Dodaj do ulubionych

gdzie szubienice dla panow "ambasadorow"?

06.09.19, 10:32
Wyglada na to, ze po ostatniej akcji z poslami do europejskiego "parlamentu" nikt juz sie nie odwazy powiesic symbolicznie tych zdradzieckich gnojkow.
Edytor zaawansowany
  • qwardian 06.09.19, 11:17
    Rozzuchwaleni bezkarnością, strzelają na oślep po całym obozie zdrady i kolegialnie ciągną na dno....

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • gini 06.09.19, 11:30
    Czesc Insti
    To sa byle ambasadory ale w EU jest pani Spurek, czy Ty wiesz co toto wygaduje?
    A startuje do sejmu jakas pani jachira , gdy posluchalam jej "piosenek wyborczych " dostalam mdlosci ataku szalu, pozniej weszlam na jej strone na FB , i mam toto calkiem duzo fanow.
    Wiec jest coraz gorzej ,wiec nie glosuje na nikogo, bo i tak wybieraja za mnie
    pozdrawiam
  • babaobaba 06.09.19, 11:50
    Jaki piękny tytuł. Kwintesencja katolickości i miłości bliźniego. A napisz, proszę, za co chciałbyś powiesić Kempę, Jakiego czy Wiśniewską? Wprawdzie mają spore braki intelektualne ale przecież Bóg w jakimś celu powołał ich do życia. Może nie przewidział, że zabiorą się do polityki? Dobry Panie Boże miej w opiece wszystkich polskich posłów i chroń ich przed Institorisem, któremu nienawiść zalewa oczy i chciałby popełnić grzech śmiertelny wieszając Twoje dzieci na szubienicy.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • qwardian 06.09.19, 12:03

Tylko 90% Polaków jest katolikami, te dziesięć pozostałych bez wyrzutów sumienia założy pętelkę na szyi zdrajców, za co potem wręczymy im kwiatki, niektórym pomniki Babobabo..

--
  • snajper55 06.09.19, 12:04
    babaobaba napisał:

> Jaki piękny tytuł. Kwintesencja katolickości i miłości bliźniego. A napisz, pro
    > szę, za co chciałbyś powiesić Kempę, Jakiego czy Wiśniewską? Wprawdzie mają spo
    > re braki intelektualne ale przecież Bóg w jakimś celu powołał ich do życia. Moż
    > e nie przewidział, że zabiorą się do polityki? Dobry Panie Boże miej w opiece w
    > szystkich polskich posłów i chroń ich przed Institorisem, któremu nienawiść zal
    > ewa oczy i chciałby popełnić grzech śmiertelny wieszając Twoje dzieci na szubie
    > nicy.

Insti jest wyznawcą innej religii niż sądzisz. Według jego religii jedni ludzie są dziećmi jego boga, a inni są dziećmi jego szatana. Insti jest oczywiście dzieckiem swego boga i ma prawo wieszać dzieci szatana, które potrafi odróżnić. To bardzo stara religia, która narodziła się razem z człowiekiem. To religia My i Oni.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • qwardian 06.09.19, 12:11
    Podziwiamy Ciebie Snajperze za miłość do katolików..

--
  • gini 06.09.19, 12:21
    Lo matko i lojcze , juz od kilku lat nie czytuje snajpka , wiem, ze jest bo ktos mu tam odpowiada.
    Jesyne co sie forumowi udalo to mozliwosc wygaszania , i zaznaczanie sympatycznych, snajpka nie widze i paru innych, a insti mi sie swieci na zielono.
  • snajper55 06.09.19, 15:09
    qwardian napisał:

> Podziwiamy Ciebie Snajperze za miłość do katolików..

A gdzie ja coś pisałem o katolikach???

S.
    --
  • institoris2 07.09.19, 00:09
    o ksywkach baobab i snajper.
    Pomineliscie biedaki slowo "symbolicznie", co przy poscie skaldajacym sie z 2 zdan, wyglada na pominiecie swiadome. Ulzylo?
  • snajper55 07.09.19, 00:45
    institoris2 napisał(a):

> o ksywkach baobab i snajper.
    > Pomineliscie biedaki slowo "symbolicznie", co przy poscie skaldajacym sie z 2 z
    > dan, wyglada na pominiecie swiadome. Ulzylo?

Nie matołku, nie pominąłem.

S.
    --
  • babaobaba 07.09.19, 05:54
    institoris2 napisał(a):

> o ksywkach baobab i snajper.
    > Pomineliscie biedaki slowo "symbolicznie", co przy poscie skaldajacym sie z 2 z
    > dan, wyglada na pominiecie swiadome. Ulzylo?

===================
    "Symbolicznie" czyli ćwiczebnie. Jak się potrenuje taką symbolikę to w rzeczywistości już też nie będzie problemów. Taktyka szkół SS, gdzie młodzi "patrioci" dostawali pieska, z którym sie zżywali a potem musieli podciąć mu gardełko. Jak wiemy późniejsze morderstwa wychodziły im całkiem zgrabnie, sumienie nie dokuczało.
    Pamiętasz, Insti, kto powiedział "cel uświęca środki"? Kiedy się z nim zaprzyjaźniłeś?

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • gini 06.09.19, 12:29
    piekna sygnaturka, babybaby
    Nie ogladam sie ani na biskupow a ni na papieza mam Chrystusa.
  • babaobaba 06.09.19, 14:05
    gini napisała:

> piekna sygnaturka, babybaby
    > Nie ogladam sie ani na biskupow a ni na papieza mam Chrystusa.

==================
    Dziękuję. Słusznie czynisz, gini.

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • gini 06.09.19, 17:46
    www.youtube.com/watch?v=BBAF6O6KDVI

Dobry wywiad Lisickiego
  • babaobaba 06.09.19, 18:49
    Rzeczywiście. Wywiad dobry: dobra jakość dźwięku i niezły obraz ale co do treści..... mam zasadnicze zastrzeżenia. Ten Pan nie jest z mojej bajki. Wspomnę tylko, że krytykuje demokrację ale nie mówi czym by ją zastąpił. Irytująca jest także ta żebranina. Podobną swego czasu uprawiał Michalkiewicz. Wierzę, że wrzuciłaś ten link z czystej sympatii smile

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • benek231 06.09.19, 18:57
    Ten Lisicki ma postkomnistyczna mentalnosc. Za komuny z cala pewnoscia bylaby to zdrada stanu a winni postawieni pod mur. W demokracji, natomiast - zwlaszcza, ze nikt nie zwracal sie do prezydenta wrogiego panstwa, lecz do przyjaciela - tego typu "listy otwarte" moga sie nie podobac niektorym ale trzeba upasc na glowke by mowic o zdradzie stanu.

Gdy Stany wprowadzily sankcje na Polske z powodu stanu wojennego to cieszylismy sie jak dzieci, ze komuna dostanie kopa w dupe. Komuna natomiast, bardzo krytycznie podchodzila do takich jak my, i propagowala w mediach poglad, ze jestesmy zdrajcami.

Pan Lisicki zaprezentowal czysto nie-demokratyczne podejscie. Pytanie tylko czy mogl inaczej...(?)
  • gini 06.09.19, 19:21
    Dlaczego wkleilam, Lisicki, mowi spokojnie argumentuje, dlaczego to jest zdrada .Wiesz wielu ludzi nie jest z mojej bajki, ale gdy dobrze argumentuja, nie moge im zaprzeczac .Nie wiem co uwazasz za zebranine.

Ja tez krytykuje demokracje bo glosuja za mnie idioci , demokratycznie wybrano Hitlera ,wiec tego ustroju nie da sie dluzej bronic .Ale nie wymysla niczego innego bo nie pozwola ci, ktorzy sa u koryta .
    Przeciez sikaja w majtki , pokazuja te gabinety za ktore placa wlasnie wszyscy, nie ich wyborcy tylko .A pozniej osmieszaja w EU, bo to co mowi Spurek obraza mnie bo ona twierdzi, ze jak mowi o kobietach to ja boli los krow , wiec ja nie jestem krowa, a te krowe wybrali niestety .Dlatego ja glosuje na nikogo.
  • benek231 06.09.19, 17:06
    >> Wczoraj 23 byłych ambasadorów Polski, m.in. Ryszard Schnepf, Iwo Byczewski, Piotr Nowina-Konopka, Jerzy Maria Nowak czy Andrzej Krawczyk, zrzeszonych w Konferencji Ambasadorów RP, skierowało do prezydenta USA Donalda Trumpa list otwarty, w którym podkreślili, że przybywa on do kraju, który nie jest praworządny. "Pana mocny głos wzywający do tolerancji i wzajemnego poszanowania, a także przestrzegania postanowień konstytucji i innych praw, może mieć znaczenie historyczne" - ocenili byli ambasadorzy.

"Polska osamotniona, otoczona nieprzyjaciółmi, skonfliktowana z sąsiadami i zdana – jak przed II Wojną Światową – wyłącznie na odległe geograficznie sojusze, to prosta droga do kolejnej katastrofy" - napisali byli ambasadorowie. "W tym kontekście rola »konia trojańskiego«, kraju dryfującego na obrzeża wspólnoty wolności i demokracji, dokąd spycha Polskę obecny rząd, jest dla nas i dla naszych sojuszników, w tym także USA, destrukcyjna. W naszym euroatlantyckim związku chcemy być poważnym i wiarygodnym partnerem. Partnerem gotowym także do poświęceń, ale nie wyłącznie klientem i wykonawcą zadań, które spójności NATO nie służą" - czytamy. >>

wiadomosci.onet.pl/kraj/list-bylych-ambasadorow-do-donalda-trumpa-stanislaw-karczewski-komentuje/rlrn4df>>
    >>
    Jesli oprocz ciebie, i np. Kretynaluki, ktos jest tu zdradzieckim gnojkiem to z cala pewnoscia jest nim Kaczynski oraz czlonkowie jego kamaryli. Niszczac demokracje i zwiazki Polski z UE popychaja oni Polakow wprost w objecia Rosji. Takze sprzeniewierzaja sie narodowi polskiemu ktory przez ponad 45 lat, bedac narodem podbitym przez sowietow, marzyl by moc zyc w panstwie demokratycznym, a ostatnio zwiazal swe nadzieje z przynaleznoscia do UE.

Jako antydemokratyczne gowno ty oczywiscie tego nie rozumiesz, ale tak wlasnie sprawy sie maja.

Ten list otwarty ambasadorow to bardzo dobra robota dla Polski.
  • institoris2 07.09.19, 00:05
    jakims specjalnym fetyszysta tej twojej tzw."demokracji" nie jestem.
    Dla mnie wazne sa wolnosc, wlasnosc i tradycja i jesli te postulaty mozna realizowac w systemie demokratycznym, to ok., jesli nie, to na pohybel demokracji.
    W tym sensie i majac na uwadze, gloszony tu przez ciebie z uparciem zamordyzm, ktory to, twoim zdaniem oczywista, jest esencja tej twojej "demokracji", nawet sie na te "antydemokratyczne gowno" nie obrazam, choc swoja droga moglbys wymyslec cos orginalniejszego, bo to juz nudne.

• monalisa2016 07.09.19, 00:52
    Tylko patrzec jak Merkel i Bruksela dadza wam demokracje tak jak "pozwolili" Austriakom, Wlochom a teraz Anglikom.
    Przyklad z Wloch.
    Tja, brak slow na to co sie dzieje.
    www.watergate.tv/merkel-greift-hinter-den-kulissen-in-italien-ein/
    --
    ......................................
    www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY
  • benek231 07.09.19, 03:09
    institoris2 napisał(a):

jakims specjalnym fetyszysta tej twojej tzw."demokracji" nie jestem.
    Dla mnie wazne sa wolnosc, wlasnosc i tradycja i jesli te postulaty mozna reali
    zowac w systemie demokratycznym, to ok., jesli nie, to na pohybel demokracji.
    **
    A jesli zgodnie z tradycja wolnosc i wlasnosc dotyczy tylko uprzywilejowanych to co wowczas?

W Stanach czy Kanadzie demokracja ma sie dobrze - takoz wolnosc wlasnosc i tradycje. Nie wiem co masz do zaproponowania ty, ale z cala pewnoscia nic lepszego.
    Bladzisz jak dziecko we mgle.
  • pijatyka 06.09.19, 18:44

.
  • boavista4 06.09.19, 19:26
    dzieki temu mamy zapach w butiku Agory.
    Jak się okazuje – zignorowanie przez wielu przywódców państw obchodów rocznicy rozpoczęcia II Światowej Wojny Żydowskiej – to wspólne zwycięstwo sił pokoju i demokracji nad Putinem.
  • gini 06.09.19, 19:51
    A kiedy byla II ga swiatowa wojna zydowska ?Bo widac nuiedouczyli mnie w szkole , ale czlowiek zawsze sie uczy
  • boavista4 06.09.19, 22:54
    Przyjacielu, przeciez wiesz ze 2WS nie pozostawila zadnego zla na zadnym kraju, to byla wojna tylko przeciw Zydom. W czasie 2 WS tylko Zydzi stracili 6 milionow, a dla innych krajow kazda strata byla strata naturalna, Przeciez te Ruski tak czy tak kiedys by zmarli. Stad 2 Wojna Swiatowa byla wojna zydowska.
  • gini 06.09.19, 23:09
    No wiesz mnie uczyli troche inaczej, Niemcy napadly na Polske, zaczely od bombardowania cywili polskich, zydow umiescili w gettcie, gdzie sie sami rzadzili, Nie wiem co to jest strata naturalna ty tez kiedys imrzesz wiec moze wez sie powies juz dzis .

W tej wojnie gineli wszyscy , cywile , zolnierze a zydzi judenraty policja zydowska wspopracowaly z gestapo .Wiec te szsc milionow to kropla w morzu wobec wszystkich ofiar, zolnierzy cywilow, Francuzow Amerykanow itd Gineli polscy cywile i zolnierze burzono polskie miasta nie izraelskie.
    Zydzi powinni sie upominac od Wlochow kasy za swiatynie co im Tytus zburzyl i przegonil, z reszta wszedzie ich przeganiali takie byly klimaty .Teraz oni przeganiaja , ale kiedys tez sie to skonczy i zabawa zacznie sie od nowa .Nie falszuj historii , bo to brzydko .Siadaj pala
  • boavista4 07.09.19, 02:19
    ty mnie tu nie ucz ! Jak Polak vzy Rusek umrze to ziemia jest zyzniejsza, jak Zyd zginie to strata wielka dla swiata.
  • boomerang 07.09.19, 06:59
    pomogę sfinansować dostawę najlepszego konopnego sznura

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka