Dodaj do ulubionych

Pseudodebata wyborcza wczoraj w reżimowej TV

02.10.19, 10:03
Pięć komitetów, z których cztery ględziły cały czas o Lewie i Niesprawiedliwości. Ludność cywilna mogła się więc dokładnie dowiedzieć, co LiN sądzi o sobie, a co Peło, Peezel i Czerwone Pedały Razem sądzą o LiN oraz kwestii związków partnerskich - i nic ponadto. Jakie programy, propozycje, postulaty ma Totalna Targowica nie wie nikt. Cały czas było tylko "PiS to", "PiS tamto", "PiS tego nie zrobił/PiS to zrobił źle", "PiS jest taki", "PiS jest owaki".

Aha, wszyscy (z wyjątkiem Konfederacji) przyznali się do autorstwa pomysłu PińsetPlus. Wygląda na to, że PiS okradł Peło/Peezel/Komuchów z tej koncepcji.

Jedyny, który miał coś do powiedzenia więcej niż "PiS,PiS,PiS,P, był p. Wilk z Konfederacji.

--
Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
Edytor zaawansowany
  • qwardian 02.10.19, 10:17

Jedyny który wypowiedział konkretne zobowiązanie o wypowiedzeniu pakietu klimatycznego. Nie ma możliwości go dotrzymać bez zapaskudzenia naszej katolickiej ziemi materiałami radioaktywnymi.

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • kalllka 02.10.19, 11:26
    A to debata wyborcza polega na wydzieleniu z siebie zobowiązania?
    Mnie, dzięki wątkowy złotego , przypomniała się debata prezydencka- Reagan vs Carter- dokładnie z drugiego października/ dotycząca health care system...
    ..Nomen omen.
    czegoś co rzeczywiście zdecydowało o pełnym zwycięstwie Reagana, oprócz splotu rewolucyjnych okoliczności/ amerykańsko-Irański „incydent” dyplomatyczny, elektrownia atomowa/ była jego wizualna atrakcyjność...3D -Nowość w tamtych czasach. Obecnie totalnie ograna i spuszczona z woda z dolnospluka, przez Tuska..
    Prostym wiec ze Kaczyński z pisem, nadal odcinają kupony od antywizerunkowosci- szczycąc się ,ecscuse le mot- radiowa brzydotą- kosza przeciwników.

• oleg3 02.10.19, 10:20
    twoje zaangażowanie w śledzenie kampanii. Ja nawet nie słyszałem, że była jakaś debata wyborcza. Ilu wyborców ją śledziło?

--
    "Jak człowiek wierzy w siebie,to cała reszta to betka,
    Nie ma takiej rury na świecie,której nie można odetkać"
    Jonasz Kofta
    *
  • xiazeluka 02.10.19, 10:42
    Telewizja reżimowa w szczytowym okienku oglądalności. Zapewne kilka milionów odbiorców.

--
  • oleg3 02.10.19, 10:56
    W telewizji oglądam tylko sport (siatkówkę i skoki narciarskie). Żadnych programów informacyjnych! Z obserwacji widzów TVN24/TVPInfo wnoszę, że to musi działać jak narkotyk.

Pamiętam debatę przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi. Taka sobie debata (Zandberg z Nowicką) zadecydowała o samodzielnych rządach Zjednoczonej Prawicy. Z Twojej relacji wnoszę, że teraz nuda.

--
    "Jak człowiek wierzy w siebie,to cała reszta to betka,
    Nie ma takiej rury na świecie,której nie można odetkać"
    Jonasz Kofta
    *
  • xiazeluka 02.10.19, 11:26
    Tak, nuda. Banda Czterech gadała cały program o LiN. Niczym nie różnili się od Kretyna52.

--
  • kalllka 02.10.19, 11:48
    Tez uważam ze benek pobiera pension od pisu .
    Mnie ciekawi co nie byłoby nudnym i jednocześnie nie rozwaliło kreciej roboty i pisowskiego wizerunku- nudne- przewidywalne- populistyczne- i choć kretyńskie to skuteczne/
    zważywszy polskie preferencje- głównie krytykowania/ ubiorów telewizora i wyłapywaniu, w zbyt dobrze kadrowanych- Olejnik z Romkiem Wiertychem , zmarszczek- zwycięstwo wygniecionych garniturów i potarganych babobab z pisu jest pewnym/
    Ciekawi mnie wiec jaki typ debaty podobał by się złotemu, albo jaki scenariusz zaproponowalby...
    Konfederacji by położyła PiS na łopatki.
    polskiej telewizji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka