Dodaj do ulubionych

Zasadzily pisiory Kempe chwastow w UE :O)

05.09.19, 15:53
>> Europosłowie Jadwiga Wiśniewska, Patryk Jaki i Beata Kempa przekonywali, że rząd PiS został wybrany w demokratycznych wyborach.
"Nie można wykorzystywać argumentu demokracji, ponieważ ma się większość, nie zważając na zasady rządów prawa. Ten argument jest nie do zaakceptowania, bo to jest argument, który był wykorzystywany przez dyktatorów w latach 30. w Europie"

- powiedział Frans Timmermans. - Pozwólcie, że przypomnę, iż każde podłe orzeczenie nazistowskich sądów było oparte na prawie. Były one w fundamentalnej sprzeczności z praworządnością, prawami podstawowymi, ale były oparte na prawie - dodał po chwili.
Te słowa rozsierdziły europosłankę Beatę Kempę, która zarzuciła Timmermansowi, że jest nieobiektywny i broni wymiaru sprawiedliwości, który nie był reformowany od czasów komunizmu.

Pan Timmermans po prostu nienawidzi Polski. Moim zdaniem nie ma żadnych kwalifikacji do pełnienia funkcji komisarza i może mieć problemy ze sprawowaniem urzędu ze względu na absolutną nienawiść w stosunku do Polski, Węgier i innych krajów, które wychodzą z komunizmu
- mówiła. >>

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25161322,parlament-europejski-beata-kempa-do-timmermansa-przezylismy.html#s=BoxOpMT
Ta Kempa podobnie jak Kaczynski uwaza, ze skoro zostali wybrani to moga robic co chca. Zupelnie jak wladze NSDAP ktora w wyborach w 1932 osiągnęła 37% poparcia i stając się największą partią w Reichstagu (za Wiki), przy czym to byla jednak rzeczywista wiekszosc, a nie wiekszosc naliczana metoda D'Hondta
Edytor zaawansowany
 • babaobaba 05.09.19, 16:41
  Kolejny dyplomatołek dał głos. Pisowska ekipa w Parlamencie Europejskim składa się w większości z takich "genialnych" osobników.  --
  Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
 • benek231 05.09.19, 22:12
  No popatrz, najwiekszym wrogiem pisiorow jest Timmermans, ktory bardzo troszczy sie o demokracje w Polsce - ciekawe, co?

  Oni go wrecz nienawidza a najlepiej swiadczy o tym projekcja nienawisci Kempy do Timmermansa. Wyrazila to poprzez zarzucenie Timmermansowi nienawisci do Polski. Baba jest bezwzgledna jak radziecka komunistka i gotowa rozwalac Unie od srodka, tak dlugo jak tylko moze. Powinna wziac sobie do pomocy naszego pisiora Kretynaluke.
 • czuk1 05.09.19, 22:49
  benek231 napisał:
  > No popatrz, najwiekszym wrogiem pisiorow jest Timmermans, ktory bardzo troszczy
  > sie o demokracje w Polsce - ciekawe, co?
  > Oni go wrecz nienawidza a najlepiej swiadczy o tym projekcja nienawisci Kempy do Timmermansa. Wyrazila to poprzez zarzucenie Timmermansowi nienawisci do Polski. Baba jest bezwzgledna jak radziecka komunistka i gotowa rozwalac Unie od srodka, tak dlugo jak tylko moze. Powinna wziac sobie do pomocy naszego pisiora Kretynaluke.
  --------------------------
  To było obnażanie się PiS. Nic dziwnego, że kilka parlamentarzystek wsparło potem Timmermansa , odnosząc się krytycznie do sytuacji w Polsce.
  Opozycji polskiej przed wyborami pomogą takie szkodzące Polsce wystąpienia parlamentarzystów z PiS. Każdy rozsądny wyborca weźmie sobie do serca twarde ale ojcowskie oceny Timmermansa skierowane do Polski, w trosce o jedność UE. I wielu z nich może cofnie swoje pełnomocnictwo Pis owcom do rządzenia Polską . Oby tak było.
 • benek231 06.09.19, 06:38
  czuk1 napisał:

  To było obnażanie się PiS. Nic dziwnego, że kilka parlamentarzystek wsparło potem Timmermansa , odnosząc się krytycznie do sytuacji w Polsce.
  **
  Ale zwroc uwage jak Kempa usilowala rozgrywac te parlamentarzystki na swoja korzysc, poprzez zwrocenie uwagi prowadzacemu, ze zle traktuje kobiety oraz na nie krzyczy. Bandycki numer wyprobowany na gruncie polskim, na ktory obliczone jest pozyskanie sobie innych kobiet (kobieca solidarnosc) a w tym przypadku takze na wbicie klina pomiedzy parlamentarzystki a prezydium.
 • xiazeluka 06.09.19, 08:38
  Pełen ojcowskiej troski nazista Timermars niech zainteresuje się zamieszkami we Francji.

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • snajper55 06.09.19, 12:19
  benek231 napisał:

  > Baba jest bezwzgledna jak radziecka komunistka i gotowa rozwalac Unie od sro
  > dka, tak dlugo jak tylko moze.

  Przecież do tego służy Putinowi Polska. Rozwalenie Unii to jeden z ważnych celów Rosji a wszystko co robi PiS jest zgodne z interesami tego państwa. Co za niesamowity przypadek.

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • babaobaba 06.09.19, 14:22
  snajper55 napisał:

  > benek231 napisał:
  >
  > > Baba jest bezwzgledna jak radziecka komunistka i gotowa rozwalac Unie od
  > sro
  > > dka, tak dlugo jak tylko moze.
  >
  > Przecież do tego służy Putinowi Polska. Rozwalenie Unii to jeden z ważnych celó
  > w Rosji a wszystko co robi PiS jest zgodne z interesami tego państwa. Co za nie
  > samowity przypadek.
  >
  > S.
  ====================
  To nie tylko cel Rosji. Ameryka też chętnie widziałaby Europę rozbitą bo pojedyńcze kraiki, nawet nie wiem jak waleczne są niczym w porównaniu z mocarstwami i każdym można zawładnąć w kilka dni. A jednak wyrwanie Polski z Unii to prezent przede wszystkim dla Putina bo wreszcie będzie mógł zrealizować plan odbudowy imperium. Mamy szansę stać się pierwszą ofiarą. Jeśli ktokolwiek myśli, że Amerykanie zechcą umierać za Polskę ten jest zwykłym idiotą.
  Polecam książki Wojtka Miłoszewskiego: "Inwazja", "Farba" i "Kontra". Są do nabycia w formatach cyfrowych lub do zdobycia, jeśli ktoś nie szanuje własności intelektualnej Pana Miłoszewskiego. Realizm porażający. Rosjanie wchodzą do Polski przez Słowację, która nie stawia Putinowi żadnych przeszkód. Katowice zostają zrównane z ziemią a wojska amerykańskie wycofują się nie oddawszy strzału. Scenariusz tak prawdopodobny, że nie sposób dyskutować.
  No i w "świetle" scenariusza przedefiniować trzeba będzie pojęcie zdrajcy bo zdrajcami będą ci, którzy chcą wyrwać Polskę z Unii, szczególnie, jeśli odniosą sukces.

  --
  Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
 • czuk1 07.09.19, 12:22
  snajper55 napisał:
  > Przecież do tego służy Putinowi Polska. Rozwalenie Unii to jeden z ważnych celów Rosji a wszystko co robi PiS jest zgodne z interesami tego państwa. Co za niesamowity przypadek.

  To nie przypadek. To raczej niesamowita (kto uwierzy, że nieświadoma ?) zdrada interesów Polski. A jednocześnie rzucenie nas w ramiona wielkiego sąsiada. Czy o to chodzi PiS-ości ?
 • xiazeluka 05.09.19, 17:09
  "Przeżyliśmy komisarzy sowieckich, zapewniam pana, że przeżyjemy również pana."

  Brawo Kempa. Aczkolwiek należało powiedzieć "towarzysza", a nie "pana".

  --
  Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
 • benek231 05.09.19, 17:45
  Pewnie na UW.

  >> Natomiast Patryk Jaki wracał do argumentu, że skoro np. Holandia w ogóle nie ma trybunału konstytucyjnego, to instytucje UE nie powinny się zajmować polskim Trybunałem.

  – Unijne traktaty nie mówią, że każdy kraj UE musi mieć trybunał konstytucyjny. Ale mówią, że musi szanować trójpodział władz i niezawisłość sędziowską, a przeciw niej występują władze Polski – odpowiadał Timmermans. >>

  wyborcza.pl/7,75399,25161368,bruksela-nie-odpuszcza-kwestii-praworzadnosci-w-polsce.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
  Rownie dobrze mogl przekonywac Timmermansa, ze UK nie posiada pisanej konstytucji nawet, wiec od Polski tym bardziej UE powinna sie odpieprzyc.
 • babaobaba 06.09.19, 08:37
  Powinni jak najprędzej uzależnić wypłatę unijnych środków od praworządności a faszyzujących idiotów karać obniżeniem uposażenia o 50% tak jak to czynił poseł Kuchciński w naszym parlamencie. Było by to urocze gdyby "naszej" Kempie zabrakło na waciki smile  --
  Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
 • benek231 06.09.19, 17:11
  babaobaba napisał:

  > Powinni jak najprędzej uzależnić wypłatę unijnych środków od praworządności a f
  > aszyzujących idiotów karać obniżeniem uposażenia o 50% tak jak to czynił poseł
  > Kuchciński w naszym parlamencie. Było by to urocze gdyby "naszej" Kempie zabrak
  > ło na waciki smile
  **
  Jestem tego samego zdania, z tym tylko, ze dodalbym do tego koniecznosc nakladania na Polske dodatkowych kar finansowych, a przede wszystkim zniesienie doplat dla rolnikow. Cham rozumie wylacznie uderzenie po kieszeni (lub po lbie). Jesli chca robic reakcyjna rewolucje to powinni choc troche posmakowac kosztow tego przedsiewziecia. A juz z cala pewnoscia nie moga byc za to nagradzani.
 • czuk1 07.09.19, 09:35
  benek231 napisał:
  > Jestem tego samego zdania, z tym tylko, ze dodalbym do tego koniecznosc naklada
  > nia na Polske dodatkowych kar finansowych, a przede wszystkim zniesienie doplat
  > dla rolnikow. Cham rozumie wylacznie uderzenie po kieszeni (lub po lbie). Jesl
  > i chca robic reakcyjna rewolucje to powinni choc troche posmakowac kosztow tego
  > przedsiewziecia. A juz z cala pewnoscia nie moga byc za to nagradzani.

  Dodałbym . I nie powinno to być robione w skryciu lecz przy otwartej kurtynie. Niech Polacy wiedzą komu zawdzięczają sankcje UE i kto je spowodował ; że za złamanie traktatów unijnych Polsce grożą sankcje UE . Bo inaczej , pisowcy zinterpretują to na swoją korzyść. Jak zwykle odwrócą kota ogonem. Głosić będą np. - "widzimy rządy komuchów UE, to oni rozwalają UE, oskarżenia UE kierowane na Polskę są kłamliwe,...."
 • institoris2 07.09.19, 00:17

  jak kazdy lewak/socjalista zreszta.
  Z cytatu ponizej wynika, ze mu sie polskie prawo nie podoba, a nie polskie sadownictwo.
  Cos sie chlopinie w glowce pomieszalo, pewnie dlatego, ze nie mogl sie powstrzymac od odwolania do towarzysza Adolfa, ktore, jak zwykle, jest argumentem ostateczym i niepodwazalnym.

  Europosłowie Jadwiga Wiśniewska, Patryk Jaki i Beata Kempa przekonyw
  > ali, że rząd PiS został wybrany w demokratycznych wyborach.
  > [b]"Nie można wykorzystywać argumentu demokracji, ponieważ ma się większość, ni
  > - powiedział Frans Timmermans. - [b]Pozwólcie, że przypomnę, iż każde podłe orz
  > eczenie nazistowskich sądów było oparte na prawie. Były one w fundamentalnej sp
  > rzeczności z praworządnością, prawami podstawowymi, ale były oparte na prawie [
  > /b]- dodał po chwili.
 • benek231 07.09.19, 02:59
  institoris2 napisał(a):

  Cos sie chlopinie w glowce pomieszalo, pewnie dlatego, ze nie mogl sie powstrzymac od odwolania do towarzysza Adolfa, ktore, jak zwykle, jest argumentem ostateczym i niepodwazalnym.
  **
  Cos sie pomieszalo tobie, gdyz to Kempa usilowala podeprzec sie argumentem o demokratycznym mandacie, co mialo byc argumentem ostatecznym i niepodwazalnym. Timmermans jedynie wykazal, ze nie zawsze demokratyczny mandat oznacza kontynuacje demokratycznych rzadow. Czasem, okazuje sie, potrafia sie one przerodzic w koncertowy wrecz zamordyzm. Takze Polska, okazuje sie, jest kolejnym kraju ktorego rezym odchodzi od demokracji, w kierunku autorytaryzmu.
  Czyli demokratyczny wybor wladz nie jest gwarancja ich demokratycznej kontynuacji, czego najjaskrawszym przykladem sa powszechnie znane rzady III Rzeszy. A teraz Polski. Zatem o co tobie chodzi?
 • institoris2 07.09.19, 12:52
  myslenie to nie jest dziedzina w ktorej bys specjalnie brylowal, ale od czasu do czasu moglbys sie bardziej postarac. Sprobuj moze jeszcze raz, moje wsparcie masz zapewnione.

  benek231 napisał:


  > Cos sie pomieszalo tobie, gdyz to Kempa usilowala podeprzec sie argumentem o de
  > mokratycznym mandacie, co mialo byc argumentem ostatecznym i niepodwazalnym. Ti
  > mmermans jedynie wykazal, ze nie zawsze demokratyczny mandat oznacza kontynuacj
  > e demokratycznych rzadow. Czasem, okazuje sie, potrafia sie one przerodzic w ko
  > ncertowy wrecz zamordyzm. Takze Polska, okazuje sie, jest kolejnym kraju ktoreg
  > o rezym odchodzi od demokracji, w kierunku autorytaryzmu.
  > Czyli demokratyczny wybor wladz nie jest gwarancja ich demokratycznej kontynuac
  > ji, czego najjaskrawszym przykladem sa powszechnie znane rzady III Rzeszy. A te
  > raz Polski. Zatem o co tobie chodzi?
 • benek231 07.09.19, 15:35
  lub ruska antydemokratyczna kurwa, przy czym jedno nie wyklucza drugiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka