Dodaj do ulubionych

Kidawa-Błońska pomyliła się w kwestii nienawiści

17.10.19, 13:46
W sprawie uchwały dotyczącej potępienia aktów nienawiści i pogardy antykatolickiej zagłosowałam omyłkowo - podkreśliła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO-KO), która w środę poparła w Sejmie przyjęcie uchwały. Poinformowała, że złożyła wniosek o wprowadzenie zmiany w protokole.
Za uchwałą potępiającą akty nienawiści i pogardy katolickiej w środę głosowało w Sejmie 282 posłów, 8 było przeciw, a 9 wstrzymało się od głosu. Przyjęcie uchwały poparło m.in. 11 posłów PO-KO, w tym Małgorzata Kidawa-Błońska. Przeciwko było czworo posłów tego klubu - Katarzyna Lubnauer, Krzysztof Mieszkowski, Monika Rosa i Adam Szłapka; troje posłów się wstrzymało, 137 nie wzięło udziału w głosowaniu.
Uchwała głosi, że Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zdecydowanie potępia wszystkie akty nienawiści i pogardy antykatolickiej i wzywa do ich potępienia wszystkie podmioty życia publicznego: państwa i organizacje międzynarodowe, władze publiczne i ośrodki opinii społecznej.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
przed wyborami głosiła peace and love, aż mdło się robiło, a teraz jej akty nienawiści i pogardy antykatolickiej nie przeszkadzają jej właśnie.
Obserwuj wątek
   • perla_roztocza Re: Kidawa-Błońska pomyliła się w kwestii nienawi 17.10.19, 14:01
    oleg3 napisał:

    > No to mamy o jednego kandydata na prez. RP mniej!
    > Jak się pomyliła to jest gapa. Jak się sama od siebie odcina to jest żałosna. J
    > ak jest antykatolicka to jest niewybieralna.

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++
    a ja myślałem, że Prezes ma w PO konia trojańskiego, a okazuje się, że to kobyła jest właśnie.
  • sz0k Re: Kidawa-Błońska pomyliła się w kwestii nienawi 17.10.19, 14:19
   perla_roztocza napisał:

   > 137 nie wzięło udziału w głosowaniu.

   To pewni Ci rasowi demokraci od "Nie świruj idź na wybory", "Głosuj! Twój głos się liczy!", "Wszyscy na wybory!", bla, bla, bla.
   To jest zupełnie nowa twarz dupokracji - nie będę w ogóle głosował, bo boję się kogokolwiek urazić i sprowokować jakiekolwiek komentarze. Ludzie kompletnie bezideowi, którzy gotowi są mieć i głosić każdy pogląd byle tylko przypodobać się jak największej liczbie osób, która następnie na nich zagłosuje i wybierze na kolejną kadencję. Ten profesor od "analfabetyzmu moralnego" powinien się właśnie na takich indywiduach skoncentrować.

   --
   "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
   Ludwik Pasteur

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka