Dodaj do ulubionych

Jestem skromnym emerytem

12.01.20, 17:56
Dlatego wysłałem na konto Orkiestry tylko 50 złotych.
Obserwuj wątek
      • sz0k Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 11:04
        sinevajirapag napisał:

> Wpłaciliście jeszcze mniej, że wstyd się przyznać?

Mt 6, 1-4

--
        "Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek."
        Gilbert Keith Chesterton
        • sinevajirapag Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 11:30
          sz0k napisał:

> sinevajirapag napisał:
          >
          > > Wpłaciliście jeszcze mniej, że wstyd się przyznać?
          >
          > Mt 6, 1-4
          >

'Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.'

A tu niespodzianka.

Na oczach parafian oddali pieniądze z tacy na WOŚP. "Oby więcej takich księży"

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/na-oczach-parafian-oddali-pieniądze-z-tacy-na-wośp-oby-więcej-takich-księży/ar-BBYSQcH?ocid=spartanntp
          • sz0k Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 11:44
            sinevajirapag napisał:

> sz0k napisał:
            >
            > > sinevajirapag napisał:
            > >
            > > > Wpłaciliście jeszcze mniej, że wstyd się przyznać?
            > >
            > > Mt 6, 1-4
            > >
            >
            > 'Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to,
            > aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jes
            > t w niebie.'
            >
            > A tu niespodzianka.
            >
            > Na oczach parafian oddali pieniądze z tacy na WOŚP. "Oby więcej takich księż
            > y"

>
            > www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/na-oczach-parafian-oddali-pieniądze-z-tacy-na-wośp-oby-więcej-takich-księży/ar-BBYSQcH?ocid=spartanntp

Mt 23, 5-7

--
            "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
            Fryderyk D. Wilhelmsen
              • sz0k Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 17:01
                sinevajirapag napisał:

> Mt 23, 5-7 i co dalej? Czy księża, którzy dali na zbiórkę nie znają Mt 23, 5-7,
                > Mt 24, 7-9 czy wreszcie Mt 28 x211?

Tu nie chodzi o księży a o Ciebie.

--
                "My konserwatyści straciliśmy naszych królów i naszą arystokrację, nasi rzemieślnicy odeszli, nasi chłopi zniknęli. Nasze konie zastrzelono pod nami. Nie mamy do zaoferowania światu niczego poza naszą wizją."
                Fryderyk D. Wilhelmsen
                • sinevajirapag Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 19:45
                  sz0k napisał:

> sinevajirapag napisał:
                  >
                  > > Mt 23, 5-7 i co dalej? Czy księża, którzy dali na zbiórkę nie znają Mt 23
                  > , 5-7,
                  > > Mt 24, 7-9 czy wreszcie Mt 28 x211?
                  >
                  > Tu nie chodzi o księży a o Ciebie.
                  >

Nie mylę się? Nie o Owsiaka, nie o Orkiestrę ale o mnie. mam nadzieję, że czujesz się dobrze. Dałeś parę złotych na zbożny cel?
                  • sz0k Re: Jestem skromnym emerytem 13.01.20, 21:31
                    sinevajirapag napisał:

> Dałeś parę złotych na zbożny cel?

A jednak coś Ci się pomyliło. Czasy jak ze Srulem Rozencwajgiem siedziałeś w powiatowym UBP i przesłuchiwałeś ludzi już dawno minęły.

--
                    Fryderyk D. Wilhelmsen
    • institoris2 towarzyszu baobab 13.01.20, 15:27
      w Polsce jest 6,5 mln emerytow, wiec gdyby kazdy z nich wplacil skromne 50 pln, to Owsiak zebralby od samych emerytow ponad 300 mln pln.
      Wynika z tego, ze przylezliscie sie tutaj pochwalic. Po cholere z nowym nickiem wiecie chyby tylko wy.

sinevajirapag napisał:

> Dlatego wysłałem na konto Orkiestry tylko 50 złotych.
      • sinevajirapag Re: Okazja dla emertyta! 13.01.20, 19:47
        oleg3 napisał:

>
        > Modelka Katarz
        > yna Czułek wystawiła używane implanty piersi na aukcję Wielkiej Orkiestry Świąt
        > ecznej Pomocy.

>
        >
        Nie jestem fetyszystą a w ogóle nie lubię wyzywająco wymalowanych kobiet.

• xiazeluka Sinyszparag 13.01.20, 20:33
          No chyba jednak trochę fetyszystą jesteście, towarzyszu. Natręctwo polegające na zmienianiu ników o tym świadczy.

--
          Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka