Dodaj do ulubionych

Uwaga warszawiacy !

26.10.19, 12:12
Nie mieszkam w Warszawie, więc spotkanie z panem Zawiszą mi nie grozi.

Nieważne, że prawo jazdy odebrane za jazdę po pijaku. On MUSIAŁ i UMIE jeździć.
Zderzenie z innym pojazdem już miał – rowerem. Rowerzystka jest w szpitalu. Tego samego dnia znów prowadził samochód.

,, Wsiadłem, bo musiałem, jestem kierowcą i umiem jeździć. Nigdy zaś nie miałem zdarzenia drogowego z udziałem innego pojazdu.’’

Mentalność i buta typowe dla kogoś, kto otarł się o ZChN, PiS, Ruch Narodowy Stowarzyszenie Chrześcijańsko-Narodowe i inne wynalazki typu Kub Zachowawczo-Monarchistyczny, Prawica Rzeczypospolitej itd. Albo im się coś należy, albo musieli.

metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25349344,artur-zawisza-rano-potracil-rowerzystke-wieczorem-znow-za-kierownica.html
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Uwaga warszawiacy ! 26.10.19, 12:25
      ewa8a napisała:

> Nie mieszkam w Warszawie, więc spotkanie z panem Zawiszą mi nie grozi.

no nie wiem, w 2016 roku złapali go w lubelskim jak jechał po pijaku.
      A teraz Najsztub i Cimoszewicz mu drogowskazem.
      Niemniej mógłby któryś z polityków pójść na rekord i pobić osiągnięcie tego kolesia, który ostatnio jednego dnia miał cztery spotkania z policją. 2 krotnie rozbił po pijaku samochód, potem został złapany na skuterze, a na końcu potrącił go samochód właśnie.
      • ewa8a Re: Uwaga warszawiacy ! 26.10.19, 18:46
        Rzeczywiście, należałoby dodać : uwaga lublinianie, gdyż pirat drogowy pochodzi z Lublina.
        Cimoszewicz nie był pozbawiony prawa jazdy i był trzeźwy, więc do Zawiszy nie ma co porównywać.
        W tej historii nie wyczyn jest najważniejszy, tylko osobliwe usprawiedliwienie.
    • qwardian Re: Uwaga warszawiacy ! 26.10.19, 19:06

Znam lepsze. Zgadnijcie kto. Nabombany po meczu Lecha, pojechał szukać przygód. Zabłąkał się na Placu Wielkopolskim jadąc pod prąd, z Ukrainką, chyba nieletnią. Zatrzymany przez policję. Miało miejsce piętnaście lat temu.

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • dachs O, Ewa! 28.10.19, 15:46
      ewa8a napisała:

> Mentalność i buta typowe dla kogoś, kto otarł się o ZChN, PiS, Ruch Narodowy St
      > owarzyszenie Chrześcijańsko-Narodowe i inne wynalazki typu Kub Zachowawczo-Mon
      > archistyczny, Prawica Rzeczypospolitej itd. Albo im się coś należy, albo musieli.

Pięknie to wywiodłaś. Jak się ktoś otarł o ZChN, to siłą rzeczy musi się otrzeć o rowerzystkę.
      Jak ktoś się nie otarł, jak np. red Najsztub, to najeżdża frontalnie i najlepiej na pasach.
      Obu tych panów (tego otartego i tego nieotartego) łączy taka sama pogarda dla prawa, ludzi i zwykłej przyzwoitości.
      Obaj powinni siedzieć, a jako zwolennik tortur postulowałbym, żeby siedzieli w jednej celi.
      --
      Bóg wygnał wprawdzie człowieka z raju, ale w dobroci swojej dał mu za to psa.
      • oleg3 Re: O, Ewa! 28.10.19, 16:03
        Miło Cię widzieć Borsuku.
        Dodałbym jeszcze, że dopóki nie będziemy potępiać opisywanych zachowań niezależnie od sympatii polityczno-ideologicznych, to ci aroganci będą nas mieli zbiorowo w doopie. Prawaka poępiają lewacy, lewaka prawacy. A ONI sobie jeżdżą i już.

Mam nadzieję, że ten akt "wyższej konieczności" zakończył publiczną (nie tylko polityczną!) karierę A. Zawiszy.

--
        PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
        • dachs Re: O, Ewa! 28.10.19, 17:13
          oleg3 napisał:

> Mam nadzieję, że ten akt "wyższej konieczności" zakończył publiczną (nie tylko
          > polityczną!) karierę A. Zawiszy.

Też mam taką nadzieję.
          Dodatkowo byłbym za tym, by do takich co jeżdżą z odebranym prawkiem stosowano przepis o samouwolnieniu. Bo de facto jest to samouwolnienie od kary.

--
          Jeżeli przychodzi wybierać między wiarą w to, że nauka objaśni kiedyś świat, a wiarą w Boga - wiara w Boga jest zdecydowanie racjonalniejsza
      • ewa8a Re: O, Ewa! 28.10.19, 18:38
        Absolutnie nie usprawiedliwiam Najsztuba. Sąd wprawdzie uznał, że nie jest winien spowodowania wypadku, ale ten wyrok nie jest w tym momencie najważniejszy, gdyż skupiamy się na fakcie, że prowadził samochód nie mając prawa jazdy. Czy po wypadku nabzdyczył się i pokazywał swoją wyższość ? Nic mi nie wiadomo.
        Oczywiście, że bez dokumentów i po pijaku jeżdżą ludzie z różnych opcji politycznych – widocznie kara za ten czyn nie jest zbyt dotkliwa- ale przeświadczenie o tym, że jestem kimś wyjątkowym (bo skoro musiałem, a jeździć umiem, to chyba mi się należą specjalne względy i jestem usprawiedliwiony ) jest typowe dla ludzi, którzy coś wspólnego z wymienionymi ugrupowaniami mieli, a ich drogi prowadzą do PiSu.

• oleg3 Re: O, Ewa! 28.10.19, 19:04
          > a ich drogi prowadzą do PiSu

Ewa, ręczę, że PiS nie ma z tym nic wspólnego. Więcej - z radością przywitają kłopoty Narodowców.

--
          • institoris2 Narodowcow? 28.10.19, 20:27
            Gowno jak zwykle naklamalo: "Były poseł i jeden z liderów Ruchu Narodowego Artur Zawisza siedział za kierownicą mercedesa, którym w piątek rano potrącił rowerzystkę na skrzyżowaniu uli", bo Zawisza juz od paru lat w Ruchu Narodowym nie jest.

oleg3 napisał:

> > a ich drogi prowadzą do PiSu
            >
            > Ewa, ręczę, że PiS nie ma z tym nic wspólnego. Więcej - z radością przywitają k
            > łopoty Narodowców.
            >
            • oleg3 Re: Narodowcow? 28.10.19, 20:33
              > Zawisza juz od paru lat w Ruchu Narodowym nie jest

Masz rację. Opieram się na wikipedii

W 2012 współtworzył Ruch Narodowy, zasiadł w powołanej w 2013 jego radzie decyzyjnej. W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 otwierał listę Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Narodowy w okręgu śląskim, otrzymując 5450 głosów[4]. Komitet nie przekroczył progu wyborczego. W wyborach samorządowych w tym samym roku kandydował do sejmiku mazowieckiego, gdzie RN również nie uzyskał mandatów. Został wiceprezesem powołanej w grudniu 2014 partii RN oraz powołanego w maju 2015 Stowarzyszenia Chrześcijańsko-Narodowego. Kilka lat później odszedł z Ruchu Narodowego. W 2018 współtworzył wraz z Markiem Jakubiakiem Federację dla Rzeczypospolitej, zasiadając w jej zarządzie.
              pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Zawisza_(polityk)
              --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka