Dodaj do ulubionych

Wkrotce TSUE osadzi pisiorska KRS :O)

05.11.19, 22:05
>>
- Jeśli ten wyrok będzie negatywny tak, jak opinia rzecznika generalnego, na którego opinii Trybunał najczęściej bazuje, będzie to oznaczało, że wszystko, co PiS zrobiło z polskimi sądami stoi pod wielkim znakiem zapytania, i ten system trzeba będzie na nowo budować - np. odwołać tych członków KRS, powołać nowych, zastanowić się, co z tymi wszystkimi decyzjami, które wydali. To będzie okropny chaos, który spowoduje, że polskie sądownictwo jeszcze bardziej się zapadnie. Ja nawet boję się o tym myśleć. To będzie trzęsienie ziemi - opowiadał prof. Matczak, dodając, że to nie będzie wina Trybunału Sprawiedliwości. - Nie wolno tak postępować z sądownictwem, jak to robi PiS i wszyscy za to zapłacimy. To będzie największa klęska Prawa i Sprawiedliwości w kwestiach sądownictwa - podkreślał ekspert. >>

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25378983,ekspert-o-wyroku-tsue-ws-sedziow-polska-znow-w-oslej-lawce.html#s=BoxOpImg3
Licze na to, ze ten wyrok bedzie bardzo negatywny dla tych pisiorskich bandziorow. Oczywiscie czekam takze na rozpatrzenie zgodnosci Izby Dyscyplinarnej SN z unijnym prawem, bo jak na moj gust to Unia nie przewiduje dyscyplinowania sedziow a juz szczegolnie sedziow SN. Zgodnie z unijnym prawem sedzia nie moze miec nad soba bata z politycznego nadania PiSu.
Czyli czekaja was, Najmilsi, kolejne tarcia i awantury - narastajacy burdel oraz chaos.

I za to wszystko podziekujcie swoim biskupom, gdyz to na ich zamowienie dziala Kaczynski.
Obserwuj wątek
  • benek231 Re: Wkrotce TSUE osadzi pisiorska KRS :O) 08.11.19, 19:27
   Prof. Matczak podkreślił, że najważniejsze jest to, co się wydarzy 19 listopada, czyli wyrok TSUE oceniający legalność tzw. neo-KRS. Ekspert podkreślił, że jest to serce polskiego systemu sądownictwa, ponieważ ten organ powołuje i awansuje sędziów. - Po to PiS zmieniło procedurę wyboru do KRS, żeby przejąć polityczną kontrolę nad tym ciałem i powoływaniem każdego sędziego w Polsce - mówił prof. Matczak w TOK FM.
  • felusiak1 Re: Wkrotce TSUE osadzi pisiorska KRS :O) 08.11.19, 20:07
   Polityczny sad europejski wyda wyrok stwierdzajacy nielegalność KSR. I takim sposobem to co w Niemczech jest legalne w Polsce zostanie uznane za nielegalne.
   Mozna zapytać czy TSUE jest legalny. Mozna zapytać kto powołał sędzió tego trybunału i wtedy wyjdzie, ze kolory nie sa takie za jakie sa uwazane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka