Dodaj do ulubionych

Polska ma najwięcej stref no-go na świecie

06.11.19, 09:53
strefy no-go to obszary gdzie władza państwowa utraciła wszelką kontrolę na rzecz lokalnych gangów, islamskich kacyków czy zwykłych terrorystów. Policja i straż pożarna boją się tam operować a państwowy wymiar sprawiedliwości nie istnieje.
Jako przykład podaje się przedmieścia Paryża, różne dzielnice szwedzkich miast czy tereny w Afryce.
Okazuje się, że najwięcej stref no-go jest w Polsce. To są województwa małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie.
Część polityków, mediów i działaczy na rzecz praw człowieka porównują te województwa z nazistowskimi obszarami "judenfrei" z czasów 3 rzeszy.
O naszych rodzimych strefach no-go można sobie poczytać w wikipedii właśnie:

en.wikipedia.org/wiki/No-go_area
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Polska ma najwięcej stref no-go na świecie 06.11.19, 10:36
      "In South Africa, the apartheid policy created segregated neighborhoods where whites risked being removed or victimized in black-only neighborhoods and vice versa."

To redaguje jakiś lunatyk. Facet nie opisuje niebezpiecznych miejsc we współczesnej RPA tylko za czasów apartheidu i kompletnie się myli. Ja objeżdżałem regularnie wszystkie dyskoteki w kolorowych townshipach, pracowałem w bantustanie dla Lucasa Mangope i nigdy nie czułem żadnego zagrożenia..

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • sz0k wikipedia w pigułce 06.11.19, 11:10
      Idealne narzędzie do prania mózgów współczesnych homosmartphonikusów.

--
      "Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną."
      Nicolás Gómez Dávila
    • oleg3 Re: Polska ma najwięcej stref no-go na świecie 06.11.19, 11:16
      Co do woj. lubelskiego pełna zgoda. Są gminy bez policjanta, bez poczty, bez transportu publicznego. Z rzadka dociera komornik. Strefę no-go naruszają jedynie windykatorzy. Można tam kupić nielegalnie wytwarzaną żywność, bezakcyzowe fajki (jadące tranzytem do Niemiec) i białoruski spirytus (tylko dla desperatów).

--
      PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. © RAZ
      • perla_roztocza Re: Polska ma najwięcej stref no-go na świecie 06.11.19, 23:02
        oleg3 napisał:

> Co do woj. lubelskiego pełna zgoda. Są gminy bez policjanta, bez poczty, bez tr
        > ansportu publicznego.

to prawda jest. Jestem mieszkańcem strefy no-go na Roztoczu Środkowym. Gdzie nie spojrzysz to tylko puszcza jest. Tutaj nie ma zabójstw, rabunków czy włamów. Ostatnia kradzież to 6 lat temu zajumanie papierosów na stacji benzynowej. Nie ma też wypadków drogowych bo większość jeździ na tzw. podwójnym gazie, czyli ostrożnie. U nas nie zamyka się aut, a nawet drzwi do domów. Wystarczy nacisnąć klamkę i wchodzisz do danego domu.
        Tragiczna strefa no-go na mapie świata jest właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka