Dodaj do ulubionych

Patrzę tak sobie czy mam na kogo zagłosować

23.09.19, 22:44
wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/kandydaci
I czarna rozpacz mnie ogarnia... znowu trzeba będzie oddać nieważny głos bo takiego g... to już dawno nie było... Kompletne złożenie broni i kapitulacja przed PiS-em...
Polecam szczególnie pooglądanie sobie kandydatów w okręgach do Senatu bo to pięknie obrazuje czym kończy się w demokracji mokry sen Kukiza o "zbawiennym wpływie" okręgów jednomandatowych... Praktycznie wszędzie jest 2, maks. 3 kandydatów (z wiadomych partii), gdzieniegdzie może trafi się 4-5, ale takich w których np. PSL (z Kukizem), czy Konfederacja by wystawili swoich można pewnie policzyć na palcach jednej ręki. To jest kapitulacja do kwadratu i oddanie pola kompletnie bez walki. A przecież "jednomandatówki" to miał być taki cudowny lek na wszystko... tiaaaa... no niech spojrzę na swój okręg wyborczy (a liczba jego czterdzieści i cztery!): wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/kandydaci/senat/44
Kodziarz, PO-wiec i PiS-owiec z Katowic, którego pierwszy raz w życiu widzę na oczy... tiaaaaaaaa...

--
"Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
Gilbert Keith Chesterton
Edytor zaawansowany
  • maksimum 23.09.19, 22:59
    sz0k napisał:

> Kodziarz, PO-wiec i PiS-owiec z Katowic, którego pierwszy raz w życiu widzę na
    > oczy... tiaaaaaaaa...
    -------------
    Decyzja niesamowicie trudna,bo
    1- PO-wiec bedzie puszczal gowno do Wisly a odpady wywozil na Mazury
    2-KOD-owiec bedzie skrzetniw ukrywal,to co spieprzy Czaskowski.
    3-PIS-owiec poprosi o pomoc rzad i taka pomoc dostanie.

Masz jeszcze 3 tygodnie na myslenie.
  • sz0k 23.09.19, 23:12
    sz0k napisał:

> Praktycznie wszędzie jest 2, maks. 3 kandydatów (z wiadomych partii), gdzieniegdzie może trafi się 4-5, ale takich w których np. PSL (z Kukizem), czy Konfederacja by wystawili swoich można pewnie policzyć na palcach jednej ręki.

A co tam, wziąłem i policzyłem (za: wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/komitety ):
    PSL: 16/100
    PiS: 100/100
    SLD: 7/100
    Konfederacja: 7/100
    PO: 73/100
    Bezpartyjni samorządowcy: 14/100
    Reszty nie ma nawet co wspominać... Hurra jednomandatowe okręgi wyborcze!

--
    "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
    Ludwik Pasteur
  • institoris2 23.09.19, 23:34
    nieprzejednana opozycja startuje do senatu jako demokratyczny front jednosci narodu?
    Trzebaby Kukiza spytac, bo on teraz w takich niuansach pewnie sie wyznaje..

• maksimum 24.09.19, 00:48
    institoris2 napisał(a):

> Trzebaby Kukiza spytac, bo on teraz w takich niuansach pewnie sie wyznaje..
    ----------

Kukiz to jest glupek wsiowy,ktory mogl sie ustawic z PIS a ustawil sie ze zorganizowana grupa przestepcza.
    Co sie nie spotykal z PIS to mial zadania i wymagania a teraz podkulil ogon i siedzi na poldoopku u kamysza.
  • xiazeluka 24.09.19, 06:11
    Faktycznie lipa. U Mła dwóch kandydatów z wiadomych sił.

O rozmiarach kapitulacji Totalnej Targowicy świadczą np. okręgi 19, 56 i 58 - tam nawet nie wystawili kandydatów...

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • wikul 24.09.19, 16:49
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69633108_2907142125966627_7864511995775549440_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkdRdRYtS-gMaMEjXyci_Ik8kkTLAzCP85JwUW1lNJ43n4wiph7PGgyMkuft30pfi0&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=15b8b276c07601c7051848fc2570eb55&oe=5DF7920F
  • babaobaba 24.09.19, 17:30
    xiazeluka napisała:

> Faktycznie lipa. U Mła dwóch kandydatów z wiadomych sił.
    >
    > O rozmiarach kapitulacji Totalnej Targowicy świadczą np. okręgi 19, 56 i 58 - t
    > am nawet nie wystawili kandydatów...
    >
    =====================
    Cymbale brzmiący (ładny początek?) napisz w końcu kto wg ciebie jest targowicą. Czy posądzana o to przez PiS Platforma czy PiS właśnie. Jak wiemy cokolwiek Partia Antykatolicka zarzuci PO jest na odwrót. To efekt odwracania kota ogonem. Metoda opracowana przez miłośnika kotów do perfekcji ale to, sądziłem, za mało by wciągnąć w takie niegodne gierki obiektywnego historyka. Wprawdzie jesteś jako grający potomka magnackiej progenitury sympatią przy magnatach ale generalnie naród uważa targowiczan za zdrajców. To oni ułożyli się carycą, a podobno ostatni królik to nawet układał się z carycą w łóżku. Cały ten zdradziecki burdelik popierał kler katolicki, który już wtedy odszedł od Chrystusa przedkładając bogactwa nad Jego nauki. Wszystko to przypomina układ z PiSem a nie Platformą. Wiem, ze paru fanatyków, pisowskich lemingów, którzy bezrozumnie, jak to lemingi, podążają za swoim wodzem ale od ciebie wymagałbym jednak znajomości historii. Zatem nie przystoi ci używać słówek czy porównań zastrzeżonych dla półmózgów wykształconych na pisowskiej propagandzie.

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • xiazeluka 24.09.19, 20:51
    Totalna Targowica to ta antypolska hołota, która biegała z donosami do Brukseli i tego chama Timmermarsa czy jak mu tam. Antypolska nie tylko dlatego, że kabluje, ale dlatego, że kablowanie może mieć następstwa nawet wówczas, gdy LiN wreszcie straci władzę. Tacy ja Wy tego nie rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego racja stanu.
    Reszty Waszego bełkotu Mła litościwie nie skomentuje.

--
  • snajper55 25.09.19, 04:24
    xiazeluka napisała:

> Totalna Targowica to ta antypolska hołota, która biegała z donosami do Brukselii

A to dowód na to, co napisałeś:

"Europosłowie PiS-u i Stowarzyszenie Katyń 2010 organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne dotyczące wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Argumentują, że Unia Europejska powinna rozważyć dyplomatyczne lub polityczne włączenie się w śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy, ponieważ polski rząd nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie."

"Europosłowie Solidarnej Polski na czele z jej przewodniczącym Zbigniewem Ziobrą (aktualnym ministrem sprawiedliwości-prokuratorem generalnym w rządzie premier Szydło) organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne w obronie Telewizji Trwam. Jest to wyraz sprzeciwu wobec decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nie przyznała stacji miejsca na cyfrowym multipleksie.W tym samym czasie PiS pod siedzibą PE organizuje manifestację zwolenników telewizji ojca Tadeusza Rydzyka."

"Europosłowie PiS-u organizują wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim pod hasłem: „Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji w Polsce”. Jego celem jest omówienie rzekomych nieprawidłowości podczas wyborów samorządowych w Polsce oraz kwestii aresztowania dziennikarzy, którzy relacjonowali okupację siedziby Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) przez osoby domagające się dymisji członków PKW w związku z przedłużającą się publikacją ostatecznych wyników wyborów."

www.newsweek.pl/polska/polityka/jak-pis-donosilo-na-polske-do-unii-europejskiej/fkk63rj

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • qwardian 25.09.19, 07:23

To trochę jak z moimi nazistowskimi braćmi. Kolaborowali z Sowietami, ale potem zrozumieli swój błąd i żyli w czystości. Pisie również mają swoje za uszami...

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • benek231 25.09.19, 08:15
    Ty tak mowisz, Snajper, bo nie wiesz co to jest (polska) racja stanu (Tacy ja Wy tego nie rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego racja stanu).

A prawdziwa racja stanu to racja stanu rozumiana przez narodowego PiSiora, czy innego klero-faszyste, czyli furda traktaty i unie kiedy my chcemy sobie troche powarcholic. Bo na te chwile wygodniej jest nam miec w dupie wszystkie nasze zobowiazania ktorych, nawiasem mowiac, byc nie powinno gdyz prawdziwie suwerenny narod nie zobowiazuje sie do niczego i nie wchodzi w zadne uklady zagrazajace pragnieniu powarcholenia sie troche (od czasu do czasu).
    Wiedziales to, Snajper? Oczywiscie, ze nie wiedziales, bo "tacy ja Wy tego nie rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego racja stanu".
  • babaobaba 25.09.19, 09:11
    benek231 napisał:

> Ty tak mowisz, Snajper, bo nie wiesz co to jest (polska) racja stanu (Tacy ja W
    > y tego nie rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego racja stanu).
    >
    > A prawdziwa racja stanu to racja stanu rozumiana przez narodowego PiSiora, czy
    > innego klero-faszyste, czyli furda traktaty i unie kiedy my chcemy sobie troche
    > powarcholic. Bo na te chwile wygodniej jest nam miec w dupie wszystkie nasze z
    > obowiazania ktorych, nawiasem mowiac, byc nie powinno gdyz prawdziwie suwerenny
    > narod nie zobowiazuje sie do niczego i nie wchodzi w zadne uklady zagrazajace
    > pragnieniu powarcholenia sie troche (od czasu do czasu).
    > Wiedziales to, Snajper? Oczywiscie, ze nie wiedziales, bo "tacy ja Wy tego nie
    > rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego racja stanu".
    ======================
    No właśnie, a kasa z Unii nam się po prostu należy!

--
  • xiazeluka 25.09.19, 11:27
    Towarzyszu S55, jako notoryczny kłamca ignorujecie różnicę między "wysłuchaniem publicznym" (sprawdźcie sobie, co to takiego) a ordynarnymi załganymi bezpośrednimi donosami do władz i polityków Mumii.

Reszta tutejszych kretynów także niech się najpierw zainteresuje definicją "przesłuchania", a potem sika w majtki na cześć Gebelsa55.

--
  • babaobaba 25.09.19, 09:09
    xiazeluka napisała:

> Totalna Targowica to ta antypolska hołota, która biegała z donosami do Brukseli
    > i tego chama Timmermarsa czy jak mu tam. Antypolska nie tylko dlatego, że kabl
    > uje, ale dlatego, że kablowanie może mieć następstwa nawet wówczas, gdy LiN wre
    > szcie straci władzę. Tacy ja Wy tego nie rozumieją, bo nie wiedzą co to takiego
    > racja stanu.
    > Reszty Waszego bełkotu Mła litościwie nie skomentuje.
    >
    ==================
    Zlituj sie nad sobą, biedaku. Niewygodna prawda dla historyka? Nie oszczędzaj bo uznam, żeś zrejterował. No, pisz prawdę o targowicy, szlachciuro za dychę.

A w kwestii zdradliwego kleru dogadaj się z sz0kiem. Ten wycinek historii on najlepiej zinterpretuje. Niech nie zapomni o wieszaniu zdradzieckich biskupów przez Tadeusza Kościuszkę....

--
  • xiazeluka 25.09.19, 11:29
    O której targowicy, pomylony staruchu? O tej historycznej czy o obecnej?

--
  • babaobaba 25.09.19, 15:09
    xiazeluka napisała:

> O której targowicy, pomylony staruchu? O tej historycznej czy o obecnej?
    >

===================
    Obecna to synonim tej historycznej. To tak oczywiste, że nie trzeba nic dodawać. Dlatego zarzuciłem ci brak rzetelności historycznej ponieważ z kontekstu wynikało, że nazywasz targowicą PO podczas gdy na ten"komplement" bezsprzecznie zasługuje PiS. Pierwsza tego porównania użyła Krystyna Pawłowicz i lemingi powtarzają bezkrytycznie. Napisałem ci, że historykowi nie wypada bezmyślnie klepać pisowskiej propagandy jeśli ma w sobie choć kilka atomów zawodowej uczciwości. No więc pokaż warsztat historyka. Napisz dlaczego PO bardziej niż PiS zasługuje na porównanie do targowicy lub na odwrót. Nie chodzi o pyskówki tylko rzetelną ocenę historyczną.

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • xiazeluka 25.09.19, 15:30
    "Obecna to synonim tej historycznej. To tak oczywiste, że nie trzeba nic dodawać. "

To nie jest synonim, towarzyszu niedouku. To jest symbol.

Jak widzicie, nie dorastacie do poziomu wytyczanego przez ludzi na poziomie.

--
  • babaobaba 25.09.19, 16:06
    synonim.net/synonim/targowica

I kto tu jest niedoukiem? Uciekasz z "tematu" frajerze i nawet wiem dlaczego ale chciałem mieć cię na widelcu, przegrańcu. smile

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • xiazeluka 25.09.19, 17:14
    Towarzyszu, już na tym forum pisano o stronie synonimy.net - że jest zbiorem dowolnych skojarzeń, często kierujących się antypatiami, a nie rzetelnym źródłem. Kolejna Wasza kompromitacja. Znacznie lepszy jest ten adres: synonimy.pl

Mła używa terminu "Totalna Targowica" w takim charakterze, w jakim "targowica" jest powszenie w Polsce odbierana, czyli jako symbol zdrady. Wie o tym nawet Idiotopedia:

"Konfederacja targowicka – spisek magnacki [...] uznany za symbol zdrady narodowej"

Mła używa "targowicy" w powyższym rozumieniu i nie odpowiada za to, że Wam kojarz się z Bóg wie czym. Żonglerka synonimami "targowicy" niczego więcej nie wnosi, poza Waszym pragnieniem, by wreszcie na czymś Mła przyłapać. Niestety dla Was - nie ten poziom. Mła nawet do kostki nie podskoczycie.

--
  • babaobaba 25.09.19, 17:58
    Wszystko to masło maślane czyli o tym wszystkim akurat wiem natomiast nie wiem która partia waszym zdaniem zasługuje na miano targowicy. Będziecie jeszcze długo bełtać mi w głowie czy wreszcie się wykażecie jakąś wiedzą? Właśnie chciałbym dowiedzieć się z która partia POWINNA mi się kojarzyć z targowicą i dlaczego.
    Nie pękaj i napisz. Chełpisz się nieosiągalnym dla mnie poziomem a tymczasem stoisz jak nieprzygotowany uczniak przy tablicy i potokiem słów nie na temat usiłujesz zarobić na tróję na szynach (wg starej tabeli ocen).

--
  • xiazeluka 25.09.19, 19:04
    xiazeluka 24.09.19, 20:51

Czegoś nadal nie rozumiecie?

--
  • benek231 25.09.19, 18:05
    babaobaba napisał:

> synonim.net/synonim/targowica
    >
    > I kto tu jest niedoukiem? Uciekasz z "tematu" frajerze i nawet wiem dlaczego al
    > e chciałem mieć cię na widelcu, przegrańcu. smile
    **
    Sluchaj, celem tego plynnego gowna w ludzkiej skorze jest wyprowadzenie ciebie z rownowagi. I bedzie wymyslal wszelkie mozliwe cuda by tego dokonac. Gdy porownuje opozycje do Targowicy to nie chodzi mu o jakas po prostu zdrade, lecz o bardzo konkretna - taka od ktorej nie ma gorszej. Dolaczyl w ten sposob do ujadaczy ze swojego wlasnego obozu czyli do pisiorow. A ci maja ciagle ten sam problem projektowania wyrazu wlasnej mordy na innych. Gdy maja zamiar miec skrzywiony ryj to natychmiast zarzucaja innym, ze ci maja krzywe ryje. Rutynowo oskarzaja innych o wlasne grzechy - popelnione juz oraz te ktore maja zamiar popelnic.
    Tak wiec uzycie okreslenia Targowica w stosunku do opozycji bylo kolejna projekcja gdyz to wlasnie oni, do spolki z klerem, sprzedaja Polske Putinowi. Niszczac demokracje, niszczac zwiazki w Unia Europejska, niszczac praworzadnosc, wpychajac tym samym Polske w ramiona Rosji.
    Tak jak niegdys zachowawczy oboz, do spolki z klerem, raczej wolal wepchnac Polske w lapy Rosji niz ryzykowac kompromisy z reformatorskimi pradami Oswiecenia, plynacymi z Europy. Wybrali "mecenat" Katarzyny gdyz w ten sposob wpychali Polske w zachowawczy grajdol, z zagwarantowanymi przywilejami. A, ze dzisiejszy katolicki kler takze chcialby zatrzymac czas w miejscu wiec do spolki z PiSem i reszty prawicowego wodoglowia robia wszystko by osiagnac podobna powtorke z rozrywki.
    Zatem oczywiste jest, ze to pisiory z Kaczorem i biskupami najbardziej zasluguja na porownanie do Targowicy, niemniej Kretynluka raz zlosliwie uzyl tego sformulowania i nie ma zamiaru wycofac sie. Ma natomiast nadzieje na pognebienie Ciebie, w tych swoich pseudo-dyskusjach. Pisiorluka to bardzo zly czlowiek.
  • babaobaba 25.09.19, 18:33
    W stu procentach podzielam twój pogląd. Miałem jednak nadzieję, że Luka wystąpi tu wreszcie jako historyk i napisze historyczną prawdę. Jak myślisz, Krzysztof, napisze czy będzie się wił jak diabeł pod kropidłem? wink

--
    Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
  • benek231 25.09.19, 18:43
    babaobaba napisał:

> W stu procentach podzielam twój pogląd. Miałem jednak nadzieję, że Luka wystąpi
    > tu wreszcie jako historyk i napisze historyczną prawdę. Jak myślisz, Krzysztof
    > , napisze czy będzie się wił jak diabeł pod kropidłem? wink
    **
    Nie napisze bo to pisior. A w interesie pisiorow jest wylacznie oskarzac innych o Targowice. Przypominania prawdy o Targowicy klero-faszysci nie przewiduja. Podobienstwa pomiedzy nimi, klero-faszystami, a Targowica sa zbyt wymowne by mogli sobie na to pozwolic. Takoz Kretynluka.
  • xiazeluka 25.09.19, 19:06
    "Miałem jednak nadzieję, że Luka wystąpi tu wreszcie jako historyk i napisze historyczną prawdę"

Prawdę o czym?

--
  • babaobaba 25.09.19, 19:11
    xiazeluka napisała:

> "Miałem jednak nadzieję, że Luka wystąpi tu wreszcie jako historyk i napisze hi
    > storyczną prawdę"
    >
    > Prawdę o czym?
    >
    ====================
    Zostałeś przypięty szpileczką, nie jak motyl ale jak mucha plujka. Mam niezły z ciebie ubaw, towarzyszu.

--
  • xiazeluka 26.09.19, 12:42
    Towarzyszu, Wy nadal nie wiecie, o czym Mła pisze. Co gorsza, nie wiecie również tego, o czym sami piszecie.

--
  • babaobaba 26.09.19, 14:17
    xiazeluka napisała:

> Towarzyszu, Wy nadal nie wiecie, o czym Mła pisze. Co gorsza, nie wiecie równie
    > ż tego, o czym sami piszecie.
    >
    Wijesz się jak wij. Piękny to widok. Jak się z tym czujesz? - wszyscy patrzą. Objaśnisz w końcu która partia spełnia warunki by nazwać ją targowicą? No spróbuj możesz błysnąć, wiju smile

--
  • xiazeluka 26.09.19, 14:48
    Mła już to Wam dwa razy napisał: Totalna Targowica to Peło plus pozostałe przystawki Szetyny. Nawet Kretyn52 to pojął, a Wy nadal się dziwicie: jakie te schody długie... jaka poręcz niska... o, winda jedzie.

--
  • babaobaba 26.09.19, 16:33
    xiazeluka napisała:

> Mła już to Wam dwa razy napisał: Totalna Targowica to Peło plus pozostałe przys
    > tawki Szetyny. Nawet Kretyn52 to pojął, a Wy nadal się dziwicie: jakie te schod
    > y długie... jaka poręcz niska... o, winda jedzie.
    >

==================
    A gdzie kler katolicki w tej układance? Jako rzetelny historyk powinniście go uwypuklić. W końcu w targowicy zajmował niepoślednią rolę. Już tylko to świadczy o tym, że zaślepiony politycznie kładziesz laskę na historyczną prawdę. Tym samym przypominasz historyków radzieckich, którzy pisali historię wg wymogów Politbiura.

--
  • benek231 26.09.19, 20:57
    Popatrz jak Kretynluka zareagowal na moje stwierdzenie, ze jest on 'zlym czlowiekiem'. Pewnie uwaza, ze nie jest.

Niewatpliwie kazdy zwyrodnialec ktory, tak sie sklada, jednoczesnie jest antysemita, ksenofobem, mizoginem, rasista, szowinista, homofobem, wrogiem demokracji oraz UE, bigotem - czyli tym wszystkim co czyni naszego Pisioraluke - moze obecnie miec o sobie dobre mniemanie i uwazac, ze jest dobrym czlowiekiem. Takie czasy, po prostu, Baboobabo.
  • xiazeluka 26.09.19, 23:23
    Ale Mła chodzi w krawacie, więc do każdej kawiarni Go wpuszczą. Ty, Kretynie52, z tymi swoimi obciachowymi wąsiskami otrzymasz zaproszenie co najwyżej do chlewu, tym bardziej, że Twój Murzyn nie nosi na szyi krawata, lecz trzydzieści kilogramów tombakowych łańcuchów.

--
  • xiazeluka 26.09.19, 23:21
    Jaki kler? Jaki historyk? Czy do drzewa dociera sens zdania: "Targowica - spisek uznany za symbol zdrady narodowej"?

--
  • xiazeluka 25.09.19, 19:05
    "Gdy porownuje opozycje do Targowicy"

O, Kretyn52 od razu wie, co Mła ma na myśli, podczas gdy tow. baobab uskutecznia lansady.

"Pisiorluka to bardzo zly czlowiek."

Tak, Mła ma wielkie kły i jeszcze większą paszczę, w końcu Cię pożre, Kretynie52.

--
  • perla_roztocza 24.09.19, 17:03
    nie wystawiła żadnego.
    A Tusk kazał zdobyć senat właśnie.
  • andrzejg 24.09.19, 17:23
    Czy to nie jest wynik umowy z innymi partiami, aby sobie nie przeszkadza?
    MAsz kogoś z lewicy, czy PSL?
  • perla_roztocza 24.09.19, 17:33
    andrzejg napisał:

> Czy to nie jest wynik umowy z innymi partiami, aby sobie nie przeszkadza?
    > MAsz kogoś z lewicy, czy PSL?

jest PiS, PSL i komitet Piotrowskiego (rodzina Radia Maryja) właśnie.
  • andrzejg 24.09.19, 17:45
    Mieli się dogadać, aby wystawić tylko jednego kandydata, z KO, lub Lewicy, lub z PSL.
    Była jakas tam wojna, bo schetyna chciał wyrolować lewicę, ale po proporcjach z wątku wyżej widza, że coś jest na rzeczy.
    Jak kandytatury tych trzech nie nachodzą na siebie, to dogadali się i idą po Senat.
  • wikul 24.09.19, 23:06
    – Można uznać, że to porozumienie (opozycji ws. Senatu – przyp. red.) zostało zawarte. Nawet jeżeli są drobne problemy, to one nie wpływają na całość. Jest porozumienie – wyjaśniła Katarzyna Lubnauer, która była gościem „Faktów po Faktach” w TVN24. Szefowa Nowoczesnej dodała, że Koalicja Obywatelska zgłosi 80 kandydatów, a 14 nazwisk na liście będzie związanych z PSL. SLD oddeleguje do walki o mandaty w Senacie 6 osób.
  • perla_roztocza 25.09.19, 10:32
    przebieracie tam w PO nóżkami aby dobrać się do władzy, i to tak, że ściskacie się bratersko ze starym betonem pzpr. Na waszych plecach 5 komunistycznych degeneratów znalazło się na starość w brukselce, i co z tego macie?
    Wikul, twoja nienawiść do PiS zupełnie cię wypaczyła właśnie.
  • andrzejg 25.09.19, 11:42
    A cos Ty taki swięty?
    Czytałes wypowiedzi JKM? Być może mieli to w programie.
    Do władzy nawet w sojuszu z komunistami.
    Nagle perła zanlazł się wybrzydzający.

• wikul 25.09.19, 20:22
    Zapomniałeś jak twoi pupile przebierali żeby dorwać się do władzy a jak już się dorwali i to i komuniści im nie straszni. Przypomnij sobie co Kaczyńskim mówił o Gierku i innych jacy to patrioci a o Rosjanach jacy to przyjaciele. I ty pieprzysz o betonie? Manipulujesz i kłamiesz jak PiS czyli jak zwykle.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70964032_10206802660140984_31491383114072064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlkTBPbmSvrIbgGYRH_VgpSCJ6JYX3N6vgiQuaMq7JMlDfb09CdBPP4wKRl9vgLz4g&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=39e9649e67118e83d37f85f3e6157e5f&oe=5E001BD8
  • perla_roztocza 26.09.19, 12:51
    wikul napisał:

> Zapomniałeś jak twoi pupile przebierali żeby dorwać się do władzy a jak już się
    > dorwali i to i komuniści im nie straszni. Przypomnij sobie co Kaczyńs
    > kim mówił o Gierku i innych jacy to patrioci a o Rosjanach jacy to przyjaciele.
    > I ty pieprzysz o betonie? Manipulujesz i kłamiesz jak PiS czyli jak zwykle.
    >
    > https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70964032_10206802660140984_3
> 1491383114072064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlkTBPbmSvrIbgGYRH_VgpSCJ6JYX3N6vgiQua
> Mq7JMlDfb09CdBPP4wKRl9vgLz4g&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=39e9649e67118e83d37f8
> 5f3e6157e5f&oe=5E001BD8
  • wikul 26.09.19, 20:42
    Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem.
    Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
    Stefan Kisielewski
  • xiazeluka 26.09.19, 23:24
    Ksero nie jest kserem. Rozumiesz, durna perło z Roztocza, mądrą mowę Kserokopiarki?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka