Dodaj do ulubionych

"Polka pobita przez mężczyzn w Rimini"

27.11.19, 10:46
To ze strony głównej gazeta.pl. Dopiero jak klikniemy i starannie przeczytamy dowiemy się, że
"mężczyźni, którzy ją zaatakowali, mówili po włosku. Jej zdaniem pochodzili z Afryki Północnej i mieli ok. 20-25 lat."


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25452410,wlochy-40-letnia-polka-pobita-w-rimini-nie-chciala-dac-pieniedzy.html#s=BoxOpImg2
--
"Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
Sylwia Spurek, europoseł Wiosny
Obserwuj wątek
  • perla_roztocza Re: "Polka pobita przez mężczyzn w Rimini" 27.11.19, 11:27
   teraz tylko patrzeć jak jakieś lewackie media opublikują "wywiad" z tą Polką.
   "Powie" w nim, że w zasadzie trochę oberwała ale takie rzeczy się zdarzają i nie ma pretensji. A w Rimini jest bezpiecznie i marzy aby tam zamieszkać na stałe, bo to cudowne miejsce. Oraz, że nie należy tego co się stało wiązać z napływem kolorowych.
   I ja tego nie wyssałem z palca.
   Dokładnie taki oszukańczy tekst ukazał się we włoskiej lewackiej prasie a potem był powielany w całej Europie również w Polsce, po bestialskim napadzie Murzynów i Arabów na polską parę na plaży w Rimini w 2017 roku. Para została pobita a kobieta wielokrotnie zgwałcona na oczach narzeczonego.
   No i w mediolańskiej prasie ukazał się artykuł w tym stylu, że razem leżą w jednej sali w szpitalu, cały czas trzymają się za rękę, mówią tylko o miłości a do Rimini zamierzają przyjeżdżać co roku, no i że nie mają żalu do napastników.
   Tego było za wiele i dopiero przyciśnięty ów dziennikarz przyznał, że z polską parą się nie spotkał a te informacje dostał niby od nieustalonego portiera szpitalnego właśnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka