Dodaj do ulubionych

Zakopane zaczyna być arabskie

28.10.19, 23:34
siedzę sobie w ogródku piwnym na Krupówkach a tu idzie taki bydlak wypasiony a za nim 4 żony ubrane jak przystało na muzułmanki.
Wrzucił do automatu boksera pieniądz i zaczyna naparzać w ten skórzany worek. Te jego żony uśmiechają się jak prymitywy. Zauważył, że go obserwuję i gestem zaprosił mnie do tego automatu. Odmówiłem, i pytam po kiego chuja tu przyjechał. A on pokazując palcem, że ładne góry. Mówię mu, że w Alpach lepiej, a on, że nie, że tego, i że u nas jest bezpiecznie.
O żesz, to oni się wysadzają we wszystkich krajach a tu szukają bezpieczeństwa.
Problem w tym, że jest ich w Zakopanem cała masa. To inwazja jest. Rozumiem - turystyka obrzydliwie bogatych Arabów. Ale oni zaczynają stawiać warunki. Nie chcą mieszkać w hotelach tylko chcą prywatnych apartamentów aby kontrolować te swoje żony. Chciwi duktów górale im to dostosowują u siebie. W Zakopanem są już restauracje tylko z koszernym jedzeniem arabskim.
W Krakowie na rynku to samo. O ile kilka lat temu byłem porażony ilością czarnuchów to teraz dominują Arabowie chwaląc nasze zabytki, choć mniemam, że nie byli na Wawelu.
Co prawda wydają te pedrodolary w niebywałych ilościach ale ich masowe przyjazdy są inwazyjne i wrogie dla Podhala. Już ponoć uruchomiono linię lotniczą Dubaj - Kraków.
Zjeżdżają się do nas i jest ich turystycznie jak mrówków.
Tylko patrzeć jak ruszą nad Bałtyk.
Jedyna nadzieja dla białych to taka, że nasi naukowcy wymyślą baterię, która pozwoli na zasięg auta tysiąc kilometrów a ładowanie będzie w 15 minut, czyli tyle ile teraz spędzamy średnio na stacjach benzynowych na autostradach.
Wtedy figa ze sprzedażą ropy i co najwyżej będą kelnerami u nas właśnie.
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: Zakopane zaczyna być arabskie 29.10.19, 10:50
      Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, ze podmiot zjeżdża ba Podhale w celu hurtowego nabycia szalinowek.
      Jak wiadomo, produkowanych koszernie- z czystej żywej wełny owczej. I choć we wzorach kurpiowskich to z pewnością dla niepoznaki.
      To cos jak moro, tyle, ze na głowę.
      Perl może się sporo nauczyć konwersując z nimi na migi. .
          • qwardian Re: Zakopane zaczyna być arabskie 29.10.19, 11:16
            Po głębszym namyśle Kaleczko, nie wsiadłbym do samochodu bez kierownicy. Ale jeżeli taki autonomiczny pojazd może być sposobem na obejście praw związanych z trzeźwością, to może to być największe odkrycie od wynalazku koła...

--
            Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
            www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
            • kalllka Re: Zakopane zaczyna być arabskie 29.10.19, 12:10
              Ha! Bez kierownicy za to z kierowczynia.
              I tu -bankowy scenariusz na szybkie przejęcie wzoru.
              piraci, wiedząc jak blond kosa może zawrócić w głowie typowemu mężczyźnie, za wzór góralom podstawiają „nasza Dode-elektrodę; typowy przykład stawania się wzorem do naśladowania. Celebra. Tak właśnie, wykorzystując językowy majdan stosuje się alkohol friendly na autochtonach.
              A wystarcza przykład Szkotów, a może nawet depresyjnych Irlandczyków, ze podstawiając pod Araby wiatru podobnymi/ trojany/ to każdy organizm odwadnia się szybciej niż uzależnia... niż i np.kawa; efekt-
              szybka degradacja podłoża - sztywny kark i koniec z przyszłościąindifferent
              Ale to w/w jest ba moje oko i ucho.
              Wiec dodam jeszcze tylko, ze jesli wzór to może brać go,czerpać zamiast podstawiać..
              Z „Soli ziemi czarnej” dowcipnie i, trzeźwiąco. Zwłaszcza ze unikalny. Patrzenie na Emiraty przez Morskie Oko,
              /a nie tylko Podkasie/
              Historia ziemi.. Co ty na to qw.?
              • kalllka Re: Zakopane zaczyna być arabskie 29.10.19, 12:28
                ... żeby nie podstawiać pod Araby/ wiatru podobnym/ trojany- bo_wiem, każdy organizm szybciej odwadnia się powodując geologiczna degradacje podłoża / fizyczne wyniszczenie niż np. kulturalne uzależnienie.
                I to tyle k’woli sprostowania logiki wypowiedzi/ z dystansu bo dopiero po wysłaniu całości/
    • qwardian Re: Zakopane zaczyna być arabskie 29.10.19, 10:56

Niech rżną Arabów, dewizowców i rodzimych kosmopolitów z miast. Należy im się, ciężko pracowali na piękne góralskie domy, zachowując własną tradycję. Ja byłem w okolicach na początku października, zaraz po wyborach i objechaliśmy z paczką tuzin zamków od Melsztyna (trwa tam remont) po Słowację. Zawitaliśmy w gorzelni na Słowacji gdzie produkuje się whiskey. Gdzie to wyniuchał nasz Amerykanin, Bóg wie jeden. Ja czekam na autonomiczne auta bardziej niż elektryczne, bo są alkohol friendly, przyjazne. Pogoda była lepsza niż latem. Z klimatem nic nie zmieniać. W ogóle niech będzie jak jest.

--
      Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka