Dodaj do ulubionych

Gazeta.pl jak TVPiS

08.10.19, 11:04
Biedroń uratował dwulatka i jego ojca z płonącego auta. "Ruszył z gaśnicą jak prawdziwy strażak"

pawk
08.10.2019 07:09
Strażacy chwalą postawę europosła Roberta Biedronia, który jako świadek wypadku ruszył na pomoc poszkodowanym. Polityk wyciągnął z płonącego auta kierowcę i dwuletnie dziecko, a potem "jak prawdziwy strażak" ruszył po gaśnicę.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25283354,biedron-uratowal-dwulatka-i-jego-ojca-z-plonacego-auta-ruszyl.html#s=BoxOpImg4
Ja słyszałem, że tego samego dnia pomógł jeszcze sąsiadce ściągnąć kota z drzewa.

--
"Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
Gilbert Keith Chesterton
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Policja dementuje 08.10.19, 12:38
      - nie było żadnego pożaru, było parowanie płynu z chłodnicy,
      - dziecko z fotelika wyciągnęła młoda kobieta a mężczyzna wyszedł sam,
      - Biedroń zaprosił ich do swojego auta właśnie.
      • babaobaba Re: Policja dementuje 09.10.19, 15:41
        perla_roztocza napisał:

> - nie było żadnego pożaru, było parowanie płynu z chłodnicy,
        > - dziecko z fotelika wyciągnęła młoda kobieta a mężczyzna wyszedł sam,
        > - Biedroń zaprosił ich do swojego auta właśnie.

===================
        Drogi Perełko. Wiem, że nie lubisz homosi. Tu się nie różnimy ale...pokazano wczoraj w telewizji, tej, która podaje prawdę 24 godziny na dobę, krótki filmik z miejsca zdarzenia. Z filmu niedwuznacznie wynika, że auto się pali bo było widać co najmniej pół metrowe płomienie.

Ciekaw jestem czy gdyby taka "przygoda" trafiła się Paetzowi też pisałbyś że to była "para z chłodnicy"?

--
        Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
    • piq a Putin uratował dziennikarzy na Syberii,... 08.10.19, 14:00
      ...bo właśnie przechodził mimo ze swoją wielką strzelbą nabitą środkiem usypiającym, gdy zoczył, że tygrys chce zjeść ekipę telewizyjną. Putin odwiedzał akurat rezerwat w ussuryjskim kraju, by zapoznać się z pracą przyrodników zajmujących się tygrysami. Zatem wprawnie i niechybnie wystrzelił i uśpił tygrysa (bo nie zabija nigdy niczego poza niedobrymi ludźmi), a potem nawet nauczył go nie jeść dziennikarzy, tylko im pomagać. Tak donosiły Nowosti, Interfaks i inne wolne media rosyjskie.
      wiadomosci.wp.pl/putin-ocalil-dziennikarzy-przed-atakiem-dzikiego-tygrysa-6032742328784001a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka