masz to samo zdanie co abp Jędraszewski.

  --
  "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
  Nicolás Gómez Dávila
 • snajper55 29.08.19, 13:57
  sz0k napisał:

  > snajper55 napisał:
  >
  > > Może ja spróbuję. (...) Wiele jest takich ideologii, choć w zasadzie spro
  > wadzają się on
  > > e do jednego hasła: wszyscy ludzie są równi.
  >
  > Dziękuję snajperku za to zgrabne potwierdzenie, że ideologia LGBT to po prostu
  > kolejna mutacja marksizmu. Cieszy mnie, że masz to samo zdanie co abp Jędraszew
  > ski.

  Tylko marksizm tak twierdzi? Chrześcijaństwo nie?

  Katechizm: „wszyscy ludzie, stworzeni na obraz Jedynego Boga, obdarzeni taką samą rozumną duszą, mają tę samą naturę i to samo pochodzenie. Wszyscy, odkupieni przez ofiarę Chrystusa, są wezwani do uczestniczenia w tym samym Boskim szczęściu; wszyscy więc cieszą się równą godnością

  Rewolucja francuska to też marksizm?

  Wszystko jest marksizm?

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • oleg3 29.08.19, 14:28
  snajper55 napisał:
  > Rewolucja francuska to też marksizm?

  Oczywiście Snajper! Jakobinizm to marksizm. Marksizm to jakobinizm. Cel ten sam: inżynieria społeczna; unicestwienie rodziny; zniszczenie tradycji.

  > Wszystko jest marksizm?

  Pozwolisz, że zacytuję z pamięci: Bóg stworzył mężczyznę i niewiastę.
  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • sz0k 29.08.19, 15:11
  snajper55 napisał:

  > > Dziękuję snajperku za to zgrabne potwierdzenie, że ideologia LGBT to po p
  > rostu
  > > kolejna mutacja marksizmu. Cieszy mnie, że masz to samo zdanie co abp Jęd
  > raszew
  > > ski.
  >
  > Tylko marksizm tak twierdzi? Chrześcijaństwo nie?
  >
  > Katechizm: „wszyscy ludzie, stworzeni na obraz Jedynego Boga, obd
  > arzeni taką samą rozumną duszą, mają tę samą naturę i [b]to samo[
  > /b] pochodzenie. Wszyscy, odkupieni przez ofiarę Chrystusa, są wezwani d
  > o uczestniczenia w tym samym Boskim szczęściu; wszyscy więc cieszą się równą
  > godnością


  Widzisz snajperku Drogi, KKK precyzyjnie określa o jaką i w czym równość chodzi, Ty rzucasz ogólnikowymi frazesami "wszyscy ludzie są równi", jak z jakiejś czerwonej książeczki Mao Zedonga i szczerzysz zęby w kretyńskim uśmiechu. W czym Ci ludzie LGBT mają być niby równi w czym nie są obecnie? Wzrostem, wagą, wobec prawa, intelektem, zdolnościami fizycznymi?

  > Rewolucja francuska to też marksizm?

  Konkretnie prekursor. Taka mini wersja rewolucji bolszewickiej.

  > Wszystko jest marksizm?

  Nie wszystko.

  --
  "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
  Nicolás Gómez Dávila
 • benek231 29.08.19, 05:51
  snajper55 napisał:
  **
  Czyli wyglada na to, ze slusznie podejrzewalem, iz Pedofile stworzyli kolejnego Czarnego Luda ktorego teraz zaciekle zwalczaja - ze wyprodukowali nastepne klamstwo, w celu dalszego oglupiania parafian.

  Ale tez poczekam na Olega3 i jego wyklad nt. tej "ideologii". Dam mu szanse.
 • oleg3 29.08.19, 10:35
  benek231 napisał:

  > Ale tez poczekam na Olega3 i jego wyklad nt. tej "ideologii". Dam mu szanse.

  Spotkał mnie zaszczyt. Aż się boję, że awansuję u Krzysia na pozycję porównywalną z tym co ma pani prof. Środa czy pani redaktor Michalik. To oczywiście będzie epigonizm, bo prekursorem jest zawsze Krzysio, ale zaszczy nadal duży.

  Musimy Krzysiu zacząć od elementarnych podstaw marksizmu. Na pewno pamiętasz, z racji wieku, że komunizm miał zaspokajać wszystkie potrzeby każdego, człowieka, wymagając od niego zaledwie tyle ile może. "Każdemu według potrzeb"! Realnie sprowadzało się to do pozbawienia każdego (z wyjątkiem uświadomionej elity) własności czegokolwiek i niewolniczej pracy. A co głosi ideologia gender/LGBT+?

  Powszechne szczęście ma polegać na samokonstrukcji każdego osobnika. X wybiera sobie z nieograniczonej liczby płci, tę która mu pasuje. Nie jest to wybór trwały. Rano jesteś cismężczyzną, w południe transkobietą, a po lunchu czujesz się pozycją 66 na dostępnej liście płci, która jest ciągle ubogacana. Ciekawe, że płeć możesz sobie konstruować dowolnie, ale "orientacja seksualna" już jest stała. Tej orientacji, o ile nie jest heteroseksulna, już nie możesz zmienić!

  Marksizm klasyczny pozbawiał tylko własności, marksizm kulturowy pozbawia (jako cel) człowieka tożsamości. Oba nurty uderzały w rodzinę. Ten kulturowy uderza groźniej! Celem jest po prostu unicestwienie rodziny, a tym samym cywilizacji. Cywilizacja nie istnieje bez rodziny. Rodzina opiera się na małżeństwie. Tylko nie pierdol, że 2 pedałów to rodzina. Rodzina płodzi i wychowuje dzieci.

  Gdybyś miał wątpliwości co do moich "marksistowskich" kompetencji zalecam lekturę

  www.marxists.org/polski/marks-engels/1884/pochodzenie/index.htm  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • benek231 29.08.19, 17:18
  Ten link do wiedzy o Marksie i Engelsie to ty zachowaj dla potomnych. Mialem nadzieje na jakas "LGBT walke klas" czy cos w tym rodzaju. W zamian otrzymalem cos na podobienstwo dowcipu o studencie ktory nauczyl sie wylacznie o robalach a dostal pytanie o sloniach. Odpowiedzial wiec rezulutnie, ze: "slon ma trabe podobna do robala, a robale dzielimy na..." Reszte mial swietnie opanowana.

  Ogolnie tak jak podejrzewalem: klepiesz glupoty za swymi Pedofilami. Niebezpieczne glupoty gdyz wymierzone w innych ludzi. Ta historia o samokonstrukcji wyglada mi na bajdurzenie jakiegos cymbala, ktorym najprawdopodobniej jest katabas Jedraszewski.
  Czy mogl to sobie wymyslec ktos z LGBT? Oczywiscie, ze mogl, bo ludzie przerozne kretynizmy wymyslaja. Ale najbardziej wyglada mi to na produkt koscielny. Wy, twoi Pedofile, potraficie tak obsmarowac czlowieka jak nikt inny. Bo to sa wylacznie pomowienia i oszczerstwa - to jest promowanie kolejnego chlopca do bicia, w celu skrzykiwania w kupe chetnych do plucia i naparzania.

  W moim stanie Oregon legalne sa homoseksualne malzenstwa czyli pod tym wzgledem tutejsi z LGBT sa znacznie bardziej zaawansowani, niz wasi. Spodziewac by sie mozna, ze to wlasnie oni zechca teraz siegnac po wiecej i beda wdrazac "ideologie LGBT" i juz teraz uniewazniac tradycyjna rodzine. Tymczasem nic podobnego nie ma miejsca. To slychac z grajdola pt. Polska - kraju ludzi konserwatywnych z bogatymi tradycjami homofobicznymi. W Oregonie tradycyjna rodzina ma sie swietnie, a jest to bodaj najbardziej liberalny stan USA.

  Jesli nie przedstawisz np. jakiejs deklaracji, czy manifestu, ze swiatowego zjazdu LGBT, ktory potwierdzalby to co lze Jedraszewski, a ty lzesz za nim, to bede zmuszony uznac, ze znow mialem racje, oraz kazac sie tobie wypchac tymi waszymi kretynizmami.

  No coz w kraju ciemniakow starszy sie ich przeroznymi strachami. I tak w duchu zwalczania wplywow komunistycznych straszono kiedys Polakow, ze komunizm oznacza wspolne zony i szczoteczki do zebow. I to by bylo to podobienstwo pomiedzy komunizmem a "ideologia" LGBT.
 • oleg3 29.08.19, 17:35
  > Jesli nie przedstawisz np. jakiejs deklaracji, czy manifestu, ze swiatowego zjazdu LGBT
  Tu mnie masz! Nie przedstawię. A ogólnie gratuluję bajkowego życia w Oregonie
  > W Oregonie tradycyjna rodzina ma sie swietnie, a jest to bodaj najbardziej liberalny stan USA.
  Ja o Oregonie przeczytałem w pewnym naukowym czasopiśmie Gender Study. No dobra przesadzam. Artykułu nie czytałem. Serdecznie gratuluję. Wolę jednak czytać Engelsa.

  nczas.com/2018/10/04/zmasakrowali-lewackich-naukowcow-kopulacja-psow-jako-objaw-patriarchalnej-kultury-gwaltu-hitler-jako-feministka-naukowcy-demaskuja-brednie-nauki-gender-i-feminizmu/comment-page-1/
  Najwięcej pochlebnych, wręcz entuzjastycznych recenzji zebrała praca o tym jak kopulacja psów na trawnikach utwierdza patriarchalna kulturę gwałtu. Pracę fikcyjnej autorki z fikcyjnej instytucji zatytułowaną „Reakcje ludzkie na kulturę gwałtu i manifestację querr w miejskich parkach dla psów w Portland w Oregonie” opublikowało pismo ” Gender, Place, and Culture”.

  Autorka wykazała, że parki dla psów są miejscem gdzie dochodzi do gwałcenia suk, gdzie dominuje psia kultura gwałtu. To pozwala „mierzyć i rozumieć” te same problemy występujące u ludzi. Obserwacje i badanie kopulujących w parkach psów mogą pomóc w opracowaniu metod nauczenia mężczyzn jak „pozbyć się przemocy seksualnej i bigoterii, do której mają skłonności”

  Artykuł doczekał się entuzjastycznych recenzji. „To wspaniała praca” – pisał jeden z naukowych recenzentów. „Bogata w analizę, świetnie napisana”. „Myślę, że będzie wielkim wkładem w feministyczną geografię zwierząt” napisał/a kolejny/kolejna recenzent recenzentka. Dzieło ukaże się w specjalnym wydaniu „Gender, Place, and Culture” na 25-lecie istnienia pisma.


  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • benek231 29.08.19, 18:05
  oleg3 napisał:

  Jesli nie przedstawisz np. jakiejs deklaracji, czy manifestu, ze swiatowego zjazdu LGBT

  > Tu mnie masz! Nie przedstawię.
  **
  Czyli tak jak powiedzialem: kaz sie wypchac ta wasza klamliwa i oszczercza "ideologia LGBT, wymyslona przez twoich Pedofilow, ktorzy najprawdopodobniej wymyslili takze "zamach" smolenski. Swiadczyloby o tym pospieszne wepchniecie nieudacznika Kaczynskiego na Wawel. Pedofile juz wtedy mieli plan.

  Ta cala "ideologia" LGBT to takze jedno wielkie i pietrowe klamstwo - kolejny koncert pomowien, szkalowania, i insynuacji. Brzydze sie twoim kk coraz mocniej.
 • oleg3 29.08.19, 18:14
  Jak to Krzysiu? Nie istnieje ideologia LGBT? A LGBT istnieje? Możesz mieć rację, że nie istnieje. Przynajmniej w Polsce. W Oregonie to co innego. Taki sznyt.

  Organizator marszu był jedynym jego uczestnikiem. Ponad 200 osób wzięło udział w kontrmanifestacji.
  www.gosc.pl/doc/5809975.Parada-rownosci-w-Zabrzu-Przyszla-jedna-osoba

  W Oregonie to nawet suki zwalczają "patriarchalna kulturę gwałtu". A w Zabrzu osamotniony organizator. Nawet bura suka nie przyszła!

  --
  "Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niźli posiadają. ” - René Descartes
 • benek231 29.08.19, 19:26
  oleg3 napisał:

  Jak to Krzysiu? Nie istnieje ideologia LGBT? A LGBT istnieje? Możesz mieć rację, że nie istnieje. Przynajmniej w Polsce. W Oregonie to co innego. Taki sznyt.
  **
  Tak jak nie istnieje ideologia Oleg3. A Oleg3 istnieje. LGBT to akronim poszczegolnych seksualnych orientacji, a w praktyce ludzie o roznych orientacjach seksualnych. Czy oni moga miec jakas ideologie? Pewnie moga ale nie widzialem by mieli. Oprocz tego, ze chcieliby czuc sie w spoleczenstwie i dobrze i bezpiecznie, i byc akceptowanymi. I jesli to jest ideologia to mozna pogratulowac i tobie i twoim Pedofilom. Od dzis wszystko jest deologia, dzieki temu.

  Czyli raz jeszcze, tzw. "ideologia" LGBT jest oszczerstwem wymyslonym przez twoich klamliwych biskupow, gdyz potrzebuja oni chlopca do bicia dla skrzykniecia parafian w kupe. Tak to dziala, po prostu, ze robi sie jakas afere a nastepnie skrzykuje wokol niej ludzi - jak wokol "zamachu" smolenskiego. A gdy ma sie juz taki wzburzony tlum przyglupow to mozna wykorzystywac ich dla osiagania celow o ktorych, na tym etapie, nic nie wiemy. W przypadku "zamachu" smolenskiego celem bylo zdobycie wladzy przez PiS oraz ustawienie katabasow na strategicznych pozycjach, przy zlobie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka