Dodaj do ulubionych

kolejna rura trzasnęła w Wawie

11.12.19, 11:31
metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25500849,awaria-cieplownicza-przy-ul-powsinskiej-kleby-gestego-dymu.html

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
jest mi coraz bardziej żal Trzaskowskiego.
Zamiast rozprawiać po francusku na europejskich salonach to musi bujać się z warszawskimi rurami.
Grzesiu sprytnie pozbył się konkurenta w partii wystawiając go na stanowisko, którego Trzaskowski nie czuje i nie lubi.
A zrezygnować nie może bo wszedłby pisowski komisarz i nie wiadomo do jakich przekrętów by się dokopał właśnie.
Obserwuj wątek
      • perla_roztocza Re: kolejna rura trzasnęła w Wawie 11.12.19, 23:05
        rumia100 napisała:

> Wydaje się, że ty rzaśniesz wkrótce, na swoim roztoczu. I to definitywnie właśn
        > ie.

no przecież byłaś kilka dni temu na kilka dni u mnie na Roztoczu i trzasnąłem cię tak, że na policję dzwoniłaś. Jak zwykle i jak na twoje metody kapusiowe.
        O co tobie się jeszcze rozchodzi oprócz tego rosołu właśnie?
        • rumia100 Re: kolejna rura trzasnęła w Wawie 12.12.19, 13:59
          Widzę, że od nadmiaru alkoholu odebrało ci rozum kompletnie.
          "Trzasnął mnie" - w snach smile

Umiesz "hulać" do słabych - ale do silnych glosik - dyszkant
          i tak proszę pani, tak prosze pani, ak proszę pana, dobrze proszę pana

Jesteś żałosny, jak Boga kocham. Żałosny tak, że...szkoda pisać.

Bywaj.
    • qwardian Re: kolejna rura trzasnęła w Wawie 11.12.19, 19:56
      Adam Słodowy powinien dostać Nobla, a ludzie jego pokroju powinni zarządzać miastami. Zamiłowanie do majsterkowania zaszczepili mu nasi wyzwoliciele z narodowym rodowodem..

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
    • jenisiej Jak jest zima, to musi być zimno, tak? 11.12.19, 23:17
      Takie jest odwieczne prawo natury!

Sorry, mamy taki klimat!

perła napisał:
      jest mi coraz bardziej żal Trzaskowskiego. Zamiast rozprawiać po francusku na europejskich salonach to musi bujać się z warszawskimi rurami.

Faktycznie, jego żydowski guru z miasta Paryż tu nie zda się na nic: tam nie trzeba strajku, wystarczy 5 minut śniegu, byś spędził całą niedzielę na Orly. Z rurami tymi zapewne poradziłby sobie wspomniany Adam Słodowy, ale właśnie dziś oddalił się był na dłużej. Warszawa jest smutna bez niego.

Tymczasem na Powsińskiej ludzi poparzyło, a u mnie nadal chłodne grzejniki (choć powoli odzyskuję ciepłą wodę w kranie - najwyraźniej to jest tradycyjny priorytet. Ale nie tracę nadziei - entropia wszystko wyrówna - aż do usranej śmierci cieplnej Wszechświata. Amen.

Trochę się rozpisałem - by mi mózg nie zamarzł przed czasem.
      Aha, odradzałbym zgłębianie tajników tej entropii. To nie jest ani proste, ani przyjemne. Dla rozgrzewki polecałbym choćby banalny seks.
      No, raczej - jak mawiają młode, ponętne dziewczęta.

smile

--
      - To zbyt inteligentne teksty jak na XX i zbyt poprawnie napisane - ortografia, niemal brak literówek, bez chaosu, uporządkowane, czyste cytaty, interpunkcja, ogólna estetyka, dbałość o czytelność. Tego nie da się w jednej chwili nauczyć. Jenisiej?
      - Kompletnie o nim zapomnialem. Moze byc Jeni.wink
      - Też o nim myślałem.
    • qwardian Oho, kolejna fantastyczna wiadomość.. 13.12.19, 11:45
      Od nowego roku wszyscy Warszawiacy zapłacą o 300% więcej za wywóz śmieci. Średnia opłata na mieszkańca Warszawy zwiększy się w przyszłym roku z 9,5 zł do 38 zł i nie będzie związana z metrażem..

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka