Dodaj do ulubionych

ciekawy tekst polecam, polityczny w dobrym sensie:

15.12.19, 20:03
wiadomosci.onet.pl/kraj/techno-republikanizm/cx872pe

Też sądzę od jakiegoś czasu, że stoimy w obliczu radykalnej przemiany tzw. życia politycznego na skalę globalną, wprawdzie nie patrzyłem na to od strony zmian technologicznych, ale niesłusznie.
Obserwuj wątek
  • oleg3 Coś przyziemnego 16.12.19, 09:00
   ".. każdy z nas powinien mieć prawo do płacenia gotówką – co już dzisiaj przestaje być oczywistością (przynajmniej w Warszawie można już znaleźć lokale, które przyjmują płatności jedynie kartą). Powinniśmy móc też uzyskać papierowy paragon (a nie ten, który ma być wysłany na naszą skrzynkę mailową). Mimo wygody elektronicznego PIT-u, nie możemy zgadzać się na usunięcie tradycyjnego sposobu rozliczenia dochodów."

   Idziemy w kierunku przerażającego rozwiązania. Ban dany przez algorytm czy ukrywające się za algorytmem anonimowe dla nas siły wymazuje mnie czy ciebie ze społeczeństwa.
  • qwardian Re: ciekawy tekst polecam, polityczny w dobrym se 16.12.19, 11:53
   Czasami jestem wqrviony na mój bank, bo po zakupie kartą, jestem bombardowany na necie ofertami tematycznymi. Czasami nietrafione, bo np. ja leczę biegunkę coka colą, więc to zakup raz na pięć lat. Kombinacja z ryżem jest najlepszą metodą leczenia, którą stosowałem podczas moich licznych wędrówek. Poza tym jednak jestem pod wpływem wszystkich informacji, stąd moje odrodzenie w nazizmie po lekturach Michnika, Hartmana, Krzysia, czy Czuka..

   --
   Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
   www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka