Dodaj do ulubionych

no to kto w końcu wygrał te wybory?

16.10.19, 13:58
bo narracja GW, tvn24, i polityków opozycji jest taka, że wygrał PiS ale w zasadzie to przegrał.
Kilka zapamiętanych tekstów:
- to początek końca PiS,
- prezes pod ścianą,
- w PiS nerwowo,
- Ziobro i Gowin szachują prezesa,
- PiS obetnie pensje,
- pyrrusowe zwycięstwo PiS-u,
- prawdopodobnie będą przedterminowe wybory,
itd., itp.
Skoro tak, to niech Grzechu wyjdzie i powie, że KO+++ utworzy rząd właśnie.
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 14:49
      perla_roztocza napisał:
      > niech Grzechu wyjdzie

Niestety. Wybory wygrali wszyscy poza Schetyną.
      PiS, bo rządzi.
      PSL, bo dalej jest.
      SLD, bo powrót z sejmowych zaświatów.
      Konfederacja, bo ma scenę i kasę na występy.

Zabawne (dla mnie) jest wejście do parlamentu osobistych wrogów Grzesia (z listy PSL). Będzie się działo!

--
      PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
      • kalllka Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 15:04
        Tak długo będzie się działo, jak długo ktoś / może i ty-olegu/ będzie nawalony.
        / Głównie sobą i swoim, dziełem.
        Pewnie siedząc na peryferiach nie dostrzegasz w którym miejscu siedzisz, olegu, na strategicznie ruskich peryferiach siedzicie, z perła., roztacza.
        I w rzeczy samej, tylko to tutaj jesteście, by służyć za opozycje za „to dobrze” skonfigurowana/ przez forum dacha/ i od wewnątrz kontrolowana.

• oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 15:30
              Nie wiem czy potrafisz to zrozumieć. Mnie zwisa to, że na mnie ktoś zarabia (abstrahując od twoich niezrozumiałych dla mnie wywodów). Ja nawet się cieszę, że ktoś zarabia na tym co dla mnie jest rozrywką. Idąc w drugą stronę. Jak jesteś takim super ekspertem, to pokaż mi jak MY możemy zarabiać na tym co mnie mnie zabawia.

--
              • kalllka Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 16:23
                Może sprostuje, ze nie czuje się żadnym super ekspertem. Pewnie dlatego nie cieszę się, z tego, ze dla ciebie, rozrywka- tanim ubawem- np słabizna opozycji.
                Wiec co do netu- w necie, jak to w świecie, najlepiej maja się specjaliści od czyszczenia i usprawniania e-mocji.
                Jakkolwiek to dla ciebie- głupio, brzmi, świetna przyszłość maja specjaliści od budowania poorawnych stosunków komunikacyjnych;
                usprawniania i czyszczenia relacji agent -agent, / per to per/ I budowania zgodnie z tradycyjnymi zasadami- paradygmatu- nowych technologii komunikacyjnych.
                Dla przykładu [w nich]
                Twoja prośba... by się odwalić, nie ma odsłuchu,a tradycyjnie- posłuchu.
                Nieustannie licząc na twój zimny rozsądek- pozdrawiam, k.

• oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 16:52
                      kalllka napisała:

> Proszę o wytłumaczenie
                      Wytłumaczenie czego? Tego, żebyś się ode mnie odczepiła? Nie masz do zaoferowania nadziei na kasę, a non-stop psujesz mi zabawę kosmicznymi komunikatami o tym jak inni na mnie zarabiają.

--
                        • oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 17:08
                          kalllka napisała:

> Nie, prosiłam o wytłumaczenie jak i dlaczego moje:
                          > poczucie nie bycia ekspertem,
                          > skomentowałeś:
                          > „cieszę się, ze doszliśmy do porozumienia:”

Zostaw mnie kobieto.
                          Gdybym napisał szczerze zostałbym zawieszony w prawach forumowicza. Jesteś blondynką i tyle.

--
                            • oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 18:30
                              kalllka napisała:

> Jak zwykle przeceniasz siebie wiec puszczam miko uszu tępe grubiaństwo.
                              > I tym samym obiecuje ze dopilnuje by żona nie zrobiła ci głupiego kawału, zmien
                              > iając kolor włosów...uncertain

Zanim się rozstaniemy. Proszę o zacytowanie tego co określiłaś jako "tępe grubiaństwo". Niespecjalnie mi zależy na twojej opinii, ale muszę dbać o swój forumowy wizerunek. Nie jestem ani tępy ani grubiański, blondynko!

--
                              • kalllka Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 19:09
                                Bardzo prosze, oto przykład tępego grubiaństwa:
                                (...) Jestes blondynka i tyle.

I muszę ci powiedzieć ze najwyraźniejszą cecha twojego postępowania, z ludźmi, nie tylko ze mną, jak wiemy.
                                jest tępota. A właściwie tępa niewyuczalne złość, która w biedzie swej,., uznajesz za szczerość!
                                I jeszcze coś, zanim pożegnasz się ze swoim niepolitycznym zachowaniem,, na zawsze.
                                Grubianihem dałam ci szanse wybrnąć z wykreowanej przez cię sytuacji, z twarzą.,
                                Nie musisz przepraszać, choć uprzedzam- następna udzielona ci lekcja, będzie właśnie o przepraszaniu, wiec póki masz czas- doceń starania.
                                • oleg3 Re: no to kto w końcu wygrał te wybory? 16.10.19, 20:12
                                  Blondynka dzwoni do swojego chłopaka i mówi:
                                  - Mógłbyś do mnie wpaść? Mam tu strasznie trudne puzzle i nie wiem, od czego zacząć...
                                  - A co powinno z nich wyjść według rysunku na pudełku? - pyta chłopak.
                                  - Wygląda na to, że tygrys.
                                  Chłopak decyduje się przyjechać. Blondynka wpuszcza go i prowadzi do pokoju, gdzie na stoliku porozsypywane są puzzle. Chłopak przez chwilę przygląda się kawałkom, po czym odwraca się i mówi:
                                  - Kochanie, po pierwsze nie wydaje mi się, żebyśmy ułożyli z tych kawałków cokolwiek przypominającego tygrysa. Po drugie: zrelaksuj się, napijmy się kawy, a potem pomogę ci powrzucać wszystkie te płatki kukurydziane z powrotem do pudełka...

--
    • maksimum Wybory wygral PIS 17.10.19, 00:44
      PIS sie dzwignal z 39% w 2015 do 43,76% w 2019.
      Wygraly komuchy,ktore weszly do sejmu.

oko.press/pis-ma-235-mandatow-tyle-samo-co-cztery-lata-temu-znamy-sklad-nowego-sejmu/
      Najwiecej traci P.O. i przyglupiasty Kukiz,ktory mogl sie dogadac z PIS ale ze ma niewyparzony ryj,to dogadal sie z org przestepcza.

"Wynik PiS oznacza, że 5,71 miliona głosów w 2015 roku i 8,05 miliona głosów w 2019 "-czyli czas pracuje dla nas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka