Dodaj do ulubionych

Najsztub jak lilija

18.11.19, 15:55
Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił apelację prokuratury, podtrzymując wyrok Sądu Rejonowego w Piasecznie w głośnej sprawie potrącenia przez Piotra Najsztuba 77-letniej kobiety. Znany dziennikarz został uniewinniony, ponieważ biegli stwierdzili, że nie ma dowodów obiektywnych, które pozwoliłyby na rekonstrukcję zdarzenia.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25422016,sad-uniewinnil-piotra-najsztuba-ws-potracenia-staruszki-to.html#s=BoxOpImg4
--
"Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
18 art. Konstytucji
Obserwuj wątek
  • oleg3 "Głupia baba" 18.11.19, 16:02
   W sprawie Najsztuba sędzia Piotr Bojarczuk z Sądu Okręgowego w Warszawie zaznaczył , iż starsza kobieta powinna zachować większą ostrożność. Rowerzysta się nie patyczkował.

   Kiedy inni próbowali pomóc leżącej na chodniku Barbarze, on wykrzykiwał: ty głupia babo, jak chodzisz. Pieszej nie udało się uratować.
   --
   "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
   18 art. Konstytucji
  • perla_roztocza Re: Najsztub jak lilija 18.11.19, 16:38
   "sędzia Piotr Bojarczuk z Sądu Okręgowego w Warszawie. Zaznaczył także, iż starsza kobieta powinna zachować większą ostrożność."

   ++++++++++++++++++++++++++++++++++
   ta staruszka już nie musi zachowywać ostrożności, zmarła kilka miesięcy po wypadku.
   77 lat i złamane żebra to nie mogło się skończyć dobrze właśnie.
  • qwardian Re: Najsztub jak lilija 18.11.19, 17:53
   Stawki łapówek dla lekarzy są dość przejrzyste, ale te dla sędziów pozostają dla mnie tajemnicą. Ciekawe ile stoi "pod wpływem"...

   --
   Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka