Dodaj do ulubionych

"Homoseksualizm a zdrowie"

29.11.19, 09:34
– Śląski Uniwersytet Medyczny jest instytucją, na której nie są i nie będą popierane zachowania o charakterze homofobicznym – informuje rzecznik prasowy SUM Bożena Langner. Rzeczniczka potwierdziła w rozmowie z TVP Info, że z jednym z wykładowców rozwiązano umowę po tym, jak zorganizował wykład pt. Homoseksualizm a zdrowie.

dorzeczy.pl/kraj/121914/slaski-uniwersytet-medyczny-pracownik-zwolniony-za-wyklad-homoseksualizm-a-zdrowie.html
Statut ŚUM (wyciąg)

W swoich działaniach Uczelnia kieruje się zasadami wolności nauczania oraz wolności badań naukowych.
sum.edu.pl/uczelnia/wiadomosci-z-zycia-uczelni/10007-statut-slaskiego-uniwersytetu-medycznego-w-katowicach-uchwalony
--
"Erekcja u mężczyzny nie oznacza, że on cię pragnie ani że cię kocha"
Led na stronie głównej gazeta.pl
Obserwuj wątek
      • oleg3 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 10:08
        Skorzystaj z wyszukiwarki. Podobno potrafisz. Dałem też 2 linki. Umiesz kliknąć?

--
        "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
        18 art. Konstytucji
        • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 10:49
          Kliknąć w to co podsuwasz?
          Nie. Korzystam z zasady ograniczonego zaufania i proszę o konkrety a nie linki ze statutowymi paragrafami, które jak myśle chcesz zmanipulować w trakcie niekończącej się dyskusji, czyli , stosując metodę na tete
          Pistolet na stół- oleg, inaczej nic z tego nie będzie.
          • qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 11:10
            Ja się podejmę. Nauka historycznie była w rękach kapłanów. Egipskich, babilońskich, a także greckich (pitagorejczycy byli organizacją religijną). Jeżeli przyjąć, że obecne uniwersytety chcą reputacji świątyni, to statystyki nie są dla nich przychylne..

--
            Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
            • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 14:20
              Wiesz, zdrowo rozsądkowo rzecz biorąc, wyglada na to, ze dobrze rozwinięte systemy społeczne, to te które sprawdzają się geograficznie.
              Jednym słowem, każda dobrze osadzona w prawach natury / fizjologiiuncertain religia, obrządek, poddawany wielowiekowym doświadczeniom spolecznym nie sprzeciwia się jej prawom i trwa przez wieki, nie zmieniając klimatu.
              , fotosynteza /światło-energia- ruch/ to podstawa myślenia. Nic wiec dziwnego, ze nawaleni słońcem pitagorejczycy, czy tez inni Babilończycy mogli sobie stać czy leżeć i wymyślać, od świtu do zmierzchu różne teorie praktykując litylko, puszczanie baków,
              głównie po winie, nie myśląc o winie.
              Asceza była im obca, w dosłownym jej słowa znaczeniu; nie znając zimna- głodu nie mogli jej odtworzyć. Ergo zadne z ich miejsc nie potrzebowało być uświęconym być schronieniem w dosłownym-fizycznym słowa znaczeniu. Bo niby przed czym?
              Nieokreślona przestrzeń akademii platońskiej to to typowy przejaw śródziemnomorskiego oddziaływania przyrody na człowieka.
              Asceza zaś, ma typowo polnocno-zachodnie, pochodzenie. Surowa reguła i kamieniowanie słowem. Dlatego to uniwersytety uświęcając miejsce kamieniem węgielnym odmawiają prawa do upubliczniania jakichś nieokreślonych pochodzeniem, aktow erekcyjnych. epikurejczykow czy innych tam.. pijaków- naukowców.
              Dla mnie to proste jak budowa naszego cepa.
                • qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 16:34
                  Każda dorzuciła cegiełkę w dziedzinie matematyki i astrologii, naukach ścisłych. Sztuki wyzwolone we wczesnym średniowieczu rozdzielono na dwie kategorie i ja bym statystykę umieścił co wówczas nazywano Quadrivium. Pytanie czy rektor tej uczelni określając wykład "homofobicznym" nie popełnił błędu w sensie formalnym, zaliczając referat do Trivium.

Kolejne co mnie nurtuje, czy współczesne uczelnie, oraz ich rektorzy pełnią rolę kontrolerów tłumu..

https://images90.fotosik.pl/287/4c5d096ce0fde9bemed.jpg

--
                  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
                  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
                  • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 18:10
                    Ano właśnie, dokładnie tak,
                    pani rektor to raczej reaktor podobnie zreszta do pana redaktor.
                    Znam to, stara zabawa w pomidor;
                    możliwe ze panią reaktor nawet nie widziała / słyszała wykładu nieszczęśnika, wystarczył tylko zrzut oka na tytuł by użyty w nim spójnik wyrzucił autora poza nawias- z pracy.

• qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 18:59
                      Próbuję sobie wyobrazić wkład gender dla nauki. Jeżeli dwie płcie są antynaukowe, to ile ich musi być żeby spełniały warunek na wykład.

--
                          • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 20:54
                            Stad te pomyłki u rozsądnych, zdawało by się, ludzi.
                            Chyba o tym już kiedyś opowiadałam,
                            ale, ze okazja to powtórzę,
                            mam koleżankę z RPA.
                            biała po pięćdziesiątce, po konserwatywnej szkole dla żon, mistrzyni w klasycznym pływaniu / wiesz, ze tam ten sport elitarny i tylko dla odpowiedniej klasy białych był/ oczywiście dzieciata, a jest lesbijka.. z odzysku.
                            tylko dlatego, ze ojciec- biały nierób niemożliwie tłukł i poniżał jej matkę. I ona o tym wie, jest świadoma tego, ze to nie jest normalne. Nie jest normalnym by strach przed , czy zwykły zespół niedoborów lub kompleksów budowaly osobowość. Bo homoseksualizm to osobowość a nie tylko popęd płciowy.
                            Podobnych opowiadań, pan czy panów w średnim wieku mam tutaj sporo. Większość potwierdza, ze nie są normalni, jak statystyczna większość, ale za to szczęśliwi.
                            Postawie teraz być może kontrowersyjna, dla homoseksualistów z kolorowych okładek, tezę
                            , ze przynajmniej połowa homoseksualnych powołań ma właśnie takie, jak w podanym przykładzie,”nienormalne” bo behawioralne przyczyny.
                            • qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 30.11.19, 06:54
                              Les to inna kategoria, nawet w III Rzeszy nie podlegała szykanom. Ja ogólnie zgadzam się z pozycją Kościoła, że stosunek bez dzieci jest egoizmem. To jest przyjemne hobby. Pamiętam taką wypowiedź murzyna w RPA, który komentował Immorality Act (zakaz seksu między rasami). On mówił, że ma to w nosie, bo to biali przyjeżdżają do kolorowych townshipów i wyrywają dziewczyny, które potem mają dzieci bez ojca. Kiedyś myślałem inaczej, dzisiaj myślę, że presja wspólnoty jest potrzebna, bo odchodzimy od rzeczy ważnych a skupiamy się na trywialnych (wiedziałaś, że to słowo pochodzi od nauk nieścisłych)..

--
                              Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
                              www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
                              • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 30.11.19, 22:01
                                Ale to jednak dziwne, ze lesby traktuje się inaczej.
                                Dziwaczne nawet.. i nielogiczne.
                                kult kobiecego ciała jego monumentalnego piękna i przypisywanych przez to kobietom cech, stał się powodem współzawodnictwa między nami, a metro-seksualnymi.
                                Jako,ze jesteśmy mniej przedsiębiorcze, przegrałyśmy.
                                Najlepszym tego dowodem posagowe, pełne seksapilu dragqeen.. Doskonałość formy.
                                I tu pytanie, czy seks drag byłby dla ciebie tak samo pociągający jak lesbijek?
                                Bo ja, ze tak powiem, nie mam do seksualności stosunku.
                                • qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 01.12.19, 08:25
                                  Muszę być staroświecki w swojej sprośności, bo odpowiedź jest, nie. Ja rozumiem co chcesz przekazać o ranach zadanych duszom, tylko z rezerwą podchodzę do ich cnót i zalet..

--
                                  • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 01.12.19, 10:13
                                    No mam wrażenie ze rozumiejąc, uważasz jednak ,ze biore czyjaś stronę/?/
                                    By cię upewnić czy wyprowadzić z błędu
                                    Nie. Uważam, ze rany i te „zadane duszy„ musza się prawidlowo zabliźnić. Aby tak się stało należy ranę oczyścić by zabliźniła równo.
                                    Podobnie z osobnikiem nieokreślonej płci lub który„ płci” poszukuje mając 20, 30. Prostym ze
                                    nie nadąża. Trzeba pomoc.
                                    I choć nie ma co się certolić z politycznie poprawna terminologia- eufemizmami których i tak nie rozumie, to praca polega na fizycznym zaangażowaniu zagubionego w proces rehabilitacyjne, podobnie ze sprzątaniem własnej duszy.
                                    Myśle także ,ze karaniem izolacja czy nagłaśnianie nic się nie zdziała-namnażają problem z centralnym ośrodkowym układem nerwowym powodując fiksację lub jego pełne zawieszenie.
                                    Mysle, ze programy typu aa, byłyby niezwykle pomocne i masz racje, tylko wspólnoty niepijących czy „trzeźwych” mogą sobie z indywidualnymi jak zunifikowanymi, problemami poradzić
                                    Ciekawe jakbyś nazwał taka wspólnotę poszukujących połączeń i ścieżki w mózgu, zgenderowanymi?
                                    • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 01.12.19, 13:41
                                      ... I choc nie ma co się certolić i uprawiać politycznie poprawnych terminologii w nazywaniu nienormatywnego statystycznie normalnym czy posługiwać eufemizmami, to wyjaśnienie dostępnym,przeciętnemu indywidualsowi, językiem się należy.
                                      I dalej, tak jak napisałam wcześniej, praca polega na uświadomieniu ,ze poszukiwacz / tu płci/ ma odnaleźć dostępne każdemu ścieżki, pracując nad sobą.od dawna wiadomo ze „praca fizyczna„ bardzo procesach poznawczych, psychologicznych a przede wszystkim rozumieniu i akceptacji natury
                                      taka jaka jest, z dwoma płciami, pomaga.
                                      Reszta to tylko celowe zaburzenia terminologiczne mające na celu- take advantage, kreacje konfliktu i wykorzystanie siły przeciwnika w zupełnie innym celu. Jak sadze, spieniężenia jego energii we własne konto.

Jako się rzekło- przyprowadziłam Kobyłkę do płota, a teraz wasza robota.
                                      Z góry dziękując za rozumienie, polecam się na przyszłość.
                                      • qwardian Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 01.12.19, 15:14
                                        Za egoizm i brak pokory zbiorowa musztra i kawał ciężkiej fizycznej pracy. Uniwersalny środek na szczęście. W ogóle wydaje mi się, że ludziom odbija od dobrobytu..

--
                                        • kalllka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 01.12.19, 17:05
                                          Chyba nie z dobrobytu ale z powodu łatwizny
                                          w jego zdobywaniu.
                                          na moim podwórku wyglada to tak:
                                          koszty nauki -skromny zestaw, nawet nie cykl, treningów specjalistycznych -prowadzenie terapii / Alzheimer-Parkinson-Demencja/ jest poza moim finansowym zasięgiem;
                                          mimo ogromnego doświadczenia i zainteresowania, mnie i mnie podobnym, cena, z sufitu, zamyka drzwi do pamięci... o mnie/

a benio czerpie zyski
                                        • sz0k Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 16:26
                                          qwardian napisał:

> W ogóle wydaje mi się, że ludziom odbija od dobrobytu..

Bo tak właśnie jest.

--
                                          "Mało wiedzy oddala od Boga. Dużo wiedzy sprowadza do Niego z powrotem."
                                          Ludwik Pasteur
          • oleg3 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 29.11.19, 12:06
            Ja od Ciebie niczego nie oczekuję. Zwłaszcza zainteresowania.

--
            "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
            18 art. Konstytucji
    • oleg3 Teza homofobiczna w/g gazeta.pl 29.11.19, 14:37
      Tak było, jest i będzie i nikt tego faktu nie zmieni, że fizycznie jak również psychicznie pasują do siebie tylko kobieta i mężczyzna - o tym mówi biologia i nauka. Tylko taki związek potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego i jak pokazuje wiele badań, najkorzystniejsze jest dla dziecka gdy wychowują je biologiczni rodzice
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25460552,slask-wykladowca-uniwersytetu-zwolniony-za-homofobiczny-wyklad.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT
      Replika n a u k o w a jest taka:
      ... z oświadczeń Polskich i Amerykańskich Towarzystw Psychologicznych, Psychiatrycznych i Seksuologicznych oraz dokumentów Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że homoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym. Wskazała także, że prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wyraziło poparcie dla walki z przejawami dyskryminacji ze względu na m.in. płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową na uniwersytetach ...

--
      "Jeśli chcecie z nami współpracować, proszę bardzo. Tylko niech pan nie kłamie Polakom, że my tu z Rosją tworzymy jakiś sojusz, żeby wysłać na was czołgi. Nigdy się tak nie stanie. Ani na was, ani na Ukrainę"
      Alaksandr Łukaszenko
      • kalllka Re: Teza homofobiczna w/g gazeta.pl 29.11.19, 16:25
        Jak łatwo się domyślić, stołek redaktora wiadomości/ wiadomosci gazeta / Śląsk, znajduje się na innym równoleżniku, niż stołek rektora uniwersytetu śląskiego.
        Ale tak w jednym jak drugim przypadku, bez wątpienia, mamy do czynienia ze stołkami zamiast ludźmi.
    • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 15:14
      dla pana wykladowcy. Ale nie tylko dla niego bo np. na tym forum Kretynluka czuje sie sterroryzowany przez srodowisko LGBT, a juz samo takie poczucie zdrowym nie jest. Biedny Kretynluka.

W artykule nie ma mowy o tym, ze wykladowca uzgadnial swoj wyklad z dziekanem, badz rektorem.
      Gdyby go nie zwolnili za homofobie, to wkrotce pojawilby sie nastepny nawiedzony, jakis ichni Legutko, z wykladem pt. "Katolicyzm a zdrowie" w ktorym udowodnilby, ze tylko katolicyzm jest zdrowy a chora cala reszta, na czele z ateistami.
      Tak to dziala i najwyrazniej wladze uczelni takze o tym wiedzialy.

oleg3 napisał:

> – Śląski Uniwersytet Medyczny jest instytucją, na której nie są i nie będą popi
      > erane zachowania o charakterze homofobicznym – informuje rzecznik prasowy SUM B
      > ożena Langner. Rzeczniczka potwierdziła w rozmowie z TVP Info, że z jednym z wy
      > kładowców rozwiązano umowę po tym, jak zorganizował wykład pt. Homoseksualizm a
      > zdrowie.
      >
      > dorzeczy.pl/kraj/121914/slaski-uniwersytet-medyczny-pracownik-zwolniony-za-wyklad-homoseksualizm-a-zdrowie.html
      > Statut ŚUM (wyciąg)
      >
      > W swoich działaniach Uczelnia kieruje się zasadami wolności nauczania oraz woln
      > ości badań naukowych.
      > sum.edu.pl/uczelnia/wiadomosci-z-zycia-uczelni/10007-statut-slaskiego-uniwersytetu-medycznego-w-katowicach-uchwalony
            • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 16:11
              Sam jestes kretynem a w dodatku nawet nie wiesz co to sa badania naukowe. A z artykuly jasno wynika, ze pan wykladowca nie prowadzil zadnych badan lecz skorzystal w z wynikow badan innych naukowcow i ulozyl te wyniki w wykladzik pt. "Homoseksualizm a zdrowie", bo poczul sie powolany do misjii. Tymczasem badania naukowe a dzialalnosc misyjna to takze niekoniecznie to samo - a zdecydowanie nie to samo tym przypadku. W dodatku sam podales, ze "prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wyraziło poparcie dla walki z przejawami dyskryminacji ze względu na m.in. płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową na uniwersytetach ..." Wyklad mial charakter homofobiczny o czym najlepiej swiadczy reakcja srodowiska LGBT, no i wladze uczelni musialy dac gosciowi kopniaka - zgodnie z przyjetymi zasadami.

Ale moge cie pocieszyc, bo teraz pan wykladowca bedzie mogl wygadywac co tylko slina na jezyk mu przyniesie.
              • oleg3 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 16:24
                benek231 napisał:

> Sam jestes kretynem a w dodatku nawet nie wiesz co to sa badania naukowe.

Ja Krzysiu pisałem o wolności badań naukowych. Nie o tym co rozumiemy przez badania naukowe. A wolność badań obejmuje swobodną prezentację wyników i nieskrępowaną dyskusję.

--
                "PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji"
                © RAZ
                • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 16:51
                  oleg3 napisał:

> benek231 napisał:
                  >
                  > > Sam jestes kretynem a w dodatku nawet nie wiesz co to sa badania naukowe.
                  >
                  >
                  > Ja Krzysiu pisałem o wolności badań naukowych. Nie o tym co rozumiemy przez bad
                  > ania naukowe. A wolność badań obejmuje swobodną prezentację wyników i nieskrępo
                  > waną dyskusję.
                  **
                  No to musisz zglosic sie do rektora SUM i go opieprzyc, ze nie wie co to jest wolnosc badan naukowych, albo wie a i tak to zlekcewazyl zwalniajac swego wykladowce-misjonarza.

Gdyby ten facet istotnie zajmowal sie badaniami naukowymi i zorganizowal wyklad zawierajacy swoje wlasne osiagniecia, to zgodzilbym sie, ze wladze uczelni olaly wolnosc badan naukowych. W tym przypadku wykladowca niczego nie badal lecz poczul sie natchniony do anty-homo misji. W calkowitym oderwaniu od jakiejkolwiek pracy naukowej. A fakt bycia wykladowca uniwersyteckim nie jest zwiazany z licencja na wyglaszanie przemowien na wszelkie mozliwe tematy. To dlatego poradzilem Kretynowi by udal sie na KUL i tam wyglosil te swoje wolnosciowe madrosci. Bo tamtejsi naukowcy maja jeszcze mniej swobody i wolnosci badan. Mogl wiec Kretyn sprobowac im pomoc. No ale pisiorowi to mozna mowic i mowic...

• benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 17:25
                      oleg3 napisał:

> Kretynie! Ja nie mam anielskiej cierpliwości Felusiaka.
                      **
                      Brak cierpliwosci to przypadlosc charakterystycza u pisiorow. Nie masz, zatem, czym sie przejmowac.

Gdyby tamten wykladowca byl socjologiem i oprocz wykladania prowadzil badania nad homoseksualistami to twoja argumentacja mialaby sens. A ja przylaczylbym sie do ciebie w jego obronie. Ale facet byl na misji - pewnie kolejna koscielna qrwa. No i zapragnal zrobic "dobra zmiane" na SUMie by zasilic homofobami wroclawskich swirow, ktorym daleko teraz do tych z podkarpacia czy wschodnich rubiezy. A najwazniejsze by zasiac takie smierdzace ziarenko homofoba w umyslach mlodych ludzi. Dalej bedzie roslo i zaowocuje samo. Bo, ze gdzies padnie na podatny grunt - to wiecej niz pewne, pisiorku.
                  • perla_roztocza Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 17:28
                    Kretynie52, ten wykładowca powiedział, że tylko związek kobiety i mężczyzny potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego.
                    Jeżeli się nie zgadzasz z taką nauką to w ramach swobody badań naukowych obal te homofobiczne teksty.
                    Po prostu zapłodnij swojego Murzyna a potem pokazuj małego Mulata na wszystkich uczelniach świata jako dowód fizyczny właśnie.
                    • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 17:42
                      perla_zkrocza napisał:

zwyczajowa kupe kretynizmow, jak na lubelskiego ciolka przystalo.
                      **
                      Nieladnie jest tez byc pedofilem ale ty sie tym nie przejmujesz i napastujesz dzieci.

> ten wykładowca powiedział, że tylko związek kobiety i mężczyzny potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego.>

No i bardzo ladnie ale tego nikt nie kwestionuje. On sam, natomiast, kwestionuje fakt wchodzenia homoseksualistow w zwiazki z pobudek innych niz chec rozmnazania sie. Tylko co ty jestes w stanie zrozumiec, jełopie.

• perla_roztocza Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 17:52
                        benek231 napisał:

> On sam, natomiast, kwestionuj
                        > e fakt wchodzenia homoseksualistow w zwiazki z pobudek innych niz chec rozmnaza
                        > nia sie.

Kretynie52, te inne pobudki nazywają się dewiacją. Zrozum w końcu, że twój związek z Murzynem jest zboczeniem i nie przekręcisz tego choćbyś nie wiem jakie pisał miłosne elaboraty, tłuku jeden właśnie.
                        • benek231 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 18:17
                          perla_zkrocza napisała:

> benek231 napisał:
                          >
                          > > On sam, natomiast, kwestionuje fakt wchodzenia homoseksualistow w zwiazki z pobudek innych niz chec rozmnazania sie.>

> Kretynie52, te inne pobudki nazywają się dewiacją. Zrozum w końcu, że twój zwią
                          > zek z Murzynem jest zboczeniem i nie przekręcisz tego choćbyś nie wiem jakie pi
                          > sał miłosne elaboraty, tłuku jeden właśnie.
                          **
                          Zgodnie z przewidywaniami nic nie zrozumiales, pedofilu.

Facet twierdzi, ze tylko zwiazki hetero- sa naturalne, gdyz sluza rozmnazaniu. Tyle, ze zwiazki homo- takze sa naturalne choc nie sluza rozmnazaniu. Gdyby mialy byc nienaturalne to by ich po prostu nie bylo, pacanku. Czyli to nie jest zaden argument przeciwko homoseksualistom. Oni sami, podobno, bardzo ciesza sie z tego, ze dzieki rozrodczosci heteroseksualnej bedzie ich (homoseksualistow) przybywac. Twoja mama, z tata, mieli zamiar splodzic czlowieka a wyszedl im matolek. Calkiem naturalny w dodatku.

Na SUM nie chodzilo jednak o to kto ma racje z tymi homoseksualistami lecz o to by nie pozwalac na rozwijanie sie homofobii, nienawisc, i tarciom, przez co misjonarz dostal kopniaka i wylecial na zielonej trawce. I bardzo dobrze sie stalo bo glupoli nalezy sie pozbywac, poprzez eksmisje do lasu.

• xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 19:21
                            Związki zboczone nie są naturalne, ponieważ penis nie służy do penetracji odbytu, ma inne zadania. Budowa odbytu także nie jest przystosowana do inwazyjnej eksploracji, to niezdrowe, niehigieniczne i grożące poważnymi powikłaniami. Tobie, nadzianemu na Murzyna, może to się wydawać dziwne, no ale dlatego wiele rzeczy Cię dziwi, ponieważ jesteś kretynem, Kretynie52.
                            "Naturalne" są także zachowania zoofilne?

--
                            Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
                            • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 19:34
                              Kretynaluka napisała:

> Związki zboczone nie są naturalne, ponieważ penis nie służy do penetracji odbyt
                              > u, ma inne zadania. Budowa odbytu także nie jest przystosowana do inwazyjnej ek
                              > sploracji, to niezdrowe, niehigieniczne i grożące poważnymi powikłaniami. Tobie
                              > , nadzianemu na Murzyna, może to się wydawać dziwne, no ale dlatego wiele rzecz
                              > y Cię dziwi, ponieważ jesteś kretynem, Kretynie52.
                              > "Naturalne" są także zachowania zoofilne?
                              **
                              Bardzo wyuzdane te twoje dociekania. Pewnie takze probujesz to sobie wyobrazac, badz odwiedzasz homo-porn strony. Do tego ciagle odczuwasz terror, przez co masz trzesionke.

Ale jakos nie przyszlo ci na mysl by zamiast czyimis odchodami zajac sie samym soba. A jestes plynne gowno w ludzkiej skorze, jak by nie bylo. I to jest nienaturalne, jako ze wybrykiem natury jestes Kretynie.
                              • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 29.11.19, 21:22
                                "Wyuzdane"? A cóż to za homofobiczny zarzut?

Mła nie uczęszcza na Paradenmarsche zboczeńców, absorbujących swoimi zaburzeniami cały świat. Może więc doradź im, by zajęli się sobą, zamiast gorszyć publiczność?

--
                                • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 29.11.19, 23:20
                                  Kretynaluka napisała:

Może więc doradź im,
                                  **
                                  Doradzilem tobie bo cos powinienes zrobic ze soba. Moze powies sie. Wielka ulga dla swiata. No i dla ciebie, oczywiscie. Bo to pewnie musi byc straszne funkcjonowac jako plynne gowno w ludzkiej skorze.

"Im" doradzal nie bede bo z "nimi" nie mam zadnego kontaktu.
                                  • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 30.11.19, 00:23
                                    Nie, durniu Kretynie52. Chodziło o wtrącanie się w sprawy innych. Zboczeńcy się wtrącają, urządzając parady dewiacji, normalni ludzie tak się nie zachowują. kiedy zaczniesz cokolwiek kojarzyć, Ty amoralne nazistowskie gowno?

--
                                    • snajper55 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie 30.11.19, 05:13
                                      xiazeluka napisała:

> Nie, durniu Kretynie52. Chodziło o wtrącanie się w sprawy innych. Zboczeńcy się
                                      > wtrącają, urządzając parady dewiacji, normalni ludzie tak się nie zachowują.

Więc twierdzisz, że normalni ludzie nie chodzą na marsze niepodległości czy na procesie wielkanocne?

S.
                                      --
                                      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
                                      • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie 30.11.19, 10:03
                                        Towarzyszu S55, marsz niepodległości lub procesje dotyczą wartości - patriotycznych i religijnych. Żaden normalny (i nienormalny, z wyjątkiem hołoty spod LGBTNSDAPKPZR) człowiek nie wychodzi na ulicę chełpić się ekshibicjonizmem i opowiadać, jak to fajnie mu było wczoraj z kozą lub dziurą w płocie. Upodobania seksualne nie są wartością ani poglądem, lecz kwestią osobistą i intymną.

--
                                      • perla_roztocza tak Snajper 30.11.19, 10:39
                                        snajper55 napisał:

> Więc twierdzisz, że normalni ludzie nie chodzą na marsze niepodległości czy na
                                        > procesie wielkanocne?

normalni ludzie chodzą na marsze niepodległości czy na procesie wielkanocne, i jako normalni nie chodzą na paradenmarsz dewiantów właśnie.
                                    • benek231 "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdrowy:O) 30.11.19, 07:51
                                      Kretynaluka napisała:

> Nie, durniu Kretynie52. Chodziło o wtrącanie się w sprawy innych. Zboczeńcy się
                                      > wtrącają, urządzając parady dewiacji, normalni ludzie tak się nie zachowują.
                                      **
                                      Kretynie, najbardziej to wtracasz sie ty, ciagle grzebiac i babrzac sie w ich odbytach. Gdybys tego nie robil, oraz nie uczestniczyl w nagonkach na nich to nie musieliby uciekac sie do tych swoich parad, w celu oswajania ze swoja obecnoscia takich glupkow jak ty, zboczencu.
                                      • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie niezdro 30.11.19, 10:05
                                        Mła nie zaczepia nikogo pierwszy, Kretynie52. Jest akcja, to jest i reakcja. W tech chwili są to w zasadzie rozpaczliwe działania obronne, przecież ta pstrokata zboczona dzicz wchodzi wszystkim na głowy, ludzie są terroryzowani i prześladowani przez dewiantów.

--
                            • snajper55 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie 30.11.19, 05:21
                              xiazeluka napisała:

> Związki zboczone nie są naturalne, ponieważ penis nie służy do penetracji odbyt
                              > u, ma inne zadania. Budowa odbytu także nie jest przystosowana do inwazyjnej ek
                              > sploracji, to niezdrowe, niehigieniczne i grożące poważnymi powikłaniami. Tobie
                              > , nadzianemu na Murzyna, może to się wydawać dziwne, no ale dlatego wiele rzecz
                              > y Cię dziwi, ponieważ jesteś kretynem, Kretynie52.
                              > "Naturalne" są także zachowania zoofilne?

Widzę, Luka, że fascynuje cię męski seks analny. Czy zaspakajasz się pisząc o nim? Tylko klawiatury spermą nie uwalaj.

S.
                              --
                              • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" okazal sie 30.11.19, 10:06
                                Was fascynuje seks analny, towarzyszu S55. Wszak to Wy jesteście adwokatem chłopców tak się zabawiających. Macie już chłopaka czy liczycie na zainteresowanie jakiegoś starego pedała?

--
                          • piq rozumiem, sowiecka suko i nazistowska swołoczy,... 30.11.19, 04:21
                            ...że grzmocenie zwłok jest równie naturalne jak homoseksualizm, bo jest? Zgwałcenie jest naturalne, bo jest, pedofilia jest naturalna, bo jest, seryjne zabójstwa są również naturalne, bo są. Jesteś ćwierćgłówkiem, bucu prosty, dawaj swoje teksty komuś do przeczytania zanim je umieścisz na forum, to może nie będziesz się kompromitował aż tak często.
                            • snajper55 Re: rozumiem, sowiecka suko i nazistowska swołocz 30.11.19, 05:02
                              piq napisał:

> ...że grzmocenie zwłok jest równie naturalne jak homoseksualizm, bo jest? Zgwał
                              > cenie jest naturalne, bo jest, pedofilia jest naturalna, bo jest, seryjne zabój
                              > stwa są również naturalne, bo są. Jesteś ćwierćgłówkiem, bucu prosty, dawaj swo
                              > je teksty komuś do przeczytania zanim je umieścisz na forum, to może nie będzie
                              > sz się kompromitował aż tak często.

Ależ pięknie toczysz pianę z pyska. Wystarczyło że napisałem kilka słów prawdy.

S.
                              --
      • institoris2 obawiam sie, ze jeszcze dlugo 30.11.19, 01:18
        jesli w ogole, potrwa, nim zdroworozsadkowe spoleczenstwo wyksztalci procedury, zdolne go chronic przed lewackim terrorem. Ze jest to mozliwe najlepiej pokazal ten watek, w ktorym oregonski bolszewik zostal potraktowany tak, jak na to zasluguje, czyli z buta.
        Nie powinnismy na przyszlosc (to zniowu o spoleczestwie) kierowac sie glownie humanizmen i tolerancja wobec totalitarnych swin spod znaku sierpa i mlota.

perla_roztocza napisał:

> wywalić rektora na zbity pysk.
        > To złamanie prawa do wolności słowa, co ponoć gwarantuje konstytucja.
        > Pognać rektora chyba może minister zdrowia albo Gowin.
        > Trzeba się postawić a unia niech sobie szczeka właśnie.
    • snajper55 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 30.11.19, 01:30
      Ale co to za sensacja? Instytucje, firmy, zwalniają ludzi głoszących poglądy homofobiczne czy rasistowskie. Była IKEA, teraz jest SUM, będą kolejne takie przypadki. Nie rozumiem zdziwienia. To tak jakby się dziwić, że szkoła zwolniła pracownika przychodzącego do pracy w odzieży budzące odrazę.

S.
      --
      • piq kolejna nazistowsko-bolszewicka swołocz snajper... 30.11.19, 04:30
        ...twierdzi, że ludzi wolno, a nawet należy zwalniać z pracy za wygłaszanie swojego zdania. Znając cię, wyraziłbyś poparcie dla zwolnienia z pracy Kopernika, bo wygłaszał jakieś brednie heliocentryczne demoralizujące lud i podważające naturalny porządek świata. Masz umysłowość czekisty i esesmana, prokuratorze Wyszyński postempu.
        • snajper55 Re: kolejna nazistowsko-bolszewicka swołocz snajp 30.11.19, 05:05
          piq napisał:

> ...twierdzi, że ludzi wolno, a nawet należy zwalniać z pracy za wygłaszanie swo
          > jego zdania. Znając cię, wyraziłbyś poparcie dla zwolnienia z pracy Kopernika,
          > bo wygłaszał jakieś brednie heliocentryczne demoralizujące lud i podważające na
          > turalny porządek świata. Masz umysłowość czekisty i esesmana, prokuratorze Wysz
          > yński postempu.

No i jeszcze trochę piany. Tylko uważaj, bo ci może żyłka pęknąć.

S.
          --
          • babaobaba Re: kolejna nazistowsko-bolszewicka swołocz snajp 30.11.19, 10:08
            snajper55 napisał:

>
            No i jeszcze trochę piany. Tylko uważaj, bo ci może żyłka pęknąć.

=============================
            Przyglądam się tutejszemu matolstwu z coraz większym rozbawieniem. Kraj tonie w anarchii rządzących, skompromitowani ludzie są zatwierdzani na wysokie stanowiska a tu furt o pedałach, lgbt, i takich tam innych dyrdymałach. Nawet piq obnażył swoje prostackie chamstwo, choć zwykle się stara trzymać fason i tylko lepszym udaje się wyprowadzić go z równowagi. wink Na potworki wyprodukowane rzekomo na kształt i podobieństwo Boga, ziejące tu ogniem nienawiści niczym wawelskie smoki nawet nie chce mi się patrzeć. Bo czego mógłbym od nich się nauczyć? To pozbawione rozumu meduzy, zindoktrynowane w dzieciństwie przez takich jak oni dziś wykolejeńców umysłowych. Dałem im "na rybkę" wątek o tumanie w koloratce, który twierdził, że Owsiak zbiera kasę na aborcję i eutanazję. Odzew meduz? - milczenie. No bo z czym tu polemizować. Wiadomo, że tak jest smile. Od dawna wiemy do czego służą inkubatory czy tomografy...

Snajper, wyciągam do Ciebie prawicę i po męsku ściskam dłoń. A meduzy często kończą na plaży w piasku. Z tymi będzie to samo. Postępu cywilizacyjnego nie da się zatrzymać na zawsze. Na jakiś cza - być może. Pozdrawiam wszystkich czytających te słowa serdecznie. smile

--
            Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
            • xiazeluka Re: kolejna nazistowsko-bolszewicka swołocz snajp 30.11.19, 10:14
              "skompromitowani ludzie są zatwierdzani na wysokie stanowiska"

Przytomni ludzie zwrócili uwagę na głupotę (bo to nawet nie hipokryzja) Totalnej Targowicy: najpierw wrzeszczeli, że OTUA zabrania zwalniać pewnych ludzi z wysokich stanowisk, by za chwilę zacząć postulować coś dokładnie przeciwnego, ignorując zapisy tej samej OTUA.

To także jest pyszne, towarzyszu pniak.

"Dałem im "na rybkę" wątek o tumanie w koloratce, który twierdził, że Owsiak zbiera kasę na aborcję i eutanazję."

To jest właśnie Wasz poziom, towarzyszu spróchniały. Ludzie w takich sytuacją milczą z powodu zażenowania.

"Snajper, wyciągam do Ciebie prawicę i po męsku ściskam dłoń."

Przytulcie się do siebie. S55 lubi seks analny. Tylko uważajcie, że któryś w ciążę nie zaszedł.

--
              • babaobaba Re: kolejna nazistowsko-bolszewicka swołocz snajp 30.11.19, 11:33
                xiazeluka napisała:

> "skompromitowani ludzie są zatwierdzani na wysokie stanowiska"
                >
                > Przytomni ludzie zwrócili uwagę na głupotę (bo to nawet nie hipokryzja) Totalne
                > j Targowicy: najpierw wrzeszczeli, że OTUA zabrania zwalniać pewnych ludzi z wy
                > sokich stanowisk, by za chwilę zacząć postulować coś dokładnie przeciwnego, ign
                > orując zapisy tej samej OTUA.
                >
                > To także jest pyszne, towarzyszu pniak.
                >
                > "Dałem im "na rybkę" wątek o tumanie w koloratce, który twierdził, że Owsiak zb
                > iera kasę na aborcję i eutanazję."
                >
                > To jest właśnie Wasz poziom, towarzyszu spróchniały. Ludzie w takich sytuacją m
                > ilczą z powodu zażenowania.
                >
                > "Snajper, wyciągam do Ciebie prawicę i po męsku ściskam dłoń."
                >
                > Przytulcie się do siebie. S55 lubi seks analny. Tylko uważajcie, że któryś w ci
                > ążę nie zaszedł.
                >

==========================
                Pierwsza meduza "dała głos". Będą następne czy się "zażenują" smile

--
                Ludzie,przestańcie oglądać się na biskupów. Macie Chrystusa.
      • perla_roztocza hipokryta Snajper 30.11.19, 10:52
        snajper55 napisał:

> Ale co to za sensacja? Instytucje, firmy, zwalniają ludzi głoszących poglądy ho
        > mofobiczne czy rasistowskie.

napisałeś ostatnio, że islam jest fajny. Takiego określenia użyłeś.
        Jednocześnie walczysz z homofobią.
        No ale przecież spotkanie z islamem kończy się dla pedała na szubienicy.
        No więc hipokryto coś ci się pozajączkowało od tej obłędnej ideologicznej tolerancji właśnie.
    • wkkr Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 08:21
      Wylany został nie za temat ale za to że w trakcie wykładu opowiadał bajki.
      Jego wykład był niemerytoryczny tylko ideologiczny.
      Był tyle samo wart co te wszystkie lewackie gender studies.
      Mijanie się z prawdą w świecie nauki to najwyższa zbrodnia.

--
      Ceterum censeo Russia delendam esse
          • xiazeluka Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 10:46
            Ach, omówienie. Pewnie w bezstronnej Gazecie Wybiórczej. Jesteście nie tylko komunistą, lecz i błaznem. No i potencjalnie kłamcą, skoro oryginału nie znacie i opieracie się na podejrzanych relacjach osób trzecich.

--
      • oleg3 Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 09:36
        wkkr napisał:

> Mijanie się z prawdą w świecie nauki to najwyższa zbrodnia.

Nie tylko w świecie nauki towarzyszu Abstrakt! Mijanie się z linią partii to najwyższa zbrodnia w każdej dziedzinie.

--
        "PiS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji"
        © RAZ
        • wkkr Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 09:54
          oleg3 napisał:

> wkkr napisał:
          >
          >
          > > Mijanie się z prawdą w świecie nauki to najwyższa zbrodnia.
          >
          > Nie tylko w świecie nauki towarzyszu Abstrakt! Mijanie się z linią partii to n
          > ajwyższa zbrodnia w każdej dziedzinie.
          >
          >
          >
          >===================
          W tobie jest więcej bolszewizmu niż we mnie. Dlatego towarzysza szukaj gdzie indzie np. w księciuniu który jest bolszewikiem pełną gębą.

--
          Ceterum censeo Russia delendam esse
      • sz0k Re: "Homoseksualizm a zdrowie" 03.12.19, 10:53
        wkkr napisał:

> Jego wykład był niemerytoryczny tylko ideologiczny.

Napisała osoba, która "naturalność" i "normalność" homoseksualizmu wywodzi ze... statystyki... Koń by się uśmiał.

--
        "Namaszczenie z Bożej łaski ograniczało władzę monarchy; przedstawiciel ludu jest reprezentantem absolutnego absolutyzmu."
        Nicolás Gómez Dávila

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka