Dodaj do ulubionych

Uwaga, nadchodzi szacik...

• gini Re: Tu sie dowiesz wiecej. 30.06.05, 12:24
      www.idg.pl/news/75966.html
      Na pewno pomoże. Ale nie ma jednego złotego środka. Nasz system moderacyjny
      jest najbardziej rozbudowany w Polsce. I jeśli uznamy, że obecne narzędzia nie
      są wystarczające, wprowadzimy kolejne.

Jakie?

Na przykład jest taka funkcja na Slashdocie, nazywana chill-out. Jeśli kogoś
      poniesie w dyskusji i inni to odnotują, na przykład kasując lub źle oceniając
      jego posty, to taki dyskutant zostaje wykluczony z forum na jakiś okres, np. 48
      godzin. Po to, aby mógł się uspokoić, wyluzować i móc wrócić, jak mu przejdzie.

--
      .Flaga forum AES czyli admin spoleczny
    • perli witam 01.07.05, 20:30
      poproszę o osobistego docelowego opiekuna. Ponieważ każda fluidalna forma życia
      wirtualnego dostanie takowego, a więc ja jako jedna z takich form już teraz
      domagam się docelowego opiekuna swojego. Wkrótce moje imieniny. Za pół godziny.
      Tylko żeby nie był to Myckerek. Mam już ich dosyć. Nie lubią kiecek nosić i drą
      myckę o każdy niezłamany nawet grosik.

--
      perli
      • karlin Re: witam 01.07.05, 23:49
        Dlaczego wyszła Pani poza nawias? Tu jest niebezpiecznie. Inspiracje głodowe.
        Proszę natychmiast wracać w cudzysłów. I przełazić przez " statecznie, nie
        zadzierając...z wielokropkiem.
        • karlin Re: witam 02.07.05, 12:08
          Sałatka ze świeżych desygnatów, parę chrupiących antonimów, filiżanka gorącej
          metafory. No i bukiecik alegorii na stole.

Trzeba coś jeść.

A dziś słońce, widma w kanałach i czas na spacer.

smile
          • perli niestety 02.07.05, 12:45
            nie mam czasu na spacerek. Dzyńdzyńdzia Młodszy Gierek. Prosi abym się wycofała
            i z docelowych opiekunów, oraz "czerwonych krwinek" z bardzo późnego Myckeeru
            się nie nabijała.

--
            perli
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka