Dodaj do ulubionych

Kto nie zostanie Polakiem? :O)

14.11.19, 17:40
"budujemy katolickie państwo narodu polskiego dla tych, którzy są Polakami; a kto nim jest, zdecydujemy my – zwycięzcy wskazani przez większość." (A.Macierewicz)

studioopinii.pl/archiwa/195805
Interesuje mnie co stanie sie z tymi ktorzy nie zostana wskazani. Wprawdzie tu w Stanach tym bardziej olewam to co wymyslaja sobie glupole i pajace w rodzaju Macierewicza czy Sz0ka, ale ciekaw jestem czy te odpadki (gorszy sort) pojda od razu do gazu i na przemial, czy tez najpierw zostana zmuszone do wyprucia sobie zyl w kamieniolomach, na przyklad. Ludzkosc przerabiala juz podobnie nawiedzonych idiotow (Hitler, Polpot) wiec z gory wiadomo czm pachnie nowy wspanialy swiat zaanonsowany wlasnie przez kolejnego debila, Macierewicza.
Ciekawi mnie tez jak czuja sie nasze forumowe pisiory, majac w perspaktywie udzial w ludobojstwie(?)
Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Kto nie zostanie Polakiem? :O) 14.11.19, 17:46
      benek231 napisał:

> "budujemy katolickie państwo narodu polskiego dla tych, którzy są Polakami; a
      > kto nim jest, zdecydujemy my – zwycięzcy wskazani przez większość." (A.Macierew
      > icz)

Antoni nic takiego nie powiedział, przestań w końcu powielać kłamstwa Kretynie52 właśnie.
      • benek231 Re: Kto nie zostanie Polakiem? :O) 14.11.19, 18:07
        Majac do wyboru komu wierzyc, czy tobie czy Zbigniewowi Szczypińskiemu zdecydowanie postawilbym na Z.Sz. To jest powazny czlowiek a nie glupek, klamca, i szczelipitok, czyli ty. Innymi slowy nie mam powodu by mu nie wierzyc, podczas gdy ty jestes zerem wiarygodnosci.
    • dachs Re: Kto nie zostanie Polakiem? :O) 14.11.19, 19:38
      Krzysiulku, Uszatku mój miły, wzruszający jesteś w swojej wierze w autorytety.
      Macierewicz, który robił i mówił różne inne paskudne rzeczy, tego akurat nie powiedział.
      To stenogram sejmowy. Nuuuudne. Nie dla misiów o jeszcze mniejszym rozumku.
      orka2.sejm.gov.pl/StenoInter9.nsf/0/3E9EF2D70CF8B844C12584B0007E0A03/%24File/1_a_ksiazka.pdf

--
      plus pis quam ratio vs. plus ratio quam vis
      • benek231 Re: Kto nie zostanie Polakiem? :O) 14.11.19, 20:01
        Wprawdzie jestes antydemokratyczne gowno, Szkopie, ale pownienes rozumiec choc tyle, ze Szczypinski nie cytowal podanego fragmentu za Macierewiczem, lecz podsumowal Macierewicza przemowienie. To byla konkluzja Szczypinskiego. Pod ktora - po zapoznaniu sie z belkotem Macierewicza - podpisuje sie i ja, ty koscielna qrwo.
        • dachs Re: Kto nie zostanie Polakiem? :O) 14.11.19, 20:25
          benek231 napisał:

> Wprawdzie jestes antydemokratyczne gowno, Szkopie, ale pownienes rozumiec choc
          > tyle, ze Szczypinski nie cytowal podanego fragmentu za Macierewiczem, lecz pods
          > umowal Macierewicza przemowienie.

Zapewne, ale w takim razie powinieneś napisać.:
          "budujemy katolickie państwo narodu polskiego dla tych, którzy są Polakami; a kto nim jest, zdecydujemy my – zwycięzcy wskazani przez większość." (Z.Szczypiński)

I byłoby w porządku.:

--
          Przyjemna atmosfera w stosunkach pomiędzy Kościołem a państwem jest dobra dla państwa, ale zła dla Kościoła.
          /G.K. Chesterton/
    • institoris2 na twoim miejscu Krzysiu 14.11.19, 22:59
      nie lekcewazylbym niebezpieczenstwa, szczegolnie w czasach, gdy katolicka hydra znowu podnosi swoj totalitarny leb.
      Sporzadz kopie dowodu osobistego, tudziez swiadectwa chrztu i poslij to Macierewiczowi, albo bezposrednio o. Rydzykowi, dolacz do tego w miare przekonujaca samokrytyke i uroczysta obietnice poprawy.
      No i rada praktyczna- postaraj sie by nikt nie byl w stanie skojarzyc twojej osoby z internetowym Krzysiem 52, bo wtedy marny Twoj los. Moglbys prosto z lotniska trafic na stos i to z pominieciem etapu kamieniolomow, a sam bezlitosny Macierewicz, w towarzystwie polskiego Episkopatu, uroczyscie podpaliby stos
      .

> Interesuje mnie co stanie sie z tymi ktorzy nie zostana wskazani. Wprawdzie tu
      > w Stanach tym bardziej olewam to co wymyslaja sobie glupole i pajace w rodzaju
      > Macierewicza czy Sz0ka, ale ciekaw jestem czy te odpadki (gorszy sort) pojda od
      > razu do gazu i na przemial, czy tez najpierw zostana zmuszone do wyprucia sobi
      > e zyl w kamieniolomach, na przyklad. Ludzkosc przerabiala juz podobnie nawiedzo
      > nych idiotow (Hitler, Polpot) wiec z gory wiadomo czm pachnie nowy wspanialy sw
      > iat zaanonsowany wlasnie przez kolejnego debila, Macierewicza.
      > Ciekawi mnie tez jak czuja sie nasze forumowe pisiory, majac w perspaktywie udz
      > ial w ludobojstwie(?)
      • benek231 Re: na twoim miejscu Krzysiu 15.11.19, 07:44
        Institoris2 napisał:
        **
        Sratytaty, ostatnio daliscie popis w Chile a nastepnie w Argentynie. Pod przewodnictwem swojego kleru i ultrakatolickich generalow. Czyli tam gdzie tylko macie wystarczajace sily tam wprowadzacie zamordyzm. By jeszcze troche zyskac na czasie, poprzez cofniecie spoleczenstwa. Jestescie reakcja i wsteczniactwem wiec mozna sie po was smialo tego spodziewac. Macierewicz w swoim przemowieniu jedynie nawiazal do tych oczywistych dla mnie tesknot. I niczym tego nie zamydlisz bo ja was doskonale znam, ty antydemokratyczne gowno.
        • benek231 na twoim miejscu Krzysiu - poprawka 15.11.19, 15:28
          benek231 napisał:

> Institoris2 napisał:
          > **
          > Sratytaty, ostatnio daliscie popis w Chile a nastepnie w Argentynie. Pod przewodnictwem swojego kleru i ultrakatolickich generalow. Czyli tam gdzie tylko macie wystarczajace sily tam wprowadzacie zamordyzm. By jeszcze troche zyskac na czasie, poprzez cofniecie spoleczenstwa. Jestescie reakcja i wsteczniactwem wiec mozna sie po was smialo tego spodziewac. Macierewicz w swoim przemowieniu jedynie nawiazal do tych oczywistych dla mnie tesknot. I niczym tego nie zamydlisz bo ja was doskonale znam, ty antydemokratyczne gowno.
          **
          **
          Zupelnie zapomnialem o Rwandzie, w ktorej daliscie popis jeszcze wspolczesniej. Pod przewodnictwem katolickiego kleru Hutu wymordowali do miliona Tutsi.
          Przy okazji odkrylem, ze na stronach polskojezycznych nie ma wzmianki o katolicyzmie Hutu. Mowa jest jedynie o "ekstremistach", co zrozumiale bo jak ktos jest ekstremista to jego katolicyzm nie liczy sie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka