Dodaj do ulubionych

teraz nareszcie wszystko jasne:)))

• vicky17 kalorie vs choroby psychiczne 06.07.08, 19:14
      chyba jednak kuchnia ma cos wspolnego nie tylko z wygladem delikwenta,ale takze
      ma wplyw na jego stan emocjonalno-psychiczny. jak sie wpieprzy tyle
      kalorii,ktorych potem nie sposob spalic,to jednak nie tylko szkodzi to na wyglad
      (ten mozna jakos wybaczyc i zdziebko poprawic przez ospowiedni stroj),ale zla
      kuchnia wplywa katastrofalnie na stan mentalny tych kopcacych nieruchawych
      obzartusow.

wow dzieki Boze za roznorodnosc na swiecie,inaczej umarlibysmy we wczesnym wieku
      wygladajac jak kukly.

www.mojegotowanie.pl/przepisy/obiady/szabasowy_czulent
      --
      przepraszam czy sa tu jakies autorytety intelektualno-moralne?
      • dana33 Re: kalorie vs choroby psychiczne 06.07.08, 19:17
        niezly przepis, ale moj lepszy.
        ty rochellinska, belkoczesz dalej.... nie bierzesz sobie do serca
        moich porad....
        --
        i co? i nic. i tego. i tak to. (odpowiedzi forumowicza
        cepekolodziej, jak nie ma nic do powiedzenia)
        • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 06.07.08, 19:22
          dana33 napisała:

> niezly przepis, ale moj lepszy.
          > ty rochellinska, belkoczesz dalej.... nie bierzesz sobie do serca
          > moich porad....

porad na jaki temat..fryzury,figury..czy lotnosci umyslowej ho33 a moze co robic
          z chlopem o 1.30am siedzac samemu przy kompie,a moze jak ksztalcic dzieci by
          strzelaly lepiej do celu?
          e tam, ja mam to do siebie,ze grubasy mnie nudza,ale nudne grubasy maja to do
          siebie,ze wirtualnie sie do mnie przysysaja,myslac,ze mnie to wnerwi lub
          ZALAMIE. nie boj bidy ho33,nie takich cmokow przezylismy,a jak juz ci napisalam
          jesz z reki a kiedy mnie znudzi dokarmianie kaszalota to skonczesmile)
          cus jeszcze bo widze,ze malo towaru je twoj czulent dzisiaj a napalilas sie jak
          smietnikowa mamuska z pudlem na wybiegu.
          --
          • dana33 Re: kalorie vs choroby psychiczne 06.07.08, 19:34
            mowisz, ze grubasy cie nudza??? nu, mnie nie..... chetnie bym sobie
            pogadala z churchillem, posluchala arethy franklin, lubie filmy z
            john belushi, orson welles bytl geniuszem, a shelley winters jedna z
            najlepszych aktorek jakie wydalo hollywood.... john goodman jest
            swietny... o luciano pavarotti nie ma co dyskutowac, nie? jeszcze
            jest paru grubych i slynnych, ktorzy na ciebie nawet nie popatrza,
            rochellinska....
            gupia sie urodzilas i gupia umrzesz, kobito.....
            --
            i co? i nic. i tego. i tak to. (odpowiedzi forumowicza
            cepekolodziej, jak nie ma nic do powiedzenia)
          • vicky17 oops 06.07.08, 19:35
            przepraszam,nie tylko grubasy sie do mnie przysysaja..ale rowniez pewne
            pociesznie wygladajace ,wyleniale czworonogi.

hau hau co za szal mlodych cial..na tym watku.
            --
          • oscar62 Re: kalorie vs choroby psychiczne 07.07.08, 11:37
            vicky17 napisała:

> dana33 napisała:
            >
            > > niezly przepis, ale moj lepszy.
            > > ty rochellinska, belkoczesz dalej.... nie bierzesz sobie do
            serca
            > > moich porad....
            >
            > porad na jaki temat..fryzury,figury..czy lotnosci umyslowej ho33 a
            moze co robi
            > c
            > z chlopem o 1.30am siedzac samemu przy kompie,a moze jak ksztalcic
            dzieci by
            > strzelaly lepiej do celu?
            > e tam, ja mam to do siebie,ze grubasy mnie nudza,ale nudne
            grubasy maja to do
            > siebie,ze wirtualnie sie do mnie przysysaja,myslac,ze mnie to
            wnerwi lub
            > ZALAMIE. nie boj bidy ho33,nie takich cmokow przezylismy,a jak juz
            ci napisalam
            > jesz z reki a kiedy mnie znudzi dokarmianie kaszalota to
            skonczesmile)
            > cus jeszcze bo widze,ze malo towaru je twoj czulent dzisiaj a
            napalilas sie jak
            > smietnikowa mamuska z pudlem na wybiegu.

AJ WAJ, A TY SIE PYTASZ W KAZDYM POSCIE CZY SA TU JAKIES AUTORYTETY
            INTELEKTUALNO-MORALNE...
            • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 07.07.08, 17:23
              oscar62 napisał:

> AJ WAJ, A TY SIE PYTASZ W KAZDYM POSCIE CZY SA TU JAKIES AUTORYTETY
              > INTELEKTUALNO-MORALNE...

czegos znowu nie doczytales,bo litery male byly?
              --
              Tak w ogole, to pije 10 albo i pozniejsze piwo i nie moge sie upic, qui
              diabel?..shit happens even to marouder..
              • oscar62 Re: kalorie vs choroby psychiczne 07.07.08, 23:59
                vicky17 napisała:

> oscar62 napisał:
                >
                >
                > > AJ WAJ, A TY SIE PYTASZ W KAZDYM POSCIE CZY SA TU JAKIES
                AUTORYTETY
                > > INTELEKTUALNO-MORALNE...
                >
                > czegos znowu nie doczytales,bo litery male byly?

CO? JA CZYTAM TWOJE SYGNATURKI NIEZALEZNIE OD WIELKOSCI LITER. TO
                BODAJ NAJLEPSZA TWOJA LITERATURA I NIE CHCIALBYM JEJ TRACIC...
                WIDZISZJAK JA CIEBIE
                      • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 08.07.08, 00:45
                        oscar62 napisał:

>
                        > >
                        > >
                        > >
                        > > tak samo jak moderacjasmile
                        >
                        > CO, MODERACJA TEZ CENI TWOJE SYGNATURKI?...
                        > >

od zawsze.. a poza tym jestem bardziej poczytna niz talmud, i malo
                        tego,niektorzy nawet chyba juz nie jedno wydanie mych cytatow ze zdjeciami
                        wydali. jak cos zauwazysz w sklepie to daj znac,bo bede wtedy walczyc o prawa
                        autorskie.
                        --
                        Tak w ogole, to pije 10 albo i pozniejsze piwo i nie moge sie upic, qui
                        diabel?..shit happens even to marouder..
                        • marouder.eu Twoje zdjecia sa obrzydliwe i.. 08.07.08, 08:56
                          ..wniose o ich zakaz publikacji jako tresci obrzydliwych i deprawujacych
                          mlodziez pci zenskiej, gdyz dyspanseryjna mloda osoba moze se pomyslec na ich
                          podstawie, ze jest ladna mimo ordynarnych wad wygladu!
                          Co to, my malpy jakes jestesmy?
                          --
                          Pisz na forum Aquanet, najstarszym forum politycznym na portalu gazeta.pl: urlcut.com/aquanet
                          • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 08.07.08, 14:06
                            oscar62 napisał:

> W SYGNATURKACH SIE WYKAZALAS, GDYBYS MOGLA PODLECZYCZ SWOJ
                            > JEZYCZEK...

mowisz o sobie..i slusznie prawisz oskarze.poza tym jesli sie nie placi to sie
                            nic nie wymaga..to pierwsza zasada,a sprzatnie nalezy zaczac od wlasnego domu,bo
                            ten za czysty nie jest,oj nie jest.
                            --
                            I don't give a shit about Pozarsky's rather cruel remarks. I don't give two
                            shits!!!...one shit,two shits and what we have at the end: simply abshit.
                            • oscar62 Re: kalorie vs choroby psychiczne 08.07.08, 22:19
                              NIE, NIE MOWIE O SOBIE. TY, SWOIM PROWOKATYWNYM STYLEM PISANIA,
                              ZAPRASZASZ ODWZAJEMNIENIE... TAKIE COS W PRYWATNYM ZYCIU TO RECEPTA
                              NA ROZLADOWANIE RODZINY. ALE FORUM TO NIE RODZINA I DLATEGO
                              POZWALASZ SOBIE WALIC SKOLKO UGODNO. A PRZYJEMNOSC U CIEBIE PELNA...
                              • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 09.07.08, 04:26
                                oscar62 napisał:

> NIE, NIE MOWIE O SOBIE. TY, SWOIM PROWOKATYWNYM STYLEM PISANIA,
                                > ZAPRASZASZ ODWZAJEMNIENIE... TAKIE COS W PRYWATNYM ZYCIU TO RECEPTA
                                > NA ROZLADOWANIE RODZINY. ALE FORUM TO NIE RODZINA I DLATEGO
                                > POZWALASZ SOBIE WALIC SKOLKO UGODNO. A PRZYJEMNOSC U CIEBIE PELNA...

a ty tu w charakterze kogo/czego wystepujesz..doradcy dla ubogich ,czy zyda z
                                darmowa rada? zasada jest prosta..ty piszesz co chcesz i ja tak samo,a jak ci
                                sie nie podoba moj styl to wskakujesz do h033 na czulent. ja tatusia i mamusie
                                mam w Polsce a nie na forum,oraz nie potrzebuje dobrych rad,ktorych i tobie nie
                                daje..oczekuje tego samego od ciebie. chcesz doradzac to zrob to swojej
                                rodzinie,nie mnie.bo to delikatnie mowiac jest to niegrzeczne i tyle. poza tym
                                jak czujesz potrzebe bawienia sie w tatusia to daj dobre rady danie,ja o nie nie
                                prosze. chyba jasno sie wyrazilam.
                                --
                                shits!!!...one shit,two shits and what do we have at the end: simply an abshit.
                                • oscar62 Re: kalorie vs choroby psychiczne 09.07.08, 10:45
                                  TERAZ ROBISZ ZE MNIE TATUSIA - TO PRAWDA, NIE SWEGO - A NIE DZIADKA.
                                  TO JAKIS MALY POSTEP. A W OGOLE, W TYM WATKU SIEDZI JAKOS JEZYCZEK
                                  MIEDZY ZEBAMI. JEDEN "DARMOWY ZYD" I JEDEN CZULENT I TO WSZYSTKO.
                                  GDY JUZ MOWIMY O SYMBOLICZNEJ ZYDOWSKIEJ POTRAWIE, W GREENPOINTCIE
                                  JESTES OTOCZONA ZYDAMI, A MOZE U NICH PRACOWALAS, I NAPEWNO SIE
                                  NAUCZYLAS OD NICH GOTOWAC CZULENT. DAJ RECEPTE I POROWNAM TWOJ
                                  CZULENT DO CZULENTU DANY...
                                  • vicky17 Re: kalorie vs choroby psychiczne 10.07.08, 20:18
                                    oscar62 napisał:

>, W GREENPOINTCIE
                                    > JESTES OTOCZONA ZYDAMI,

zajoncami,masz racje a jak wesolo kicaja..jak wasza ferajna.
                                    nudzisz sie oskarku..czy brak ci weny,jak zwykle..
                                    jeszcze raz..rady dawaj swoim dzieciom,ja ich ani nie slucham,ani nie
                                    potrzebuje,bo nie jestem na waszym utrzymaniu.
                                    naucz sie,ze wymiana mysli to nie wymiana rad,a jak masz ochote sobie
                                    pozaczepiac kogos to pograj w berka z wnukami.

--
                                    shits!!!...one shit,two shits and what do we have at the end: simply an abshit.
                                    • dana33 Re: kalorie vs choroby psychiczne 10.07.08, 21:19
                                      znowu piszesz o sobie, rochellino nuworyszko..... przeciez to
                                      wlasnie ty w kazdym poscie dajesz porady innym...
                                      odwal sie od oscara, kretynko.... do malego palca u nogi mu nie
                                      dostajesz!!!!
                                      --
                                      Znow mialem racje!
                                      zapewnia goldbaum samego siebie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka