Dodaj do ulubionych

jak poskromić durnych pismaków?

12.02.08, 10:04
"Banda durniów strzelała do cywili. Nie jestem za to odpowiedzialny" - mówi o polskich żołnierzach oskarżonych o ludobójstwo Aleksander Szczygło z PiS, ówczesny minister obrony.
www.dziennik.pl/wydarzenia/article122732/Szczyglo_Banda_durniow_strzelala_do_cywili.html***
Ku.. była jego w tę i nazad... O zbrodni wojennej być może można tu mówić, może inną kwalifikację karną zastosować... Ale na wszystkie Siły Wyższe, nie może być mowy o L U D O B Ó J S T W I E.
Redaktory Dziennika i dziennika.pl w elementarnycm choćby zakresie powinni chyba znać znaczenie elementarnych słów.
--
Świat według PiSdoidów
Edytor zaawansowany
  • oleg3 12.02.08, 10:41
    Treść (znaczenie, desygnat nazwy) używanych terminów jest im nieznana. Prawie
    zawsze. smile

Toż oni nie potrafią nawet zacytować co powiedział Szczygło.
    1)"Banda durniów strzelała do cywili" [Dziennik
    2) "Banda durniów strzelała do cywilów" [Onet.pl]

• babariba-babariba 12.02.08, 13:49
    ...dzisaj odszczekuje i pryeprasya.
    Ale we wszystkich teleturniejach pierwsza wypowiedz sie liczy
    --
    Świat według PiSdoidów
  • babariba-babariba 14.02.08, 08:22
    ...poddanie się polskiego pismactwa wrednej manierze językowej i powszechna już zgoda na używanie terminu 'wypędzeni', który przydatny jest w kreowaniu publicznej pozycji Eriki Steinbach (córki żołnierza wojsk okupacyjnych - jakby nie było).
    PRZESIEDLENIE ludności niemieckiej z terenów obecnej Polski nastąpiło na mocy postanowień konferencji poczdamskiej, na której Polska była takim nibypodmiotem, bo memoranda tylko pisać mogła, a decyzje (w tym o PRZESIEDLENIU) podejmowała Wielka Trójka.
    To może niech się p. Erika Steinbach do spadkobierców tej trójki o odszkodowania zgłosi... A polskie pismactwo zacznie używać języka w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, czyli do komunikowania się.
    --
    Świat według PiSdoidów
  • wikul 14.02.08, 22:32
    Mnie też. Dodatkowo mnie wq.... jak ktoś używa
    określenia "spolegliwy" nie wiedząc co ono oznacza.
    Dzisiaj wychylił sie z tym J.Kaczyński.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka