Dodaj do ulubionych

Telewizja Trwam relacjonowała Marsz Narodowy..

12.11.19, 07:31
TVP Info w całości oficjalne obchody i przemówienie Prezydenta Dudy. TVN24, szeroko relacjonowała bieg i marsze dewiantów. Między były krótkie migawki z wszystkich wydarzeń, ale tylko Trwam ogarnęła cały marsz Narodowców. Co ciekawe TVP Info przyjęło wersję złodziei z warszawskiego ratusza dotyczący frekwencji..


--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Obserwuj wątek
  • kalllka Re: Telewizja Trwam relacjonowała Marsz Narodowy. 12.11.19, 10:46
   Tu BBC live tez pokazała.
   Co ciekawe, reporterzy latali jak koty z pęcherzem, pokazując Remembrance Day w różnych miejscach pochodu, różnych ludzi, na różnych etapach drogi czy tam życia, jak kto woli; w każdym razie miejsca wystarczyło dla wszystkich, byli weterani wojenni i ludzia z local society zbierające na zwierzęta, było takie coś co przypominało robocopa, monstrualnych rozmiarów zreszta. A i zaduma była tez i Bojo
   z wianuszkiem sztucznych popies / jak zwykle tłumacza swoją nadzwyczajna oszczędność tym, ze żywych czerwonych makow o tej porze roku nie ma;/
   A i w ogóle to radość tez była, chyba z powodu, ze wciąż zyja w niepodleglym od wojny i zamieszania świecie i mogą sobie coś tam coś tam, w ogródku np.
   A jak tam było na.. „marsz marsz Dąbrowski”? jaka pogoda była co tam dawali na chodnikach,
   Tylko, proszę, bez _opisow - wąsów z mleka u lewic czy fochów z prawda i prawie miłość.
   • qwardian Re: Telewizja Trwam relacjonowała Marsz Narodowy. 12.11.19, 11:45
    Lepiej nie wiedzieć Kaleczko co mam na ten temat do powiedzenia, so do not blame You, dla mnie samego jest to zbyt stresujące. Nie uczestniczyłem w tym roku w objadaniu się Marcińskimi rogalami, tylko przycinałem drzewka i winorośl w ogródku, okazyjnie zerkając na ekran..

    --
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • kalllka Re: Telewizja Trwam relacjonowała Marsz Narodowy. 12.11.19, 13:25
     Bardzo chwalebnie, a ja ciekawa byłam, właśnie, reakcji na chodnikach. Czasem jakiemuś telewizorowi zdarzy się złapać coś na żywo w międzyczasie dlugasnie nudnych, jak zwykle u nas i bez względu na przynależność partyjno- religijna, egzekutyw czyli uroczystości.
     I już ze zwykłej ogrodniczej ciekawości zapytam, jaki szczep winorośli plenisz i jak długo już go masz?
     • qwardian Re: Telewizja Trwam relacjonowała Marsz Narodowy. 12.11.19, 15:53
      Vitis różowy, czyli czerwone. Jest tam z pewnością kilka innych odmian, ale to wszystko było zaniedbane i teraz staram się robić z tym porządek. Bo mieć winorośla, a utrzymywać je poprawnie to dwie różne rzeczy..

      --
      Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka