Dodaj do ulubionych

Konfederacja chce unieważnienia wyborów

15.10.19, 12:26
Jak powiedział na konferencji Robert Winnicki, Konfederacja "doświadczyła wielu kłamstw" ze strony TVP. - W związku z tym, że zwłaszcza telewizja rządowa dopuściła się rozlicznych manipulacji, połamania prawa wyborczego, dopuściła się tak naprawdę największego zamachu na wolne, demokratyczne wybory, jakie były po roku 1989, dlatego w tej sprawie będziemy interweniować - powiedział podczas konferencji polityk ugrupowania.

- Konfederacja, jako organizacja tworzona przez legalistów, nie może ignorować tak rażących naruszeń prawa - powiedział dziennikarzom Grzegorz Braun.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25310290,konfederacja-chce-uniewaznienia-wyborow-z-powodu-manipulacji.html#s=BoxOpImg1
Panie doktorze. Szybko!!!


--
PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
Obserwuj wątek
  • sz0k tak będą wyglądać najbliższe 4 lata 15.10.19, 13:12
   Po których Konfederacja przestanie istnieć. Część pójdzie do innych partii, Korwin utworzy kolejną partyjkę, narodowcy utworzą swoją, inni może jeszcze inną - każda z poparciem rzędu 0,1-0,5% Za c.a. 30 lat może znowu im się uda przebrnąć ponad 5%

   Było nie było składam ogromne gratulacje Konfederacji za wejście do Sejmu. Ja natomiast wchodzę pod stół, odszczekuję, zjadam własny but i połykam język. Niemożliwe stało się możliwe i pozostaje jedynie żywić nadzieję, że i moje powyższe prognozy okażą się równie trafne, a Konfederaci jednak staną na wyoskości zadania i będą potrafili przekuć ten niewątpliwy sukces w jeszcze większy w przyszłości.

   --
   "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
   Gilbert Keith Chesterton
  • oleg3 Re: Konfederacja chce unieważnienia wyborów 15.10.19, 18:34
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25311054,janusz-korwin-mikke-przecietny-wyborca-pis-nie-jest-czlowiekiem.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT
   14 października, już po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów, jeden z liderów Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke odpowiadał na pytania internautów na żywo na Facebooku. Jeden z nich pytał, czy formacja Korwin-Mikkego będzie w stanie przekonać osoby głosujące na Prawo i Sprawiedliwość do swoich postulatów.

   Jeden z internautów wspomniał w tym kontekście polityka Konfederacji Sławomira Mentzena, który był "jedynką" partii na toruńskiej liście i nie dostał się do parlamentu. Internauta wyraził pogląd, że właśnie ten polityk potrafiłby objaśniać meandry wolnorynkowych korzyści dla "zwykłego emeryta".

   Korwin-Mikke przyznał, że Mentzen jest "znakomitym wykładowcą", jednak wyraził wątpliwość, czy wyborcy PiS go zrozumieją:
   Natomiast zapewniam, że przeciętny emeryt, głosujący na PiS nie zrozumie nic, z tego, co on mówi. On (Mentzen - red.) posługuje się językiem, który jest zrozumiały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS.

   Dalej to już z górki.
   Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stanie zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. Równie dobrze można im tłumaczyć teorię względności.

   _______________________________________________

   JKM musi odreagować medialny post. Musi okazać pogardę wyborcom. Musi gwiazdorzyć.
   Niestety nie da go się przymusowo wysłać na emeryturę. Polityczny szkodnik!


   --
   PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
   • institoris2 Re: Konfederacja chce unieważnienia wyborów 16.10.19, 02:51
    od czasu jak pamietam Korwina, to glosil on tezy, ze przecietny wyborca to osobnik malo inteligentny, niezdolny zrozumiec kogos takiego jak chocby Korwin i wyglaszal te madrosci w kontekscie degenerujacych sie (min. dlatego) systemow demokratycznych.
    Problem polega na tym, ze Korwin nie dostrzega roznicy miedzy publicystyka, a polityka.
    Uprawiajac publicystyke, mozna sobie na takie wypowiedzi pozwalac, uprawiajac polityke juz nie. Nie trzeba byc wybitnie spostrzegawczym, zeby zauwazyc, ze podobna argumentacje stosuja tzw. "elity" ze skutkiem dla nich fatalnym. Juz chocby tylko z tego powodu, zeby nie wyladowac w oczach wyborcy w tym samym worku, nalezalo retoryke zmienic, albo ja odpowiednio dostosowac do okolicznosci.
    Na tak postawiona kwestie rozsadny polityk odpowiedzialby, ze po pierwsze nie idzie tu o odmawianie przecietnemu wyborcy podstawowej inteligencji, a jedynie o nachalne oglupianie, ktoremu poddawany jest wyborca przez media, czy mainstreamowa polityke. I nalezalo oczywiscie dodac, ze nie ogranicza sie to do wyborcow PiSu, lecz rowniez, a moze nawet i w wiekszym stopniu, do zwolennikow postepactwa.
    Korwin wolal wypowiedziec sie pryncypialnie, potwierdzajac jeszcze raz teze, ze inteligencja i madrosc, to nie zawsze to samo.


    oleg3 napisał:

    > Jeden z internautów wspomniał w tym kontekście polityka Konfederacji Sławomira
    > Mentzena, który był "jedynką" partii na toruńskiej liście i nie dostał się do p
    > arlamentu. Internauta wyraził pogląd, że właśnie ten polityk potrafiłby objaśni
    > ać meandry wolnorynkowych korzyści dla "zwykłego emeryta".
    >
    > Korwin-Mikke przyznał, że Mentzen jest "znakomitym wykładowcą", jednak wyraził
    > wątpliwość, czy wyborcy PiS go zrozumieją:
    > Natomiast zapewniam, że przeciętny emeryt, głosujący na PiS nie zrozumie nic, z
    > tego, co on mówi. On (Mentzen - red.) posługuje się językiem, który jest zrozu
    > miały dla człowieka inteligentnego, natomiast przeciętny wyborca PiS człowie
    > kiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS
    .
    >
    > Dalej to już z górki.
    > Trzeba zrozumieć: 70 proc. ludzi w Polsce, nie tylko w Polsce, nie jest w stani
    > e zrozumieć treści rozkładu jazdy autobusów, tego człowieka się nie przekona. R
    > ównie dobrze można im tłumaczyć teorię względności.
    >
    > _______________________________________________
    >
    > JKM musi odreagować medialny post. Musi okazać pogardę wyborcom. Musi gwiazdorz
    > yć.
    > Niestety nie da go się przymusowo wysłać na emeryturę. Polityczny szkodnik!

    • boomerang Re: Konfederacja chce unieważnienia wyborów 16.10.19, 07:45
     Korwin jest skompromitowany od czasu gdy w parlamencie europejskim wypowiedział się po angielsku - on myślał że gada po angielsku. Niestety ale facet który decyduje się przemówić w takim miejscu po angielsku, nie zdając sobie sprawy z nieznajomości języka angielskiego, nie może być traktowany poważnie. Był kiedyś dobry w brydża. To taka angielska gra dla emerytów, w którą w PRL grywali studenci, bo uznawali szachy za grę radziecką, czyli obciach. Tak się składa że język rosyjski Korwina jest bardzo dobry, podczas gdy angielskiego prawie że nie zna.
    • oleg3 Re: Konfederacja chce unieważnienia wyborów 16.10.19, 09:12
     > Problem polega na tym, ze Korwin nie dostrzega roznicy miedzy publicystyka, a polityka.
     > Nie trzeba byc wybitnie spostrzegawczym, zeby zauwazyc, ze podobna argumentacje stosuja tzw. "elity" ze skutkiem dla
     > nich fatalnym.
     Ano!


     --
     PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
  • monalisa2016 Re: Konfederacja chce unieważnienia wyborów 16.10.19, 00:38
   Co osiagnie podwazeniem wyborow, ze zaraz ich wynik skoczy w gore i osiagnie 230 poslow do Sejmu?smile Troche z glowa panie Robertcie Winnicki, w kampanii wyborczej dopuszczalnych jest wiele rzeczy, gdy kampania sie skonczy przystepuje sie do powaznych rzeczy a nie marzy sie dalej o iluzji. smile
   O narwancach jest trudno mowic poniewaz Konfederacja ma tez w swoim programie dosc dobre rzeczy, znaczy mniej panstwa wiecej dla spoleczenstwa.

   --
   ......................................
   www.youtube.com/watch?v=Et8n9I4YLNY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka