Dodaj do ulubionych

KO chce interwencji OBWE i Rady Europy

22.10.19, 12:10
... ws. protestów wyborczych PiS. "Mamy wielki skandal w Polsce"


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25333240,ko-chce-interwencji-obwe-i-rady-europy-ws-ponownego-przeliczania.html#s=BoxOpImg1
Koalicja Obywatelska chce wsparcia OBWE, Rady Europy i Komisji Weneckiej w związku z wnioskiem Prawa i Sprawiedliwości o ponowne przeliczenie głosów w sześciu okręgach, w których partia nie zdobyła większości w wyborach do Senatu. - Stalin miał takie przekonanie, że nieważne kto jak głosuje, ważne, kto liczy głosy. Jarosław Kaczyński podobnie spogląda na rzeczywistość - mówił Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej.
- Mamy wielki skandal w Polsce. Decyzja o ponownym przeliczaniu głosów w sześciu miejscach jest decyzją polityczną podjętą przez PiS, który nie akceptuje werdyktu wyborczego - mówił Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej w Sejmie. Jak podkreślał, w związku z protestem wyborczym PiS jeszcze we wtorek spotka się z Janem Petersenem, szefem Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, która kontrolowała wybory parlamentarne w Polsce.
_______________________ koniec cytatu______________________

Tego to jeszcze nie grali! Komisja Wenecka i Wszyscy święci Demokracji mają odmówić PiSowi prawa do sądu. Sztandar PO wyprowadzić! Wszystkich członków POKO poddać weryfikacji psychiatrycznej. Tylko pozytywnie zweryfikowani zachowają prawo do dalszego udziału w polityce.


--
PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
Obserwuj wątek
  • sz0k Re: KO chce interwencji OBWE i Rady Europy 22.10.19, 13:49
   oleg3 napisał:

   > Tego to jeszcze nie grali! Komisja Wenecka i Wszyscy święci Demokracji mają odm
   > ówić PiSowi prawa do sądu. Sztandar PO wyprowadzić! Wszystkich członkó
   > w POKO poddać weryfikacji psychiatrycznej. Tylko pozytywnie zweryfikowani zacho
   > wają prawo do dalszego udziału w polityce.

   Moment, a PO przypadkiem też nie wnioskowała o ponowne przeliczanie głosów przy okazji jakichś poprzednich wyborów? Chyba z okazji każdych co najmniej jedna partia gdzieś coś wnioskuje.

   --
   "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
   Gilbert Keith Chesterton
  • felusiak1 Jeśli to celowe to przemyslna intryga 22.10.19, 21:19
   Jesli PiS zakwestionował wynik tylko dlatego aby opozycja wystapiła do Rady Europy, Komisji Weneckiej i kogo tam jeszcze to jest to cwana intryga w celu zdyskredytowania tych europejskich nadzorcow. Jednak nie wierzę, ze dadza się wpuścić w maliny chociaz kto wie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka