Dodaj do ulubionych

Marek Suski-Udało nam się odebrać złodziejom ...

19.09.19, 22:18
„Zakłamany skur***nu! od trzech lat oddajecie mi moje 400 000 PLN należnego zwrotu VAT! Roz*****ie mi budowaną latami firmę, okradliście z kasy, zniszczyliście plany i marzenia. Ukradłem coś – to mnie zamknijcie a jak nie to zamknij r*j socjalisto, bo należysz do gangu złodziei” – napisał Artur Jabłoński, przedsiębiorca, któremu Urząd Skarbowy nie zwrócił podatku w reakcji na słowa Suskiego.
Chodzi o tą wypowiedź Suskiego: „Udało nam się odebrać złodziejom pieniądze. Dzięki temu mogliśmy pomóc rodzinom”.

Artur Jabłoński to przedsiębiorca, instruktor i sędzia strzelecki, kolekcjoner broni, członek zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni.
Edytor zaawansowany
  • babaobaba 20.09.19, 01:04
    Och, takich sukcesów waadza na koncie ma więcej. Niedawno całkiem skarbówka zażądała od gościa 50 tys złotych. Gość nie miał siły walczyć i popełnił samobójstwo. Sąd uznał, że skarbówka złamała prawo....
    Cała nadzieja w kapelanach, którzy powołani do US za 4.700 pilnowali będą moralności urzędników. Temu biedakowi życia to nie przywróci, cała nadzieja w tym, że dobry Bóg rozpozna go wśród swoich....

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka