Dodaj do ulubionych

Slysze, ze jestescie dyskryminowani, Najmilsi :O)

27.11.19, 04:21
"Beata Kempa w swoim wystąpieniu z kolei podkreślała, że w Polsce ofiarami prześladowań są katolicy i chrześcijanie..."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25449924,parlament-europejski-o-polskich-strefach-wolnych-od-lgbt.html?order=najfajniejsze#opinions
Biedactwa.

Jak straszna i krwiozercza musi byc ta dyskryminujaca mniejszosc, ze 95 procentowa wiekszosc daje sie jej sterroryzowac.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Slysze, ze jestescie dyskryminowani, Najmilsi 27.11.19, 06:19
   Stanowią poważne zagrożenie moralne i epidemiologiczne. Sam chciałeś uczynić szkoły wolne od antyszczepionkowców, a teraz pragniesz wywołać wojnę biologiczną przeciw katolikom. Postuluję obarczyć tą grupę za kosztami leczenia żółtaczki, AIDS i pozostałych chorób wenerycznych. Podnosząc rękę na nasze dzieci powinni zostać włączeni w krąg organizacji terrorystycznych i ostatecznie wyeliminowani...

   --
   Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • benek231 Re: Slysze, ze jestescie dyskryminowani, Najmilsi 27.11.19, 21:10
   >>
   "Jezus nie namawiał do nienawiści"
   Terry Reintke, europosłanka z Niemiec, dosłownie wzywa w mediach społecznościowych "wszystkich, którzy wierzą w prawa człowieka", by nagłaśniać ostatnie ataki na środowisko LGBT w Polsce. Informuje o tęczowym piątku, o aresztowaniu za "tęczową Maryję".
   (...)

   A podczas debaty w PE wystąpiła z mapą Polski. Pokazała na niej czarne plamy – miejsca, gdzie wprowadzono strefy "no LGBT". Zapewne nie musiała się specjalnie przygotowywać. Co najmniej od dwóch lat obserwuje sytuację w Polsce. W 2017 roku wstrząsnęła nią sprawa samospalenia tzw. szarego człowieka w Warszawie.


   – Brak reakcji rządu na faszystowski marsz, prawa mniejszości LGBT, wolne wybory i wolne media, niezależne sądy, organizacje pozarządowe, prawa nauczycieli, wycinka Puszczy Białowieskiej, prawa kobiet... O tym mówią Polacy – wytykała na forum PE pod adresem polskiego rządu, a wielu – o czym wtedy pisaliśmy w naTemat – biło jej za te słowa brawo.

   Teraz w PE Terry Reintke głośno mówiła, że kwestia traktowania LGBT w Polsce nie może być dłużej tolerowana i powinna zostać dołączona do artykułu 7 procedury przeciwko Polsce.

   A także o tym, że była wychowana w duchu katolickim i jest ochrzczona. – Jezus, o którym mnie uczono w moim Kościele, nie nawoływał do nienawiści. Nauczał zupełnie czegoś odwrotnego. Nie mówił swoim zwolennikom, by szli z widłami przeciwko tym, którzy są inni. On mówił o miłości i dokładnie tak powinniśmy traktować ludzi, którzy dziś są marginalizowani. A nie używać przeciwko nim chrześcijańskim wartości – przemawiała. W tym momencie na sali rozległy się oklaski. >>

   natemat.pl/291979,kim-sa-bjork-in-t-veld-malmstr-m-reintke-europoslanki-o-pis-i-lgbt

   Wyglada na to, Najmilsi, ze Europa juz przestala zaczynac sie wam przygladac, a z rozmyslem wziela was na celownik. Do odstrzalu, bo to co was czeka, gdyz zbyt glupi jetescie by sami sie zatrzymac, wiec na bank pozostaje wam przezyc koncowe zaskoczenie i niebywale zdumienie, ze jednak do tego doszlo.
   • xiazeluka Re: Slysze, ze jestescie dyskryminowani, Najmilsi 27.11.19, 21:33
    Towarzysz Reintke i jego mowa nienawiści to nie jest Europa, tak samo jak Ty i Twój Murzyn nie jesteście Ameryką.
    Przy okazji warto uświadomić temu agresorowi, że seksualność nie jest kwestią polityczną, zatem nie może być elementem praw człowieka. Jak już jeden z drugim euroidiotą otwiera paszczę, to nie panuje nad ślinotokiem. Zaczyna od rzekomego naruszania "praw" zboczeńców, by za chwilę płynnie przejść do Białowieży, jednocześnie umiejętnie zapominając o wycince puszczy w IV Rzeszy, by w miejscu drzew wykopywać węgiel brunatny.

    --
    Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
   • boomerang wyje bana w lesie 27.11.19, 22:06
    Terry Reintke ma konika na punkcie seksu nie od dziś. Seks miesza z polityką od czasu swojej pracy dyplomowej pt.„Lokale NGOs und sexualisierte Gewalt in den Balkankonflikten". Ma już 32 lata ale o spłodzeniu małego Niemca nie myśli, bo Niemców dziś się importuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka