Dodaj do ulubionych

29 wrzesień - dziś urodziny Lecha Wałęsy.

29.09.19, 09:56
Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie. Zdrowia i długich lat życia.
kwiat

--
Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
Obserwuj wątek
    • sz0k kolejnych serii w totka! n/txt 29.09.19, 10:24
      babaobaba napisał:

> Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie. Zdrowia i długich lat życia.
      > kwiat

--
      "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
      Fryderyk D. Wilhelmsen
      • babaobaba Re: kolejnych serii w totka! n/txt 29.09.19, 16:45
        sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
        >
        > > Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie. Zdrowia i długich lat życia.
        > > kwiat
        >
        >
        ===================
        I ty, sz0ku?

"Lech Wałęsa to człowiek w czepku urodzony. W latach 70. miał spore szczęście. Przez dwa lata wygrał aż 35 tysięcy złotych. Pieniądze po prostu same pchały mu się do portfela!

W latach 70. Lech Wałęsa często zaglądał do totolotka. Kiedy brakowało mu na życie, kupował los, a pieniądze niemal same spadały z nieba. - Mogę powiedzieć, że wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem – stwierdził w jednym z wywiadów. Były prezydent pochwalił
        się przy okazji, że w latach 1970–1972 wygrał w sumie 35 000 zł.

>>> Danuta Wałęsa: Od wielkiej nędzy do wielkiej pani

Za wygrane pieniądze Wałęsa kupił czarno-biały telewizor za 7800 zł oraz pralkę. - On do dziś gra w totolotka. Jednak Pan Bóg nie daje mu wygrywać, gdyż nie potrzeba mu już tych wygranych. On zawsze powtarza: 'kiedy bardzo potrzebowałem, to wygrywałem'. A teraz nie wygrywa – napisała Danuta Wałęsa w książce "Marzenia i tajemnice"."
        ===================
        A ja wierzę, że Wałęsie pomogła Matka Boska i dziwię się, że ty kwestionujesz Boskie możliwości pomocy potrzebującym.

--
        Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
        • sz0k Re: kolejnych serii w totka! n/txt 29.09.19, 20:36
          babaobaba napisał:

> A ja wierzę, że Wałęsie pomogła Matka Boska i dziwię się, że ty kwestionujesz B
          > oskie możliwości pomocy potrzebującym.

Bardzo to być może, a jaki miała stopień służbowy?

--
          "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
          Gilbert Keith Chesterton
            • sz0k Re: kolejnych serii w totka! n/txt 30.09.19, 08:49
              babaobaba napisał:

> Stajesz się sceptyczny? Hmm...

Tia... sceptyczny wobec Twoich zdolności intelektualnych.

--
              "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
              Nicolás Gómez Dávila
              • babaobaba Re: kolejnych serii w totka! n/txt 30.09.19, 09:00
                sz0k napisał:

> babaobaba napisał:
                >
                > > Stajesz się sceptyczny? Hmm...
                >
                > Tia... sceptyczny wobec Twoich zdolności intelektualnych.
                >
                ==================
                Przyjrzyj się swoim, to też nie wyżyny...

--
                Pobożność jest niezwykle ważna ale rozumu nie zastąpi - ks. prof. Józef Tischner
      • babaobaba Re: 29 wrzesień - dziś urodziny Lecha Wałęsy. 29.09.19, 16:48
        benek231 napisał:

> Dolaczylbym do Ciebie z zyczeniami, bo Walesa to byl dla mnie Ktos, ale niedawn
        > o slyszalem, ze to Kaczynski skakal wowczas przez plot, czy tez obydwaj, wiec d
        > oprawdy nie wiem co o tym sadzic...

==================
        To jakieś przekłamanie, bo Kaczyńscy obaj czyścili wtedy buty Wałęsie i oni zabiegali o jego przyjaźń.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka