Dodaj do ulubionych

adas m. krzyczy: ŁAPAJ ZLODZIEJA!

IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.02, 14:13
CiEKAWE ILU JESZCZE DA SIE NABRAC NA TEN STARY ZLODZIEJSKI CHWYT?
Obserwuj wątek
      • _sorciere Re: wojciech j. krzyczy: ŁAPAJ ZLODZIEJA! 27.12.02, 21:13
        Gość portalu: wikul napisał(a):

> Gość portalu: wojciech j. napisał(a):
        >
        > > CiEKAWE ILU JESZCZE DA SIE NABRAC NA TEN STARY ZLODZIEJSKI CHWYT?
        >
        >
        > Niezwykle odkrywcze i dociekliwe intelektualnie stwierdzenie . Jesteś obrońcą
        > Millera i Rywina ?
        > Jednak jesteś jeszcze głupszy niż myślałym . Strach pomysleć czym jeszcze
        > zaskoczysz to forum ?

A ja sie zastanawiam czym ty mnie jeszcze zaskoczysz Wikul.W swoim artykule
        Michnik wyraznie pisze,ze Miller nie mial z tym nic wspolnego.
        Wiec to Michnik broni Millera.

No i dlaczego pan Adam czekal z oskarzeniem Rywina piec miesiecy to jest
        pytanie..
        • _sorciere Re: wojciech j. krzyczy: ŁAPAJ ZLODZIEJA! 27.12.02, 21:18
          Według Kodeksu Karnego "kto powołując się na swoje wpływy w instytucji
          państwowej (...), podejmuje się pośrednictwa w załatwieniu sprawy w zamian za
          korzyść majątkową lub jej obietnicę, podlega karze pozbawienia wolności do lat
          trzech".

Rywin jest pmrzestepca ,dlaczego wiec pan Michnik i pan Miller przez tyle
          miesiecy nie powiadomili prokuratury?Majac w dodatku dowod-kasete.
          • Gość: wikul Re: wojciech j. krzyczy: ŁAPAJ ZLODZIEJA! IP: *.acn.waw.pl 27.12.02, 23:34
            _sorciere napisała:

> Według Kodeksu Karnego "kto powołując się na swoje wpływy w instytucji
            > państwowej (...), podejmuje się pośrednictwa w załatwieniu sprawy w zamian za
            > korzyść majątkową lub jej obietnicę, podlega karze pozbawienia wolności do
            lat
            > trzech".
            > Rywin jest pmrzestepca ,dlaczego wiec pan Michnik i pan Miller przez tyle
            > miesiecy nie powiadomili prokuratury? Majac w dodatku dowod-kasete.

Generalnie nie ma miedzy nami sporu . Brzydzi mnie ta cała sprawa a całej
            prawdy jeszcze nie znamy . Nie mam odpowiedzi na twoje pytania a mnie chodziło
            o wojciecha j. który ma jedynie pretensje do Michnika i podejrzewa go o
            najgorsze . Nie jestem obrońcą Michnika ale w tym wypadku on jeden z tego
            towarzystwa zachował sie w miarę przyzwoicie i chociaż z opóźnieniem ale
            poinformował o tym opinie publiczną . Skąd ta zwłoka , nie wiem . Czasem
            policja lub prokuratura zwlekają z natychmiastowym ujawnianiem aby dotrzeć
            do głównych sprawców .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka