• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Tym ktorzy wrzeszcza Zydy z Polski won ku rozwadze Dodaj do ulubionych

• 12.12.02, 09:18
    Leon Uris, znany pisarz amerykański, autor sfilmowanego "Exodusu":
    "Czym byłaby dzisiaj Polska, gdybyście mieli te żydowskie mózgi, któreście
    wyrzucili? Polska byłaby teraz jednym z najpotężniejszych krajów świata.
    Ucieczka Żydów jest polskim nieszczęściem, dla muzyki, teatru, medycyny,
    sztuki, literatury. Kto na tym przegrał, kto wygrał? Przegrala Polska. Wygrał
    Izrael i wygrala Ameryka".
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ¥ IP: w3cache:* / *.radom.net 12.12.02, 09:21

Cale szczescie ze ty jeszcze zostales, nasz ty geniuszu.

P.S. Wytrykaj sie o sosne to moze ci przejdzie.
      • 12.12.02, 09:25
        Gość portalu: ¥ napisał(a):

>
        > Cale szczescie ze ty jeszcze zostales, nasz ty geniuszu.
        >
        > P.S. Wytrykaj sie o sosne to moze ci przejdzie.

a ty V spadaj jak któreś tam V.
        co?
        tajna broń V kolumny?
        • 12.12.02, 09:33
          d_nutka napisała:

> Gość portalu: ¥ napisał(a):
          > > a ty V spadaj jak któreś tam V.
          > co?
          > tajna broń V kolumny?

To jest oznaczenie jena. Japoniec?
      • 12.12.02, 09:27
    • 12.12.02, 09:45
      Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia ...

Moi rodacy są dziećmi zagubionymi we mgle. Jest to cecha wszystkich narodów
      opóźnionych w rozwoju cywilizacyjnym. Stosunek do żydów i Żydów jest tylko
      pochodną niezrozumienia procesów cywilizacyjnych i związanego z tym strachu
      przed obcym czy nieznanym. Inna sprawa, że holocaust industry wykorzystuje to
      jak Kasparow (Żyd przecież) w starciu z mistrzem Pcimia. Za naszego życia
      niewiele się zmieni. Ale procesy cywilizacyjne trwają.

P.S.
      Odpowiadam na post bo uważam, że ważna jest myśl - nie osoba. Jeżeli jesteś
      tylko kolejnym nickem Pauliny Kaczanow to grasz niehonorowo.

izraelczyk1 napisał:

> Leon Uris, znany pisarz amerykański, autor sfilmowanego "Exodusu":
      > "Czym byłaby dzisiaj Polska, gdybyście mieli te żydowskie mózgi, któreście
      > wyrzucili? Polska byłaby teraz jednym z najpotężniejszych krajów świata.
      > Ucieczka Żydów jest polskim nieszczęściem, dla muzyki, teatru, medycyny,
      > sztuki, literatury. Kto na tym przegrał, kto wygrał? Przegrala Polska. Wygrał
      > Izrael i wygrala Ameryka".
      • 12.12.02, 09:56
        oleg3 napisał:
        >> Odpowiadam na post bo uważam, że ważna jest myśl - nie osoba. Jeżeli jesteś
        > tylko kolejnym nickem Pauliny Kaczanow to grasz niehonorowo.

Nie jestem, slowo honoru. Denerwuje mnie ze sie mi to przypisuje.Malo tego,
        bardzo czesto ona mnie denerwuje
        • 12.12.02, 10:06
          Z przyjemnością przyjmuję to do wiadomości. A co powiesz na mój post. Zdaje
          się, że jest już nowy wątek o holocaust industry.

izraelczyk1 napisał:

> oleg3 napisał:
          > >> Odpowiadam na post bo uważam, że ważna jest myśl - nie osoba. Jeżeli j
          > esteś
          > > tylko kolejnym nickem Pauliny Kaczanow to grasz niehonorowo.
          >
          > Nie jestem, slowo honoru. Denerwuje mnie ze sie mi to przypisuje.Malo tego,
          > bardzo czesto ona mnie denerwuje
    • Gość: jeja IP: 194.251.142.* 12.12.02, 09:47
      Tak. Co "madra" glowa powie to glupsza zaraz powtorzy.
      Przed wojna mielismy zydow na peczki i faktycznie bylismy "potega". Caly swiat
      drzal przed nami. A na sama mysl o polskich zydach hitler robil w pory.
      • 12.12.02, 10:04
        Gość portalu: jeja napisał(a):

> > Przed wojna mielismy zydow na peczki i faktycznie bylismy "potega". Caly
        swiat
        > drzal przed nami. A na sama mysl o polskich zydach hitler robil w pory.

Przed wojna Polska zrobila to, czego nie zrobil zaden kraj na swiecie: w ciagu
        niespelna 20 lat z trzech peryferyjnych prowincji trzech panstw, gdzie nawet
        rozne byly tory kolejowe i drogi do siebie nie pasowaly, stworzyla nowoczesne,
        silne, stosunkowo bogate panstwo, ptrzy ktorym owczesna Hiszpania czy Grecja
        byly 3 swiatem. Polsce udalo sie miedzy inny dlatego, ze Zydow bylo na peczki.
        Bez nich n ie byloby w Polsce nowoczesnego systemu prawnego , bankowego
        nowoczesnej medycyny, kinematografii, wielu dziedzin nauki i tworczosi. Przede
        wszystkim literaturu. Niestety, pod koniec lat 30 zaczelo sie zle i [potega
        stworzona przez Pilsudskiego rozsypoala sie w ciagu 3 lat. DZIEKI ENDEKOM
        NARODOWCOM I INNYM PODOBNYM IDIOTOM KTORZY CHCIELI WYSLAC ZYDOW NA MADAGASKAR.
        Spelnilo sie ich marzenie - Polska bez Zydow, teraz maja.
        • Gość: jeja IP: 194.251.142.* 12.12.02, 11:10
          izraelczyk1 napisał:

> Gość portalu: jeja napisał(a):
          >
          > > > Przed wojna mielismy zydow na peczki i faktycznie bylismy "potega". C
          > aly
          > swiat
          > > drzal przed nami. A na sama mysl o polskich zydach hitler robil w pory.
          >
          > Przed wojna Polska zrobila to, czego nie zrobil zaden kraj na swiecie: w
          ciagu
          > niespelna 20 lat z trzech peryferyjnych prowincji trzech panstw, gdzie nawet
          > rozne byly tory kolejowe i drogi do siebie nie pasowaly, stworzyla
          nowoczesne,
          > silne, stosunkowo bogate panstwo, ptrzy ktorym owczesna Hiszpania czy Grecja
          > byly 3 swiatem. Polsce udalo sie miedzy inny dlatego, ze Zydow bylo na
          peczki.
          > Bez nich n ie byloby w Polsce nowoczesnego systemu prawnego , bankowego
          > nowoczesnej medycyny, kinematografii, wielu dziedzin nauki i tworczosi.
          Przede
          > wszystkim literaturu. Niestety, pod koniec lat 30 zaczelo sie zle i [potega
          > stworzona przez Pilsudskiego rozsypoala sie w ciagu 3 lat. DZIEKI ENDEKOM
          > NARODOWCOM I INNYM PODOBNYM IDIOTOM KTORZY CHCIELI WYSLAC ZYDOW NA
          MADAGASKAR.
          > Spelnilo sie ich marzenie - Polska bez Zydow, teraz maja.

TEGO SIE NAWET KOMENTOWAC NIE CHCE.
          spierdalam z tego wirtualnego swiata do normalnych ludzi.
        • Gość: Niewidomy IP: *.am.poznan.pl 12.12.02, 12:38
          Izraelczyku
          Przygłupie pewno wszystko się rozwaliło przez naszego starszego brata Józefa
          Becka, który jak wiadomo był narodowcem pełną gębą !
          Może tak zajrzałbyś do podręcznika historycznego , co nie ??
        • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 07:12
          izraelczyk1

“Polskojęzyczny” napisał:
          Polsce Dwudziestolecia “udalo się” nie dlatego, że Polacy pracowali,
          ale dlatego, że Żydów było na pęczki (a nie tylko 3 miliony wg spisu w 38 roku)
          i że bez nich nie byłoby w Polsce nowoczesnego systemu prawnego,
          bankowego, nowoczesnej medycyny, kinematografii, wielu dziedzin nauki
          i twórczości.
          Jak wiec to byc moze, ze Polsce nie “udało się”, kiedy Polacy także pracowali,
          ale pod rządami Żydów (Jakuba Bermana i Bolesława Bieruta, Szorosza, Sachsa i
          Balcerowicza, Mazowieckiego, Haiki Silberstein, Gieremka, czy Stolzmana)?

Polska przegrała z powodu “ucieczki Żydów”. Co wiecej, mityczna ”Ucieczka
          Żydów” jest nieszczęściem, dla muzyki, teatru, medycyny, sztuki, literatury.

Na złość Polakom wygrał Izrael i Ameryka – konkluduje
          besserwisser “izraelczyk1”.

Jest to typowa indoktrynacja następnego miotu “wybranych”, którym wpaja się
          nienawiść i pogardę do innowierców i gojów w szkołach żydowskich w Palestynie i
          na ich opłacanych przez amerykańskich podatników wycieczkach do “egzekucyjnych
          komór gazowych” w Oświęcimiu.

Zobaczyć ich można w “dokumencie“ filmowym niewdzięcznego Żyda Mariana
          Marzyńskiego: “Shtetl”. Ich postawę opisuje recenzent filmu.

Recenzja filmu poniżej daje też pojęcie o tym jak wygląda wdzięczność
          zapożyczonego w polskiej kulturze Żydka-opluskwiacza Polaków, którego polskie
          siostry zakonne w Warszawie uratowały od pewnej zagłady, które go ukrywały,
          żywiły, odziewały, opierały i dały wykształcenie z narażeniem życia własnego i
          innych Polaków z chrześcijańskiego poczucia obowiązku niesienia pomocy.

„Dokumentalny" film telewizyjny pt. „Shtetl" polakożercy Mariana Marzyńskiego
          ogladało 16 milionow widzów na całym świecie na publicznym kanale telewizyjnym,
          utrzymywanym przez Żydów za pieniądze amerykańskich podatników - PBS/Frontline,
          17 kwietnia 1996 roku.

Karol Gustaw Nehrebecki
          film: “Shtetl”
          reżyseria: Marian Marzyński

DZIEKUJĘ PANU, PANIE MARZYŃSKI!

Zacznę dzisiaj dość niezwyczajnie, bo od podziękowania. Chciałbym podziękować
          bezczelnemu panu reżyserowi, Żydowi i "komuchowi" Marianowi Marzyńskiemu, za
          jego film "Shtetl" zniesławiający Polaków pod pozorem dokumentowania osobistych
          interpretacji stosunkow polsko-żydowskich:

Ah, panie Marzyński, było to wspaniałe, pouczające, trzygodzinne widowisko! Bez
          retuszu, bez ubarwiania - film odkrywający całą prawdę o najczarniejszej
          stronie ludzkiego wnętrza, o nienawiści.

Nareszcie, po tylu latach kłamstw, zaprzeczeń, dezinformacji, zobaczyliśmy coś
          tak osobistego, coś tak prawdziwego i przedstawionego bez ogródek i bez
          kamuflażu, jakże szczerze od żydowskiego serca (bo przecież Polakiem pan już
          nie jest), że od widzenia prawdy oczy nam po prostu wyszły na wierzch.

Nareszcie coś, co powinno stać się elementarzem obyczajów dla wszystkich
          Polaków próbujących rozliczać się ze swoim patriotyzmem. Nareszcie coś, co
          powinno stać się abecadłem dla wszystkich ludzi dobrej woli poszukujących
          możliwości pokojowego rozwiązywania sporów i bezkonfrontacyjnego porozumiewania
          się. Nareszcie coś, co powinno zabrzmieć jak mementum nie tylko dla Polaków :

NIE MA DYSKUSJI Z ŻYDAMI

Żebyśmy bowiem nie wiem co robili. Żebyśmy głowy popiołem posypywali cały rok
          na okrągło, przez całe swoje życie, żebyśmy przepraszali w Knesecie i we
          wszystkich innych parlamentach świata za zbrodnie nie popełnione, żebyśmy
          likwidowali klasztory Karmelitanek na żądanie rabina z Nowego Jorku i wreszcie,
          żebyśmy nawet zabronili po wieki wieków oddawać cześć pomordowanym w Oświęcimiu
          Polakom i tak nic się nie zmieni. Zawsze będziemy potępieni. Piętno antysemitów
          przyklejone nam znaczyć nas będzie po wieczne czasy. Każda bowiem dyskusja z
          Żydami, jeżeli nie jest monologiem strony żydowskiej, jest antysemicka.

Tego dowiedzieliśmy się z filmu Mariana Marzyńskiego "Shtetl" i dzięki mu za
          to. Gdyby nie on, dalej bym sądził o sobie, że jestem człowiekiem niewinnym,
          spokojnym, wyrozumiałym, myślącym i miłującym bliźnich. Myslałbym, że nieważne
          jest kto jakiego jest pochodzenia, wyznania, koloru skóry, ważne, aby być
          dobrym człowiekiem. Dopiero Marian Marzyński pokazał mi jak bardzo się myliłem
          i uświadomił mi całą prawdę o mnie, Polaku. Dzieki niemu i jego filmowi
          dowiedziałem się, że jeśli jestem Polakiem, to jestem podły, ograniczony i
          głupi a w genach mam zakodowany antysemityzm. To nieważne, że na wojnę nie
          mogłem mieć wpływu, bo urodziłem się po jej zakończeniu. I tak ponoszę winę za
          to, że w przedwojennej Polsce mieszkały miliony Żydów, a po wojnie ponoć
          niewielu ich zostało. (Dlaczego właśnie tam oni mieszkali, skoro Polacy ich tak
          bardzo nienawidzili i - jak to jest możliwe, aby kilkanaście pokoleń Żydów
          przeżyło 800 lat ze swoimi mordercami?)

Z treści filmu nie dowiedziałem się kto ich w czasie wojny wymordował - bo
          Niemców nie ma nawet w tle. Ja wiem, bo żyłem w Polsce, ale Amerykanin domyśli
          się, że zapewne Polacy. Mojej wypowiedzi filmować nie było warto. Widz mógłby
          dowiedzieć się, że ja, jak i miliony innych Polaków, mają jakąś wiedzę
          historyczną, na temat Żydów rownież i to z własnego doświadczenia. Lepiej było
          pokazać dramatycznie, z filmowego punktu widzenia, wypowiedzi półumarłych
          starców z objawami choroby Alzheimera i zdominować nimi żydowski dokument.

To nieważne co myślę ja i miliony podobnych do mnie Polaków o naszej wspólnej
          przeszłości z Żydami i o naszym stosunku do nich. Bowiem z chwilą, gdy
          spróbujemy otworzyć usta, chcąc podjąć dyskusję, natychmiast okrzyknięci
          zostajemy antysemitami. Bo przecież mamy to zakodowane genetycznie. (Itshak
          Szamir powiedział: Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.) W
          przeciwienstwie do Żydów. Ich ujadania i napaści na Polaków nie można przecież
          nazywać antypolonizmem, bo takiego wyrazu nie ma w żadnym słowniku wyrazów
          polskich ani obcych. Jest tylko słowo antysemityzm! Tłumaczone i odmieniane na
          WSZYSTKIE języki świata, nawet wtedy, kiedy żydowskie rakiety rozrywają w
          strzępy niewinne dzieci w Libanie i Palestynie. Żydom nawet nie zadrży głos,
          kiedy nazywają to walką z terroryzmem. W świecie może być tylko jeden anty :
          SEMITYZM

Dlatego z jednego względu mogę podziękować M. Marzyńskiemu za jego film.
          Wyzwolił mnie on z kompleksów. Nie będę już dłużej myślał o sobie jako o
          człowieku wyrozumiałym, rozsądnym, skłonnym do podejmowania dyskusji z ludźmi
          mającymi odmienne od mojego zdanie i ewentualnie do nastawiania drugiego
          policzka, kiedy mnie uderzą w pierwszy. Skoro bowiem M. Marzynski udowodnił, że
          jako Polak takim być nie mogę, wolno mi teraz być chamem, bucem. Jak ktoś mi
          przywali, to zamiast nadstawić drugi policzek, odpalę na odlew, żeby
          zagrzmiało. Koniec "dyskusji". Żyd mi nie bedzie wygrażał palcem przed nosem i
          strofował mnie jak małe dziecko. Marzyński groził Zbyszkowi Romaniukowi: " -
          Oj, Zbyszku, Zbyszku!", kiedy ten próbował mieć odmienne zdanie, niż
          przewidywał scenariusz żydowskiego "Felliniego". "Shtetl" otworzył nam oczy,
          zapytajcie Romaniuka, czy dzisiaj pozwoliłby Żydowi machać mu palcem przed
          nosem.
          Ej, panie Marzyński, kto pana żywił, ubierał, uczył, ukrywał i chronił od
          pewnej zagłady przez sześć długich lat najstraszniejszej z wojen? Katolickie
          siostry w Warszawie. I tak się pan odwdzięczasz? Pięciu Polaków musiało
          odejmować sobie chleb od ust z mizernych racji żywnościowych, żeby złożyć się
          na jednego ukrywającego się Żyda. Nie dość mu było tego, to jeszcze kukułczym
          sposobem zabierał Polakom miejsce na studiach i pieniądze w szkole filmowej. Za
          ten pełny wikt i opierunek u Polaków i narażeniu ich życia odwdzięczył się
          zatruwaniem mózgów swoimi produkcyjniakami telewizyjnymi i antyamerykańską
          pr
        • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 07:29
          odwdzięczył się zatruwaniem mózgów swoimi produkcyjniakami telewizyjnymi
          i antyamerykańską propagandą w "żydokomunie" podszywając sie pod film polski.

W 1968 roku miałeś pan pojechać do Palestyny pomóc swoim pobratymcom zaludnić
          ziemie, które oni zagrabili sąsiadom najazdem w 1967, ale wypiąłeś się pan na
          nich i zwiałeś do USA, któreś pan przez tyle lat szkalował.
          Ani to Żyd, ani to Polak, ani Amerykanin. Jako reżyser - mizerna miernotka, to
          chciałeś pan wypłynąć na prostytucji zawodowej obrażaniem i opluwaniem matki-
          Polki. Dlaczego, będąc już tyle lat w Ameryce, nie nakręcił pan filmu ze
          starymi Żydami zasiedziałymi w USA i knującymi wojnę wokół Roosevelta i nie
          pytał ich, co robili w latach czterdziestych? Co oni zrobili, żeby ratować
          swoich rodaków w Europie wysyłanych przez Niemców do obozów koncentracyjnych?
          Czy chociaż dziesięciu z nich walczyło w armii aliantów i na froncie? Dlaczego
          nie zapyta pan ich, co myślą o statku z Holandii pełnym Żydów, który został
          odesłany od wybrzeży amerykańskich z powrotem do Europy na pewną zagładę? Pytań
          jest moc, czy więc nie uważasz pan, że byłby to doskonały film dokumentalny?

Tylko o czym by ten film mówił? Czy też o polskim antysemityzmie? Dlaczego nie
          sięgnął pan do archiwów UB i SB i nie nakręcił pan filmu o bohaterach
          utrwalania "władzy ludowej" w PRL-u? Przecież miał pan dobre konszachty z juntą
          Jaruzelskiego, skoro pan jeździł w stanie wojennym do Polski. Byłby to świetny
          film dokumentalny o życiu Żydów w Polsce.

Eee, szkoda słów. Wróćmy lepiej do pańskiego trzygodzinnego smarowidła. Co panu
          w głowie się wylęgało, dokument z tezą, czy teza dokumentowana? I to aż cztery
          lata panu zabrało, żeby pozbierac kilku ludzi - gdzie jak gdzie, ale w
          maciupeńkim Brańsku?

Film zaczyna sie od tego, że pewien młody, lokalny historyk, Zbigniew Romaniuk,
          zainteresował się historią swojego miasteczka Brańska i natrafił na ślady
          obecności w nim Żydów. Rozpoczął zatem poszukiwania. Doświadczeń osobistych nie
          miał żadnych, stąd i żadnych uprzedzeń. Urodził się przecież wiele lat po
          wojnie, z początkiem lat siedemdziesiątych. Zbigniew Romaniuk nie znał PRL-
          owskich korzeni "komucha" Marzyńskiego. Kiedy Marzyński przewąchiwał kąty w
          Bransku, Romaniuk pomagał mu na zasadzie pracy społecznej. To rozwinęło się do
          jego głównej roli.

Umowy pisanej ani ustnej nie było. Marzyński pokazał jemu na
          kartce "scenariusz":
          Żydzi są zakompleksieni historią o holocauście. Ten film ma pomóc im w ich
          chęci wyzwolenia się od holocaustowych uprzedzeń i ma pokazać życie Żydów
          takie, jakie ono było na codzień w szarościach i blaskach w Brańsku.
          22-letni Romaniuk z zahukanej prowincji, Brańska, poszedł na lep atrakcji i
          zrazu nie spostrzegł, że film będzie o tym, jak zrobić z goja wariata.
          Marzyński odsłonił swoje zamiary dopiero zagranicą.

W Stanach Romaniuk zaczyna rozumieć co się święci, ale jak przystało na
          ułożonego i młodego przyjezdnego w gościnie taktownie raczej słucha gospodarzy
          aniżeli mówi sam. Nawet, jeśli się z czyms, co oni starzy mówią, nie zgadza i
          jesli jego nieśmiałe uwagi puszcza się koło ucha, to, respektując wiek
          podeszły, po prostu milczy. Jak można w takiej sytuacji rozprawić się np. z
          groteskową historią opowiadaną przez telefon, że przed wojną w Brańsku Polacy
          przywiązywali Żydów do końskich ogonów i ciągali ich za tymi końmi po ulicach?
          Zżymałem się wpierw na to z pozoru przytakujące milczenie, jak by nie było,
          historyka, ale musiałem też jego zrozumieć. Przyjechał przecież na żydowskie
          zaproszenie do USA. Nie jest zbyt grzecznie walić prawdę prosto w twarz
          gospodarzom, co przed chwilą, ścielili ci, gościu, pościel i mówić, że kłamią.

Albo weźmy dyrdymały owej Żydówki z kokiem na czubku głowy, profesor z Bożej (a
          raczej żydowskiej) łaski, Yaffy Eliah. Ona twierdziła, że dokładnie i
          precyzyjnie dziewięć kul wstrzelił polski partyzant w dziecko, a matka, co
          trzymała je na rekach, nic nie oberwała. Cud, cud! Polish American Public
          Relations Committee prowadzi rejestr jej sprzecznych wersji. W filmie
          zobaczyliśmy wersję Nr 7. Potem wydało się, że ani ona ani jej brat przy tym
          zajściu nie byli, wobec czego przez krótki czas winiła Niemców. Ale i to
          zmieniła, gdy wydało się także, iz matka jej sprzedawała miód, kiedy Niemcy już
          dawno odeszli.

Yaffa Eliach - prawdopodobnie z namowy sfanatyzowanych speców od
          psychotechnicznego kształtowania świadomości historycznej - wystąpiła w
          charakterze, niestety, fałszywego świadka. Łatwo zgadnąć, iż jest tego
          świadoma, gdyż odmówiła zeznań dla polskiej prokuratury, która jej publikacje
          potraktowała jako doniesienie o popełnionym przestępstwie. Czy możnaby
          spodziewać się, żeby u takiego indywiduum istniała odrobina godności, żeby je
          stać było na odwołanie oszczerstwa i przeproszenie Polaków?

Wiktor Noskowski, świadek zajść w Brańsku i okolicy, napisał w swojej rozprawie
          historycznej )* :
          »„Atak", w rozumieniu autorki [Eliah], na dom mial się rozpocząć o godzinie 11
          wieczorem wrzuceniem jakiegoś przedmiotu przez okno. Spłoszeni tym Yaffa i jej
          brat Icchak zaczęli uciekać do sypialni rodziców i wówczas przez okno wrzucono
          na jej łóżko granat, który eskplodował - o dziwo - nie robiąc krzywdy obojgu.
          Ojciec Yaffy Eliach błagał matkę, by uciekała przez okno, na co ona nie mogła
          się zdecydować. Wówczas wspólnie postanowili schować się w „alkowie"
          na „pięterku" i zastawić się kufrem.
          Dziwnie powolnie „atakowano" wcale nie ufortyfikowany ani nawet przez nikogo
          nie broniony dom Sonensonów [rodzicow Yaffy Eliah], że dopiero „po północy", a
          więc po ponad godzinie od wrzucenia granatu „dały się słyszeć na schodach
          krzyki i nawoływania", po których Sonensonowie „rozpoznali wielu znajomych
          ludzi". Nikogo z „rozpoznanych" nie wymienia z nazwiska, ale w twierdzeniu tym
          zawarta jest sugestia, że byli to mieszkańcy Ejszyszek. Tak jednak nie mogło
          być bowiem z uwagi na nieuchronność dekonspiracji w akcji był użyty oddział
          złożony z ludzi spoza gminy ejszyskiej.

Opis wtargnięcia patrolu Samoobrony do swego domu autorka [Eliah] ogranicza do
          samego faktu zastrzelenia matki i niemowlęcia brata:
          „odpowiedzią (na prośbę Sonensonowej o zastrzelenie jej samej) było dziewięć
          strzałów, które zabiły brata w ramionach matki, potem piętnaście kul z broni
          automatycznej zabiło moją matkę, która upadła na mnie i na brata... Matka
          poznala swych mordercow Antona Szarawieja i sąsiada Władysława Duszyńskiego."

Nie sposób uwierzyć w tak bałamutne, całkiem nieprawdopodobne, jawnie w złej
          wierze formułowane wyznanie Yaffy Eliach. Bo dlaczego - jak ona twierdzi -
          „banda umundurowanych Polaków", która wtargnęła do miasteczka nocą 20
          października 1944 w celu „wymordowania wszystkich Żydów", nie wykonała
          zamierzenia mimo bierności ochraniarzy (istrebiteli)? Dlaczego oszczędzono samą
          Yaffę i jej brata Icchaka nieodstępnie [ponoć] pozostających przy matce, oraz
          jej ojca Mosze?

Czyż można dać wiarę, że rzekomy morderca aż dziewięć razy strzelał do
          niemowlecia nim go zabił, a przy tym nie zranił matki trzymającej syna na
          rękach? Zdumiewa arcyfenomenalna audytywność autorki, że „policzyła" oddawane
          strzały z automatu. «
          Zwłaszcza dlatego, że miała wtedy tylko cztery lata. Romaniuk powiedział: " -
          Po spotkaniu z Yaffą Eliah Marian i ja stwierdziliśmy, ze pani Eliah ma
          wybujałą fantazję". Dlaczego więc Marzyński użył fałszywego świadka? Robiłeś
          pan dokument, czy fałszerstwo, żydowski dokumentalisto?

Żeby odbierać Romaniuka tak jak opisuję wyżej, trzeba być Polakiem. Inni,
          Amerykanie, do których film przede wszystkim był adresowany, odbierali
          Romaniuka inaczej. Dla nich zachowanie się młodego Polaka, jego selektywnie w
          filmie zmontowany body language potwierdza blagierską tezę: "Tak, Polacy
          maltretowali Żydów". Skoro polski historyk mi
          • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 07:33
            Skoro polski historyk milczy, skoro nie sprzeciwia się, to znaczy, że poczuwa
            się do winy, to znaczy uznaje winę Polaków, to znaczy Polacy byli antysemitami.
            A że pozostają nimi nadal, tę tezę autorską potwierdzić miała druga część filmu
            kręcona w Izraelu i w Polsce. Nieprzemakalność poglądów uczennic szkolnych w
            Izraelu na świętą sprawę "Holocaustu" i wręcz agresje w stosunku do polskiego
            historyka, wyprowadzają w końcu Romaniuka z równowagi. Próbując wytłumaczyć
            uczennicom, że są w błędzie, że Polacy zrobili więcej dla ratowania Żydów
            podczas drugiej wojny światowej, niż jakikolwiek inny naród na świecie,
            zdenerwowany Romaniuk podnosi głos w obronie własnej. Na ten moment czekał pan
            reżyser. Grożąc palcem daje mu stosowną reprymendę, cytuję: "Oj, Zbyszku,
            Zbyszku" i osiąga zamierzony cel, przekazuje amerykańskim widzom posłanie: "A
            co, nie mówiłem, nawet on, Romaniuk, młody niby to inteligentny Polak, a nie
            jest wolny od antysemityzmu, to co dopiero mówić o pozostałych"?

Ten efekt przypieczętowany zostaje ostatecznie pod koniec filmu, w scenie
            uroczystości rocznicowych 500-lecia Brańska. Romaniuk, jako zastępca burmistrza
            i przewodniczący jubileuszowego komitetu, w przemówieniu otwierającym
            uroczystości nic nie wspomina o Żydach, o ich dziejach w historii miasteczka
            Nie ma też o nich żadnego śladu na ufundowanym obelisku upamietniającym
            rocznicę i tym samym Marzyńskiego akt oskarżenia osiąga swoje apogeum: Polacy
            byli, są i pozostaną antysemitami.
            Dla osiągnięcia tego efektu oskarżyciel zataił w swoim akcie
            oskarżenia "drobny" fakt, mianowicie, że Żydzi pojawili się w Brańsku nie 500
            lat temu, ale w 1897 roku i do 1942 było ich niewielu, a już wcale nie
            stanowili w nim większości przez te 45 lat. Oskarżyciel, żonglując nożyczkami
            montażysty filmowego, jak kuglarze lusterkami gry w "Malgośkę" (lusterko
            przegrywa, Małgośka wygrywa), widza oszukał. Faktem jest, że "Żydki" (jak
            lubiały być nazywane) z Brańska żyły z Polakami przez 45 lat i, o dziwo,
            przeżyły. Liczba ich spadła do zera po wojnie, ale z filmu nie wynika dlaczego,
            bo przy całej uwadze skierowanej na polski antysemityzm zabrakło w filmie
            miejsca dla Niemców!

Oglądając film można byłoby odnieść następujące wrażenie. Był sobie Brańsk. Od
            pięciuset lat mieszkali w nim również Żydzi, choć było to miasto polskie.
            Dlaczego tam, a nie na przykład w bardziej cywilizowanych Włoszech, Hiszpanii,
            czy Francji, autor filmu nie wyjaśnia, chociaż dokumentuje, że mieszkali tam
            pomimo genetycznego antysemityzmu Polaków, pomimo ich niemalże zwierzęcej
            nienawiści do Żydów, mimo bicia i ciągania końmi po ulicach. Było ich okolo
            300. Fakt, że żyło się im zacisznie i spokojnie w Brańsku jak i Ejszyszkach.
            Tam żyli i przeżyli. Aż tu nagle coś się odmieniło. Co? Żydzi z Brańska
            zniknęli. Zapewne wskutek wybuchu nieokiełzanego, polskiego antysemityzmu
            wyssanego z mlekiem matki, bo o Niemcach i ich okupacji w filmie prawie nie ma
            nic. Gdzieś nagle się zapodziali. Czy wysiedlono ich do obozów? Mało
            prawdopodobne. Yaffa Eliah powiada, że rodzina w Ejszyszkach sprzedawała miód i
            to jeszcze wtedy, gdy Niemcy dawno odeszli. Więc jak to było z tymi
            prześladowaniami?

Ano, po wojnie oni wynieśli się do… Ameryki, bo tam zaczęło się dla nich nowe
            Eldorado: Welfare! Social Security! Medicare! Darmowa nauka! I... reparacje! A
            jakże, i odszkodowania wojenne !!! - do których nie byliby uprawnieni
            pozostając w Brańsku. Gyby tak posprawdzac jakie historie oni wypisywali do
            władz amerykańskich i niemieckich, żeby uzasadnić swoje wnioski o "reparacje".
            Np. Yaffa Eliah...
            A co powiedzieć o tym Żydzie, który wciska Polakowi pieniądz do ręki? Polak
            uratował jemu życie, a ten Żyd powiada: "- Dziękuję ci za to, że uratowałeś mi
            życie, masz tu dwadzieścia (20!) dolarów." Więc nie wszystko geniusz filmowy
            Marzyński i jego poplecznicy potrafili zatuszować.

Geniusz robił zdjęcia przez cztery lata. Za “low budget”. Dopiero, jak on
            nakręcił z 200 godzin materiału zdjęciowego, ktoś te nieudolne kawałki fachowo
            zmontował, postarał się o publiczne pieniądze FRONTLINE i PBS i kazal jemu
            zrobic dokrętki na poprawkę. Jego popychacze liczyli na to, że oni przemycą ten
            paszkwil, tak jak inne żydowskie smarowidła i agitpropy, do obłożenia go
            Oscarem i dadzą mu rozgłos pod pozorem reklamowania arcydzieła sztuki filmowej,
            a reżysera-opluskwiacza obwołają w dziennikach telewizyjnych drugim Fellinim.
            On zaś kutwił nad tym c-z-t-e-r-y l-a-t-a.

I nie zdadzą się tu protesty, sprostowania, próby dialogu, że to kicz,
            fałszerstwo. Świat może być postrzegany tylko z jednej perspektywy -
            żydowskiej. Każda próba dialogu, dyskusji, przedstawienia swoich racji,
            natychmiast zostanie okrzyknięta antysemityzmem. Dlatego nie będę się poniżał
            do dyskusji z Marzyńskim, do dyskusji z "komuchem" i Żydem. Nie sposób bowiem
            dyskutować z zakłamanym chamstwem.
            Żeby w ogóle zacząć dyskusję należałoby na wstępie ustalic jego kompetencję
            historyczną w takich kwestiach jak: Komu on zawdzięcza swoje życie? Kto chlebem
            i solą witał sowieckich okupantów wkraczających na ziemie polskie? Kto stanowił
            trzon Urzędu Bezpieczeństwa, bestialsko niszczącego polskość w latach 40-tych i
            50-tych? Kto dyrygował środkami informacji i propagandy komunistycznych
            dyktatur? Co i dla kogo reżyserował Marzyński zanim wyjechał w 1968 z PRL-u,
            rzekomo do Izraela? Z kim mial potajemne kontakty, jeśli jeździł swobodnie do
            Polski z USA w okresie stanu wojennego, kiedy to Polacy po raz kolejny byli
            prześladowani przez rzekomo polskie władze? Itd. Wiem, że odpowiedzi na takie
            pytania od Marzyńskiego lub innego Żyda nigdy się nie doczekam. Dlatego
            dyskusja jest niemożliwa.

"Antysemityzm" jest na całym świecie. Zaczął sie w 1017 r. od pojawienia sie w
            Europie Kazarów nazywających siebie Żydami. Nie czepiajcie się Polaków. "Nie
            mówcie o nas kłamstw, to my nie będziemy mówić o was prawdy." Chcecie wieść
            życie karalusze, będziecie mieli to, o co prosiliście.

Na napastliwe ujadanie i oskarżanie o antysemityzm, rasizm, faszyzm itd.
            odpowiadam popularnym w Polsce powiedzonkiem z kabaretu "Dudek" w
            Warszawie: "Chamstwu należy przeciwstawić się siłom i godnościom osobistom".
            Przeciwstawiam się partaczowi filmowemu i innym pasyżytniczym osobom jak on. To
            również radzę uczynić Zbyszkowi Romaniukowi. W przeciwnym razie usłyszy on
            kiedyś od Żydów : "Masz goju czego chciałeś" - i od Polaków to samo, a wtedy
            będzie mógł mieć pretensje tylko do samego siebie.

Przeciwko żydowskim rasistom mamy broń - prawdę o nich... A zresztą - przyjdzie
            kryska na Matyska, Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy. Oni sami na siebie bat
            kręcą, bo chciwość nie zna umiaru.

• Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 08:00
              .
              Lista znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce

1. Jacek AMBROZIEWICZ - szef URM u Mazowieckiego
              2. Boguslaw BAGSIK - aferzysta, ukradł.5 mln.dol.
              3. Leszek BALCEROWICZ - V-Premier, Min. Finansów
              4. Ryszard BUGAJ - Przew.UP-zbiorow żyd.-kom.
              5. Zbigniew BUJAK - Unia Pracy, agent w NSZZ "Solidarność"
              6. Juliusz Jan Braun - Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult.
              7. Michal BONIN - Min.Pracy, liberał
              8. Bogdan BORUSEWICZ - Unia Wolności
              9. Jan Krzysztof BIELECKI - b.Premier RP, Unia Wolności
              10. Marek BOROWSKI - V-Premier, Minister Finansów
              11. Andrzej CELINSKI - Unia Wolności
              12. Jerzy CIEMNIEWSKI - Unia Wolności
              13. Elzbieta CHOJNA-DUCH - V-Minister Finansów
              14. Wieslaw CHRZANOWSKI - b. Marszałek Sejmu, przew.ZChN
              15. Izabela CYWINSKA - b. Min. Kultury
              16. Kazimierz DEJMEK - Minister Kultury
              17. Ludwik DORM - V-Przew. Poroz. Centrum
              18. Andrzej DRAWICZ - b. Prezes Radiokomitetu
              19. Marek EDELMAN - sztandarowa postać dział. Żydów
              20. Lech FALANDYSZ - z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta
              21. Dariusz FIKUS - Red. Nacz.”RZECZYPOSPOLITA”
              22. Władysław FRASYNIUK - Unia Wolności
              23. Aleksander GAWRONIK - aferzysta
              24. Bronisław GEREMEK - U.W. główny ideolog „antypolonizmu”
              25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ - Prez. Narod. Banku Polskiego
              26. Aleksander HALL - Przew. Partii Konserwatywnej
              27. Bogdan JASTRZĘBSKI - Wojewoda Warszawski
              28. Andrzej JONAS - Przew. Unii Wydawców Prasy
              29. Jaroslaw KACZYŃSKI - Przew. Porozumienia Centrum
              30. Lech KACZYŃSKI - b.Prezes Najw.Izby Kontroli
              31. Wiesław KACZMAREK - Min.Przekszt.Własnościowych
              32. Stefan KAWALEC - b. Dyr.w Min.Finans. Bank Śląski
              33. Bronisław KOMOROWSKI - b. Wicemin. Obr. Narodowej
              34. Marian KRZAK - Przew. Zw. Banków Polskich
              35. Piotr NOWINA KONOPKA - Unia Wolności
              36. Waldemar KUCZYŃSKI - b. Min.Przek .Własności
              37. Zofia KURATOWSKA - V-Marszałek Sejmu U.W.
              38. Jacek KUROŃ - 1948 Szczecin likw. ZHP, członek KC PZPR,
              organizator czerwonego harcerstwa
              39. Krzysztof KOZŁOWSKI - b. Minister Spraw Wewnętrznych
              40. Aleksander KWAŚNIEWSKI - były czł. KC PZPR, przew.SLD
              41. Barbara ŁABUDA - Unia Wolności
              42. Jan LITYŃSKI - Unia Wolności
              43. Bazyli LIPSZYC - b. doradca Min.Finansów
              44. Janusz LEWANDOWSKI - b. Min. Przekszt. Własn.
              45. Wojciech MANN - właściciel Radia KOLOR
              46. Ewa LETOWSKA - b. Rzecz. Praw Obywatelskich
              47. Maciej LETOWSKI - zastępca red. naczelnego ŁAD-u
              48. Krzysztof MATERNA - współwłaściciel Radia „KOLOR
              49. Tadeusz MAZOWIECKI - b.Prem., b.Przew. Unii Wolności
              50. Adam MICHNIK - Red. Nacz. „GAZETY WYBORCZEJ”
              51. Wojciech MACIĄG - b. Wiceminister Finansów
              52. Aleksander MAŁACHOWSKI - V-Marszałek Sejmu,Unia Pracy
              53. Witold MODZELEWSKI - Wiceminister Finansów
              54. Tomasz NAŁĘCZ - Unia Pracy
              55. Piotr NAJMSKI - Przew.Klubu Atlantyckiego
              56. Marek NOWICKI - Kom. Hel. Praw Człowieka
              57. Małorzata NIEZABITOWSKA - b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego
              58. Michał OGÓREK - twórca „antypolonizmu”
              59. Janusz ONYSZKIEWICZ - b. Min.Obr.Nar., Unia Wolności
              60. Jerzy OSIATYŃSKI - b. Min. Finansów,Unia Wolności
              61. Daniel PASSENT - publicysta
              62. Aleksander PASZYŃSKI - b. Minister Budownictwa
              63. Andrzej POTOCKI - Rzecz.Pras. Unii Wolności
              64. Danuta PIONTEK - byznesmenka, Part.Suchock.
              65. Mieczysław RAKOWSKI - b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL
              66. Alicja REICH-MODLIŃSKA - prezenterka w TVP
              67. Jan Maria ROKITA - b. szef URM, Unia Wolności
              68. Wieslaw ROZLUCKI - Prezes Giełdy Pap. Wartościowymi
              69. Jan RUTKIEWICZ - Burmistrz W-wa Śródmieście
              70. Tadeusz ROSS - twórca „antypolonizmu”
              71. Ireneusz SEKUŁA - aferzysta, b. V-Premier PRL-u
              72. Ernest SKALSKI - z-ca Red.Nacz. „GAZETY WYBORCZEJ”
              73. Krzysztof SKUBISZEWSKI - b. Min. Spraw Zagranicznych
              74. Marek SIWIEC - Krajowa Rada Radiofonii I TVP
              75. Andrzej SZCZYPIORSKI - Literat, twórca „antypolonizmu”
              76. Hanna SUCHOCKA - b . Premier, Unia Wolności
              77. Marcin ŚWIĘCICKI - b.czł.KC PZPR,Prez.W-wy, UW
              78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI - Integracja d/s Europejskich
              79. Tadeusz STRYJCZYK - b.Min.Przem.,doradca Suchockiego
              80. Grażyna STANISZEWSKA - Unia Wolności
              81. Szymon SZURMIEJ - Przew.Sw.Federacji.Żydów Polskich
              82. Anna SZUILC - Prezenterka TVP
              83. Ewa SPYCHALSKA - Przewodn. OPZZ
              84. Jacek TAYLOR - Unia Wolności
              85. Jerzy TUROWICZ - sztandarować Żydów w Polsce
              86. Witold TRZECIAKOWSKI - b.Min.w rządzie Mazowieckiego
              87. Jerzy URBAN - b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras.rządu
              PRL,red.nacz.tygodnika „NIE”
              88. Kazimierz UJAZDOWKI - Koalicja Konserwatywna
              89. Janusz WAISS - współwłaściciel Radia "ZET"90
              90. Piotr WIERZBICKI - red. nacz. „GAZETY POLSKIEJ”
              91. Andrzej WIELOWIEJSKI - Unia Wolności
              92. Henryk WUJEC - Unia Wolności
              93. Andrzej WOYCIECHOWSKI - właściciel Radia „ZET"
              94. Wojciech ZIEMBINSKI - Str.Wiern.Rzeczypospolitej agentura żydowsko -
              niem.
              95. Andrzej ZAREMBSKI - b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP
              96. Andrzej ZOLL - Przew. Trybun. Konstytucyjnego
              97. Antoni MACIEREWICZ - b. Min.Spr.Wew., Przew. Ak.Pol.

Listę sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW.
              Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;
              Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.

"Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd. Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd." (Talmud)
              • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 08:04
                .
                KTO JEST KTO

Lista semitów
                o zmienionych nazwiskach:

1. Jerzy Albrecht - Finkelstein
                2. Amsterdamski - Saul Henrykowski
                3. Stanisław Arski - Apfelbaum
                4. Stefan Arski - Artur Salman
                5. Bronisław Baczko - Gideon
                6. Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
                7. Ryszard Bender - Fajwisch Berenstein
                8. Jan Krzysztof Bielecki - Izaak Blumenfeld
                9. Bolesław Bierut - Rotenschwanz (morderca Narodu Polskiego)
                10. Alef Bolkowiak - Alef Gutman
                11. Michał Boni - Jakub Bauer
                12. Jerzy Borejsza - Beniamin Goldberg
                13. Wiktor Borowicki - Aaron Berman
                14. Marek Borowski - Szymon Berman (syn zbrodniarza)
                15. Stefan Bratkowski - Blumstejn
                16. Stanisław Brodzki - Bronstejn
                17. Jan Brzechwa - Jan Worobiec
                18. Ryszard Bugaj - Izaak Blumfeld
                19. Zbigniew Bujak - lewy syn rabina Małachowskiego
                20. August Chełkowski - Dawid Cnajbaum
                21. red. Kamila Chilińska - Halpern
                22. Wiesław Chrzanowski - Szymon Knopfstejn
                23. Adam Cichocki - Aaron Zigenbaum
                24. Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein (syn zbrodniarza)
                25. Bernard Cukier - Kolski
                26. Józef Cyrankiewicz - Izaak Cymerman (oprawca PRLu)
                27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) - Wachter
                28. Tadeusz Daniszewski - Dawid Kirschbaum
                29. Ostap Dłuski - Adolf Langer
                30. Jan Dobraczyński (pisarz) - Gutmacher
                31. Ludwik Dorn - Dornbaum
                32. Andrzej Drzycimski - Abraham Engel
                33. Lech Falandysz - Aaron Fleischman
                34. Arkady Fidler - Efroim Trusker
                35. Pawel Finder - Pinkus
                36. Aleksander Ford - Liwczyc
                37. Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz
                38. Jerzy Frydberg - Izrael Frydberg
                39. Bronisław Geremek - Berele Lewartow
                40. Zofia Gomułkowa - Liwa Szoken
                41. Henryk Goryszewski - Jakub Glikman
                42. Jan Górecki - Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów
                43. Wiktor Górecki - Muhlrad,"komandos" z 1968
                44. Maria Górowska (sędzia) - Sand lub Berger
                45. Halina Górska - Sara Kugelschwanz
                46. Alina Grabowska - Sara Rotenfisch
                47. Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum
                48. Ryszard Marek Groński - Goldberger
                49. Wiktor Grosz - Izaak Medres
                50. Jacek Groszkowski - Hersz Herszkowicz
                51. Leon Halban - Blumenstok, prof. KUL-u
                52. Aleksander Hall - Miron Hurman
                53. Marian Hemar - jan Marian Herscheles
                54. Józefa Hennelowa - Zyta Goldmond
                55. Szymon Hirszowski - Szymon Hirsz
                56. Józef Hubner - Dawid Szwarc
                57. Piotr Ikonowicz - Dawid Goldsmith
                58. Henryk Jabłoński - Apfelbaum
                59. Jerzy Jakubowski - Miszkatenblit
                60. Ludwika Jankowska - Luba Kowieńska
                61. Andrzej Jaroszewicz - Aron Samet
                62. Piotr Jasienica - Lech Benar
                63. Jerzy Jaskiernia - Aaron Aksman
                64. Mieczysław Jastrun - Agatstein
                65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława - Agatstein
                66. Kalina Jędrusik - Makusfeld
                67. Roman Juryś - Chaim Szacht
                68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein
                69. Ida Kamińska - Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie
                70. Jan Karski (kurier AK) - J. Kozielewski-?
                71. Andrzej Kern - Dawid Ginsberg
                72. Jan Kobuszewski - Weisleder
                73. Leszek Kolakowski - nn (komunista, marksista, stalinista)
                74. adm. Piotr Kołodziejczyk - Robert Cajmer
                75. Grzegorz Kołodko - Samuel Hanerman
                76. Maria Komar (generałowa) - Riwa Zukerman
                77. Janusz Korczak - Henryk Goldszmit
                78. Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg
                79. Jerzy Kosiński - Josek Lewinkopf
                80. Janina Kotarbińska - Dina Steinberg,ż.prof. Kotarbińskiego
                81. Mikołaj Kozakiewicz - Jakub Kleinman
                82. Helena Kozłowska - Bela Frisch
                83. Stanisław Krajewski - Abel Kaimer
                84. Hanna Krall - Hajka Rejchgold
                85. Krzysztof Król - Aaron Rosenbaum
                86. Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman
                87. Lucyna Krzemieniecka - Wiera Zeidenberg
                88. Edward Krzemień (dziennikarz GW) - Wolf
                89. Kunicki - Goldfinger
                90. Kazimierz Kuratowski - Kuratow
                91. Zofia Kuratowska-Jaszuńska - Goldman
                92. Jacek Kuroń - Icek Kordblum (polonofob,szuja)
                93. Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman (syn zbrodniarza)
                94. Jolanta Kwaśniewska - Konty - Kohn
                95. Stanisław Jerzy Lec - Letz de Tusch
                96. Janusz Lewandowski - Aaron Langman
                97. Olga Lipińska - Fajga Lippman
                98. Teresa Liszcz - Sara Lankamer
                99. Jan Lityński - Jakub Leman
                100. Lubiejski - Zygielman
                101. Łozowski - Salomon Abramowicz
                102. Aleksander Łuczak - Dawid Lachman
                103. Helena Łuczywo - Chaber (ojciec), Guter (matka)
                104. Antoni Macierewicz - Izaak Singer
                105. Aleksander Małachowski - Jakub Goldsmith (polonofob)
                106. Marek Markiewicz - Samuel Moritz
                107. Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman
                108. Jacek Merkel - Samuel Nelken
                109. Adam Michnik - Aaron Szechter (polonofob, syn zbrodniarza)
                110. Andrzej Milczanowski - Aaron Edelman
                111. Jerzy Milewski - Dawid Machonbaum
                112. Leszek Moczulski - Robert Berman
                113. Karol Modzelewski - Samuel Mendel
                114. Zygmunt Modzelewski - Fischer
                115. Jerzy Morawski - Izaak Szloma
                116. Stanisław Nadzin - Gutman
                117. Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselbaum
                118. Jerzy Robert Nowak (prof.) - Moritz Neuman
                119. Piotr Nowina-Konopka - Haim Kromer
                120. Róża Ochabowa - Grunbaum
                121. Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein
                122. Józef Oleksy - Szymon Buchwio (Łemek)
                123. Jan Olszewski - Izaak Oksner
                124. Janusz Onyszkiewicz - Jojne Grynberg
                125. Jerzy Osiatyński - Szymon Weinbach
                126. Janina Paradowska - Rachela Busch
                127. Jan Parys - Haim Pufahl
                128. Aleksander Paszyński - Finkelstein
                129. Mirosława Pażyńska - Srula Kundelman
                130. Lesław Podkański - Izaak Freinkel
                131. Ezdra Podlaski - Rotenschwanz
                132. Kazimierz Pomian - Furman lub Rotenschwanz
                133. Radkiewiczowa, żona min. - Ruta Teitsch
                134. Helena Radlińska, prof.- Rajchman,Akad.Organ.Sł.Społ.
                135. Mieczysław Rakowski - Mojżesz Rak
                136. Jan Reguła - Josek Mützenmacher
                137. Jan Maria Rokita - Izaak Goldwicht
                138. Andrzej Rosiewicz - A. Jarosiewicz
                139. Adolf Rudnicki (pisarz) - Schneider
                140. Jan Rulewski - Fikelman
                141. Rutkowski - Botwin
                142. Hanka Sawicka - Szapiro
                143. Ryszard Setnik - Szymon Bauman
                144. Izabela Sierakowska - Rebeka Sommer
                145. Janusz Sityński - Jakub Leman
                146. Ernest Skalski - Wilker lub Nimen
                147. Skrzeszewski - Fokenman
                148. Krzysztof Skubiszewski - Szymon Schimel
                149. Władysław Sławny - Rosenberg
                150. Antoni Słonimski - Stomma
                151. Zenon Smolarek - Izaak Zimmerman
                152. Ewa Spychalska - Salome Stein
                153. Marian Starownik - Symeon Steinman
                154. Stefan Starzewski - Gustaw Szusterman
                155. Stanisław Stomma - Szaja Sommer
                156. Michał Strąk - Baruch Steinberg
                157. Julian Stryjkowski (pisarz) - Pesah Stark
                158. Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold
                159. Hanna Suchocka - Hajka Silberstein
                160. Bolesław Sulik - Jakub Steinberg
                161. Kalman Sultanik - Chaim Studniberg
                162. Irena Szewińska (sportowiec) - I. Kirszenstein
                163. Stefan Szwedowicz - Szechter (UB morderca, brat A.Michnika)
                164. Roman Szydłowski - Szancer
                165. Wiesława Szymborska - Rottermund
                166. Paweł Śpiewak - Stinger
                167. Bolesław Tejkowski - Benio Tejkower
                168. Jerzy Turowicz - Jakow Turnau (polonofob)
                169. Stanisław Tuszewski - Salomon Hardnik
                170. Magda Umer (piosenkarka) - Humer (córka zbrodniarza UB)
                171. Jerzy Urban - Josek Urbach (profan, polonofob,infamisa)
                172. Mieczysław Wachowski - Jakub Windman
                173. Henryk Walczak - Zukerman
                174. Lech Wałęsa - Lejba Kohne (szuja)
                175. Dawid Warszawski - Konstanty Gebert
                176. Adam Ważyk (poeta) - Wagman
                177. Andrzej Werblan - Aaron Werblicht
                178. Andrzej Wieczorkiewicz - Hirsz Gelpern
                179. Aleksander Wirpsza - Leszek Szaruga
                180. Dariusz Wójcik - Dawid Wisental
                181. Andrzej Wróblewski - Andrzej Ibislauer
                182. Ludmiła Wujec - Okrent
                183. Jan Wyka - Leopold Wessman
                184. Roman Zambrowski - Rubin Nusbaum
                185. Janusz Zaorski - Jakub Bauman
                186. Andrzej Zoll - Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst.
                187. Janusz Ziółkowski - Izaak Zemler

Wojskowi (według pułkownika Chwastka)

188. gen. Edward Braniewski - Brandstaeter
                189. gen. Jan Drzewiecki - Holzer
                190. gen. Marian Graniews
                • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 08:06
                  191. gen. Wiktor Grosz - Izaak Medres
                  192. gen. Artur Jastrzębski - Artur Ritter (Niemiec)
                  193. gen. Grzegorz Korczyński - Kalinowski
                  194. gen. Leszek Krzemień - Maksymilian Wolf
                  195. gen. Matejewski - Kugelschwanz
                  196. gen. Marian Naszkowski - Wasser
                  197. gen. St. Popławski - Siergiej Grochow (Rosjanin)
                  198. gen. Karol Świerczewski - Walter Goltz lub Tenenbaum
                  199. gen. Leon Turski - Tennenbaum
                  200. gen. Mieczysław Wągrowski - Izaak Pustelman
                  201. gen. Tadeusz Wilecki - Wałłach
                  202. gen. Zarako-Zarakowski - Zarako, Nacz. Prok. WP
                  203. gen. Janusz Zarzycki - Neugebauer
                  204. płk Michał Bron - Bronstein, prac. MSZ
                  205. płk dr Charbicz - Marek Heberman,kom.Szpit.Woj.,Wa-wa
                  206. płk Otto Fiński - Finkenstein, szef sztabu "Służba Polsce"
                  207. płk Garbowski - Caber lub Gruber, d-ca dyw.
                  208. płk Gradlewski - Goldberg, GZP WP
                  209. płk Mieczysław Kowalski - Kohn
                  210. płk Anatol Liniewski - Liberman, prac. ASG
                  211. płk Rosiński - Rosenberg, DOW
                  212. płk Rotowski - Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP
                  213. płk St. Sokołowski - Szabat, prac. WAP
                  214. płk Paweł Solski - Pinkus, szef Sł. Samoch. WP
                  215. płk Szulczyński - Szulcynger, d-ca pułku
                  216. płk Wł. Tykociński - Tikotiner, attache wojsk.
                  217. płk Wadlewski - Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia
                  218. płk Żarski - Silberstein, prac. WAP
                  219. ppłk Jerzy Bryn - Izrael Alter, prac. MSZ
                  220. ppłk Jan Dolanowski - Dollinger, DOW
                  221. ppłk Adam Łaski - Gutbrot, prac. ASG
                  222. ppłk Henryk Zieman - Zysman, DOW
                  223. mjr Roman Domanski - Rosenstand, DOW
                  224. mjr Marcel Kot - Abram Sterenzys
                  225. mjr Józef Śliwiński - Flaumenbaum,szef Wyd."Służba Polsce"
                  226. mjr Henryk Umiński - Keff
                  227. Filip Berski - Badner, prokurator wojskowy
                  228. Kazimierz Golczewski - Bauman, Nacz. Prok. Wojsk.
                  229. sędzia Franciszek Kapczuk - Natanel Frau, Sąd Wojsk.Wrclw
                  230. Maksymilian Litiński - Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk.
                  231. Lubiejski - Zygielman, II Zarząd
                  232. Jakub Lubowski - Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw.
                  233. Jan Orliński - Unterweiser, Prok. Wojsk.
                  234. Henryk Podlaski - Fink, Nacz. Prok. Wojsk.
                  235. Rajski - Rajgrodzki, II Zarząd
                  236. Roman Rawicz - Vogel, Najw. Sąd Wojsk.
                  237. Henryk Trojan - Adler, II Zarząd
                  238. Henryk Walczak - Zukerman
                  239. Zagórski - Winter, II Zarząd
                  240. Arnold Załęski - Załkind, prac. Prok. Wojsk.

Pracownicy MSW

241. gen. Józef Hübner - Dawid Szwarc
                  242. gen. Matejewski - Kugelschwanc
                  243. gen. Miecz. Moczar - Mykoła Demko (Ukrainiec)
                  244. gen. Julian Polan - Harasim, morderca sądowy
                  245. gen. Roman Romkowski - Natan Grinspan-Kikiel
                  246. gen. Józef Maria Różański - Rosenzweig
                  247. płk Leon Andrzejewski - Ajzen Lejb-Wolff, dyr.Gabin. Ministra
                  248. płk Bielecki - Moniek Buchman, szef WUBP Kraków
                  249. płk Julia Brystiger - Prajs
                  250. płk Górecki - Goldberg, dyr. Depart. IX
                  251. płk Mieczysław Mietkowski - Mojżesz Borowicki,doradca MSW
                  252. płk Orłowski - Kugelschwanz
                  253. płk Marian Reniak - Marian Strużyński
                  254. płk Józef Różański - Josek Goldberg, dyr. dep. MBP
                  255. płk Sienkiewicz - Lewi, dyr. depart.
                  256. płk Szeryński - Szhnkman, prac. MBP
                  257. płk Józef Światło - Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X
                  258. ppłk Helena Wolińska-Brus - Ochsmann
                  259. mjr Adam Kornecki - Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce
                  260. Antoni Alster - Nauman, v-ce szef MBP
                  261. Barbara Giller - Basze Lea, prac. MBP

Duchowni

262. kard. Franciszek Macharski - Finkelstein
                  263. ks. prof. Józef Tischner - Blumstein
                  264. ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel -
                  Jakub Weksler
                  - bp Jan Chrapek - nn
                  - bp Bronisław Dembowski - nn
                  - bp S. Gądecki - nn
                  - bp gen. Sławoj L. Głódź - nn
                  - abp Henryk Muszyński - nn
                  - bp Tadeusz Pieronek - nn
                  - bp Tadeusz Rakoczy - nn
                  - abp Ziółek - nn
                  - abp Józef Życiński - nn
                  ks. Adam Bijak
                  ks. Adam Boniecki
                  ks. Michał Czajkowski,
                  o. Jan Góra (ten od Lednicy)
                  k. Roman Indrzejczyk
                  ks. Stanisław Musiał
                  ks. prał. Grzegorz Pawłowski
                  i inni

Nazwiska autentyczne (rodowe) wyżej wymienionych osób zostały ustalone w
                  oparciu o:

1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
                  (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 -
                  data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).

2) Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.

3) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.

"Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd .
                  Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd."
    • Gość: babariba IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 12.12.02, 10:06

jeżeli uważasz, że ci, którzy "wrzeszczą Zydy won z Polski" są w stanie
      cokolwiek ROZWAŻYĆ, to gratuluję optymizmu...
      pzdr
      izraelczyk1 napisał:

"Czym byłaby dzisiaj Polska, gdybyście mieli te żydowskie mózgi, któreście
      wyrzucili? Polska byłaby teraz jednym z najpotężniejszych krajów świata.
      Ucieczka Żydów jest polskim nieszczęściem, dla muzyki, teatru, medycyny,
      sztuki, literatury. Kto na tym przegrał, kto wygrał? Przegrala Polska. Wygrał
      Izrael i wygrala Ameryka".
      • 12.12.02, 10:11
        Gość portalu: babariba napisał(a):

>
        > jeżeli uważasz, że ci, którzy "wrzeszczą Zydy won z Polski" są w stanie
        > cokolwiek ROZWAŻYĆ, to gratuluję optymizmu...
        >
      • Gość: murof IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.12.02, 02:57
        Gość portalu: babariba napisał(a):

>
        > jeżeli uważasz, że ci, którzy "wrzeszczą Zydy won z Polski" są w stanie
        > cokolwiek ROZWAŻYĆ, to gratuluję optymizmu...
        > pzdr
        >

Swietna wypowiedz. Gratuluje.
    • 12.12.02, 10:20
      nie draznij ludzi.
      wyluzuj sie.
      Be cool!!!
    • 12.12.02, 10:26
      Czy przez to stalem sie glupszy?

Zreszta dowiedzialem sie o moim Zydowstwie, jak mialem prawie czterdziesci lat.
      • 12.12.02, 10:46
        slon2002 napisała:

> Czy przez to stalem sie glupszy?
        >
        > Zreszta dowiedzialem sie o moim Zydowstwie, jak mialem prawie czterdziesci
        lat.

a ja mam kolegę Polaka,który bardzo żałuje,że nie jest biologicznym żydem.
        on autentycznie uważa,że gdyby był,to nauka przychodziłaby mu łatwiej,bo ci
        żydzi to chyba z mlekiem matki wysysają inteligencję.
        teraz uczy się (sam)hebrajskiego i to tego trudniejszego bo "zapomnianego",taki
        jest zawzięty.
        • 12.12.02, 11:16
          d_nutka napisała:

> a ja mam kolegę Polaka,który bardzo żałuje,że nie jest biologicznym żydem.
          > on autentycznie uważa,że gdyby był,to nauka przychodziłaby mu łatwiej,bo ci
          > żydzi to chyba z mlekiem matki wysysają inteligencję.
          > teraz uczy się (sam)hebrajskiego i to tego trudniejszego bo "zapomnianego",
          > taki jest zawzięty.

Czyżbyś pisała o doku?
          • 12.12.02, 11:18
            bimi napisał:

> d_nutka napisała:
            >
            > > a ja mam kolegę Polaka,który bardzo żałuje,że nie jest biologicznym żydem.
            > > on autentycznie uważa,że gdyby był,to nauka przychodziłaby mu łatwiej,bo c
            > i
            > > żydzi to chyba z mlekiem matki wysysają inteligencję.
            > > teraz uczy się (sam)hebrajskiego i to tego trudniejszego bo "zapomnianego"
            > ,
            > > taki jest zawzięty.
            >
            > Czyżbyś pisała o doku?

z powodu inteligencji?
            • 12.12.02, 11:32
              d_nutka napisała:

> > > a ja mam kolegę Polaka,który bardzo żałuje,że nie jest biologicznym
              > > > żydem.

> > Czyżbyś pisała o doku?
              >
              > z powodu inteligencji?

"Inteligencji"?! Chodzi mi o tą osobę, która pragnie się stać żydem, bo uważa,
              ze lepiej jest byż żydem. Pisałas o takiej...
              Jak nic pasuje mi tu doku!

Co do samego zjawiska: różne są zboczenia - ja alepuję o tolerancję w stosunku
              do takich ludzi. Tolerancję i troskę, bo niewątpliwie takie kłopoty emocjonalne
              muszą mieć miejsce w jakimś urazie z dzieciństwa.

p.s.
              Czy masz może jakieś oficjalne dane na temat przewagi biologicznych żydów, and
              niebiologicznymi? Pisałaś coś o inteligencji... Znmaczy się Fredzio i Pan
              Poniedziałek są niebiologiczni?
              • 12.12.02, 11:43
                bimi napisał:

> p.s.
                > Czy masz może jakieś oficjalne dane na temat przewagi biologicznych żydów,
                and
                > niebiologicznymi? Pisałaś coś o inteligencji... Znmaczy się Fredzio i Pan
                > Poniedziałek są niebiologiczni?

doku o genach wie dużo.
                może jego zapytajmy czy geny uwzględniają w swoich strukturach rasy?
                ostatni dowiedziałam się z TV,że jestem genetycznie bliską kuzynką myszy.
                mnie to nie przeszkadza,zwłaszcza jak klikam,gorzej jak muszę zakładać na nie
                pułapki.
                a czy świnka morska jest myszowata/
                kochalam naszą świnkę.
                • 12.12.02, 11:46
                  d_nutka napisała:

> doku o genach wie dużo.
                  > może jego zapytajmy czy geny uwzględniają w swoich strukturach rasy?
                  > ostatni dowiedziałam się z TV,że jestem genetycznie bliską kuzynką myszy.
                  > mnie to nie przeszkadza,zwłaszcza jak klikam,gorzej jak muszę zakładać na nie
                  > pułapki.
                  > a czy świnka morska jest myszowata/
                  > kochalam naszą świnkę.

nie zmieniaj tematu smile
                  • 12.12.02, 13:18
                    Rasa i wyznanie nie maja nic do tzw. inteligencji wrodzonej.
                    Czasami maja wplyw na pewnego rodzaju predyspozycje w przyswajaniu wiedzy.
                    Kultura ma tu duze znaczenie, poniewaz laczy sie z przekazywaniem wiedzy miedzy
                    pokoleniami.
        • Gość: gitman IP: bierki:* / 192.168.9.* 12.12.02, 14:32
          d_nutka napisała:

> slon2002 napisała:
          >
          > > Czy przez to stalem sie glupszy?
          > >
          > > Zreszta dowiedzialem sie o moim Zydowstwie, jak mialem prawie czterdziesci
          >
          > lat.
          >
          >
          > a ja mam kolegę Polaka,który bardzo żałuje,że nie jest biologicznym żydem.

Ale chyba moga obrzezac tego twojego znajomego i prztransportowac do Izraela
          jak wielu innych np Rosjan czy tzw czarnych Zydow?
          A z tymi czarnymi Zydami to tez bylo dobre - grupa Etiopczykow wymyslila sobie
          ze jest zagubionym odlamem zydowskim i zamiast zdychac z glodu jak ich bracia
          zyja sobie w dostatku w Izraelu.

> on autentycznie uważa,że gdyby był,to nauka przychodziłaby mu łatwiej,bo ci
          > żydzi to chyba z mlekiem matki wysysają inteligencję.

On tak uwaza czy ty? W kazdym razie az takiego szowinizmu sie nie spodziewalem
          po tobie.

> teraz uczy się (sam)hebrajskiego i to tego trudniejszego
          bo "zapomnianego",taki
          >
          > jest zawzięty.

Niedlugo i ten hebrajski latwiejszy bedzie zapomniany smile)))))
    • 12.12.02, 10:28
      Dlaczego sprawa Żydów czy żydów jest wciaz poruszana?
      Chcieli wlasnego panstwa - maja.
      To ze komuchy (ND i inni) ich wykopali - trzeba winic sprawcow!
      Nie rozpatrujmy ze obywatel Polski to Polak (i do tego katolik).
      Obywatele polscy narodowosci żydowskiej budowali tak samo Polske jak inni,
      robili to takze dla siebie. Mnostwo ich walczylo w wojnie bolszewickiej, jak
      inni. Po prostu to byli i sa POLACY.
    • 12.12.02, 11:12
      Izraelczyk przyznaje Ci 100 procentowa racje.
    • 12.12.02, 11:42
      Niemcy opierały się długo. Szwajcaria skapitulowała bez walki. Co z IMB-em?
      Polska oczywiście jest bez szans. Jedyna rozsądna taktyka, preferowana przez
      prez. Kwaśniewskiego, to płacz na każdym Żydem i ściskanie w ręku każdej
      złotówki. Ale moi rodacy, antysemici bez rozumu, grają dla holocaust industry.
      Jak IBM zostanie złamane, to szmal popłynie jak rzeka. Jedyna nadzieja w tym,
      że jednak korporacje międzynarodowe są silniejsze od wszelkich innych grup
      interesów. I nastąpi reakcja. Holocaust do muzeum a nie do biznesu.
      • 12.12.02, 12:09
        oleg3 napisał:

> Holocaust do muzeum a nie do biznesu.

Holocaust do muzeum?
        wtedy i tylko wtedy gdy Izrael zwycięży!
        • 12.12.02, 12:19
          Izrael nigdy nie zwycięży. Może tylko trwać. Czy przetrwa to się jeszcze okaże.
          A co z moralnością holocaust industry i strategią Polski? Łatwiej się rozmawia
          z tymi idiotami, którzy uważają się za antysemitów?

d_nutka napisała:

> oleg3 napisał:
          >
          > > Holocaust do muzeum a nie do biznesu.
          >
          > Holocaust do muzeum?
          > wtedy i tylko wtedy gdy Izrael zwycięży!
          • 12.12.02, 12:22
            oleg3 napisał:

> Izrael nigdy nie zwycięży. Może tylko trwać. Czy przetrwa to się jeszcze
            okaże.
            >
            > A co z moralnością holocaust industry i strategią Polski? Łatwiej się
            rozmawia
            > z tymi idiotami, którzy uważają się za antysemitów?
            >
            >
            >

jak Izrael nie przetrwa to...
            a jakim kosztem ma przetrwać jeszcze?
            ilu terrorystów jest już gotowych do akcji zabijania niewinnych?
            wszystko już przeliczono na biznes?
            • 12.12.02, 12:53
              Pisz choć trochę na temat. Nie rób uników. To bardzo żałosne.
              To Żydzi zrobili z holocaustu biznes!!!

d_nutka napisała:

> oleg3 napisał:
              >
              > > Izrael nigdy nie zwycięży. Może tylko trwać. Czy przetrwa to się jeszcze
              > okaże.
              > >
              > > A co z moralnością holocaust industry i strategią Polski? Łatwiej się
              > rozmawia
              > > z tymi idiotami, którzy uważają się za antysemitów?
              > >
              > >
              > >
              >
              >
              > jak Izrael nie przetrwa to...
              > a jakim kosztem ma przetrwać jeszcze?
              > ilu terrorystów jest już gotowych do akcji zabijania niewinnych?
              > wszystko już przeliczono na biznes?
        • Gość: jeja IP: 194.251.142.* 12.12.02, 13:33
          d_nutka napisała:

> oleg3 napisał:
          >
          > > Holocaust do muzeum a nie do biznesu.
          >
          > Holocaust do muzeum?
          > wtedy i tylko wtedy gdy Izrael zwycięży!

czyli nigdy.
          niezla perspektywa.
          • 12.12.02, 13:39
            Oczywiście z założenia jest to biznes bez końca. Ale jakoś forumowi badacze
            antysemityzmu nie palą się do rzeczowej dyskusji na ten temat. Łatwiej się
            dyskutuje z głupcem ogarniętym obsesją antyżydowską.

Gość portalu: jeja napisał(a):

> d_nutka napisała:
            >
            > > oleg3 napisał:
            > >
            > > > Holocaust do muzeum a nie do biznesu.
            > >
            > > Holocaust do muzeum?
            > > wtedy i tylko wtedy gdy Izrael zwycięży!
            >
            > czyli nigdy.
            > niezla perspektywa.
      • 12.12.02, 14:22
        na dodatek zydowskiego pochodzenia
        • 12.12.02, 14:26
          izraelczyk1 napisał:

> na dodatek zydowskiego pochodzenia

====================================
          Tylko tyle masz do powiedzenia? Antysemityzm jest bardzo wygodny i pojemny.
          Można nim wyjaśnić wszystko bez wyjątku.
      • 14.12.02, 10:01
        A pewnie ze Moralny!My Żydki dla kasy wszytko zrobimy.Jak dobrze zaplaca to i
        siostre do buredlu oddamy!
    • Gość: Niewidomy IP: *.am.poznan.pl 12.12.02, 12:32
      Izraelczyku 1
      Kłamiesz , powiem wprost łżesz !!!
      Jeśli ktoś wyganiał Żydów z Polski , to na pewno był to lewicowy aparat
      partyjny PZPR, którą o ile mnie pamięć nie myli tworzyli zdaje się nasi starsi
      bracia !! Tak wiec nie łżyj ,ze wygoniliśmy Żydów z Polski, po prostu swoi
      wyganiali swoich !!! A tak na marginesie nie może być z Polską tak źle jak
      piszesz skoro oni teraz z USA czy Izraela chcą się tu dostać na powrót !!
      • 12.12.02, 12:36
        Gość portalu: Niewidomy napisał(a):

> Izraelczyku 1
        > Kłamiesz , powiem wprost łżesz !!!
        > Jeśli ktoś wyganiał Żydów z Polski , to na pewno był to lewicowy aparat
        > partyjny PZPR, którą o ile mnie pamięć nie myli tworzyli zdaje się nasi
        starsi
        > bracia !! Tak wiec nie łżyj ,ze wygoniliśmy Żydów z Polski, po prostu swoi
        > wyganiali swoich !!! A tak na marginesie nie może być z Polską tak źle jak
        > piszesz skoro oni teraz z USA czy Izraela chcą się tu dostać na powrót !!

NIEPRAWDA !
        oficjalnie,rządowo to macie w swoich archiwach.
        a ja znam wyganianie "ulicy" czyli inaczej ,też sąsiadów.
        i taka też jest PRAWDA !
        a miłość do Polski?
        matki się nie wybiera.
        matkę się po prostu ma.
        • 12.12.02, 13:03
          d_nutka napisała:

>.....> NIEPRAWDA !
          > oficjalnie,rządowo to macie w swoich archiwach.
          > a ja znam wyganianie "ulicy" czyli inaczej ,też sąsiadów.
          > i taka też jest PRAWDA !
          > a miłość do Polski?
          > matki się nie wybiera.
          > matkę się po prostu ma.

D-anutko skoro twierdzisz,ze ulica wyganiala,to wyjasnij mi dlaczego Ty i Twija
          rodzina nie zostaliscie wyrzuceni?Dlaczego,Berman,Fejgin,i wielu innych
          dokonalo zywota w Polsce.
          Dlaczego nie wyrzucono tych z Lodzi,ktorzy zostali i dzis maja swoj Dom ,o
          ktorym pisala Miriam ,ktorej tez nikt nie wyrzucil.Dlaczego nikt nie
          wyrzucil ,Urbana,Borowskiego,Passenta?
          W tamtych latach moja matka chetnie wyjechalaby gdziekolwiek i co?
          Nie miala mozliwosci uzyskania paszportu.
          Danusiu nie chce sie z Toba klococ,przemysl sobie.
          Pozdrawiam mimo wszystko.
          • 12.12.02, 14:26
            _sorciere napisała:
            wyjasnij mi dlaczego ,Berman,Fejgin,i wielu innych
            > dokonalo zywota w Polsce.
            > .Dlaczego nikt nie
            > wyrzucil ,Urbana,Borowskiego,Passenta?
            >
            Ty nie mieszaj wymienionych tu parchow z porzadnymi Zydami.Antysemityzm rowniez
            na tym polega ze sie Zydow od parchow nie odroznia.Definicja parcha - spojrzyj
            do Wprost do artykylu J S Maca z zeszlego roku o niejakim Normanie
            Finkelsteinie tytul "Czerwona podszewka". Genialna rzecz
            • 12.12.02, 14:48
              izraelczyk1 napisał:

> _sorciere napisała:
              > wyjasnij mi dlaczego ,Berman,Fejgin,i wielu innych
              > > dokonalo zywota w Polsce.
              > > .Dlaczego nikt nie
              > > wyrzucil ,Urbana,Borowskiego,Passenta?
              > >
              > Ty nie mieszaj wymienionych tu parchow z porzadnymi Zydami.Antysemityzm
              rowniez
              >
              > na tym polega ze sie Zydow od parchow nie odroznia.Definicja parcha -
              spojrzyj
              > do Wprost do artykylu J S Maca z zeszlego roku o niejakim Normanie
              > Finkelsteinie tytul "Czerwona podszewka". Genialna rzecz

Nie czytam "Wprost" a tym bardziej Maca.Czy uwazasz tych,ktorzy zostali w
              Polsce za "parchow"?
              No to moje gratulacje.
              A dla Normana Finkelsteina mam bardzo duzo szacunku.
            • Gość: semita IP: *.am.poznan.pl 14.12.02, 11:26
              izraelczyk, a jakoby przygłup !
              powiada ,przed wojną Polska dzięki starszym bratom za Piłsudzkiego to i kulturą
              świeciła !!
              Izraelczyk, przygłup nie odrobił lekcji u niejakiego fałszerza Grossa( ktorego
              babka zamordowała w Poznaniu swoich 4 mężów) nie słyszał o przedwojennym
              polskim antysemityźmie , który zmusił bezbronnych Niemców do zafundowania
              holocaustu !! Pewno stąd , ten zachwyt izraelczyka do przedwojennej Polski i
              starszych braci !
          • Gość: gitman IP: bierki:* / 192.168.9.* 12.12.02, 14:39
            _sorciere napisała:

> d_nutka napisała:
            >
            > >.....> NIEPRAWDA !
            > > oficjalnie,rządowo to macie w swoich archiwach.
            > > a ja znam wyganianie "ulicy" czyli inaczej ,też sąsiadów.
            > > i taka też jest PRAWDA !
            > > a miłość do Polski?
            > > matki się nie wybiera.
            > > matkę się po prostu ma.
            >
            >
            > D-anutko skoro twierdzisz,ze ulica wyganiala,to wyjasnij mi dlaczego Ty i
            Twija
            >
            > rodzina nie zostaliscie wyrzuceni?Dlaczego,Berman,Fejgin,i wielu innych
            > dokonalo zywota w Polsce.
            > Dlaczego nie wyrzucono tych z Lodzi,ktorzy zostali i dzis maja swoj Dom ,o
            > ktorym pisala Miriam ,ktorej tez nikt nie wyrzucil.Dlaczego nikt nie
            > wyrzucil ,Urbana,Borowskiego,Passenta?
            >

Jakby ulica wyganiala to bysmy nie mieli w Polsce az tylu Zydow. Ale ulica sie
            nie wtracala bo widziala w tym wyganianiu porachunki wewnatrz zydokomuny. A
            tych Zydow przyjaznych Polsce to nawet zalowano i Polacy w wiekszosci byli za
            ich pozostaniem w kraju.
            • 12.12.02, 14:48
              Gość portalu: gitman napisał(a):

>>
              > Jakby ulica wyganiala to bysmy nie mieli w Polsce az tylu Zydow.
              • Gość: gitman IP: bierki:* / 192.168.9.* 12.12.02, 15:08
                Liczby najbardziej wiarygodne podaja od 10 tys do 50 tys Zydow. Zalezy kogo
                rozumiemy jako Zyda - stad roznice w obliczeniach.
                • 13.12.02, 10:19

> Liczby najbardziej wiarygodne podaja od 10 tys do 50 tys Zydow. Zalezy kogo
                  > rozumiemy jako Zyda - stad roznice w obliczeniach.
                  • Gość: gitman IP: bierki:* / 192.168.9.* 14.12.02, 10:57
                    Znaczy: najwierniej przedstawiajace stan faktyczny.

Ale jak mowie okreslenie dokladnej ilosci Zydow nie jest mozliwe, bo nie
                    wiadomo jakie przyjac kryterium. Chyba najlepsze jest kryterium
                    autoidentyfikacji. Po prostu jesli na pytanie: "czy czuje sie pan/pani
                    Zydem/Zydowka?" ktos odpowie twierdzaco, to zaliczymy go do Zydow, a jak nie
                    to nie zaliczymy. Wada tego kryterium jest, ze czesc osob moze nieszczerze
                    odpowiedziec na to pytanie.
            • 14.12.02, 08:43

> _sorciere napisała:
              >
              > > d_nutka napisała:
              > >
              > > >.....> NIEPRAWDA !
              > > > oficjalnie,rządowo to macie w swoich archiwach.
              > > > a ja znam wyganianie "ulicy" czyli inaczej ,też sąsiadów.
              > > > i taka też jest PRAWDA !
              > > > a miłość do Polski?
              > > > matki się nie wybiera.
              > > > matkę się po prostu ma.
              > >
              > >
              > > D-anutko skoro twierdzisz,ze ulica wyganiala,to wyjasnij mi dlaczego Ty i
              > Twija
              > >
              > > rodzina nie zostaliscie wyrzuceni?

mojej rodziny nie ma w Polsce od 68r.
              pamiętam jak mama i starsze rodzeństwo przychodziło do domu zmaltretowane
              psychicznie w pracy.

>Dlaczego,Berman,Fejgin,i wielu innych
              > > dokonalo zywota w Polsce.
              > > Dlaczego nie wyrzucono tych z Lodzi,ktorzy zostali i dzis maja swoj Dom ,o
              >
              > > ktorym pisala Miriam ,ktorej tez nikt nie wyrzucil.Dlaczego nikt nie
              > > wyrzucil ,Urbana,Borowskiego,Passenta?

moją rodzinę nie tylko "wyrzucono" znecając się psychicznie ,ale też zwolnioną
              po nich przestrzeń życiową przekazano innym zmuszjąc mnie do zamieszkiwania do
              tej pory z obcymi mi ludźmi i w dotaku nienawidzącymi Żydów.
              czy o taka troskę Państwa Polskiego miałeś na myśli?

>
              > Jakby ulica wyganiala to bysmy nie mieli w Polsce az tylu Zydow. Ale ulica
              sie
              > nie wtracala bo widziala w tym wyganianiu porachunki wewnatrz zydokomuny. A
              > tych Zydow przyjaznych Polsce to nawet zalowano i Polacy w wiekszosci byli za
              > ich pozostaniem w kraju.

nie znam tu,w mojej okolicy nikogo kto by żałował,że po 68r w Polsce jest mniej
              Żydów.Nikt z moich sąsiadów nie tylko "domowych",ale i ulicznych, i
              pracownianych.
              i jak na głos mówią inaczej-to KŁAMIĄ.
              ja przez wiekszość swojego życia w Polsce żyłam jako Żydówka w ukryciu.
              nie od razu roznosiła się moja fama pochodzeniowa i wiem co mówię.
              ale nie wykluczone,że w innych rejonach kraju jest inaczej.
              • Gość: gitman IP: bierki:* / 192.168.9.* 14.12.02, 11:13
                d_nutka napisała:

> moją rodzinę nie tylko "wyrzucono" znecając się psychicznie ,ale też
                zwolnioną
                > po nich przestrzeń życiową przekazano innym zmuszjąc mnie do zamieszkiwania
                do
                > tej pory z obcymi mi ludźmi i w dotaku nienawidzącymi Żydów.
                > czy o taka troskę Państwa Polskiego miałeś na myśli?

Ta odpowiedz jest do Ani z Belgii, a nie do mnie. W kazdym razie wspolczuje Ci
                smutnych przezyc i mam nadzieje, ze mieszkasz teraz w przyjaznym sasiedztwie.

>
                > >
                > > Jakby ulica wyganiala to bysmy nie mieli w Polsce az tylu Zydow. Ale ulica
                >
                > sie
                > > nie wtracala bo widziala w tym wyganianiu porachunki wewnatrz zydokomuny.
                > A
                > > tych Zydow przyjaznych Polsce to nawet zalowano i Polacy w wiekszosci byli
                > za
                > > ich pozostaniem w kraju.
                >
                >
                > nie znam tu,w mojej okolicy nikogo kto by żałował,że po 68r w Polsce jest
                mniej
                >
                > Żydów.Nikt z moich sąsiadów nie tylko "domowych",ale i ulicznych, i
                > pracownianych.
                > i jak na głos mówią inaczej-to KŁAMIĄ.
                > ja przez wiekszość swojego życia w Polsce żyłam jako Żydówka w ukryciu.
                > nie od razu roznosiła się moja fama pochodzeniowa i wiem co mówię.
                > ale nie wykluczone,że w innych rejonach kraju jest inaczej.

No nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale czemu uwazasz, ze ludzie klamia?
                Tam gdzie ja mieszkam nie mowi sie o Zydach, bo ich tu nigdy nie bylo za
                wiele, ale tam gdzie ich bylo sporo rzeczywiscie emocje moga byc duzo wieksze.
                Jeszcze niedawno wiekszosc ludzi traktowala Zydow jesli nie z sympatia, to
                przynajmniej neutralnie. Niestety sprawa Jedwabnego znacznie pogorszyla
                wzajemne stosunki, Zydzi uwazaja Polakow za mordercow, Polacy Zydow za klamcow
                i naciagaczy. Poza tym ludzie obserwuja sytuacje w Palestynie i wielu
                sympatyzuje z Arabami. No nic zobaczymy jak to jeszcze bedzie, moze kiedys
                wzajemne stosunki polsko-zydowskie sie jakos uloza i ludzie nie beda na siebie
                patrzec z taka nieufnoscia.
                • 14.12.02, 13:41
                  sąsiedztwo jest jeszcze gorsze niż było,ale to mój problem.

co do tego czy w Polsce istnieje antysemityzm i w jakim zakresie.

mam koleżankę,przyjaciółkę nawet,która do teraz nie może zrozumieć co ja tak o
                  tym antysemituźmie gadam.
                  przecież ona tego nie zna w swoim otoczeniu.po rozmowach wyjaśniło się troszkę.
                  ona NIE ZWRACAŁA SWOJEJ UWAGI na ten problem.ten problem dla niej nie istniał
                  bo jej nie dotyczył.teraz już mówi trochę inaczej.
                  prawie nikt z moich polskich przyjaciół nie lubi o tym ze mną rozmawiać.zawsze
                  podejrzewają,że ja mam jakiś ukryty cel,na przykład obwiniać Polaków o
                  holokaust a oni czują się niewinni.
                  trudne rozmowy.
      • Gość: eres IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.02, 20:59
        Gość portalu: Niewidomy napisał(a):

> Izraelczyku 1
        > Kłamiesz , powiem wprost łżesz !!!
        > Jeśli ktoś wyganiał Żydów z Polski , to na pewno był to lewicowy aparat
        > partyjny PZPR, którą o ile mnie pamięć nie myli tworzyli zdaje się nasi
        starsi
        > bracia !!

Zapoczątkowana w roku 1968 nagonka na Żydów była dziełem pezetperowskiego
        aparatu partyjno-rządowego. Jednakże akcja ta spotkała się z autentycznym,
        szczerym poparciem znacznej części naszego społeczeństwa. Czystkami
        antyżydowskimi w poszczególnych instytucjach i zakładach pracy zajęli się nader
        gorliwie różnej maści służalczy dyrektorzy i „kadrowcy”, także wielu takich,
        którzy skądinąd uchodzili za nieugiętych bezpartyjnych. Znam przypadki, kiedy
        nękano ludzi o „niesłusznym” wyglądzie czy też mających z żydowska brzmiące
        nazwiska.

Tak wiec nie łżyj ,ze wygoniliśmy Żydów z Polski, po prostu swoi
        > wyganiali swoich !!!

Głosisz oczywiste nonsensy. Do opuszczania kraju zmuszano Żydów bez względu na
        zajmowane przez nich stanowiska i niezależnie od ich przynależności partyjnej.

A tak na marginesie nie może być z Polską tak źle jak
        > piszesz skoro oni teraz z USA czy Izraela chcą się tu dostać na powrót !!
    • Gość: Doda IP: *.tnt53.chi5.da.uu.net 12.12.02, 14:31
      izraelczyk1 napisał:

Leon Uris niech sie w dupe przez ramie pocaluje.Izrael dzis jest zebrakiem
      Ameryki.Nie przetrwalby 24 godz.Ameryka bez zydow bylaby lubianym krajem
      w swiecie i nie bylobu wrzesnia 11.
      Zydy-zaraza tej Ziemi.
      • Gość: Kraken IP: *.ipt.aol.com 13.12.02, 21:29
        "Miloscia wiedzion, przychodze do was ze slowem. Sluchajcie! Wieszalismy was
        przez stulecia z psami i jako psy. Wyrywalismy wam zeby. Chciwosc nasza nie
        znala granic. Scigano was, szczuto, dzien i noc bez miary i litosci. Jednego
        dnia wypedzono z miasta i kraju, aby zagarnac wasze majatki, nazajutrz, gdy
        kiesa byla pusta, zawracano was z drogi. A wyscie wracali! Za prawo oddychania
        powietrzem w tej kloace wybieralismy od was,, - haracz. Bywalo gorzej. Tu i
        ówdzie, o kazdej porze, dla blahych powodów i bez powodu ploneliscie na
        stosach, jak suche drewna. Tu i ówdzie wycinano was w pien. Widzicie, ze nie
        przecze - raczej twierdze, ze chrzescijanstwo przynioslo Bogu ofiary w ludziach
        ( co splugawilo je po wsze czasy) I cala róznica miedzy nami byla ta,
        ze nasi kaplani, zachowujac
        nabozne pozory, smazyli was na wolnym ogniu rekoma swieckich pacholów, zas
        kaplani wasi czynili niegdys to samo -
        wlasnorecznie. Byliscie w Palestynie wybranym ludem okrucienstwa i fanatyzmu
        z "nadania" Pana Boga -waszego a zarazem naszego. Bylismy wam podobni... w
        Europie z "nadania" syna bozego jednorodzonego(cokolwiek mialoby to znaczyc)-
        wzorca Czlowieczenstwa i Wybaczenia!!
        Przyjaciele i bracia w wierze- puscmy wszystkie okropnosci w niepamiec-o ile
        pozwoli na to szlachetnosc wrodzona waszej rasie!!
    • Gość: murof IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 14.12.02, 02:52
      Sluszne i swietne ujecie tematu. Upadek polskiej nauki zaczal sie po
      antysemickim show Gomulki w roku 1968. To wowczas naprodukowano marcowych
      docentow aby zapelnic miejsca po tych, ktorzy musieli opuscic Polske.
      Skorzystal na tym Izrael i Ameryka.
      • Gość: Polak-wolnynajmita IP: *.stmnca.adelphia.net 14.12.02, 08:15
        SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM

PAŃSTWO W PAŃSTWIE - ŻYDZI W POLSCE (wg stanu w 1996 roku)

Czy spis ludności ujawnił ile Żydów mieszka w Polsce?

Szymon Szurmiej powiedział w Telewizji Warszawskiej w 1996 roku, że 4 miliony i
        że zamieszkali w Polsce są członkami Światowej Federacji Żydów. Ilu jest ich
        więcej, tych którzy nie są członkami? Udokumentowanych jest 2 miliony i 700
        tysięcy w zasobach archiwalnych MSW, ale w tej liczbie wielka liczba ukrywa
        swoje pochodzenie przybrawszy polskie nazwiska.

Większość zajmuje kluczowe stanowiska w mediach, kulturze, polityce i
        gospodarce.

Według spisu w 1938 było 3 miliony Żydów w Polsce, a po spisie przybyło
        szacunkowo 300 tysięcy. Przed i w 1939 roku Żydzi z Polski uszli przeważnie do
        Związku Sowieckie-go, skąd powrócili przebrani za II. Dywizję Piechoty tzw.
        Wojska Polskiego i “partyzan-tów” Armii Ludowej.

Po wojnie Żydzi twierdzili, że w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli 100%
        ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Potem, że 6 milionów - na użytek
        pokazówek norymberskich dla wyszantażowania “odszkodowań” od Niemiec i “pomocy”
        od podatników amerykańskich.

Niezależne kalkulacje szacują ilość zgonów, które nastąpiły z różnych przyczyn –
        nie tylko spowodowanych okropnymi warunkami w obozach pod koniec wojny wskutek
        zbrodniczych bombardowań Aliantów - na 110 tysięcy.

W 1989 Sanhedryn brukselski (tajny rząd żydowski) przeprowadził
        rodzaj "holocaustu" na narodzie polskim: Międzynarodowy Fundusz Walutowy
        zdewastował kraj "prywatyzacją" i lichwiarskim zadłużeniem. Akcję tą
        przeprowadził głównie Żyd Soros za swoim “pinczerkiem z Harvardu” Jefferey-em
        Sachsem.

Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski,
        którzy wyrośli z poczuciem wyższości i z cynicznie skrywaną nienawiścią do
        Polaków. Wielu zmieniło nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i występuje w
        kamuflażu rodowitych Polaków. Ich rodowód polityczny to KPP, PPR, PZPR, UW i
        UP.

Żydzi w “żydokomunie” korzystali z przywilejów, “ciepłych posadek” i intratnych
        stanowisk. Kształcili się za darmo, wspomagani sty~~~~iami, a obecnie kształcą
        następny miot pasożytów w prywatnych szkołach i uniwersytetach zgranicznych,
        np. Haike Silberstein (Hanna Suchocka) i Szymon Szimel (K. Skubiszewsk).

Aaron Schechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie
        wystąpił ostentacyjnie w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i
        mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów. Na konferencji w Los
        Angeles, gdzie on usiłował pomówić Episkopat polski o “antysemityzm”,
        powiedział: “Jestem polskim Polakiem jak cholera”. (To prawda - jak plaga).
        Również: “Jestem polskim Polakiem, a tylko dla moich wrogów Żydem”.

Wyniki wyborów uległy dystorcji przez zawiłe i pokrętne ordynacje, ale głównie
        przez wmówienie wyborcom psychotechnicznymi trikami żydowskich mediów, że Żydzi
        zadbają o przyszłość Polaków, a nie o żydowskie geszefta.

Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać
        się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń
        polskich i nie ze zdrajców ojczyzny, żeby Polska była Polską. Na to istnieje
        precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.

Żydzi i ich przekupni serwiliści kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa,
        telewizję, radio i urabiają opinie wyborców propagandą i środkami
        psychotechnicznymi. “Zdywersowanym” standardem prawdy i dezinformacją powodują
        oni zamęt w społeczeństwie, demoralizację, podważają katolicyzm, z którego
        naród czerpie swoją siłę, sprzeciwiają się restrykcjom katolickim i naukom
        Kościoła, organizują nagonki na Episkopat itd., co jest powszechnie
        rozpoznawane, ale Polacy są pozbawieni siły politycznej i ich reakcja
        polityczna jałowieje w bezsilnym gniewie jednych i rezygnacji drugich.

W Polsce, jak w USA, obowiązuje “political correctness” (terror
        strukturalny “poprawności politycznej”wink, czyli autocenzura wypowiedzi i
        publikacji, oraz akcji.
        "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety jawnie żydowskie.

Unia Wolności jest partią żydowską, tak jak Democratic Party w USA. Inne
        partie zinfiltratrowali manipulatorzy żydowscy.

2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.

Żydostwo stanowi państwo w państwie.

Znajdź więcej informacji:
        www.geocities.com/capitolhill/senate/8844
        www.papurec.org

SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM
        • 17.01.03, 12:42
          To wspaniale- to co piszesz - mam ju poczucie odradzajacej sie w III RP
          mniejszosci zydowskiej.

Przypomina mi to pewien dowcip:

Ben - mlody czlowiek z jesziwy - w pociagu z New Jersey do NY spotykajac
          Rabbiego Cohena widzi jak czyta on antysemicka gazete.
          - Rabbi, dlaczego czytasz tego szmatlawca? - pyta Ben

Rabbi odpowiada:
          Widzisz, jak czytam NYT to pisza tam o braku solidarnosci wsrod diaspory
          zydowskiej, kolejnych zamachach w Izraelu, problemach finansowyh gmin i
          antysemickich atakach. Natomiast kiedy czytam ta gazete, slysze same dobre
          rzeczy: Zydzi maja banki, media i maja ponadnarodowy rzad, ktorzy rzadzi 3/4
          swiata - od razu jest mi lepiej.

pozdr
          mg

Gość portalu: Polak-wolnynajmita napisał(a):

> SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM
          >
          >
          > PAŃSTWO W PAŃSTWIE - ŻYDZI W POLSCE (wg stanu w 1996 roku)
          >
          >
          > Czy spis ludności ujawnił ile Żydów mieszka w Polsce?
          >
          > Szymon Szurmiej powiedział w Telewizji Warszawskiej w 1996 roku, że 4 miliony
          i
          >
          > że zamieszkali w Polsce są członkami Światowej Federacji Żydów. Ilu jest ich
          > więcej, tych którzy nie są członkami? Udokumentowanych jest 2 miliony i 700
          > tysięcy w zasobach archiwalnych MSW, ale w tej liczbie wielka liczba ukrywa
          > swoje pochodzenie przybrawszy polskie nazwiska.
          >
          > Większość zajmuje kluczowe stanowiska w mediach, kulturze, polityce i
          > gospodarce.
          >
          > Według spisu w 1938 było 3 miliony Żydów w Polsce, a po spisie przybyło
          > szacunkowo 300 tysięcy. Przed i w 1939 roku Żydzi z Polski uszli przeważnie
          do
          > Związku Sowieckie-go, skąd powrócili przebrani za II. Dywizję Piechoty tzw.
          > Wojska Polskiego i “partyzan-tów” Armii Ludowej.
          >
          > Po wojnie Żydzi twierdzili, że w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli 100%
          > ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Potem, że 6 milionów - na użytek
          > pokazówek norymberskich dla wyszantażowania “odszkodowań” od Niemie
          > c i “pomocy”
          > od podatników amerykańskich.
          >
          > Niezależne kalkulacje szacują ilość zgonów, które nastąpiły z różnych
          przyczyn
          > –
          > nie tylko spowodowanych okropnymi warunkami w obozach pod koniec wojny
          wskutek
          >
          > zbrodniczych bombardowań Aliantów - na 110 tysięcy.
          >
          > W 1989 Sanhedryn brukselski (tajny rząd żydowski) przeprowadził
          > rodzaj "holocaustu" na narodzie polskim: Międzynarodowy Fundusz Walutowy
          > zdewastował kraj "prywatyzacją" i lichwiarskim zadłużeniem. Akcję tą
          > przeprowadził głównie Żyd Soros za swoim “pinczerkiem z Harvardu” J
          > efferey-em
          > Sachsem.
          >
          > Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M.
          Borowski,
          > którzy wyrośli z poczuciem wyższości i z cynicznie skrywaną nienawiścią do
          > Polaków. Wielu zmieniło nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i występuje
          w
          >
          > kamuflażu rodowitych Polaków. Ich rodowód polityczny to KPP, PPR, PZPR, UW i
          > UP.
          >
          > Żydzi w “żydokomunie” korzystali z przywilejów, “ciepłych pos
          > adek” i intratnych
          > stanowisk. Kształcili się za darmo, wspomagani sty~~~~iami, a obecnie
          kształcą
          > następny miot pasożytów w prywatnych szkołach i uniwersytetach zgranicznych,
          > np. Haike Silberstein (Hanna Suchocka) i Szymon Szimel (K. Skubiszewsk).
          >
          > Aaron Schechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie
          > wystąpił ostentacyjnie w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i
          > mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów. Na konferencji w
          Los
          > Angeles, gdzie on usiłował pomówić Episkopat polski o “antysemityzm”
          > ;,
          > powiedział: “Jestem polskim Polakiem jak cholera”. (To prawda - jak
          > plaga).
          > Również: “Jestem polskim Polakiem, a tylko dla moich wrogów Żydem”.
          >
          > Wyniki wyborów uległy dystorcji przez zawiłe i pokrętne ordynacje, ale
          głównie
          > przez wmówienie wyborcom psychotechnicznymi trikami żydowskich mediów, że
          Żydzi
          >
          > zadbają o przyszłość Polaków, a nie o żydowskie geszefta.
          >
          > Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał
          okazać
          >
          > się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń
          > polskich i nie ze zdrajców ojczyzny, żeby Polska była Polską. Na to istnieje
          > precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
          >
          > Żydzi i ich przekupni serwiliści kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa,
          > telewizję, radio i urabiają opinie wyborców propagandą i środkami
          > psychotechnicznymi. “Zdywersowanym” standardem prawdy i dezinformac
          > ją powodują
          > oni zamęt w społeczeństwie, demoralizację, podważają katolicyzm, z którego
          > naród czerpie swoją siłę, sprzeciwiają się restrykcjom katolickim i naukom
          > Kościoła, organizują nagonki na Episkopat itd., co jest powszechnie
          > rozpoznawane, ale Polacy są pozbawieni siły politycznej i ich reakcja
          > polityczna jałowieje w bezsilnym gniewie jednych i rezygnacji drugich.
          >
          > W Polsce, jak w USA, obowiązuje “political correctness” (terror
          > strukturalny “poprawności politycznej”wink, czyli autocenzura wypowied
          > zi i
          > publikacji, oraz akcji.
          > "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety jawnie żydowskie.
          >
          > Unia Wolności jest partią żydowską, tak jak Democratic Party w USA. Inne
          > partie zinfiltratrowali manipulatorzy żydowscy.
          >
          > 2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
          >
          > Żydostwo stanowi państwo w państwie.
          >
          > Znajdź więcej informacji:
          > www.geocities.com/capitolhill/senate/8844
          > www.papurec.org
          >
          > SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM
      • Gość: lui IP: w3cache:* / 192.168.1.* 14.12.02, 15:05
    • 14.12.02, 09:58
      izraelczyk1 napisał:

I DOBRZE MNIEJ JEST AGENTÓW MOSSADU.

Żałosny Żydku!Twoi pobratymcy w Żydolandzie dupami teraz trzesa przed
      Palestynczykami i staraja sie setkami o obywatelstwo Polskie.Jak byla
      koninkturaw na poczatku lat 90 na zydkow to taki z miejsca zmianial nazwisko z
      polskiego ski na jakiegos Stolzmana i dalej do Zydolandu po kase pochodzaca z
      USA oraz wymuszanych (wykradanych)z banków szwajcarskich.Teraz w Zydolandzie
      wojna i kasy ni ma to zydowskie skurwysynki z miejsca sobie przypomnieli o
      Polsce ktora przed wyjazdem tak obsmarowywali.Zycze ci w twoim domu
      Palestynczyka obladowanego semtexem!
      • Gość: lui IP: w3cache:* / 192.168.1.* 14.12.02, 15:20
        axermann napisał:

>
        > I DOBRZE MNIEJ JEST AGENTÓW MOSSADU.
        >
        >
      • 12.01.03, 20:26
        bycie Zydem nie oznacza bycia obywatelem IL, a nawet bycie obywatelem IL nie
        oznacza poparcia dla obecnej polityki IL.

Co sie zas tyczy polskich Zydow - to zastanawiam sie gdzie znalazles te dane
        imigracyjne - b zaluje ale Zydzi juz nie chca wracac do kraju.

mg

axermann napisał:

> izraelczyk1 napisał:
        >
        > > Leon Uris, znany pisarz amerykański, autor sfilmowanego "Exodusu":
        > > "Czym byłaby dzisiaj Polska, gdybyście mieli te żydowskie mózgi, któreście
        >
        > > wyrzucili? Polska byłaby teraz jednym z najpotężniejszych krajów świata.
        > > Ucieczka Żydów jest polskim nieszczęściem, dla muzyki, teatru, medycyny,
        > > sztuki, literatury. Kto na tym przegrał, kto wygrał? Przegrala Polska. Wyg
        > rał
        > > Izrael i wygrala Ameryka".
        >
        > I DOBRZE MNIEJ JEST AGENTÓW MOSSADU.
        >
        >
        > Żałosny Żydku!Twoi pobratymcy w Żydolandzie dupami teraz trzesa przed
        > Palestynczykami i staraja sie setkami o obywatelstwo Polskie.Jak byla
        > koninkturaw na poczatku lat 90 na zydkow to taki z miejsca zmianial nazwisko
        z
        > polskiego ski na jakiegos Stolzmana i dalej do Zydolandu po kase pochodzaca z
        > USA oraz wymuszanych (wykradanych)z banków szwajcarskich.Teraz w Zydolandzie
        > wojna i kasy ni ma to zydowskie skurwysynki z miejsca sobie przypomnieli o
        > Polsce ktora przed wyjazdem tak obsmarowywali.Zycze ci w twoim domu
        > Palestynczyka obladowanego semtexem!
    • Gość: cwajnsztajn IP: proxy / *.prem.tmns.net.au 14.12.02, 11:09
      bez, napewno damy sobie rade. Tylko jakie tego beda rezultaty?
      • 14.12.02, 15:26
        Czy Polska byla dzieki temu bogata?Czy byl to kraj miodem i mlekiem plynacy?
        Bez przesady.Co by bylo z Izraelem gdyby nie amerykanskie bezwrotne
        pozyczki,gdyby nie amerykanskie popârcie polityczne o wojskowe??
        • Gość: ego IP: *.crowley.pl 13.01.03, 08:49
          _sorciere napisała:

>
          Czyli bylo 3 i pol miliarda?
    • 12.01.03, 20:21
      Mysle ze trzeba na ta sprawe spojrzec troche inaczej - to nie prawda ze Polacy
      pozbyli sie swoich zydowskich wspolobywateli - Inteligencja wyjezdzala w latach
      45-49 ze wzgledu na mozliwosci jakie dawalo panstwo Izrael - do dzis mi sie
      chce smiac jak przypominam sobie historie (chyba SWeissa) o pierwszym rzadzie
      IL, ktory obradowal w 70% po polsku i tylko czasmi w ijdysz.

To fakt ze '68 byl zacheta do wyjazdu dla resztek inteligencji zydowskiej (nie
      zwiazanej z systemem), ale na Boga, przeciez nie mozna caly czas wznosic rak do
      nieba i krzyczec zgroza - budowanie polskiej inteligencji zydowskiej
      nastepowalo juz w drugim pokoleniu po Shoah. Przyklad: Niewyjezdzajacy w 68
      oficer LWP pochodzacy z biedoty z ul. Gnojnej posyla swoje dzieci do szkol, w
      68 dzieci te sa na uczeli, a on mowi - jezeli bedziecie sie zadawac z
      wichrzycielami - nogi z dupy powyrywam

Ja sam jako 3 pokolenie uwazam nie ma co bidolic tylko w sposob przymyslany
      pomoc osobom z naszego pokolenia odkrywac swiat Singera (co nie dane bylo ich
      rodzicom), posylac dzieci do przeczkola na Twardej i chodzic na ciekawe eventy
      organizowane przez gmine i inne instytucje i w ten sposob pisac nowy rozdzial
      historii polskich starozakonnych.

Niedawno ktos z Midrasza w TVN24 - mowil ze polscy Zydzi nie czuja sie
      jednoznacznie ani jednymi ani drugimi - 'mowia o sobie 200% czlowieka' i jest
      to piekne...

pozdr
      mg
    • Gość: Herod IP: *.proxy.aol.com 13.01.03, 02:46
      izraelczyk1 napisał:

=====
      Gdyby zydzi byli lojalnymi obywatelami kraju w ktorym mieszkali nikt by ich nie
      przeganial. Niestety, gdzie by sie nie pojawili to trzeba ich bylo sila usunac
      by ratowac kraj od korupstwa, zlodziejstwa, i pogardy dla innych z ich strony !
      • Gość: eres IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.03, 00:05
        Gość portalu: Herod napisał(a):

> Gdyby zydzi byli lojalnymi obywatelami kraju w ktorym mieszkali nikt by ich
        nie
        >
        > przeganial. Niestety, gdzie by sie nie pojawili to trzeba ich bylo sila
        usunac
        >
        > by ratowac kraj od korupstwa, zlodziejstwa, i pogardy dla innych z ich
        strony !

A teraz, kiedy Żydów w Polsce jest garstka, całe społeczeństwo jest
        krystalicznie czyste, uczciwe, nie uświadczysz śladu KORUPCJI, ZŁODZIEJSTWA,
        POGARDY dla ludzi biednych i bezradnych, nikt nie pozbawi robotnika pracy, ani
        nie wyrzuci kobiety z gromadą dzieci z ubogiego mieszkania na bruk. Słowem
        idylla w kraju bez Żydów!
        Właśnie znów słyszę w radiowych wiadomościach o kolejnej, wielomilionowej
        aferze korupcyjnej. Zapewne nie czytasz gazet polskich, ani nie słuchasz radia
        polskiego, nie oglądasz wiadomości telewizyjnych TVP, czy słuchasz selektywnie,
        nie przyjmujesz do wiadomości te cotygodniowe wielkie afery korupcyjne,
        oszustwa na wielką skalę, bandytyzm, pogarda rządzących wobec rządzonych. Tak,
        tak, to wszystko dzieje się w kraju Sarmatów, w kraju bez Żydów.

• Gość: jh IP: 195.94.215.* 22.01.03, 11:08
      Zwykły człowiek by odrolnić działke pod budowę musi czekać bardzo długo.
      Natomiast należy zainteresować się interesami Pani Kwaśniewskiej - żony Cezara
      Ta kobieta odrolniła cały Kwirynów leżący pod Warszawą jak za pstrykniecem
      palcami. Ja jej się to udało? Można to wszystko sprawdzić - ziemia niesprzedana
      należy jeszcze do niej. Czy takie interesy przy takiej pozycji męża to nie
      jest wykorzytywanie stanowiska męża do prywaty. Teraz dużo się tam buduje
      ekskluzywnych domkow. Dlaczego niektórz stoją ponad prawem. To jest skandal.
      Jak to jest że niektorzy stoją ponad prawem! Wykorzystują je wykorzystując
      swoją pozycję w Państwie Polskim. Natomaist Ty szary człowieku czekaj.Nawet
      10lat.
      Albo daj w łapę. Draństwo szerzy się
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.