Dodaj do ulubionych

Sąd nad marszałkiem senatu

18.11.19, 16:41

Postępowanie dyscyplinarne wobec prof. Popieli, która oczerniała marszałka Senatu. Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego jednak reaguje

Pełnymi nienawiści i pomówień wpisami prof. Agnieszki Popieli z Uniwersytetu Szczecińskiego zajmie się rzecznik dyscyplinarny tej uczelni.

Uniwersytet Szczeciński poinformował w poniedziałek po południu, że rektor uczelni prof. dr hab. Edward Włodarczyk kieruje sprawę wypowiedzi pracownicy naukowej uczelni profesor Agnieszki Popieli do rzecznika dyscyplinarnego ds. nauczycieli akademickich. (dalej już zupełnie nieistotne informacje dla prenumeratorów).

Zupełnie nie rozumiem triumfalizmu GW. Jak żyję (60+ w dobrym zdrowiu) lekarze brali zawsze kiedy mogli , a chirurdzy mogli zawsze. Nie da się uniewinnić marszałka! To jest zaproszenie do #me500dolars.

--
"Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
18 art. Konstytucji
Obserwuj wątek
      • oleg3 Re: Sąd nad marszałkiem senatu 18.11.19, 18:55
        dachs napisał:

> A jednak, gdy takie oskarżenie pojawia się jak na zamówienie, warto być ostrożnym.

Mężczyzna to gwałciciel. Musimy się z tym pogodzić. smile sad

--
        "Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
        Led na stronie głównej gazeta.pl
          • oleg3 Re: Sąd nad marszałkiem senatu 19.11.19, 07:26
            snajper55 napisał:

> oleg3 napisał:

> > Mężczyzna to gwałciciel. Musimy się z tym pogodzić. smile sad

> Życzę ci, aby cię jakiś murzyn przeleciał.

Życzenia z murzynem skieruj do swojej koleżanki w Postępie.

– Gdy patrzymy na was, nie możemy powiedzieć, czy jesteście gwałcicielami czy nie, więc musimy założyć, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele. To jest brutalna prawda. Tak właśnie wygląda problem strukturalny. Dlatego wszyscy mężczyźni muszą wziąć zbiorową odpowiedzialność. Wszyscy – oświadczyła poseł Snecker.
            dorzeczy.pl/swiat/99954/Szokujace-slowa-szwedzkiej-posel-Musimy-zalozyc-ze-wszyscy-mezczyzni-to-gwalciciele.html

--
            "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
            18 art. Konstytucji
    • snajper55 Re: Sąd nad marszałkiem senatu 19.11.19, 00:58
      oleg3 napisał:

> Jak żyję (60+ w dobrym zdrowiu) lekarze brali zawsze kiedy mogli , a chirurdzy mogli zawsze. Nie da się
      > uniewinnić marszałka! To jest zaproszenie do #me500dolars.

To ciekawe, że o łapówkarstwie lekarzy wypowiada się ktoś, kto mając dobre zdrowie z ich usług niewiele, jeśli w ogóle, korzystał. Ja, człowiek 60+ o bardzo kiepskim zdrowiu, korzystający non stop z usług lekarzy, zaprzeczam tej opinii. Nigdy nie dałem łapówki i tylko raz spotkałem się z delikatną sugestią (orzecznik przyznający stopień niepełnosprawności - "Ja to w zasadzie nie powinienem tego stopnia panu przyznać..."). Miałem na przykład kontakt z dr. Garlickim, rozmawiałem z nim w gabinecie, który potem oglądaliśmy w telewizji, od jego decyzji bardzo dużo zależało. I nic. Żadnej sugestii. Podpisał się pod zgodą na moją operację, wziął na siebie spore ryzyko. Dzięki jego decyzji jeszcze tutaj jestem.

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • andrzejg Re: Sąd nad marszałkiem senatu 19.11.19, 07:37
        A ode mnie zawsze biorą...
        wytłumaczenie jest proste. Jestem zdrowy i leczę jedynie zęby, a ten prywaciarz zawsze mnie kasuje.

Z propozycją przekazania monitora komputerowego na rzecz placówki spotkałem się raz, gdy byłem z ojcem na operacji. Konkretne zapotrzebowanie. Koniec końców nie poszedłem z tym monitorem.
        • oleg3 Re: Sąd nad marszałkiem senatu 19.11.19, 08:35
          Metody subtelnieją. Teraz rzadko już słyszy się o kopertach. Co innego konsultacje w prywatnym gabinecie. No i wciskanie cegiełek. Dominuje partnerstwo publiczno-prywatne.

P.S.
          Nie chciałem robić wątku o lekarzach. Chciałem jedynie wskazać, ze lekarz (zwłaszcza dobry chirurg) jest bezbronny w obliczu oskarżenia, że 20 lat temu wymuszał dobrowolne wpłaty na to czy owo.

--
          "Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
          Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
    • benek231 Sąd nad marszałkiem senatu? :O) 19.11.19, 08:50
      oleg3 napisał:

> Zupełnie nie rozumiem triumfalizmu GW. Jak żyję (60+ w dobrym zdrowiu) lekarze
      > brali zawsze kiedy mogli , a chirurdzy mogli zawsze. Nie da się uniewinnić mars
      > załka! To jest zaproszenie do #me500dolars.
      **
      To uwazasz, ze nie ma sie z czego cieszyc gdy potwarca zostaje przylapany na klamstwie?

Ponadto w tej sprawie nie chodzi o "lekarzy" lecz o to czy to Grodzki zazadal lapowki, oraz lapowke przyjal. Cos takiego nalezy udowodnic - samo oswiadczenie jakiejs pani nie wystarcza. Czyli Grodzki nie jest winien i nie potrzebuje uniewinniania. O czym niewatpliwie doskonale wiesz niemniej sam bierzesz udzial w oczernianiu marszalka, z uzyciem "innych lekarzy". Bo takze jestes amoralne gowno.
      • oleg3 Re: Sąd nad marszałkiem senatu? :O) 19.11.19, 08:55
        > Czyli Grodzki nie jest winien i nie potrzebuje uniewinniania

Oczywiście Krzysiu. W sensie prawnym. Ale nawet skazanie pomawiającej marszałka za oszczerstwo nie wybieli go w kontekście politycznym. A o ten przecież chodzi.

--
        "Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
        Led na stronie głównej gazeta.pl
        • benek231 Sąd nad marszałkiem senatu? :O) 19.11.19, 18:21
          oleg3 napisał:

> > Czyli Grodzki nie jest winien i nie potrzebuje uniewinniania
          >
          > Oczywiście Krzysiu. W sensie prawnym. Ale nawet skazanie pomawiającej marszałka za oszczerstwo nie wybieli go w kontekście politycznym. A o ten przecież chodzi.
          **
          Jak dla mnie on nie potrzebuje wybiekania - jest niewinny. Dlatego, ze nie wszyscy lekarze biora lapowki, a takie wlasnie watpliwosci swiadcza na korzysc Grodzkiego.

Jakos nie slyszalem bys wczesniej przyczepil sie do Karczewskiego, ze lapowkarz - bo wszyscy lekarze biora. A ja nie twierdzilem, ze i Karczewski bierze gdyz tylko ryba nie bierze. Nawet nie zastanawialem sie nad tym bo jednak nie wszyscy biora. Zatem i Karczewski mogl nalezec do grona niebioracych. Ja niewierzacy nie wystawiam mu od razu falszywego swiadectwa tylko dlatego, ze jest on po przeciwnej stronie barykady. Ty, katolik, nie masz z tym najmniejszych problemow. W twoim pisiorskim gronie katolikow, Grodzki to szczyt skorumpowania. Bo skoro wszyscy biora to on niewatpliwie takze.
      • qwardian Re: Sąd nad marszałkiem senatu? :O) 19.11.19, 09:45
        To zmasowany atak na ZSMP-owskich marszałków i żydowskich reżyserów. Niewykluczone, że stoi za tym Ojciec Tadeusz Rydzyk z Torunia..

--
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • oleg3 W internecie nic nie ginie. Grodzki bez szans! 25.11.19, 17:39
      dorzeczy.pl/kraj/121519/grodzki-przekonywal-ze-nie-kontaktowal-sie-z-prof-popiela-radio-szczecin-ujawnia-korespondencje.html
      Radio Szczecin dotarło do wiadomości, które prof. Tomasz Grodzki miał wymieniać z prof. Agnieszką Popielą. Z korespondencji wynika, że obecny marszałek Senatu faktycznie - wbrew wcześniejszym deklaracjom - przyjął od niej pieniądze "na fundację". Do przekazania wpłaty miało dojść 20 lat temu w czasie, gdy matka Popieli walczyła z chorobą nowotworową – wskazuje rozgłośnia.

Przypomnijmy, że prof. Agnieszka Popiela stwierdziła w mediach społecznościowych, iż Tomasz Grodzki domagał się od niej wpłaty 500 dolarów za operację. Polityk odpowiedział, że nie przypomina sobie kontaktu z autorką wpisu i nie przyjmował żadnej kwoty. Radio Szczecin ustaliło jednak, że chirurg kontaktował się prof. Agnieszką Popielą latem 2016 roku, korzystając z komunikatora Messenger.

Wtedy Popiela napisała o Grodzkim na Facebooku: "Bardzo zdolny lekarz. Operował moją śp. mamę. Ale pamiętam też, że musiałam >dać<. I nigdy tego nie zapomnę". Wpis nadal można znaleźć na profilu szczecińskiej radnej sejmiku z PiS Małgorzaty Jacyny-Witt z 13 czerwca 2016 roku - donosi Radio Szczecin.

Grodzki odpowiedział na post profesor. "Bardzo proszę uważać z takimi opiniami, bo to może skończyć się oskarżaniem o zniesławienie. Jeśli Pani nie odróżnia wpłaty na fundację działającą przy szpitalu, która daje środki na zakupy sprzętu i szkolenia młodych lekarzy, od czego innego, to po prostu mi przykro".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka