Dodaj do ulubionych

Morawiecki dał..... nie swoje.

02.09.19, 10:17
Premier Mateusz Morawiecki przyznał kolejne 3 mln zł na Park Pamięci Narodowej, który w Toruniu ma zamiar utworzyć ojciec Rydzyk i jego współbracia. Zarządzenia szefa rządu w tej sprawie nie ma na stronie Monitora Polskiego, ale na wzmiankę o nim przypadkowo trafił czytelnik Onetu.


O poprzednim, wynoszącym 5 mln zł wsparciu premiera dla tego parku, informowaliśmy kilka dni temu za portalem Oko.press. Odkrył on, że Morawiecki już w październiku zeszłego roku wydał zarządzenie w tej sprawie, jednak opinia publiczna nie została o nim poinformowana.

Jego pełna nazwa to Zarządzenie Nr 176 Prezesa Rady Ministrów z dnia 12 października 2018 r. w sprawie przyznania Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z ogólnej rezerwy budżetowej, środków finansowych, z przeznaczeniem dla Fundacji Lux Veritatis na dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. "Park Pamięci Narodowej".

Całość:

kujawsko-pomorskie.onet.pl/torun-3-mln-zl-na-nowy-projekt-ojca-rydzyka/nv9mldz?utm_source=www.facebook.com_viasg_kujawsko-pomorskie&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2--
Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
Edytor zaawansowany
  • babaobaba 02.09.19, 19:24
    sz0k wspomniał w innym wątku o chrześcijańskiej etyce. Proszę mnie uświadomić, jak chrześcijanin chrześcijanina, czy ładowanie kasy w tłuste dupsko tego Belzebuba jest etyczne. Po chrześcijańsku etyczne.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.    --
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka