Dodaj do ulubionych

Myślałem, że tylko u nas trafiają się idioci....

04.09.19, 19:21
..... wśród polityków. Przykład blondyna z durnym wyrazem twarzy dowodzi, że i u Angoli jest nie najlepiej. Czy widział ktoś mądrego polityka, który byłby przeciwko Unii Europejskiej?

--
Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
Edytor zaawansowany
  • gini 04.09.19, 20:11
    Nie tylko politycy angielsy to durnie obywatele tez wypowiedzieli sie za brexitem
  • babaobaba 04.09.19, 21:02
    Poniosą konsekwencje tego, że dali się omamić politykom. To tak jakby nasi obywatele nagle uwierzyli, że JKM ma rację.
    Umiesz sobie wyobrazić burdel, który powstałby gdyby wygrali i wyszli z Unii?

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • gini 04.09.19, 21:21
    A co Ty w ogole wiesz o UE?Co do burdelu, jest z Angolami .Co do poluitukow nie wierze juz nikomu , zostalam wyrolowana pare razy, teraz powiedzialm stop .A Franciszkowi nie wieze tez wiara to co innego niz to co on mowi, po zrobieniu kariery.

Jak w ogole z Toba jest dopuszczaszé inne poglady czy tez wszystkie inne z ktorymi sie nie zgadzasz uwazasz za ciemnote?

JKM ma racje w jednym "dupokracja" jest do de" i byla od poczatku wystarczy poczytac o kolebce czyli o Atenach
  • monalisa2016 04.09.19, 23:48
    Demokracja UE zaczyna się demaskować na każdym kroku czy to w Austrii, czy w Włoszech, czy w Niemczech, w Francji, czy w Wielkiej Brytanii jeśli chodzi o Brexit bez umowy, czy było to w Polsce z KOD-em. Ludzie widzą, oceniają dochodząc rzeczywistości i odwracają się od tego czym chcą nas na siłę uszczęśliwiać europejscy politycy.

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • babaobaba 05.09.19, 13:06
    gini napisała:

> A co Ty w ogole wiesz o UE?Co do burdelu, jest z Angolami .Co do poluitukow ni
    > e wierze juz nikomu , zostalam wyrolowana pare razy, teraz powiedzialm stop .
    ==================
    W demokracji masz takie prawo: mówisz "stop" nie głosujesz, głosujesz na kogo chcesz. W innych ustrojach masz bić czołem albo siedzieć cicho. Wybierasz te inne?

A
    > Franciszkowi nie wieze tez wiara to co innego niz to co on mowi, po zrobieniu k
    > ariery.
    ====================
    W którym miejscu "co innego". Co innego to jest u nas. Kościół zbratał się z politykami a przecież Chrystus powiedział: "moje królestwo jest nie z tego świata" a kler twierdzi, że naśladuje Chrystusa. To są kłamcy i złodzieje. A papieża wybiera konklawe z pomocą Ducha Świętego, który jest jednym z Trójcy Świętej. Uważasz, że Duch Święty się pomylił czy myli się polski episkopat i tysiące sterowanych przez nich kapłanów? Szatan ma wielkie używanie w polskim kościele, który odchodzi od Jezusa. Stroją się w złote szaty i obwieszają złotem jak jacyś kapłani egipscy a sieją nienawiść.

>
    > Jak w ogole z Toba jest dopuszczaszé inne poglady czy tez wszystkie inne z ktor
    > ymi sie nie zgadzasz uwazasz za ciemnote?
    ==================
    Tych, z którymi się nie zgadzam ale które są poparte sensownymi argumentami nie uważam za ciemnotę. Za ciemnotę uważam tych ludzi, którzy wierzą ślepo w to co im się powie a co mija się z elementarną logiką. To prawie cała "ściana wschodnia" w naszym wesołym kraiku. Tam broni się księdza przyłapanego na pedofilii a nie jego ofiarę. To jeden z licznych przykładów ciemnoty. Chcesz inny? - głosują za PiSem. To już ewidentna ciemnota. Zauważ, ze już bardzo nieliczni na tym forum są za PiS. Zwykle są to ludzie mający jakieś pojecie o ekonomii i gospodarce, ludzie, którzy są pewni, ze lada moment to wszystko pierdyknie tylko czeka do wyborów.

> JKM ma racje w jednym "dupokracja" jest do de" i byla od poczatku wystarczy poc
    > zytac o kolebce czyli o Atenach

smile

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • gini 05.09.19, 17:23
    W demokracji jestem ostatnio w mniejszosci ,wiec wybieraja za mnie A poniewaz wiekszos jest ludzi glupich, wiec glupcy wybieraja
    A pozniej narzucaja mi to co chca
    Wrocmy do kolebki, sady skorupkowe ,motloch decydowal wywali usmiercali strategow a to ,ze wygrali bitwe morska a nie zbierali cial bo byla burza i wylawiali zywych
    Teraz jest podobnie tyle, ze grasuje seryjny samubojca a pan Sasin tlumaczy, ze sledza ale jak nie mam co do ukrycia to sie nie mam czego obawiac
    Kto wybral pana Sasina wiekszosc ktora wybrala za ciebie i za mnie
  • monalisa2016 05.09.19, 20:34
    A najsmieszniejszym jest to ze Tidemmansa ani Webera nie chcieli ale na Ursule na unijnym szczycie jednoglosnie glosowali (polskie PiS, wloskie M5S oraz Wegrzy) czyli z deszczu pod rynne. Ot wiedza jak i moralnosc!!! smile

--
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka