Dodaj do ulubionych

Polska najbardziej antysemickim krajem świata

21.11.19, 19:43
dorzeczy.pl/kraj/121180/zydzi-oglosili-wynik-nowego-raportu-polska-najbardziej-antysemickim-krajem-swiata.html
Jeden na czterech Europejczyków prezentuje negatywne nastawienie wobec Żydów, a postawy antysemickie są najbardziej rozpowszechnione w Polsce, RPA, na Ukrainie i Węgrzech - twierdzi Liga Przeciw Zniesławieniom (ADL) w swoim nowym raporcie.

--
"Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: Polska najbardziej antysemickim krajem świata 21.11.19, 19:55
      ADL jest polityczną organizacją i potrzebuje funduszy i w zwiazku z tym robi sondaze, które wykazują konieczność działalności.
      Jestem daleki od antysemityzmu ale na pytanie "Żydzi mówią za dużo o tym, co ich spotkało w czasie Holokaustu" odpowiedzialbym twierdzaco co wpisaloby mnie w szeregi antysemitow.
      • oleg3 Re: Polska najbardziej antysemickim krajem świata 21.11.19, 20:00
        felusiak1 napisał:

> Jestem daleki od antysemityzmu ale na pytanie "Żydzi mówią za dużo o tym, co ich spotkało w czasie Holokaustu" odpowiedzialbym twierdzaco co wpisaloby mnie w szeregi antysemitow.

Tak jak 3/4 Polaków. To nie jest antysemityzm tylko trzeźwy osąd rzeczywistości.

--
        "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
        18 art. Konstytucji
        • piq to ja jestem polakożercą, ponieważ uważam,... 22.11.19, 14:34
          ...że Polacy za dużo pitolą o swoim odwiecznym męczeństwie i bohaterstwie robiąc z siebie ofiary, a ze swoich rozumów wytwarzając patologiczną bezmyślną pulpę. Zwłaszcza podczas uroczystych obchodów wydarzeń, które powinny być powodem do wstydu a nie defilad. Póki tak będą, nigdy nie wrócą do niegdysiejszego bycia wielkim narodem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka