Dodaj do ulubionych

Gazeta.pl jak TVPiS

08.10.19, 11:04
Biedroń uratował dwulatka i jego ojca z płonącego auta. "Ruszył z gaśnicą jak prawdziwy strażak"

pawk
08.10.2019 07:09
Strażacy chwalą postawę europosła Roberta Biedronia, który jako świadek wypadku ruszył na pomoc poszkodowanym. Polityk wyciągnął z płonącego auta kierowcę i dwuletnie dziecko, a potem "jak prawdziwy strażak" ruszył po gaśnicę.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25283354,biedron-uratowal-dwulatka-i-jego-ojca-z-plonacego-auta-ruszyl.html#s=BoxOpImg4
Ja słyszałem, że tego samego dnia pomógł jeszcze sąsiadce ściągnąć kota z drzewa.

--
"Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
Gilbert Keith Chesterton
Edytor zaawansowany
  • xiazeluka 08.10.19, 11:50
    Z tego "płonącego samochodu" faktycznie został - jak widać na zdjęciach - tylko popiół.

--
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • perla_roztocza 08.10.19, 12:38
    - nie było żadnego pożaru, było parowanie płynu z chłodnicy,
    - dziecko z fotelika wyciągnęła młoda kobieta a mężczyzna wyszedł sam,
    - Biedroń zaprosił ich do swojego auta właśnie.
  • babaobaba 09.10.19, 15:41
    perla_roztocza napisał:

> - nie było żadnego pożaru, było parowanie płynu z chłodnicy,
    > - dziecko z fotelika wyciągnęła młoda kobieta a mężczyzna wyszedł sam,
    > - Biedroń zaprosił ich do swojego auta właśnie.

===================
    Drogi Perełko. Wiem, że nie lubisz homosi. Tu się nie różnimy ale...pokazano wczoraj w telewizji, tej, która podaje prawdę 24 godziny na dobę, krótki filmik z miejsca zdarzenia. Z filmu niedwuznacznie wynika, że auto się pali bo było widać co najmniej pół metrowe płomienie.

Ciekaw jestem czy gdyby taka "przygoda" trafiła się Paetzowi też pisałbyś że to była "para z chłodnicy"?

--
    Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
  • piq 08.10.19, 14:00
    ...bo właśnie przechodził mimo ze swoją wielką strzelbą nabitą środkiem usypiającym, gdy zoczył, że tygrys chce zjeść ekipę telewizyjną. Putin odwiedzał akurat rezerwat w ussuryjskim kraju, by zapoznać się z pracą przyrodników zajmujących się tygrysami. Zatem wprawnie i niechybnie wystrzelił i uśpił tygrysa (bo nie zabija nigdy niczego poza niedobrymi ludźmi), a potem nawet nauczył go nie jeść dziennikarzy, tylko im pomagać. Tak donosiły Nowosti, Interfaks i inne wolne media rosyjskie.
    wiadomosci.wp.pl/putin-ocalil-dziennikarzy-przed-atakiem-dzikiego-tygrysa-6032742328784001a

• babaobaba 08.10.19, 15:41
    Wiadomość lekko pachnąca, ale co tam. Facet ma cojones właśnie a przynajmniej wtedy miał...01-09-2008 (17:59)

smile

--
  • piq 08.10.19, 17:38
    ...zatem prości lewacy czasami jej nie wyczuwają.
  • babaobaba 09.10.19, 15:31
    piq napisał:

> ...zatem prości lewacy czasami jej nie wyczuwają.

===================
    Po to są emoticony, Krakusku. Ja użyłem i nie powinieneś mieć wątpliwości, że żartuję. Zatem to ty okazałeś się prostakiem co w świetle twoich ostatnich produkcji na forum wcale zaskakujące nie jest.
    Czcionki mu zabrakło..... smile

--
    Biada tym, którzy podążają za Jezusem dla kariery - papież Franciszek
  • piq 09.10.19, 21:40
    ...gdyż emotykonie w literackim języku polskim nie istnieją, a zasada "niech język giętki..." nadal obowiązuje każdego mówiącego i piszącego po polsku. Zwłaszcza inteligenta. Liczę na oczytanie i inteligencję moich rozmówców bądź czytelników. Na ciebie, jak widać, mogłem nie liczyć.
  • gini 08.10.19, 18:51
    Babobabo , wierzysz jeszczae w bajki?
    Czyzby zdziecinnienie cie dopadlo?
  • babaobaba 09.10.19, 15:32
    gini napisała:

> Babobabo , wierzysz jeszczae w bajki?
    > Czyzby zdziecinnienie cie dopadlo?

======================
    Bajki wprost uwielbiam.

--
  • kalllka 08.10.19, 16:34
    Sprawdź piqu czy nie podłożyli ci wp, celem uwierzytelnienia / furtka/ dla wpisów czuka.
    Widzę ze świński ryjek znowu wystaje z Piaseczna i uaktywnia ruskie systemy.
    Teraz przed wyborami liczą przede wszystkim na stare mechanizmy i stare łatki w systemach.
    Spróbuje zaalarmować Google zeroday team, niech się zainteresują przekierowaniami przez ich stara pocztę,
  • piq 08.10.19, 17:40
    ...przykład prostackiej propagandy i ta wiadomość była w wielu serwisach.
  • kalllka 08.10.19, 19:32
    ... ale pewnie z jednego „źródła”.
    Heh, i właśnie na takiej pozornej dywersyfikacji
    cwaniaki zbudowali biznes.robienie źródeł=robienie statystyk.
    Heh, trójfazowy proces uwierzytelniania! Posługując twoim autorytetem piqu, potrafią zmusić i rozprowadzić i uruchomić nieczytających na co dzień wp bądź innych upadających..
    Płaca im za odsłony. A babie wszystko jedno kto mu płaci, ważne żeby jak najwiecej przy jak najmniejszym nakładzie czasu i kadry /kasy/
    Dlatego pasożytuje tutaj. Bo nigdzie indziej takiego bałaganu administracyjnego i kompetencyjnego/nie ma.
  • wikul 09.10.19, 21:13
    Tak rodzą się bohaterowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka