Dodaj do ulubionych

Kolejny rząd może być ostatnim z

11.10.19, 16:25
szansą na uratowanie klimatu dowiedziałem się na stronie startowej gazeta.pl Niestety nie ma już szans na pogodzenie gazeta.pl ze standardową logiką.


Obserwuj wątek
   • andrzejg Re: te strachy mogą być czynnikiem przy wyborach, 11.10.19, 16:49
    Nie dziwię się temu strachowi. Niektórzy pewnie sobie myśla o wypalonej słońcem Polsce, ale wystarczy, że wypali Afryke, Bliski Wschód i południe Europy. Migracja na wielką skalę nie do zatrzymania. Chyba rzeczywiście trzeba uzbroić społeczeństwo i urządzić strzelaninę do nachodźców.
    • piq na szczęście od południa mamy Czechów, którzy... 11.10.19, 18:34
     ...są uzbrojeni po zęby, mają w przeliczeniu na głowę 6-krotnie więcej broni w prywatnych rękach niż Polacy, ci sami Polacy, którzy wyśmiewają się z "Pepików", że są ciepłymi knedlikami w porównaniu z nami, genetycznymi herosami z powstania warszawskiego i innych samoludobójstw. Tyle że oni mają broń i umieją jej użyć, a my pójdziemy jak zwykle z butelkami z benzyną i bez uzbrojenia na zarżnięcie.

     Więcej spluw mają też Slowacy (3-krotnie) i w gruncie rzeczy wszystkie kraje na południe od nas przekraczają liczbę 10 spluw na 100 obywateli. I tak dzięki Palikotowi i Poncyliuszowi sytuacja się poprawiła u nas dwukrotnie, bo jeszcze niedawno przypadała u nas zaledwie nieco ponad 1 jednostka na 100 osób, teraz jest 2,5.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka