Dodaj do ulubionych

Gdzie jest tygrys?!

30.10.19, 20:30

Ja wiem, gdzie jest tygrys: in the forests of the night; burning bright, of course. Ten pierwszy z 10 małych Murzy... eee... tygrysków, of course. Karmili go polskimi kurczakami zamiast sugerowanej przez Williama Blake'a jagnięciny, więc podziękował i odszedł do krainy wiecznych łowów. Dr Sylwia Spurek zapewne polecałaby mu dietę ze szczawiu i mirabelek.

Reszta stada wędruje do Poznania ponoć. Oczekując na wieści złóżmy hołd temu pierwszemu uchodźcy:

--
- To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
- Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
- Też o nim myślałem.
Obserwuj wątek
    • jenisiej Tygrysy mówią... 31.10.19, 00:15
      ...że to dla Julietty
      Że dla Romea - ta łza znad planety
      Spada i groby przecieka.

Czy jakoś tak.

Kto nie lubi anorektyczek, niech słucha z zamkniętymi oczyma. Ja aprobuję, why not? Korolowo ma być, co nie? smile

Ale o co chodzi Norwidowi z tymi tygrysami, co mówią? Że to dla Julietty? Zagadka. To już Blake jest bardziej przystępny dla takiego profana jak ja.

Może Kalka cóś kuma? Bo tu trza w jakiś rezonans wpaść zapewne.

wink

--
      - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
      - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
      - Też o nim myślałem.
      • kalllka Re: Tygrysy mówią... 31.10.19, 01:06
        Był mostek wiszący nad sztucznym zalewem,
        łączył jeden brzeg wody z drugim wody brzegiem
        Ale nudził się i łączenie brzegów z wahać się nad woda, połączył w butę nad życiem...
        Miast miec but nad sobą- zielony mosteczek ugina się
        i nie poezje życiu niesie, ino rzyci kasie.

Amibuty i
        żołnierskiej bucie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka