Dodaj do ulubionych

Obrzydliwi idole obrzydliwych "wolnosciowcow" :O)

20.11.19, 17:12
"Stanisław Michalkiewicz ujawnia dane Katarzyny, ofiary księdza pedofila. To ohydna, obrzydliwa zemsta"

Michalkiewicz robi to świadomie, z premedytacją, w wyrachowany sposób. Uważa, że to on jest ofiarą

"Odebrano mi już wszystko! Moją prywatność, anonimowość. Już nawet nie będę miała kawałka swojej bezpiecznej przestrzeni. Nienawidzę tego życia!" - wyznała wczoraj wieczorem na Facebooku Katarzyna, ofiara księdza pedofila.

I jeszcze: "Od wielu miesięcy w różny sposób próbowaliście, jak zadać mi ból, to kłamaliście na mój temat, groziliście mi, manipulowaliście faktami, obwinialiście, umniejszaliście krzywdę, straszyliście w różny sposób czy podawaliście moje dane. Nie daliście mi czasu, szansy, nic. Abym mogła dojść do siebie, odpocząć, ułożyć jakoś choć trochę życie i wtedy podać moje dane, na spokojnie, w zgodnie ze sobą. Nie mam już siły z wami walczyć dalej. Jestem, dzięki wam wszystkim, wrakiem człowieka, który boi się wejść na skrzynkę pocztową, bo przez ostatnie miesiące zalaliście mnie takim hejtem jak nigdy dotąd. Jako ofiara byłam i jestem gorzej traktowana niż moi oprawcy".

Nazwisko Katarzyny podaje w internecie prawicowy publicysta Stanisław Michalkiewicz. Powtarza je jeszcze w jednym z wywiadów.

Robi to świadomie, z premedytacją, w obrzydliwy, wyrachowany sposób. Bo chce się zemścić.
Rok temu poznański sąd utrzymał w mocy wyrok, który przyznawał Katarzynie milion złotych zadośćuczynienia i dożywotnią rentę. Katarzyna (to nieprawdziwe imię, które pojawiło się w reportażu Justyny Kopińskiej w "Dużym Formacie") była w dzieciństwie gwałcona przez księdza z Towarzystwa Chrystusowego. Miała 12 lat, gdy duchowny Roman B. podstępnie wywiózł ją od rodziców. Więził przez kilkanaście miesięcy. Podawał leki psychotropowe. Gdy zaszła w ciążę, zmusił do aborcji. Wiele razy próbowała popełnić samobójstwo.

Wyrok - milion złotych dla ofiary od Towarzystwa Chrystusowego - był przełomowy. To sygnał, że Kościół nie może unikać odpowiedzialności za pedofilię księży.

Stanisław Michalkiewicz powiedział zaraz po wyroku: "Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tu milion złotych i dożywotnia renta. Zleciłbym przebadanie sędzi przez konsylium weterynarzy. (...) Jestem pewien, że jedna panienka przez drugą będą sobie przypominać, jak to były molestowane (…). Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k... nie są tak wynagradzane na całym świecie".

W obronie Katarzyny stanęły aktywistki z całej Polski. Protestowały wszędzie, gdzie pojawiał się Michalkiewicz. "Przeproś Kasię!", skandowały.

"Z racji tego, że nie byłam żadną kurwą, tylko dzieckiem, kiedy gwałcił mnie ksiądz, to wytoczyłam panu Stanisławowi Michalkiewiczowi proces cywilny o naruszenie dóbr osobistych" - napisała Katarzyna.

"Stanisław Michalkiewicz swoją skandaliczną wypowiedź dał następnego dnia, po decyzji Sądu. W trudnym dla mnie okresie, kiedy nie zdążyłam nawet jeszcze dojść do siebie. Po jego słowach poczułam, że to wszystko, co robię, o co walczę, nie ma sensu. Poddałam się. Wszystko, co udało mi się zbudować, w ciągu chwili runęło. Bardzo się bałam kolejnego procesu, nie wiedziałam, czy udźwignę go psychicznie, ale nie mogłam pozwolić na to, aby ten człowiek nie poniósł konsekwencji".

Michalkiewicz nie przychodził na rozprawy, nie odbierał wezwań. Komornik wszedł mu na konto, bo sąd kazał mu zapłacić za skandaliczne słowa 150 tys. zł zadośćuczynienia dla Katarzyny. Od wczoraj publicysta występuje w prawicowych mediach i opowiada, że jest w trudnej sytuacji. "Zaraz zajmą mi meble" - żali się. Planuje zbierać pieniądze od swoich czytelników.

Trzeba ogromnej odwagi, by zacząć mówić o przemocy seksualnej. Ale potrzebna jest przestrzeń, by ofiary czuły się bezpiecznie i pewnie. Ile jeszcze upokorzenia muszą znosić?
Do tego, że Stanisław Michalkiewicz postąpił obrzydliwie, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie spodziewałabym się po nim żadnej refleksji. To człowiek niemoralny. Ale fakt, że jest zapraszany przez prawicowe portale, by powtarzać nazwisko Katarzyny, to przekroczenie. Mam nadzieję, że zarówno Michalkiewicza, jak i te media czeka proces o naruszenie dóbr osobistych. Państwo powinno stać po stronie godności ofiar. Katarzyno, jesteśmy z Tobą.

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25424730,stanislaw-michalkiewicz-ujawnia-dane-katarzyny-ofiary-ksiedza.html
J*M, Michalkiewicz, Ziemkiewicz - idole glupawych harcerzykow w krotkich spodenkach. Ale takze tak dokuczajacy ludziom jakby rowniez nosili dlugie.

Obserwuj wątek
    • perla_roztocza Re: Obrzydliwi idole obrzydliwych "wolnosciowcow" 20.11.19, 18:30
      trzeba zlikwidować art. 212 kodeksu karnego co zresztą leży w twoim interesie, bo za te wulgarne wyzwiska jakimi się posługujesz z pewnością zostałbyś skazany z owego artykułu.
      Masz szczęście, że tu nie ma pieniaczy.
      A co do tej sprawy jest, Michalkiewicz nie nazwał tej kobiety kurwą tylko napisał, że kurwy mniej zarabiają.
      No i nieprawdą jest, że nie odbierał wezwań z sądu. Po prostu wezwania przychodziły na stary adres. On nawet nie wiedział, że toczy się jakaś sprawa. Dowiedział się dopiero gdy komornik wyczyścił mu konto. Z kosztami ma do spłacenia ponad 190 tys zł.
      Wyrok zapadł zaocznie. Ale teraz PiS wprowadził zmiany, że to sąd ma ustalić adres do doręczenia na podstawie tatuażu pesel. No i komornik nie może tak sobie zwinąć forsy od razu. Musi poczekać 7 dni aby ewentualny dłużnik mógł się odwołać. Widocznie te przepisy jeszcze nie weszły w życie, lub ten wyrok zapadł kilka miesięcy temu a Michalkiewicz nie zagląda często na stronę banku.
      Natomiast faktem jest, że podał jej imię i nazwisko, ale to nie są aż tak ważne dane osobowe.
      Poza tym, 150 tys. zł plus koszta to przegięcie jest.
      Pozostaje mu tylko prosić sąd o przywrócenie terminu sprawy tak aby mógł się bronić.
      No i jeszcze pozostaje kwestia lokalizacji sądu. Sprawę rozpatrywał nie wiedzieć czemu sąd poznański a powinien warszawski i dobry adwokat rozwaliłby w strzępy taki wyrok wydany przez niewłaściwy sąd.
      No i musi złożyć sprzeciw na przekazanie pieniędzy powódce o ile jeszcze komornik tego nie zrobił. Potem będzie ciężko je odzyskać jeżeli by wygrał, choć może założyć jej sprawę o bezpodstawne wzbogacenie się ale dopiero po korzystnym dla siebie wyroku.
      Te sądy są chore, człowiek nawet nie wie, że toczy się jakaś sprawa po której zabierają mu wszystkie oszczędności.
      Zlikwidować art. 212 kk właśnie!
      • benek231 Re: Obrzydliwi idole obrzydliwych "wolnosciow 20.11.19, 20:35
        perla_roztocza napisał:

> trzeba zlikwidować art. 212 kodeksu karnego co zresztą leży w twoim interesie,
        > bo za te wulgarne wyzwiska jakimi się posługujesz z pewnością zostałbyś skazany
        > z owego artykułu.
        > Masz szczęście, że tu nie ma pieniaczy.
        **
        Znaczy po raz kolejny usilujesz mnie nastraszyc w ten swoj zawoalowany sposob.

Powiedz mi tylko w jaki niby sposob wulgarne wyzwiska (czy takze te po ktore czesto siegasz ty?) z tego anonimowego forum "mogą poniżyć ciebie w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności", matole? A tak to wyglada w swietle Art. 212. Ponadto jak niby mozna ciebie znieslawic skoro sam zapracowales sobie na pozycje smiecia.

Wygranie sprawy przez gwalcona w dziecinstwie kobiete Michalkiewicz komentuje tak:

Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k... nie są tak wynagradzane na całym świecie".

I rzeczywisci nie nazwal jej wprost kurwa lecz postawil z kurwami w jednym szeregu, przy czym kurwy stoja tam w nieco lepszym swietle. I takie opinie wyglasza czlowiek ktory ma byc na tzw. "poziomie". Gdy tymczasem zachowal sie jak ostatni antykobiecy cham, smiec i obrzydliwiec. A ty jak drugi, gdyz wlasnie do niego dolaczyles.

• xiazeluka Re: Obrzydliwi idole obrzydliwych "wolnosciow 21.11.19, 13:24
          Niczego nie zrozumiałeś, Kretynie52. Tradycyjnie. No i powtarzasz kłamstwa propagandy - żadnego ujawnienia danych "molestowanej" nie było. Oto wyjaśnienie zainteresowanego:

nczas.com/2018/10/12/michalkiewicz-stanowczo-odpowiada-krytykom-powstaje-przemysl-molestowania-na-wzor-przemyslu-holokaust-duzo-tutaj-znakow-zapytania-video/
          --
          Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
    • felusiak1 Ten Michałkiewicz to xuy ale 20.11.19, 22:23
      Cala Polska poznała nazwisko tej pani w 2009 roku kiedy oglosil to "Fakt".
      Zatem nie widzę tu problemu. Michalkiewicz nie byl pierwszy to raz a dwa, to przegral z tą panią w sądzie zatem trudno aby czul sie zobowiazany do zachowania tajemnicy, ktora tajemnicą nie jest od 10 lat.
      • benek231 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 20.11.19, 22:50
        felusiak1 napisał:

> Cala Polska poznała nazwisko tej pani w 2009 roku kiedy oglosil to "Fakt".
        > Zatem nie widzę tu problemu.
        **
        Akurat mnie najmniej chodzilo o ten wlasnie aspekt sprawy. Ale, widze, takze ty nie widzisz nc niestosownego w przyrownaniu tej pani do kurew ktore, mimo wszystko, jednak biora mniej.
        • felusiak1 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 19:26
          Osobiście nie powiedziałbym tego co powiedzial Michalkiewicz ale on jest bezrozumnym xuyem.
          Natomiast nagonka na niego to inna para kaloszy. Wolność słowa kosztuje. Mozna narazić się na ostracyzm.
          Ale nie potrafie zrozumieć dlaczego sąd zasądzil odszkodowanie od niego.
          • babaobaba Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 20:33
            felusiak1 napisał:

> Osobiście nie powiedziałbym tego co powiedzial Michalkiewicz ale on jest bezroz
            > umnym xuyem.
            > Natomiast nagonka na niego to inna para kaloszy. Wolność słowa kosztuje. Mozna
            > narazić się na ostracyzm.
            > Ale nie potrafie zrozumieć dlaczego sąd zasądzil odszkodowanie od niego.
            =========================
            Nie rozumiesz?! - Słuchaj wypowiedzi Pana Prezydenta. U nas są komunistyczne sądy, które składają się z sędziów sądzących w stanie wojennym (nie ważne za co, np zwykłych złodziei). To jakich wyrtoków mozna się spodziewać?

Prawda jednak wygląda nieco inaczej. W Sądzie Najwyższym pracuje 103 sędziów z czego trzech sądziło w stanie wojennym. Jednego należy odrzucić bo nominował go sam Pan Prezydent, zostaje DWÓCH. No i tych dwóch to jest powód by rozwalić sądownictwo i by budować na kłamstwie kapitał polityczny. Ściana Wschodnia to łyka...

--
            Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
      • institoris2 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 01:18
        "Ten Michałkiewicz to xuy ale"
        mozna wiedziec dlaczego tak uwazasz?

felusiak1 napisał:

> Cala Polska poznała nazwisko tej pani w 2009 roku kiedy oglosil to "Fakt".
        > Zatem nie widzę tu problemu. Michalkiewicz nie byl pierwszy to raz a dwa, to pr
        > zegral z tą panią w sądzie zatem trudno aby czul sie zobowiazany do zachowania
        > tajemnicy, ktora tajemnicą nie jest od 10 lat.
          • institoris2 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 20:31
            andrzejg napisał:

> Trzeba być xuyem do potęgi, aby stawiać gwałcone dziecko na równi z kurwami.
            > Myslisz inaczej?
            >
            > Uzasadnij.

owszem, przyklad, ktorym posluzyl sie pan Michalkiewicz w kontekscie zgwalconego dziecka, byl niefortunny.
            Niefortunny rowniez dlatego, ze merytorycznie falszywy, bo nie mamy tu do czynienia z rzekoma ofiara, ktora przypomina sobie o swoich krzywdach po latach, ale z ofiara faktyczna, jak rowniez ze skazanym sprawca.
            Pozostale twierdzenia pana Michalkiewicza, a w szczegolnosci to o skandalicznym wyroku wobec Towarzystwa Chrystusowego, podzielam w zupelnosci.
            Stawianie zgwalconego dziecka na rowni z kurwami, to a- twoj wymysl, b- sytuacja z ktora w sadownictwie mamy nieustannie do czynienia, jesli zaczniemy porownywac ofiary przestepstw i wyroki, jakie zapadly wobec sprawcow.

• benek231 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 22:25
              institoris2 napisał(a):

Pozostale twierdzenia pana Michalkiewicza, a w szczegolnosci to o skandalicznym wyroku wobec Towarzystwa Chrystusowego, podzielam w zupelnosci.
              **
              Kobiecie nalezalo sie znaczace odszkodowanie. Takowe moglo wyplacic jedynie TCh., ktore szkolilo swego ksiedza na pedofila, oraz chronilo go. Bez swej organizacyjnej legitymacji, czyli przynaleznosci do Zboczencow KK, katabas nie mialby szans na zachowania za ktore zostal pociagniety do odpowiedzialnosci karnej. To dzieki swemu zboczonem Towarzystwu mogl wspinac sie po drabinie perwersji i wyuzdania.
              Gdyby Katarzyna wystapila o odszkodowanie przeciwko katabasowi to nie dostalaby zlamanego grosza, bo on przeciez biedny zgodnie z regulaminem, wszystko oddal rzenajswietszej panience, i nie posiada nic.

Obowiazkiem organizacji jest dopilnowywanie swych czlonkow by nie robili nic zlego (innym ludziom). Czyli podobnie jak obowiazkiem wladz miejskiego ZOO jest dopilnowywanie by klatki z drapieznikami nie zostaly przypadkowo otwarte. A w razie gdy cos sie stanie to odpowiedzialna jest organizacja, pracownicy ZOO, a nie dzikie zwierzeta. I to firma pt. ZOO wyplaca odszkodowania.
              • oleg3 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 11:35
                benek231 napisał:

> Kobiecie nalezalo sie znaczace odszkodowanie. Takowe moglo wyplacic jedynie TCh

Jasne! Pewnie nie zauważyłeś, że właśnie wywróciłeś porządek prawny, a razem z nim cywilizację. Dotychczas o karze decydowała wina. Od teraz o karze decyduje słuszny interes ofiary.

--
                "PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji"
                © RAZ
          • oleg3 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 19:32
            felusiak1 napisał:

> Dlatego, ze pie^doli farmazony i sporo ludzi wierzy w jego banialuki.
            > Również z powodu jego atawistycznego antysemityzmu i komunizujacego nacjonalizmu.
            > On żyje z propagandy a to mnie odrzuca.

Kiedyś pisał świetne teksty. Dawno, dawno temu. Kiedyś odkrywał przede mną nowe światy.
            Teraz jest jak napisałeś.

--
            "PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji"
            © RAZ
                  • oleg3 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 10:33
                    xiazeluka napisała:

> Mła odnotuje tę niezwykle cenną uwagę w dzienniku, zakładka "pozamerytoryczne żale".

Możesz odnotować gdzie chcesz. Michalkiewicz od lat niczego nie wnosi. Powtarza zgrane już chwyty i wielokrotnie wykorzystane frazy. Jest nudny.

--
                    "Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
                    Led na stronie głównej gazeta.pl
                    • xiazeluka Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 11:14
                      Fakt, każde wystąpienie na widełło zaczyna od "Proszę państwa"... Nie to, co nowoczesny poseł Peło, który na dzień dobry zwyzywał panią marszałek od "marszałkini".

Czyli p. Michalkiewicza odstawiamy na boczny tor, nudziarza (nudziarza ekscytującego wykształconą publiczność swoim wykładem o zarobkach nierządnic). Możesz nam polecić kogoś interesującego, nowoczesnego, wnoszącego nowe chwyty i niewykorzystane dotąd frazy?

--
                      • oleg3 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 11:39
                        Nie zamierzam ci nikogo polecać. Musisz się natomiast pogodzić z moją oceną a k t u a l n e j twórczości red. Michalkiewicza. Nie musisz się z nią oczywiście zgadzać, tak samo jak ja z twoją oceną.

--
                        "Jeśli chcecie z nami współpracować, proszę bardzo. Tylko niech pan nie kłamie Polakom, że my tu z Rosją tworzymy jakiś sojusz, żeby wysłać na was czołgi. Nigdy się tak nie stanie. Ani na was, ani na Ukrainę"
                        Alaksandr Łukaszenko
                        • xiazeluka Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 11:52
                          Ależ Mła nie ma problemu z Twoją opinią. Mła chciał poznać jej uzasadnienie, lecz pełnej satysfakcji nie ma. A polecanka potrzebna była do tego, by dokonać obiektywnego porównania nudziarza z kimś światłym i ogarnąć niedostrzegalne dotąd różnice.

--
                          • oleg3 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 12:26
                            xiazeluka napisała:

> Ależ Mła nie ma problemu z Twoją opinią.

I dlatego usilnie ją dyskredytuje.

Daj mi link do wypowiedzi Michalkiewicza z ostatnich 5-ciu lat, która zawiera "wkład intelektualny". Forma wypowiedzi dowolna.

--
                            "Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
                            Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
                            • xiazeluka Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 22.11.19, 13:49
                              Mła dyskredytuje wszelkie pozamerytoryczne wypowiedzi.

I dlaczego Mła ma coś dawać, coś uzasadniać, w dodatku w nieokreślonych kategoriach? Mła dokonywał oceny publicystyki p. Michalkiewicza czy ktoś inny?

A skoro już przy tym jesteśmy - Mła załączył link z widełło, w którym jest wypowiedź oskarżonego. Wypowiedź ta zawiera "wkład intelektualny" czy nie? I dlaczego?

--
          • institoris2 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 20:22
            felusiak1 napisał:

> Dlatego, ze pie^doli farmazony i sporo ludzi wierzy w jego banialuki.

to rzeczywiscie argument nie do zbicia.

> Również z powodu jego atawistycznego antysemityzmu i komunizujacego nacjonalizm
            > u.

"atawistyczny antysemityzm", a coz to takiego jest?
            Moglbys w takim razie okreslic antysemityzm Heinricha Himmlera?

"komunizujacy naclonalizm"- interesujace, ponizej link do strony pana Michalkiewicza, moglbys wskazac w ktorym tekscie mamy do czynienia z "komunizujacym nacjonalizmem i napisac na czym on konkretnie polega?

www.michalkiewicz.pl/teksty.php
            > On żyje z propagandy a to mnie odrzuca.

i dlatego jest xuyem, ok, mam jedynie pytanie, czy dziennikarz bedacy "atawistycznym antysemita", i gloszacy "komunizujacy nacjonalizm" tez jest xujem, czy miano to zyskuje dopiero w momencie, kiedy uznasz go za propagandyste?
            • felusiak1 Re: Ten Michałkiewicz to xuy ale 21.11.19, 22:09
              Nie czytałem jego wypotów ale potrafię na youtube i posłuchalem.
              I slyszę jak wciska ludziom swoje myslowe wypryski o "ustawie 447". I to wystarczy aby w moich oczach został zdyskredytowany i wyrzucony na śmietnik.
              A ten komuno-nacjonalizm to Sośnierz a nie Michalkiewicz za co kajam się i we wlosiennicy do Canossy podażam boso.
              Inna rzecz to swoboda wypowiedzi i tu jestem z Michalkiewiczem. Może mowić rózne rzeczy w lącznie z pluciem na zydow, nazywaniem "Kasi" qrwą itd. To jego sprawa i on ponosi konsekwencje.
              • institoris2 pana Sosnierza znam 22.11.19, 11:38
                jako "ortodoksyjnego" wolnosciowca, ktoremu czesto zdarza sie glosic poglady, ktore niekoniecznie znajduja poparcie na prawicy, szczegolnie tej narodowej. Troche mnie dziwi Twoj zarzut.

felusiak1 napisał:

> A ten komuno-nacjonalizm to Sośnierz a nie Michalkiewicz za co kajam się i we w
                > losiennicy do Canossy podażam boso.
                > Inna rzecz to swoboda wypowiedzi i tu jestem z Michalkiewiczem. Może mowić rózn
                > e rzeczy w lącznie z pluciem na zydow, nazywaniem "Kasi" qrwą itd. To jego spra
                > wa i on ponosi konsekwencje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka