Dodaj do ulubionych

Eurookupacja faktem?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.03, 21:09
Tradycje Targowicy są wciąż żywe w narodzie...wiem ze większość z tych co
poparła UE zrobiła tak bo została sterroryzowana przez massmedia ci poszli w
niedzielę..natomiast świadomych kolaborantów i sprzedawczyków jest
mniejswzość choć ona dysponuje wszystkim tym co wpływa na postawy
większości.dla mnie radosnym jest fakt że LPR zwięikszył swój elektorat do
ponad 18%
Obserwuj wątek
    • tadzio_r Re: Eurookupacja faktem? 08.06.03, 21:35
      Gość portalu: Oszołom zRM napisał(a):

> Tradycje Targowicy są wciąż żywe w narodzie...
      Godzisz w moja narodowa dume. Czy Targowice przypieczetowano zgoda kilkunastu
      milionow Polakow? Moze bys troche poczytal ignorancie o historii swego kraju...
    • Gość: wikul Kompromitacja Oszołoma faktem? IP: *.acn.waw.pl 08.06.03, 21:45

> Tradycje Targowicy są wciąż żywe w narodzie...wiem ze większość z tych co
      > poparła UE zrobiła tak bo została sterroryzowana przez massmedia ci poszli w
      > niedzielę..natomiast świadomych kolaborantów i sprzedawczyków jest
      > mniejswzość choć ona dysponuje wszystkim tym co wpływa na postawy
      > większości.dla mnie radosnym jest fakt że LPR zwięikszył swój elektorat do
      > ponad 18%

Nie obrażaj ludzi beznadziejny ciemniaku . 18 % to UPR , Samoobrona , LPR
      i inni . Z tego LPR ma chyba najmniej zwolenników , głupku .
    • antykagan Re: Mentalnosc LPRackich gnid 08.06.03, 21:47
      Oto dwa posty oszoloma:

Gość: Oszołom zRM 08-06-2003 21:09 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Tradycje Targowicy są wciąż żywe w narodzie...wiem ze większość z tych co
      poparła UE zrobiła tak bo została sterroryzowana przez massmedia ci poszli w
      niedzielę..natomiast świadomych kolaborantów i sprzedawczyków jest
      mniejswzość choć ona dysponuje wszystkim tym co wpływa na postawy
      większości.dla mnie radosnym jest fakt że LPR zwięikszył swój elektorat do
      ponad 18%

Gość: Oszolom z RM 08-06-2003 21:29 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Gość portalu: zloty napisał(a):

> oszolom, ty polski zasciankowy glupku!

- zaczęło sie...ubliżanie tym którzy myślą nie tak jak ty...ot pokazałeś swoje
      prawdziwe oblicze

A wiec ta LPRacka menda oszolom moze nazywac tych, co sa za Unia ''swiadomymi kolaborantami i
      sprzedawczykami'', ale jak ktos mu powie ze jest ''glupkiem'', to juz menda zaczyna o ublizaniu..
      zapomnnial, co napisal troche wyzej.. Otoz, smieciu, glupek to jest dla ciebie komplement.. to ty i ta
      LPRacka zgraja jestescie banda zdrajcow na czele z Giertychami, ktora to rodzina od kilku pokolen
      wysluguje sie Rosji i ZSRR, wbrew zywotnym interesom Polski.

Ale teraz mozecie nam ''skoczyc tam, gdzie mozecie nas w dupe pocalowac''

Oszolom!
      A co z prokuratorem w Radio Maryja? Gdzie sa pieniadze ze swiadectw udzialowych, może i dziesiatkow
      tysiecy, wyludzonych od naiwnych przez Ojca Tadzia? Gdzie sa setki tysiecy, a może miliony zl
      wyludzonych przez Tadzia ze sprzedazy cegielek na wykup Stoczni Gdanskiej? Czy papa Tadzio kupil
      chociaz jeden nit ze stoczni? Co się stalo z tymi pieniedzmi? Czy kiedykolwiek się z nich rozliczyl? Co z
      wielokrotnym nielegalnym wywozem (jaskrawe zlamanie ustawy dewizowej) marek do Niemiec w
      reklamowkach i plecakach i zakup i przemyt urzadzen radiowych dla RM bez podatku, cla i akcyzy? Jeżeli
      odpowiesz, bo watpie, to powiesz, ze to nie moja sprawa. Otoz moja, bo skoro Tadzio oszukuje
      bezczelnie biednych emerytow i skarb panstwa, to w tym drugim wypadku oszukuje również mnie, a w
      pierwszym - innych, co tez jest karalne, zwlaszcza, ze ci biedni, naiwni ludzie sa bezbronni. A poza tym
      papa zyje i dziala w kraju, w którym obowiazuja przepisy prawa, a RM nie jest enklawa eksterytorialna w
      ktorej pan i wladzca Tadzio może robic co chce.
      Odpowiedz, Oszolom.
      PS. Dlaczego pojechales do tych znienawidzonych Niemiec pracowac na czarno na mieszkanie, które
      teraz tez wynajmujesz nielegalnie bez odprowadzania odpowiednich oplat do Urzedu Skarbowego? Czy
      bierzesz przykład ze swojego pryncypala? Dlaczego, skoro tak nienawidzisz Unii, wyslugiwales się i
      ponizales u szkopow, a nie pojechalaes zarabiac do kolchozu na Bialorus? Nie bales się, ze stacisz
      swoja tozsamosc katolicka w bezboznym, a co najwyzej protestanckim kraju otoczony
      homoseksualistami???
      Brzydze się Toba, Oszolom.

• Gość: babariba Osiołu, Romuś Giertych dostał silnego kopa w... IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 08.06.03, 21:48
      ...dupę. 35 proc. LPR-aków zagłosowało TAK. Teraz ty się kopnij.

> ponad 18%
    • piotr33k2 Re: Eurookupacja faktem? 08.06.03, 21:51

> ponad 18%
      najwiekszym bo sowieckim sprzedawczykiem jest giertych i jego ojczulek.
    • Gość: Lucy A świstak siedzi i zawija... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.03, 23:19

> ponad 18%

Jesteś debilem.
    • czubas LPR zyje czystym klamstwem... 08.06.03, 23:42

> ponad 18%

Swiadomie klamia o utracie niepodleglosci i sprzedawaniu Polski, w sumie trudno
      sie dziwic, nie tylko politycy LPR sa oszustami.
    • hal9000 Re: Eurookupacja faktem? 09.06.03, 00:23

> ponad 18%

Czy według Ciebie papież też jest targowiczaninem?
      Bo przecież też wypowiedział się za przystąpieniem Polski do UE...

Pozdrawiam,
      --
      HAL9000
    • eyemakk Re: Eurookupacja faktem? 09.06.03, 00:53
      Wszystko co było do powiedzenia zostało juz powiedziane. Ja więc tylko dwa
      słowa do ojca prowadzącego:

1. kiedyś w RM usłyszałem, że kupowanie akcji na giełdzie to grzech. chodziło o
      polskie akcje na polskiej giełdzie, rzecz jasna
      2. kiedy indziej ojczulkowie powiedzieli coś, po czym miałem łzy złości i
      bezsilności w oczach przez tych debili; otóż usłyszałem, że tylko Polacy mieli
      odwage przeciwstawić się komunizmowi. "tylko Polacy"... nech te gnoje pojadą na
      Węgry i powiedzą to rodzinom 50,000 pomordowanych w 1956 roku... niech te gnoje
      to powiedzą...

czemu jeszcze nikt nic nie zrobił z tymi kowalami oszołomów? czemu nikt nie
      wprowadził porządnego oświwconego katolickiego radia spod znaku o
      Jezuitów, "Tygodnika Powszechnego", abp Pieronka? pytam sie czemu...

czemu śmieci pokroju tore.andre.flo, wesołego3, dyszla2, doradcyinwestycyjnego
      mogą mieć swojego guru, swoje barwy klubowe, jak na pierdzielonych kiboli
      przystało?

no czemu?

--
      Gęś to nic innego jak tylko kaczka z długą szyją.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka