Dodaj do ulubionych

Wolalbym aby mniej o mnie dbano :O)

03.09.19, 04:54
Drogi Użytkowniku!
Przez naciśnięcie AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU lub zamknięcie tego komunikatu bez zmian w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę... (...).

Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. (...)
**
No i bardzo ladnie tylko teraz, po tych "usprawnieniach" kazdorazowe przechodzenie ze strony na strone zajmuje mi kilkakrotnie dluzej niz przed "udogodnieniem". Czesto bowiem kilkam i klikam na "AKCEPTUJE" a to, cholera, nie dziala. Samo zwiekszenie czestotliwosci klikania jeszcze bym jakos zniosl... Gdyby to jeszcze dzialalo jak nalezy.

Postuluje zatem o przywrocenie tego starego i mniej troskliwego systemu, bo aktualny - wyglada na to - wymyslono w celu zniechecenia mnie do bywania na tym forum.
Edytor zaawansowany
  • xiazeluka 03.09.19, 07:25
    O, cholera, to już nawet na Czerskiej Kretyn52 jest persona non grata?!

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 03.09.19, 08:04
    Masz dokladnie tan sam problem co ja, wszyscy go maja, ale siedzisz cicho, bo tak cie ulepili. Czlowiek z gowna jestes, debilu.
  • xiazeluka 03.09.19, 08:50
    Wybacz, Kretynie52, ale po statecznym oświadczeniu "wymyslono w celu zniechecenia mnie do bywania na tym forum" Mła nie ma się po co odzywać.

--
  • benek231 03.09.19, 17:02
    Kretynaluka napisała:

Wybacz, Kretynie52, ale po statecznym oświadczeniu "wymyslono w celu zniechecenia mnie do bywania na tym forum" Mła nie ma się po co odzywać.
    **
    No to po co sie odezwales, debilu. Zwlaszcza, ze tak walsnie moge odbierac ten ich racjonalizatorski projekt. Na to mi wyglada - a co, nie moze? Gdy co i rusz pojawia sie to AKCEPTUJE i trzeba w nie klikac by moc robic swoje to po pierwszej setce niejeden pewnie sie zniecheci. Ponadto byl to sarkazm, z mojej strony, a w dodatku nie do ciebie adresowany, uliczniku.
  • xiazeluka 03.09.19, 19:27
    Mła po prostu wzruszył się Twoimi niezwykłymi przygodami, dlatego ośmielił zabrać głos.

--
  • benek231 04.09.19, 01:04
    Kretynaluka napisała:

Mła po prostu wzruszył się Twoimi niezwykłymi przygodami, dlatego ośmielił zabrać głos.
    **
    Nie, tła siedzi w wozku inwalidzkim i koniecznie musi komus podokuczac, by moc dowartosciowac sie odrobine i na troche zapomniec o swym zasranym losie.
  • xiazeluka 04.09.19, 10:15
    Mła jest od Ciebie młodszy, zdrowszy, inteligentniejszy, dowcipniejszy, sprawniejszy - nie ma więc Mła żadnego powodu, by się dowartościować podrzucaniem gówna na patyku.
    Znaj swoje miejsce w szeregu, Kretynie52.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka